11 липня 2024, 15:12

Хто запрошує викладати адвоката не України Кравця і скільки коштують такі ватні уроки?

Хто запрошує викладати адвоката не України Кравця і скільки коштують такі ватні уроки?

У червні було два скандали пов'язані з освітнім процесом. Перший – поява лектора-ватника Максима Бужанського у Військовому інституті Київського національного університету імені Т. Шевченка. Це нардеп-адепт "московського патріархату". А другий скандал – лекції щодо військового права з адвокатом не України Ростиславом Кравцем.



Якщо суспільство дізналося про лекцію з Бужанським пост-фактум, то організатори з Leadership Law могли б змінити лектора на заході. Безумовно, це якщо національна безпека є цінністю.

Ми не просто написали про цей захід публічно, говорили про це в етерах на "Еспресо" за кілька тижнів до його проведення, громадська ініціатива "Голка" направила листа організаторам. На лист ніхто не відповів, але з сайту два лектри на цьому заході зникли – це Андрій Палкін та Катерина Ужва з Legal Team.



Знімок екрану з сайту Leadership Law

Хто залишився, так це Андрій Лотиш, якому за участь у заході треба було заплатити 4 800 грн, і Кравець власною персоною.

Чому брати Кравця лектором – токсично?

Очолювана Кравцем організація у судах блокувала запровадження нового українського правопису. "Подвиги" Кравця можна перераховувати досить довго, як це зробив "Бабель".

Важливо звернути увагу на завдання, які фактично виконує цей персонаж. Його телеграм-канал, згідно з результатами дослідження громадської ініціативи "Голка", входить до кремлівської мережі, головні задачі цього адвоката, видаються такими:

📌захищати "фсб у рясах";

📌підривати процеси мобілізації;

📌нищити довіру до судової системи;

📌множити на нуль громадський сектор, який, як і ЗМІ, посилює нашу нацбезпеку.

До речі, Володимир Бойко, який веде ТГ-канал "Записки пасквілянта", що теж увійшов до цієї кремлівської мережі, взяв собі у поміч адвоката не України Ростислава Кравця і тепер вимагає у СБУ розпочало досудове розслідування проти "Голки". Їх дуже непокоять результати дослідження, які я представила в Німеччині на Міжнародному медіа форумі 2024, де зібралося кілька тисяч журналістів.



Знімок екрану з ТГ-каналу "Записки пасквілянта"

При цьому Бойко поширює фейки про те, що громадською ініціативою "Голка" керують підставні особи і звісно, не визнає результатів дослідження, яке виявило кремлівську мережу у Telegram.

Тут треба сказати, що дослідження враховувало не лише кількість репостів, а й зміст репостів. Тобто це був кількісно-якісний аналіз, який показує, що Telegram-канали Бужанського, Дубінського, Портнова, Кравця та

"Запсики пасквілянта" у єдиній мережі, яка дискредитує судову реформу і громадських активістів, які її обстоюють.

Але для того, щоб зрозуміти, що Кравець і Бойко ватники не треба було навіть аналізувати телеграм. Щодо Кравця аргументи наведені неодноразово. А щодо Бойка, то тут достатньо згадати важливий факт. Він разом з Тетяною Монтян, якій повідомили про підозру у державній зраді, перетинав кордон. Тоді Монтян заявила прикордонникам:

"Прийде росія і вас тут всіх повішає на телеграфних стовпах. І я буду цьому дуже-дуже рада. Так вам і треба, скотам".



Прикордонники дійсно стали першими, хто у 2022 році прийняв на себе удар з боку ворога.

Чи планують далі залучати Кравця як викладача?

Планують. Ми набрали номер телефону, який на сайті організаторів, й змоделювали уявну ситуацію, що нам треба буде проводити заходи з Кравцем і Ко.

З'ясувалося, що разом з Кравцем додати на захід тих же юристів, які були анонсовані. Тобто Палкіна і Ужву – можна.

Кількість учасників ми назвали від 10 до 20. І нам сказали, що сума за 1 учасника 3500. Тому рахуйте, що день з Кравцем і Ко коштує десь 70 000 грн. Правда, сказали, що можна розбити на два.

І всі чудово розуміють, які політику буде просувати Кравець. Тут достатньо просто подивитися, які наративи він сіє у ЗМІ, дискредитуючи процес мобілізації і поширюючи фейки. Тому такими як Карвець і Бойко має давно займатися Служба Божа.

💳Донат 👉Telegram👉Instagram👉Facebook 🎥YouTube 🇬🇧 Twiter

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...