Микола Княжицький Журналіст, народний депутат України

Україна не Ісландія:)

07 березня 2012, 10:00

Відповідь шанованим мною Костю Бондаренку та Леоніду Кожарі

Двоє моїх хороших приятелів і загалом талановитих людей Кость Бондаренко та Леонід Кожара, відчуваючи, мабуть, щиру симпатію до теперішньої української влади та її дій, вирішили довести українському суспільству, що і Євросоюз, і Росія і навіть покійний Вацлав Гавел користувалися подвійними стандартами, засуджуючи процес та ув'язнення Юлії Тимошенко. Вони стверджують, що в інших європейських країнах, які хочуть вступити в Євросоюз, зокрема, в Ісландії, судять прем'єр-міністра Гейра Хорде за перевищення повноважень.

Звинувачення, навіть не пряме, покійного Гавела у подвійних стандартах є неприпустимим і не справедливим у цьому разі.

Суд над Г.Хорде є не кримінальним, а політичним. Його судить не районний суд Рейк'явіка, а Політичний Трибунал, який є спеціальним судом для розгляду політичних зловживань найвищими посадовими особами держави. Цей Трибунал розпочав роботу лише після відповідного голосування у парламенті Ісландії та дворічного попереднього розслідування.

Хорде ніхто не арештовував. Він вільно ходить на засідання під ручкою з дружиною і має повне право продовжувати брати участь у політичному житті країни.

Трибунал ще не виніс Хорде жодного вироку і не відомо, який винесе у цьому політичному, а не кримінальному, як у випадку з Тимошенко процесі. Хорде звинувачують в тому, що в результаті його бездіяльності заборгованість Ісландії у 12 разів перевищила ВВП.

Якщо суд над Хорде буде заангажованим чи несправедливим, реакція світового співтовариства нічим не відрізнятиметься від реакції на українські події. До речі, після Хорде уряд очолила Йохана Сігурдардоттір. Ісландці називають її Святою Йоханою за принципове відстоювання прав інвалідів, пенсіонерів та бідних людей, а це трошечки відрізняє її від теперішніх українських урядовців:)

Коментарі — 162
kazax _ 12.03.2012 15:45
IP: 109.162.28.---
Многоуважаемый пан Княжицкий! Большое спасибо, что заступились за Тимошенко! Мне это особенно приятно осознавать. Потому, что, при огромной моей любви к Вам и Вашему Каналу, я не ожидал такого. ======= VDD = 08.03.2012 21:24 говорит:...удивительно, почему Бондаренко не понимает таких элементарных вещей? Что это? Банальная тупость?... Нет, VDD, – он не тупой и не примитивный. При оранжевых – он неплохо их хвалил. Он просто дешёвая проститутка.
volodymyr50 _ 10.03.2012 16:19
IP: 80.243.144.---
Тепер давайте розглянемо так звану неповагу Юлі до суду з правової сторони. Кожна людина має права діяти так як вонавважає доцільним для себе. Звичайно люди встають при появі суддів, бо вірять, що суд встановить справедливість. Крім того на заході люди довіряють суддям і не безпідставно. А тепер подивимося на суд Юлі. Кожен з нас розумів, що рішення суду буде самим таким і альтернативи не було. Тобто суд виконував завдання банкової. Ні одна країна світу не могла б собі такого дозволити. Тому завдання суду було зломати Юлю, і в залі суду кожен грав свою роль. Найгірша і найтяжча роль випала Юлі. І вона не зламалася. Вона вистояла. І такий суд поважати не можна, бо це була страшна вистава. Але сценаристи прорахувалися. Юля продемонструвала величезну силу духу і якби не склалися сьогодні події – Юля увійде в історію, як Жана Д'арк, а з\хто сьогодні пам'ятає королів та інквізиторів, так буде і з нинішньою бандою.
volodymyr50 _ 10.03.2012 16:03
IP: 80.243.144.---
Хочу пояснити, чому Тимошенко не вставала на судовому засіданні. Справа в тому, що вона хвора на спинний позвоночник, а це означає, що вставати і сідати їй дуже боляче. Суддя добре це знав і хотів показати перед камери Юлю з гримасами болю. Але Юля не дала їм такого задоволення. Це великий подвиг, про що Вам кожному може розказати любий інвалід-опорник. Більше того. Ці інквізитори встановили в камері постійно світло і зйомку, щоб позбавити Юлю відпочинку, тобто жити з постійними болями. Вона і тут не далася. Тоді вони під об'єктивом протягли її на допит. Гіршого змущання придумати не можна. Тому те, що Юлю фізично нищать бачить вся Україна і світ, а тому щоб кожен інквізитор розумів, що є час розкидати каміння, а є час його збирати. А тим, хто захищає цих ізвергів я хочу побажати ніколи не хворіти позвоночником, бо це дуже страшно.
VDD _ 08.03.2012 21:49
IP: 134.249.187.---
_дідо:
Vladimir Routski:
Тимошенко треба було судити за газовий контракт, але риги не хочуть сваритися з Путіним,який причетний до цього злочину.То ж її судили за інше.
Яка різниця за що посадили злодійку, головне,що посадили.
Сьогодні Тимошенко,а завтра Янукович.
--------------
Ні, не маєте рації. Зло, вчинене будь-кому (хай і злодійці) залишиться злом. Ю.Тимошенко скривдили. Її засуджено незаконно і несправедливо. І в цьому великий гріх чинної влади. Тимошенко не заслужила на таке дике своєю жорстокістю покарання. І прикро, що ви, потьмарені злобою до неї, цього не відчуваєте. Адже кожен (навіть найстрашніший злочинець) має право на справедливість. За один зуб не можна вибивати винуватцеві усі його зуби. Бо це шлях, яким зло може сягти колосальних масштабів. Усяка несправедливість (байдуже над ким) – це несправедливість і над вами, якщо ви причисляєте себе до роду людського.
VDD _ 08.03.2012 21:24
IP: 134.249.187.---
Але все таки дивно, чому Кость Бондаренко не розуміє таких елементарних речей? Шо це? Банальна тупість чи зазнаки свідомий обман громадськости? Не віриться, що він до такої міри примітивний.
tihon2010 _ 08.03.2012 11:02
IP: 78.159.42.---
Симпатики цієї влади – цю владу можна любити тільки за гроші, тобто продавати себе і бути політичною повією.
vorog-narodu _ 08.03.2012 02:42
IP: 93.73.85.---
Механік:
Ви "Квиток на планету Транай" Шеклі читали? Та все значно крутіше розроблено.
Tetiana Urbanist _ 07.03.2012 23:07
IP: 93.73.20.---
Коли представники влади чи провладні політологи починають шукати аналоги своїм непристойностям в Європі, то це дійсно, було б смішно, якби не було від того так сумно. Воно все бачать викривлено, ніби через вічко Лук"янівського ізолятора.
Vladimir Routski _ 07.03.2012 21:08
IP: 93.73.232.---
Gleb 34:
Vladimir Routski:
Gleb 34:
Vladimir Routski:
..." это "русский мир"...

А НЕЗАКОННЫЙ, но политически выгодный для сил, к которым принадлежите и вы, третий тур – это какой мир? Ответьте наконец.
Это не "русский мир".:))) Но, если без иронии я Вам обязательно отвечу, ещё сегодня. Просто я думаю, перед те. как ответить, а для этого нужно время.
Кстати, я отвечаю на ВСЕ Ваши вопросы. Ответьте, пожалуйста на мой: "Как Вы думаете, что они с ней "делать будут"? Ответьте в рамках этой дискуссии... только, пожалуйста, без эмоций и "понятий"...
Я
Как я могу ответить что они будут с ней делать без "понятий", если они будут делать с ней "по понятиям"?
Они будут держать ее чего бы это им не стоило. Хотя бы потому что 2015 – не за горами. Да и потому, о чем я писал – тоже.
Мне пора.
Значит, всё же, будут держать не ПО ЗАКОНУ, а "по понятиям"... я очень рад, что мы пришли к "КОНСЭНСУСУ":))))))
Vladimir Routski _ 07.03.2012 20:54
IP: 93.73.232.---
Gleb 34:
Azov:
Gleb 34:
1) Вы просто подтверждаете известную истину, что Тимошенко не легла под голубцов, как тот же Ющенко, которого никто не трогает. Голубцы посадили ее, потому что боятся.
2) Может быть. Значит, нужно было отменить результаты несправедливых выборов. Сделать по закону.
1) Она, если вы заметили, ни с кем не могла найти общий язык. Всех обос_ала, высмеяла, оскорбила, унизила. Создала вокруг себя политический вакуум. И что это за политик? Никудышний это политик, который не умеет заводить политических друзей, а умеет только создавать себе политических врагов.
2) Но не сделали же по закону. Вы тогда этим возмущались?
Ну, просто не ЮВТ, а "воплощенное зло". Мне это напоминает известный фильм: "... скажите, а часовню тоже я... нээ-т, это до вас в 14- веке."

Про закон я вам много писал, а о своем отношении к этому случаю обращения с законом пообещал написать еще сегодня...
Vladimir Routski _ 07.03.2012 20:51
IP: 93.73.232.---
Gleb 34:
Vladimir Routski:
..." это "русский мир"...

А НЕЗАКОННЫЙ, но политически выгодный для сил, к которым принадлежите и вы, третий тур – это какой мир? Ответьте наконец.
Это не "русский мир".:))) Но, если без иронии я Вам обязательно отвечу, ещё сегодня. Просто я думаю, перед те. как ответить, а для этого нужно время.
Кстати, я отвечаю на ВСЕ Ваши вопросы. Ответьте, пожалуйста на мой: "Как Вы думаете, что они с ней "делать будут"? Ответьте в рамках этой дискуссии... только, пожалуйста, без эмоций и "понятий"...
Vladimir Routski _ 07.03.2012 20:46
IP: 93.73.232.---
Gleb 34 _ 07.03.2012 18:57
IP: 141.101.15.--
Уважаемый, Глеб! Внимательно просмотрел Ваши посты ниже:

"Она направо и налево оскорбляла, высмеивала, а, главное, унижала. При том, что простить, в принципе, можно и оскорбления и высмеивание. Но унижения – никогда. В общем, вела она себя неумно, за что и поплатилась – под прикрытием "превышения полномочий", факт, впаяли ей за ее липкий язык по полной программе. И правильно сделали. За свои слова нужно отвечать. Не взирая на пол."

В свою очередь попрошу Вас перечитать мои посты "ниже" и решить для себя, можно ли за это судить. Вы же сами признаете, что за всё вышеперечисленное (за что можно осуждать, но не судить) её ОСУДИЛИ ПОД ПРИКРЫТИЕМ " превышения полномочий", что не факт. Фактом это станет если Европейский суд откажет в удовлетворении иска защиты Ю.В. Тимошенко к гос. Украина. А он, я уверен, не откажет... делать-то что будут.?Помилования она не просит... знает, что права "ПО ПРАВУ", а не по эмоциям или "понятиям".
Vladimir Routski _ 07.03.2012 20:32
IP: 93.73.232.---
Gleb 34 _ 07.03.2012 20:07
IP: 141.101.15.--
Осуждена она как раз по существующим статьям. Но не вела бы она себя так всю свою политическую жизнь, вряд ли бы ее вообще судили – вот что вы понять не можете. С Луценко, к слову, ситуация аналогичная.

Уважаемый Глеб! Я это понимаю, но не хочу принимать, потому что это не имеет никакого отношения к ПРАВУ – это Вы понимаете? Вот это Ваше " вряд ли бы её вообще судили" и есть подтверждение моего тезиса о том, что судили не по ПРАВУ, а на эмоциях и по "понятиям"... точно по тем же "понятиям" в России сидит Ходарковский... это "русский мир", Глеб. Фундаментальные отличия в ментальности. Это разница между "по закону" и "если нельзя, но очень хочется – то можно"...:))), потому, что кому-то кажется, что справедливо. Справедливость -есть категория относительная. "Кому и кобыла... невеста". СПРАВЕДЛИВОСТЬ В ЗАКОНЕ И ПРОЦЕДУРЕ...
Azov _ 07.03.2012 20:22
IP: 176.103.209.---
Gleb 34:
1) Осуждена она как раз по существующим статьям. Но не вела бы она себя так всю свою политическую жизнь, вряд ли бы ее вообще судили – вот что вы понять не можете. С Луценко, к слову, ситуация аналогичная.
2) А кто в 2004-м определил, что третий тур – торжество Справедливости над Законом? Кстати, вы не задумывались – а может всё оттуда и пошло.
1) Вы просто подтверждаете известную истину, что Тимошенко не легла под голубцов, как тот же Ющенко, которого никто не трогает. Голубцы посадили ее, потому что боятся.
2) Может быть. Значит, нужно было отменить результаты несправедливых выборов. Сделать по закону.
Vladimir Routski _ 07.03.2012 20:22
IP: 93.73.232.---
Gleb 34 _ 07.03.2012 20:09
IP: 141.101.15.--
Уважаемый Глеб! Правильно расцениваются. Пусть бы Киреев дал ей по закону то, что предусмотрено за оскорбление суда. Но нет... а раз нет, то и все ваши эмоциональные инвективы ни к чему...кроме того НЕЛЬЗЯ СУДИТЬ (не осуждать, а СУДИТЬ) за то, за что не предусмотрено наказание. Вы радуетесь эмоционально – вот, мол, посадили "воровку"... радуйтесь, кто ж Вам "доктор"
Никогда не называл ее "воровкой". Воровка она, вероятно, не большая, чем другие. Она гораздо хуже. Она – деструктор.

Уважаемый Глеб! Опять же -"деструктор" -это Ваша эмоциональная оценка, "оценочное суждение", ничего общего с ПРАВОМ не имеющее. Вы "в праве" назвать её как Вам будет угодно, хоть "исчадием ада", но за "деструкцию" не судят, даже в прецедентном праве – нет прецедента:))))... и инквизиции у нас нет, хотя "процесс" Тимошенко очень напомнил, по своей "сути", процессы Саванаролы...
Vladimir Routski _ 07.03.2012 20:07
IP: 93.73.232.---
Gleb 34:
Vladimir Routski:
Уважаемый Владимир. Рад, что хоть один из сторонников ЮВ признает, что ее отвязное поведение на суде было недопустимым. Ваше "эмоции и слова (желательно корректные, что не всегда получается) вполне допустимы на "политшоу" или митинге, но не в суде" расценивается мной именно так.
Что касается того, что Тимошенко была осуждена, помимо прочего, еще и за то, за что наказание в УК не предусмотрено...
Уважаемый Глеб! Правильно расцениваются. Пусть бы Киреев дал ей по закону то, что предусмотрено за оскорбление суда. Но нет... а раз нет, то и все ваши эмоциональные инвективы ни к чему...кроме того НЕЛЬЗЯ СУДИТЬ (не осуждать, а СУДИТЬ) за то, за что не предусмотрено наказание. Вы радуетесь эмоционально – вот, мол, посадили "воровку"... радуйтесь, кто ж Вам "доктор"
Azov _ 07.03.2012 20:04
IP: 176.103.209.---
Vladimir Routski:
Влада показала, що може зробити з будь ким, все що завгодно...
Поки їх особисто не торкнеться, не зрозуміють. Якщо з людиною рівня Тимошенко можна творити такий беспрєдєл, то про інших годі і казати.
Свіжий приклад – в Донецьку у VIP-відділку Приватбанку невідомі провели страту 5 чоловік професійними кілерськими двома пострілами. Знайшли двох терпіл, які встановлювали у відділку охоронну техніку, вибили зізнання і вже нагороди отримали. І все, і нічичирк.
Vladimir Routski _ 07.03.2012 19:53
IP: 93.73.232.---
_дідо:
Vladimir Routski:
Тимошенко треба було судити за газовий контракт, але риги не хочуть сваритися з Путіним,який причетний до цього злочину.То ж її судили за інше.
Яка різниця за що посадили злодійку, головне,що посадили.
Сьогодні Тимошенко,а завтра Янукович.
Є різниця! Велика! І мені сумно, що Ви не розумієте того, що розуміли, навіть по відношенню до Аль Капоне, хоча він всіх настільки, в свій час, дістав, що... Вам аби "сиділи". Ну, сидить вона неправочинно, і що в державі укоренилося ПРАВО? Держава може послатися на цей "правовий" процес, як на приклад боротьби навіть з "перевищенням влади" (про корупцію й мови нема)? Для когось це стало "уроком"? Та ні! Навпаки! Влада показала, що може зробити з будь ким, все що завгодно... але ЮВТ – не Ходарковський, а Україна не Росія, тому і стоїть "гвалт"...
Azov _ 07.03.2012 19:52
IP: 176.103.209.---
Gleb 34:
Что касается того, что Тимошенко была осуждена, помимо прочего, еще и за то, за что наказание в УК не предусмотрено – за запредельное хамское отношение к людям, то можно рассматривать это как верховенство Справедливости над Законом.
Осуждена по несуществующим статьям? А как же Закон? Правосудие? О чем вы, любезный?
Интересно, какую бы вы спели песню, если бы вас лично осудили по несуществующим статьям? Как верховенство Справедливости. Интересно, кто определяет что есть Справедливость? Какой бред!
Vladimir Routski _ 07.03.2012 19:42
IP: 93.73.232.---
Глеб, короче говоря, "за єстетику" не судят. Неподсудна она, єстетика... деяния подсудны... противозаконные... Я думаю, что за Харьковские соглашения будет ПОЛИТИЧЕСКИЙ спец. трибунал, а за Межигорье, "вышки Бойко" и не целевое использование помощи Евросоюза – криминальный процесс. И я хочу видеть к кому эти господа будут апеллировать... хотя, судя по всему, они хотят пробыть у власти до 2020г. и надеются на "срок давности"...
Vladimir Routski _ 07.03.2012 19:33
IP: 93.73.232.---
_дідо:
Тимошенко наробила біди у країні набагато більше,ніж ісладський Хорде.
Княжицький захищає кремлівську кабилицю, бо на її імені робить новини на свому проплаченому каналі.
Без Тімашєнко ТеВеІ буде гаплик.
Княжицький захищає не "кобилицю", а вказую п. Бондаренку на явне "пересмикування" та жонглювання "понятиями", в його дописі. Саме таке "жонглювання" в нашому ""резележному"" суді, й привело до теперенішньої ситуації з п. Тимошенко. Якби її засудили, як і Луценка, доречі, за доведений кримінальний злочин, будьте певні, ніхто і слова не сказав би. Річ у НЕПРАВОЧИННОСТІ вироку, бо він був винесений в порушення багатьох ПРАВ.
Vladimir Routski _ 07.03.2012 19:18
IP: 93.73.232.---
Gleb 34 _ 07.03.2012 18:57
IP: 141.101.15.--
В общем, вела она себя неумно, за что и поплатилась – под прикрытием "превышения полномочий", факт, впаяли ей за ее липкий язык по полной программе. И правильно сделали. За свои слова нужно отвечать. Не взирая на пол.
А чего добились? Добились того, что с ЮВ за решеткой Украину на какое-то время перестанет колбасить. Это немало.

Уважаемый Глеб. Эмоции и слова (желательно корректные, что не всегда получается) вполне допустимы на "политшоу" или митинге, но не в суде.
То, о чем Вы говорите ("впаяли за липкий язык... и т.д.) – есть эмоции "по полной программе", как Вы изволили выразиться и это не "по закону", а "по понятиям".
"За слова" отвечают "словами". Если слова повлекли за собой противозаконные действия, то отвечают за "действия", а не за слова, которые их спровоцировали.
Украину эта ситуация настолько "заколбасила" (и внутри, и вовне), что достойного выхода из неё не видно (уж во всяком случае для нынешней власти).
Azov _ 07.03.2012 18:51
IP: 176.103.209.---
Kukuruzoff:
Есть правило, библейское еще, наверное – не называй негодяя приятелем, не отмоешься. Эстетика, мой друг! Этика вторична
Ні про що. Ну називає він Ганку на "ти",ну то й що?
Цих недолугих приятелями назвав з гумором.
Головне те, які думки він доносить до читача і глядача. Вам є що заперечити по його статті чи програмам?
Jeka _ 07.03.2012 18:44
IP: 94.179.64.---
Jeka:
Двоє ваших хороших приятелів, пане Михайло? Скажи хто твій друг і я скажу хто ти!!!
Вибачте, Миколо.
Jeka _ 07.03.2012 18:43
IP: 94.179.64.---
Двоє ваших хороших приятелів, пане Михайло? Скажи хто твій друг і я скажу хто ти!!!
Україна та Європа963 Корупція1170 Aтака Путіна1130 Уряд реформ348 Мовне питання179
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте