Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

Ідіоти на службі ненажерливих олігархів.

10 лютого 2017, 07:38

Грубо? Можливо. Але як інакше назвати голову Нацкомісії, що визначає вартість комунальних послуг, пана Вовка та вовків-членів комісії, які на повному серйозі офіційно стверджують, що навіть після багатократних підвищень комунальних тарифів "населення платить лише 42,2% ринкового рівня тарифу на електроенергію" і що, відповідно, тариф треба піднімати більш ніж удвічі до "ринкового рівня". Який ринок? Де ті вовки його побачили? Усюди – монополісти: в постачанні вугілля, у постачанні газу, в генерації енергії, в транспортуванні енергії, в розподілі енергії, у тепловодопостачанні – усюди! Хтось детально і чесно перевіряв ціноутворення енергії монополістів-олігархів? У вартість якої вони закладають свої яхти, літаки, футбольні стадіони і клуби, телеканали і газети, свої маєтки по 100-200 мільйонів доларів і фунтів у європейських столицях і на морях, туди ж закладають фінансування "своїх" партій, фракцій, міністрів, прокурорів, суддів? А їхні вовки в Нацкомісії розказують казки про "ринок", про високу "ринкову вартість" і про жадібний народ, який не доплачує монополістам-олігархам ще 57,8% вартості енергії?! Одне лише питання поки без відповіді: коли народ це усвідомить, щоб на виборах знову не повівся на шоколадні обіцянки?

P.S. Ідіот (давньогрецький термін) – людина, що живе у відриві від суспільного життя; людина, що страждає глибокою формою розумової відсталості (олігофренією) – ідіотією. Кому з вовків що до вподоби.

P.P.S. У США під час навчання я жив у місті Монтгомері, штат Алабама. Населення трохи більше Білої Церкви. Як і кожен мешканець, орендуючи житло, я міг обирати одну з трьох енергопостачальних компаній, які полювали за споживачами, змагально пропонуючи вигідніші умови. І ніхто не годував мене казками про енергомережу як "природну монополію".

powered by lun.ua
Коментарі — 54
wictors _ 15.02.2017 09:52
IP: 46.211.115.---
Так на мій погляд деякі питання, які ніколи не здатна вирішити що теперішня, що майбутня влада:
1. Зняття недоторканості (хоча це не вирішує практично ніяких проблем).
2. Прийняття нового виборчого закону (з обов'зковим тестуванням претендентів по економіці, азам юриспруденції та управління державою з публікацією результатів тестування.)
3. Прийняття Законів, що передбачають відповідальність самих депутатів (відклик, покарання за відсутність в залі засідань, неголосування).
4. Закон про зняття з посади Президента.
5. Закон про відповідальність каральної системи за завідомо незаконні рішення (хоча б перший крок – компенсацію шкоди завданої особі, яку призначив ЄСПЛ стягувати не з нас, себто бюджету України, а з осіб, що допустили брак в роботі – прокурорув, слідчих, суддів).
wictors _ 13.02.2017 13:50
IP: 46.211.113.---
LYCIV_OLGA:
революційні дії (якщо вони, тільки, будуть) будуть оксамитовими, чи кровавими! (Але – це – вже зовсім інша розмова...)
Дивує лишень одне, невже недолугість сьогодняшньої влади ніхно не відчаває на своїй шкурі?
Що ще потрібно, щоб хоча б трішечки задумались?
Який в дідька план навіть від порядних та кваліфікованих осіб? Хто до нього прислухається?
Та зробіть хоча б перший крок, Мирним шляхом, зверненнями до депутатів, демонстраціями, актами непокори домогайтесь народних зборів (віче, скоріше колегії) делегованих представників від областей і (можливо) великих міст. Ці збори повинні на рівні законів вирішити проблеми, які що діюча, що попередня влада не вирішать. Головне вибрати порядних представників, що дадуть зобов'язання на протязі десяти років ні вони, ні близькі не будуть працювати у владі.
А питань накопилось більш, ніж досить. Створіть сайт в Інеті, які питання найбільш актуальні. Та й поставте їх перед зборами!
Василий Дамаскин _ 12.02.2017 12:35
IP: 130.211.91.---
Умно написал пан Гриценко. Теперь лишний раз известно * кто виноват*. Хотелось бы ознакомиться с конкретным Планом деятельности по извечному * что делать*. Не может ли А. Гриценко, прекрасно знающий, что такое План в военном деле, объединится с Ю. Тимошенко, экономистом Лановым и др. в составлении, в данное время, уже не программ, доктрин и кодексов, набивших оскомину, а Плана хозяйственно -экономического развития страны с конкретными исполнителями и датами отчета о выполненной работе с перспективой их на медаль или отставку не зависимо от должности. В крайнем случае наличие такого Плана показало бы интеллектуальную нищету ныне действующих лиц,нанятых народом Украины на работу.
SARA21 _ 11.02.2017 12:14
IP: 91.226.4.---
Ігор Бондар:
100%
Ігор Бондар _ 10.02.2017 20:31
IP: 178.92.161.---
Пане Гриценко! Все правильно. Але це слова. На ділі потрібно об'єднатись толковим людям – Огризко, Чумак, Шишкін, Фірсов, Садовий, Пинзеник, та багато інших. Поки не об'єднаєтесь кондитер буде крутити Вами і всім народом як захоче.
Виктор Тарасов _ 10.02.2017 18:18
IP: 46.175.78.---
LYCIV_OLGA:
(закінчення)
...отже – ні виборами, ні економічною конкуренцію, ні діскусіямі в ЗМІ – цю нинішню владу олігархічних ставлеників – "миздобулів" – ніколи і нізащо – не перемогти!!!

Тож і – довгоочікувана "зміна системи влади/еліт" можлива лише і тільки (!!!) шляхом/внаслідок саме радикальних/революційних (!) дій. І тільки від наших спільних (!) зусиль (!) кожного з нас (!) (бо відсидітися "десь" – нікому не вдасться!) залежить наскільки ці наші революційні дії (якщо вони, тільки, будуть) будуть оксамитовими, чи кровавими! (Але – це – вже зовсім інша розмова...)
Схоже, що Ви праві! Тому на цей раз, вперше в історії новітньої України "миздобул" втратить не тільки владу...
Spirito _ 10.02.2017 17:56
IP: 93.74.43.---
с интернета:
"Ученые изобрели при Брежневе машину времени и спрашивают у него:
- Куда изволите,Леонид Ильич?
- В светлое будущее.
После возвращения рассказывает:
- Оказывается,мы живем в темном застойном настоящем,но,когда я
собрался назад,все они из светлого будущего как ломанутся ко мне в машину, -
еле ноги унес."
(в конце 80-х:
"Брови черные густые,речи длинные пустые -
кто на это даст ответ,тот получит десять лет.)
"...Нема нам щастя – мусить бути чудо.
Ми ще постанем зі своїх руїн.
Мене не можуть люди не почути -
душа в мені розгойдана як дзвін!" – Ліна Костенко
Viktor Litvin _ 10.02.2017 17:33
IP: 37.53.39.---
Brokerman:
та хіба проблеми тільки в тарифах? народ на грані виживання! а вони ніяк не нажруться!!! ми повинні почати щось робити! треба почати з перевиборів і негайно!
Viktor Litvin _ 10.02.2017 17:24
IP: 37.53.39.---
не згоден вони не ідіоти. але вони вороги – ворюги і бандюки з якими треба кінчать!!! чим швидше – тим краще!!
Мирослава Зінковська _ 10.02.2017 16:34
IP: 91.226.4.---
Mike_Kharkov:
Ви жили в місті де були орсовські ціни,а по селах були ціни коперативні.Тому всі селяни їздили в місто за ковбасою.В радянські часи був аникдот,,Довге зелене і ковбасою пахне,,Це поїзд з міста до села.Я теж тоді жила і на своїй шкурі це відчула.Корова вдома була,молоко було а хліба не було і пшениці не давали,навіть татові на трудодні.Хліб з кукурудзи і то по одному на руки,і маленький на грам 600 був.Трошечки на один момент стало краще за Брежнєва і то недовго.Тим хто красти мав що тим жилося добре,а ті хто чесно працював не дуже добре почувалися.Вся корупція заволоділа нашим народом з тих часів добрих про які ви говорите,і народ не може так легко позбутися того до чого привик,а влада тим більше.
LYCIV_OLGA _ 10.02.2017 15:30
IP: 104.199.59.---
(закінчення)
...отже – ні виборами, ні економічною конкуренцію, ні діскусіямі в ЗМІ – цю нинішню владу олігархічних ставлеників – "миздобулів" – ніколи і нізащо – не перемогти!!!

Тож і – довгоочікувана "зміна системи влади/еліт" можлива лише і тільки (!!!) шляхом/внаслідок саме радикальних/революційних (!) дій. І тільки від наших спільних (!) зусиль (!) кожного з нас (!) (бо відсидітися "десь" – нікому не вдасться!) залежить наскільки ці наші революційні дії (якщо вони, тільки, будуть) будуть оксамитовими, чи кровавими! (Але – це – вже зовсім інша розмова...)
LYCIV_OLGA _ 10.02.2017 15:29
IP: 130.211.91.---
Ну, а що поробиш?!... Влада у нас олігархічна; всі вони щиро вважають, що "розводити хохлів – набагато простіше ніж лохів", от і "згодовують" нам / вішають нам на вуха свою хуцпу-"локшину"! Бідність населення для олігархії самоцінна (!!!); злидні/подачки/залякування, пов'язані з обдурюванням – найкращі умови для збереження такого режиму...
А чому ж ні???... Погодьтеся – дуже складно поважати (!) та розуміти (!) народ, який вийшов на фестиваль-майдан, поклав Небесну сотню, тисячі на Донбасі, а сьогодні тупо спостерігає за свавіллям/розгулом олігархічних контрреволюціонерів -"миздобулів" Порошенка & C˚/партії регіонів.

Ніяких реальних змін в країні ми не отримаємо доти – доки всі ми (хоча б активна (!) меньшість) не осягнемо, що видозмінитися сама по собі ця влада не здатна (!!!) принципово, тож – сама (добровільно) вона ніколи і нікуди не "піде" (!!!), і нікуди не подінеться (!!!)...
(див.закінчення)
Mike_Kharkov _ 10.02.2017 13:46
IP: 188.163.83.---
SARA21:
...по селах ковбаса була 9 крб московська або дрогобицька,а 5 крб варена докторська при заробітку за літо 15 крб
Я тоді жив, тому не повірю, вибачте. Ціни у союзі були "по поясах", з заходу до сходу. На Україні варенка найдорожча, що пам'ятаю, була 2-80, а московська 2-20.
Однак, селяни дійсно були прив'язані паспортами до села після війни, і грошей мали не багато, хоч такої як ви змалювали безвиході не було.
Mezzo _ 10.02.2017 13:01
IP: 104.199.59.---
Є проблема, але виходу з тунелю не видно. Маємо патову ситуацію, яка склалась. в державі, хоча сам термін правова держава в нинішніх реаліях повністю знівельований. Вищеописані і маса інших фактів наглядний приклад цього прикрого становища. Нічиєї не буде, тому що тенденція протилежна. І той хто грає проти народу у випадку небезпеки просто захлопне шахівницю з усіма фігурами. Йде поступове звуження прав і свобод громадян у багатьох сферах іхнього існування. Недарма депутати від президенської фракціїї в ефірах тв заговорили про свого піночета для України...Повзучий тоталітаризм іде до ВАС. Апелювати нема до кого.
Andrey Kononenko _ 10.02.2017 12:59
IP: 188.163.73.---
SARA21:
chsaber:
ХА ХА ХА такий великий Союз а при розвалі прирівнювався до такої малої Франції.Це дохід всього Союзу,а рівень життя народу до кого прирівняєте,до Африки.
Да Украина приравнивалась к Франции, а не Союз!
На конец СССР уровень жизни в Украине был во много раз выше, чем до СССР.
Alexander Vasilevsky _ 10.02.2017 12:11
IP: 93.74.205.---
+1
Кирилл Граф _ 10.02.2017 12:08
IP: 95.133.135.---
Petro Prigoda:
ну надо же, как в кадыровской сказке – Деньги Чечне даёт Аллах...
Кирилл Граф _ 10.02.2017 11:49
IP: 95.133.135.---
chsaber:
ну а по поводу "заслуженного наказания" – цитаты Оруэла уже достаточно для "заслуженного 10 летнего срока на Колыме"
chsaber _ 10.02.2017 11:46
IP: 194.0.206.---
SARA21:
chsaber:[,,А чем опредилялся уровень,,Франції.Рівнем життя,чи може технологіями,а може тачка у Франції легша,чи Франція більша за СРСР?
Статистику того времени" погуглите,"
Кирилл Граф _ 10.02.2017 11:46
IP: 95.133.135.---
chsaber:
до 56 года, режим на ДВ контролировал ДАЛЬСТРОЙ, это одно из подразделений НКВД. Режим был закрытый. "Добровольно", до 56 ого, там находились только спец поселенцы. Это те у кого вышел срок, но выезд на "материк" был закрыт. Механизация ГУЛага, началась с американского лендлиза. Когда за поставки американского оружия Сталин начал расплачиваться колымским золотом. Именно тогда американцы начали поставлять в СССР лебедки, бульдозера, экскаваторы, драги (работающие там до сих пор).
В 45 ом году, СССР вывез из Европы тысячи тонн горного оборудования, образцы которого легли в основу будущего их промышленного выпуска.Этого потенциала и хватило, примерно, до 1989 ого года.
chsaber _ 10.02.2017 11:45
IP: 194.0.206.---
SARA21:
Де синки секретарів онуки чи правнуки?

Где внуки и правнуки секретарей – не знаю, судить не берусь, за исключением двух сыновей – один Генеральный Прокурор, правда без профильного образования, а другой представляет Украину в ООН.
А вот дети тех секретарей, в своё время, в отличии от теперешних детей власть предержащих, воевали, погибали на фронте, конструировали и испытывали самолёты и делали много других полезных вещей.
SARA21 _ 10.02.2017 11:44
IP: 91.226.4.---
chsaber:[,,А чем опредилялся уровень,,Франції.Рівнем життя,чи може технологіями,а може тачка у Франції легша,чи Франція більша за СРСР?
chsaber _ 10.02.2017 11:37
IP: 194.0.206.---
Кирилл Граф:
chsaber:
у декабристов на каторге, норма была 3 пуда железной руды в день – 48 кг.
на Колыме, в ГУЛаге норма выработки была 800 пудов в день – 13 тонн.
Возьмите лопату и тачку (это колымская механизация), выполните дневную норму советского зека, а потом можно поговорить об уровне Франции.
Вы знаете, – я последние лет тридцать – перед развалом союза кое что лично видел и знаю.
Так вот, те кто в то время, подчёркиваю, – в то время – добывал руду на Колыме, находились там в принудительном порядке вполне заслуженно. Далее сообщаю Вам, что тех, кто зарабатывал там добровольно – было раз в пять больше, чем осужденных и, именно на их долю приходилось 80% добытой там руды, золота, леса и т.п. А норма, о которой Вы пишите, – была одинаковой, как для "зеков", так и для вольнонаёмных, прибывших туда на заработки.
Да, механизация там была – не ахти.
Так что не этим определялся "уровень Франции".
lohik _ 10.02.2017 11:37
IP: 46.118.141.---
Бо украінці дуже розпорошені в бачать ворога один в одному та добре воюють між собою...Тому багатомільйонна нація так довго не мала своєі держави...
SARA21 _ 10.02.2017 11:33
IP: 91.226.4.---
lohik:
Я його не обирала.
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter