Микола Княжицький Журналіст, народний депутат України

"Это во всем мире так"?

10 листопада 2010, 21:03

Два сьогоднішніх повідомлення чудово ілюструють ставленя українських чиновників до ролі влади і долі наших грошей. Валерій Хорошковський на запрошення PR-агенції "Glocal Communications" скликає розкішний обід в Брюсселі, а Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення не продовжує ліцензію ТРК "Київ". Що об'єднує ці два повідомлення? Ставлення до наших грошей.

Хорошковський – державний чиновник. І якщо держава наймає європейську PR-агенцію, то ми як громадяни повинні знати, за які кошти і з якою метою. Якщо цю піар-агенцію в інтересах державних чиновників найняли приватні особи, то маємо приклад корупції або підкупу приватними особами державних чиновників. Як стверджує видання "EUobserver", PR-агенція "Glocal Communications" допомагає організувати неофіційні зустрічі з пресою не лише для Хорошковського, а й для інших поважних фігур із сьогоднішньої влади.

Який результат цих зустрічей? Чи варто витрачати державні кошти, а отже кошти, отримані від наших з вами податків на пропаганду ідей, які європейцями ніколи не будуть сприйняті?

Депутат Європарламенту Елмар Брок уже заявив, що Хорошковський "не схоже, що розуміє, що ставити під удар незалежність судової ситеми – це одна з найбільших помилок". Отже, навіть якщо припустити, що Валерій Іванович хотів допомогти поступу України в Європу, то насправді наніс цьому поступу непоправиму шкоду. Це в нас можна через PR-агенцію проплатити джинсові статті або, обмеживши мовлення інших каналів, намагатися нав'язати власну точку зору через власну телевізійну монополію. Для європеців піар – це не пропаганда, а лише зв'язки з громадськістю. А для того, щоб вона тебе сприймала, потрібно самому відповідати цінностям цієї громадськості. Їх не переконаєш, що відповідальний патріот може бути власником найбільшої телемонополії, очолювати спецслужбу і брати участь у призначенні суддів. Навіть за будь-які гроші. Бо, якщо ти патріот, то відмовишся від конфлікту інтересів, а визначишся з тим єдиним місцем, на якому принесеш найбільше користі людям.

Таке враження, що вони просто не розуміють, що жити у сучасному світі за правилами, які чудово озвучила Інна Богословська в інтерв'ю "Українській правді" уже просто неможливо. Вона сказала: "...вместо того, чтобы сесть и договориться, кто за что отвечает, извините, кто на чем зарабатывает... Потому что власть – это всегда так или иначе способ расширения влияния, расширения потоков. Это во всем мире так...Так вот, вместо того, чтобы определиться... оранжевая власть начала драться внутри себя на уровне определения целей".

У всьому світі зовсім не так. Безумовно, всюди існує корупція, просто межі її зовсім інші. Ні Богословська, ні Хорошковський цього не розуміють. Тому витрачати наші з вами кошти на те, щоб показувати таких людей в Європі, просто не ефективно і нашій європейській інтеграції наносить лише шкоду. Звичайно, якби Хорошковський заявив у Брюсселі, що повністю реформує СБУ, відмовляючись від КДБ-шних методів, це принесло б користь і йому, і країні. Якби він сказав, що СБУ, як будь-яка європейська розвідка, буде займатися захистом від зовнішніх загроз, і від криміналу, відмовившись повністю від ролі царської політичної охранки, то я, як громадянин, лише вітав би, щоб мої гроші на це витрачались. Оскільки навіть зараз мені складно повірити, що українські чиновники найняли іноземну PR-компанію за гроші корупційні.

Мої гроші сьогодні знову витратили без моєї згоди, коли, як повідомляє преса, позбавили ліцензії муніципальну телекомпанію "Київ". Звичайно, мене дратували постійні інтерв'ю з Черновецьким або трансляції різноманітних заходів харизматичних церков. Але, по-перше, сьогодні цього в ефірі немає. А по-друге, телекомпанія "Київ", наскільки я розумію, власність громади. Ми вкладали в неї гроші, власні податки, десятиліттями. І раптом сім чоловік в Національній раді чомусь вирішили не продовжувати телекомпанії ліцензію. Отже всі гроші, які нами туди вкладалися – коту під хвіст. Можна було вказати компанії на порушення, наказати або навіть змінити її керівництво, якщо такі порушення справді були, але позбавляти громаду майна у нормальному суспільстві – безвідповідально і злочинно. Члени Нацради, схоже, навіть не думають у таких категоріях. Люди, які у будь-якій нормальній країні мали б себе відчувати обслуговуючим персоналом громади, бо живуть на її гроші, у нас – царі, які за наші гроші чомусь намагаються вирішувати нашу долю.

Тому і падає рівень довіри до політиків всіх кольорів, бо кожен з них сприймає владу не як служіння громадянам, не як високу довіру, а лише як доступ до фінансових потоків або "хлібних місць". Люди починають поступово об'єднуватись у громадські організації – журналістські, підприємницькі, засновані на захист місцевого самоврядування. Це новий суспільний процес, який і повинен стати запорукою народження нової еліти, для якої, як сказав один мій колега, відомий журналіст, достатньо жити не в палаці, а в нормальній двокімнатній квартирі. Головне, щоб навколо цієї квартири було гідне європейське життя.

powered by lun.ua
Коментарі — 36
Vittoria _ 16.11.2010 14:09
IP: 193.110.17.---
Новый прорыв Путина.
Акелла- промахнулся.
Vittoria _ 16.11.2010 14:02
IP: 193.110.17.---
ДЕЯ НАЛОГОВОГО КОДЕКСА.
Украина – это прачешная (с ручной стиркой) для КАЗНОКРАДОВ КАЦАПОВ.
Допродавалась бля ваша Юля -викиди в атмосфэру.
А сынок Герман решил оттяпать английского МЧаэСу трошки – на прощание з кабмином?
Ну-ну.
DENIS BIGUNOV _ 12.11.2010 20:47
IP: 77.52.65.---
Joe Slovo:
Вы знаете, я в упор не вижу "совковые аллилуйствования самому о себе". Напротив, я вижу порядочного журналиста, порядочного продюсера, который возглавил порядочную команду порядочного телеканала ТВI. И скажу больше – мне, например, выдается совковой, недалекой и примитивной как раз именно Ваш отзыв на статью г-на Княжицкого. Почему так? – Не знаю. – Может потому, что я даю честные оценки, а Вы нет.
Joe Slovo _ 12.11.2010 18:51
IP: 62.244.5.---
И не совестно вам г-н Княжицкий такие совковые аллилуйствования самому о себе писать? Вы думаете, что Кагаловский такое ест? Я понимаю, что вы вполне ощущаете свой конец в себе же, но такой примитивный самопиар как в статье, так и в комментах ниже, не практикуют даже в Северной Корее. Идите ка вы с миром, и подальше. Вы давно не журналист, и давно не продюсер...
DENIS BIGUNOV _ 12.11.2010 16:56
IP: 77.52.87.---
Я очень рад что Княжицкий завел свой блог. Всегда поддерживал, поддерживаю и буду поддерживать этого человека и ТВI. Принципиально. И хочу, что бы Вы знали господин Княжицкий – я, моя семья, мы искренне Вас любим и гордимся Вами и Вашими коллегами по ТВІ. И я уверен, что к моим словам присоединятся очень – очень много людей. Вы и Ваши коллеги несете людям свет правды, а Хорошковский... что тут скажешь... Это мелкий человек, карлик уверовавший в свою значимость. Да, его боятся, но его ненавидят, а Вас любят и уважают. И думаю этим все сказано.
Республіка _ 12.11.2010 10:40
IP: 194.44.29.---
"Відсутність конституційної визначеності у даті чергових парламентських виборів є ознакою не легітимності певних конституційних змін і влади, в цілому" 11.11.2010 _ Микола Сірий, для УП. УКРАЇНСЬКА ШПАНА добре це усвідомлює і тому Конституційний Суд України піде на подальші порушення КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, яку НАРОД УКРАЇНИ МУСИТЬ!!! захистити шляхом проголошення за народною ініціативою Всеукраїнського Референдуму з метою УСТАНОВИТИ відповідно до частини першої статті 5 Конституції України ЯКОЮ РЕСПУБЛІКОЮ Є УКРАЇНА!!! Народ України МУСИТЬ!!! наголосити УКРАЇНСЬКІЙ ШПАНІ ХТО В УКРАЇНІ Є ЄДИНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ!!!
qwrtz _ 11.11.2010 19:02
IP: 109.41.125.---
То автор.

Мені дуже сподобався ваш запис у блозі. Зрозуміло, що блог не місце для глибокої та всебічної аналітики подій. Але вам вдалося в малому записі розкрити велику тему.

Хорошковський не має права за народні гроші улаштовувати розкішні тет-а-тетчики.При цьому всі метелики, на хоружівський мед прилетівши, не повинні забувати, що всі їхні милі бесідки під горілочку та психотропчики будуть записані, засвітлені, а потім спрямовані проти них же на шантаж.
Нового в цьому німа нічого – росіяни вже 10 років займаються подібним. І не без успіху. Тією же стежинкою прямує і наш підрозділ ФСБ.
Тимошенко зробила багато кадрових помилок, але Хорошковський – це її найбільша.
NovorosOdessa _ 11.11.2010 10:28
IP: 194.44.7.---
Потомок:
Автору

Минимум следует оценить уровень криативизма у этих пиарщиков.)))
Ну, если пишем с ошибками, то так:
Минимум следует оценить уровень кретинизма у этих пиарщиков.)))
ACTIONDIRECT _ 11.11.2010 09:36
IP: 93.72.62.---
skovron:
Це все?))
ACTIONDIRECT _ 11.11.2010 09:33
IP: 93.72.62.---
LOT_1:
ACTIONDIRECT _ 10.11.2010 22:19

Ви напішить якось про це спокійно, а то не всі тут "настільки в курсє"...
Бажано з посиланнями...
х
Будуть і посилання, разом із посиланням на... В свій час.
Потомок _ 11.11.2010 08:52
IP: 93.72.29.---
Юнкеръ_____Харьковъ:
Хочу поблагодарить пана Княжицкого, когда вместо НТВ харьковский телеканал начал ретранслировать дерьмо под названием TVI, решил,наконец, полнотью отказатья от "мовного" телебачення и ушёл на 36 градус.
Таким как ты достаточно геподобкиных инструкций.
vpk _ 11.11.2010 07:39
IP: 194.146.132.---
Что б там не говорили Tvi остался единственной компанией, которая показывает не все но более менее честные новости в Украине. Остальные в том числе 5-й уже включены в "медиа холдинг " "правда для людей"
.Еще немного и то-же они сделают с интернетом.
uaixovich _ 11.11.2010 01:53
IP: 82.193.101.---
а що за княжицький, це ющовий любодрузь?
так він же не платить ні копійки податків, йопта.

відпочивай, колєнька – судячи по опису трк "київ", тобі його Рабіновіч наспівував. там чинушної гидоти з кмда (профанація, деза тощо), телелохотронів і москальської пропаганди в стилі лисого Го_дона більше, ніж виручки аделаджевих сектант-королів.
dvlight _ 11.11.2010 00:59
IP: 93.190.179.---
LOT_1:
Не всё золото, что блестит.
Roman Semko _ 10.11.2010 23:36
IP: 93.74.44.---
Підтримую автора, Микола має європейський погляд на справи. Пане Миколо, справа в тім, що більшість людей в Україні, виборців, не розуміють цього. Подивіться на результати виборів – наочний приклад. І в найближчі роки радикальних змін не буде, на мою думку.
Pokemon9 _ 10.11.2010 23:22
IP: 178.74.202.---
abessalom:
Діогена, який жив в діжці, не розуміли навіть його сучасники... А наші політики такі жадібні, що спадає на думку, а чи вони справді такі розумні, якщо не розуміють, що для щастя багато грошей не потрібно, що є речі, які за гроші не купиш? Що є в більшості людей почуття справедливості, якого вони не розуміють? Про що б ми тут не писали і не читали, а вони займаються тим самим, що і вчора, і 10 років тому, і 20...Якби не прагнення людей до добра і справедливості, хто б і про що тут би говорив?
Они не понимают,они-амебы.
skovron _ 10.11.2010 23:07
IP: 95.133.84.---
ACTIONDIRECT:
ACTIONDIRECT:Вместе с тем, думается, конфликт Княжицкий – Долганов вызревал с первого дня назначения нового президента телекомпании. Ведь те принципы, которые, по его собственным заявлениям, г-н Княжицкий намерен положить в основу УТ-1, вряд ли совпадают с авторской концепцией информационного еженедельника Вадима Долганова. Как известно, и Николай Леонидович подтвердил это корреспонденту "Дня", с нового года на УТ-1 планировалось запустить новый – субботний – проект информационно-аналитической передачи, которую должна была вести Наталья Кондратюк, и шли переговоры с Виталием Портниковым.
А вот из статьи Юли Мостовой:Вот Коля Княжицкий у входа в здание "Интерньюза" знакомит меня со способным пареньком – Георгием Гонгадзе.Как молоды и честны мы были. Как радовались победам друг друга. Как точно знали, что хорошо, а что плохо в нашей профессии. Как считали себя "шпионами от народа во власти" А о вас,ACTIONDIRECT, нигде ничего нет,никто не пишет: (
kuhar _ 10.11.2010 23:05
IP: 81.200.20.---
богословскую – в президенты о-ва Диксон! хорошковского – в театр оперетты! чечетова – президентом Центрального банка РФ! Заживемо, браття! Нарешті справедливість прийде в багатостраждальну Україну.
Механік _ 10.11.2010 22:57
IP: 178.54.18.---
Максимилиан Волошин

Государство

В нормальном государстве вне закона
Находятся два класса:
Уголовный
И правящий.
Во время революций
Они меняются местами,
В чем,
По существу, нет разницы.
Но каждый
Дорвавшийся до власти сознает
Себя державной осью государства
И злоупотребляет правом грабежа,
Насилий, пропаганды и расстрела.
1922 г.
abessalom _ 10.11.2010 22:56
IP: 178.93.57.---
Діогена, який жив в діжці, не розуміли навіть його сучасники... А наші політики такі жадібні, що спадає на думку, а чи вони справді такі розумні, якщо не розуміють, що для щастя багато грошей не потрібно, що є речі, які за гроші не купиш? Що є в більшості людей почуття справедливості, якого вони не розуміють? Про що б ми тут не писали і не читали, а вони займаються тим самим, що і вчора, і 10 років тому, і 20...Якби не прагнення людей до добра і справедливості, хто б і про що тут би говорив?
LOT_1 _ 10.11.2010 22:35
IP: 92.113.55.---
ACTIONDIRECT _ 10.11.2010 22:19

Ви напішить якось про це спокійно, а то не всі тут "настільки в курсє"...
Бажано з посиланнями...
х
0rion3 _ 10.11.2010 22:34
IP: 92.113.3.---
ssaleks:
Оскорблять людей, ты уже научился, а возразить по сути извилина не позволяет, да оно и понятно, так как по всей видимости она образовалась у тебя в мозгу от удара саперной лопаткой, но никак она не дана тебе природой. Можно рассматривать еще один вариант – у твоих родителей какой то ген бракованный, а может зачатие произошло под плотным воздействием водочки, РЕЗУЛЬТАТ НА ЛИЦО, РАДУЙТЕСЬ!!!!
Возражать идиоту? – "А может на этом приеме он довольно подробно рассказал о Ваших деяниях по захвату частот"... – иди, корми свиней – вон ПР скоро будет их раздавать таким быдлякам как ты в лизинг...
Віктор_Дніпров _ 10.11.2010 22:20
IP: 95.135.141.---
ssaleks:
!Я понимаю,что деньги вложенные в Вас Гусинским и Березовским надо отрабатывать,но не доходить до маразма в своих рассуждениях.А может это у Вас от безысходности,так как их требуют вернуть,а я как понимаю то НЕЧЕМ.
Не понял Вашего замечания.

Это как предупреждение от БАБа с Гуснским о возврате долга?

Или как злорадство от Хорощковского?
ACTIONDIRECT _ 10.11.2010 22:19
IP: 93.72.62.---
Та блін, це кадебешне Чмо ще рота відкриває?Ти, Чмо, краще напиши, що ти творив на ICTV у 2000-2001 роках, як ти, Чмо, називав Гию нікчемним журналістом, як ти лізав кучму разом з Дімой Куліковим та Дімой Кисельовим в складі "ККК"! Ти разом з Долгановим мочили вже вбитого Гию із задволенням, а зара ще рота відкриваєшь? СУКА!
Camanch _ 10.11.2010 22:14
IP: 91.124.113.---
Я скажу так: Ми живемо в країні рабів!!!! і все що відбувається тут це закономірність. Які вибори не влаштовуй, чесні чи з тиском – все одно раби вибирають собі ХАЗЯЇВ і все, а вільні люди вибирають лідерів які допоможуть громаді. А ХАЗЯЇВА знають, що можна робити все що тобі треба, а не рабам. А кому потрібна телекомпанія?:) Допоки вільні люди не навчаться впізнавати в подорожніх братів своїх і допомогу надавати там де її потрібно а не там де їм комфортно ХАЗЯЇВА будуть тут правити))))))) i BASTA
Aтака Путіна1191 Корупція1297 Україна та Європа1068 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter