5 липня 2024, 14:29

НАБУ заявило про хабарі за посади на митниці: а що ж з соратницею Табачника?

За керівні посади на митниці пропонували хабар у ромзірі 1,7 млн $. Про це повідомило НАБУ:

"За даними слідства, 1 млн дол. США пропонували за посаду керівника Львівської митниці, а посади очільників Волинської і Чернівецької митниці оцінили в 500 тис. дол. США та 200 тис. дол. США відповідно."

І тут постає цілком закономірне питання: а як потрапила соратниця зрадника Дмитра Табачника – на керівну посаду в митниці? Нагадаю Ольга Кравченко, яку таки звільнили з Мінвідновлення після мого блогу, у квітні очолила юридичний Департамент державної митної служби.



Про те, що Кравченко після звільнення призначать на цю посаду я писала публічно в блозі за 4 місяці (!!!) до призначення.

І тепер є питання у контексті заяви НАБУ про корупцію на митниці. Якщо я про це призначення знала заздалегідь, то на яких умовах Кравченко отримала посаду?



Знімок екрану з блогу Ірини Федорів від 3 січня 2024 року про ймовірне призначення Кравченко на посаду

Тут варто нагадати, що кар'єрою Кравченко раніше особисто опікувався Табачник, з яким вона відпочивала разом в Об'єднаних Арабських Еміратах. У його телефоні вона була підписана як Яло Яло (Оля Оля навпаки). Це він отримав медаль від держави-агресора за участь у "специальной освободительной операции".



Знімок екрану з випуску розслідування Телебачення Торонто

На новій посаді на митниці Кравченко може мати доступ до державної таємниці. У червні "Голка" направила запит на митницю, аби з'ясувати, чи дали Кравченко доступ до державної таємниці. Також нас цікавили й інші питання: хто ще претендував на цю посаду, крім неї, копії резюме кандидатів, тощо.

Державна митна служба на більшість цих питань не відповіла. Єдине, що вдалося з'ясувати, що станом на 13 червня у Кравченко ще немає доступу до держтаємниці.



Уривок відповіді від Державної митної служби

Повторний запит ми направили 2 липня, буквально за кілька днів до того, як спалахнув корупційний скандал. У ньому 5 питань.



Знімок екрану з запиту "Голки" у системі "Доступ до правди"

Щойно надійде відповідь на це звернення, ми її оприлюднимо.

💳Донат 👉Telegram👉Instagram👉Facebook 🎥YouTube 🇬🇧 Twiter

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Інтерв'ю Шуляк для ''Поваги''. Що з цим не так і чому з Шуляк ліплять лідеркиню?

Для України зараз критично важливо розвивати жіноче лідерство. Значна кількість чоловіків пішла на фронт, є, безумовно, й жінки і вони воюють на рівних...

Що активісти захищали у Києві та областях України і що захищатимуть 2025 року?

У війну культурну спадщину, археологію та зелені зони треба боронити не лише від окупантів, а часом і від місцевої влади та забудовників...

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...