Олексій Гарань Історик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Неріздвяне (для п. Авакова, п. Кличка, п. Семерака). Про незаконний продаж ялинок

25 грудня 2017, 12:13

По всьому Києву величезна кількість ялинкових базарів. Неозброєним оком видно, що частина з них – "ліві". Вчора отримав цьому підтвердження. Попросив документи і дозволи на торгівлю у продавця ялинок біля Протасового Яру. Агресивна реакція, не хотів показувати нічого, потім показав якийсь папірець без прізвищ і печаток. Зателефонував на 102. Сказали, що заявку 0009 прийняли. Подзвонив у Солом'янський відділ сьогодні. Черговий сказав: передали дільничному!!??? Кажу: продавали ж вчора, мали терміново відреагувати і припинити. Чую у відповідь: ну тоді треба звертатися до патрульної поліції (для чого ж тоді телефон 102?), а дільничний буде попереджати це у майбутньому. Інакше кажучи, зафіксувати порушення і вжити заходів поліція з якихось причин не захотіла.

Здається все мало б бути просто. Пройшов рейд поліції по місту, виписали штрафи, припинили незаконну торгівлю, бракон'єрство, можливу доставку до Києва ялинок з екологічно небезпечних міцсь. З цього ж починається європейськість. Яке же Київ європейське місто?

© 2000-2017 "Українська правда"

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.pravda.com.ua

Засновник проекту: Георгій Гонгадзе
Головний редактор: Севгіль Мусаєва-Боровик
Редактор-засновник: Олена Притула
E-mail редакції: editor@pravda.com.ua
Webmaster: webmaster@pravda.com.ua