Микола Княжицький Журналіст, народний депутат України

Про сніжки та покаяння

03 квітня 2013, 17:53

Вчора після перегляду кидання сніжками у народних депутатів та посадовців у мене залишилось неприємне враження. Зрозуміло, що від сніжки ніхто не постраждав, але саме приниження та образи, що лунали на адресу людей, з якими щодня вітаєшся, – неприємні. Особливо, коли по-хамськи ображали жінок. Кидали ці сніжки не опозиціонери, а звичайні люди, які вийшли на мітинг до Верховної Ради. Це молоді хлопці з бідних київських околиць, це пенсіонерки, що страждають від так званої "пенсійної реформи". Це не депутати – вони виборці. Я теж виростав на околиці великого міста – у робітничому кварталі Львова, який називався Левандівка. У нас там не було елітних шкіл, а батьки більшості моїх однокласників працювали на заводах або на залізниці. Коли починалася перебудова, то молодь з цих складних робітничих районів від масових неконтрольованих бійок "район на район" перейшла до участі у заборонених тоді мітингах і демонстраціях. Бо люди, які не відчувають перспективи у власному суспільстві, починають боротися за цю перспективу так, як вміють.

Якби я в цей момент був поруч, то захистив би і Горіну, і Льовочкіну, і Ставнійчук. Навіть Табалова і Ляшка. Тому що людина, для якої важлива гідність, не повинна і інших принижувати. Але ми ж розуміємо, чому ці молоді люди і пенсіонерки кидалися саме на цих політиків. І вони самі розуміють. Бо саме вони, не даючи вільно обирати, в тій чи іншій формі підіграючи владі, обслуговуючи цей антиукраїнський режим, який навіть голодомор знову хоче примусити нас забути, – забирають майбутнє у цієї молоді і гідну старість у людей старшого віку.

Ніхто з "постраждалих" не захистив від нахабних міліціонерів Кужель, Денисову і Слюз, коли їх били. Вони не сказали своєму колезі по партії, а для декого і другу Кернесу, що посилати найманців, які обливаються зеленкою та кидаються лайном – гидко і низько. Я вже мовчу про долю Тимошенко і Луценка. Чи може вони подумали про бухгалтера з фірми Корнацького, "васильківських терористів", хлопців, яких засудили за карикатури на Януковича? Ні! А коли влада подає приклад беззаконня, то люди, які на закон сподіватися не можуть, беруть приклад з такої влади.

Тому не опозиція повинна каятися, а Шуфрич і Чечетов повинні самі просити пробачення у власного народу і у власних колег-жінок по фракції за той стан, у якому ми опинилися. Ні, вони не найгірші. І ті, хто постраждали – тим більше. Вони звичайні співучасники побудови диктатури, від якої уже самі почали страждати.

powered by lun.ua
Коментарі — 161
anker _ 06.04.2013 00:20
IP: 92.113.118.---
Все про сніжки та сніжки! Я от думаю, де АКМ дістати?
Jeka _ 05.04.2013 20:16
IP: 95.132.47.---
Пане Миколо, прочитайте статтю Вячеслава Ільченка "Вишиванка для Юлії Тимошенко", там є й про вас.
Руслан Поведа _ 04.04.2013 23:48
IP: 109.162.21.---
а згадайте як в 2004-му менти молотками по головах під ЦВК людей биди – ХТО ВІДПОВІВ?
неравнодушная50 _ 04.04.2013 16:05
IP: 95.97.175.---
Некрасіво знаєте що, взяти у людей гроші на канал. І рекламувати на ньому ригаловців. Замість того, щоб зробити його громадським телебаченням.
hot80022 _ 04.04.2013 13:21
IP: 37.19.218.---
озерянский лев:
Княжицкий как всегда пытается свалить все с больной головы на здоровую,на "несмышленых ",хулиганистых "хлопцив" с городской окраины,забыв,что окраинах сейчас построены особняки миллионеров. Оказывется и Ляшко досталось, и вилы не помогли. Странно только одно: куда смотрела милиция,которая присутствовала на месте событий?Почему виновники инцидента не были арестованы сразу?
Всі питання до штабістів ПР.
Клоун:))
Стен1 _ 04.04.2013 11:42
IP: 212.22.211.---
Именно снежок напугал регионалов. Так как они лучше нас понимают, что тут важно толькл начать. За снежком камни, ножи и коктейли. Они сами сделали карьеры на убийствах и нюхом хорошо чувствуют, что их достанет. Тут даже Юля неправа, что извинилась перед регионалками – но регионалы всё проняли правильно – и впали в истерику. Они опытнее оппозиции и лучше нас знают, кто из нас оппозиция, а кто – так себе. Оглянитесь вокруг и спросите себя: КОГО регионалы не трогают? Те и не есть оппозиция. Но изх истерика – нам не угроза, а их слабость.
drongo _ 04.04.2013 11:11
IP: 194.44.50.---
Самі ригіонали запропонували розбиратись таким чином, не залишивши людям іншого вибору. Всі ці горіни-шморіни регочуть, спостерігаючи знущання режиму над опонентами та простими українцями.

До чого тут зайві сантименти? Починається ВІЙНА.
Бийлихомобземлю _ 04.04.2013 10:46
IP: 193.93.184.---
Я ненавиджу матюки і хамство, бо загалом це ознака бидла, але найстрашніше для мене, освіченої людини, в якої ще діди-прадіди були вчителями, що я цих людей розумію. Я насолоджуюсь, коли вони чинять хоч якийсь спротив і вірю їм, бо в мене вже так болить голова від безвиході моєї країни і від цієї принизливо тупої влади...І хоч я маю нормальну зарплату і часто буваю в ЄС і театри і виставки, словом – мені не найгірше живеться в країні, але я не хочу так жити. І я не хочу щоб навколо мене вимирали як мамонти українці і жебрачили і гнули голови перед цим свавіллям. Тож, Пане Миколо, добре, що вам прикро за побиття жінок, але зло має ідеальну гендерну політику – воно рівно підкорює М і Ж.
takovo _ 04.04.2013 10:34
IP: 188.191.144.---
"Уважаемый МИкола! Вы как то определитесь, ПР – это колеги по парламенту, или бандиты окупанты, которые через фальсификации, убийства и угрозы захватили власть в стране. Лидеры опозиции на каждом митенге кричат, что бандиты при власти, и это действительно так. Большая часть страны ненавидит и проклинает всех депутатов ПР, и естественно у митингующих молодых людей возникло желание бросить снежку в представителя той банды, которая грабит их, их родителей, их дедушек и бабушек. Это же снежка, а не кирпич. Как вы собираетесь очистить страны от бандитов, если в руки снежэку даже нельзя взять???? Или это просто СПЕКТАКЛЬ в опозиционность????"

Самий вірний і точний комент. Вам би, депутатам, звернути увагу ригів до якої точки кипіння влада, риги та комуністи довели народ, а не вибачатись перед своїми "колегами". Не ту пісню співаєте, не ті акценти розставляєте... народ вас не розуміє.
pravi _ 04.04.2013 08:42
IP: 5.207.234.---
Здраствуйте. Извините что плохо знаю украинской язык.
Обращаюсь до всіх жінок Верховноі Ради, Украіни, особливо до госпожи Геращенко, Сех. Пересмотрела все кадри как в улибчивих депутаток бросали снегом подростки как в школе. Молю вас богом, как женщина, не дайте издиватся над детьми, які бросали сніжки в депутаток із-за спин их 2-хметрових охранніков. Не допустите линча президента і депутатов над детьми, які в отделении, уверенна что с них издиваются, как убили мажори от властьимущих девочку в Одессе, син депутата Ландіка издевался у всех на глазах с девочки, бабушку посаділі за ленточку,после президента, остановитесь фашисти в своей безнаказанности. Не можно так постоянно издиватся с своего народа.
Если ви хотите мести, то я готова приехать в Киев и тогда все ви сможете у меня бросить снегом, только оставте в спокое детей, и не вздумайте еще бабушек которие вместе с детьми били возбуждать уголовние дела и издиватся.
Свех прошу, ради Исуса Христа поддержите, уберегите детей.
Sherlok Wett _ 04.04.2013 08:05
IP: 62.122.207.---
опозиція уклінно просить міліцію арештувати своїх прихильників, а сніжки кидали голубі, бо і міліція і охорона стояли, знімали, дивилися і не заперечували. Провокація, причому договірна з кроликом
Сергій Денисенко _ 04.04.2013 01:08
IP: 77.122.30.---
Що спільного між вами та Жераром Дюпард"є?
Ви теж кинули свій канал, подивіться тепер на нього: (
Якась білоруська попса.
rsylhfn _ 04.04.2013 00:55
IP: 91.124.23.---
Друкарня Вінниця:
leonty:
Александр Карпухно:
Пане Микола, там поруч були СОТНІ, Якщо не ТИСЯЧИ співробітників міліціі. Якщо навіть у такій кількості вони нездатні зупинити, чи хоча б затримати хуліганів відразу,чи потрібні вони взагалі?
А коли це міліція забороняла сніжки? 60 років прожив, а такого не памятаю.
Кидались, кидаються і будуть кидатись сніжками. Час від часу влучатимуть у обличчя. Час від часу серед снігу попадатиме камінець або шматочок льоду. Але заборонити сніжки – це заборонити дитинство, разість зими.
Не камінням же жбурлялись.
в Санкт Петербурге уже запретили, кстати
Там скоро всюди будуть шеренгами ходити. І зовсім без усмішок.
rsylhfn _ 04.04.2013 00:42
IP: 91.124.23.---
Скажіть авторе?для чого ви вступали в КПРС?
чавунний болт _ 04.04.2013 00:24
IP: 188.163.14.---
говорили-балакали – сіли-заплакали...
відтепер все так просто: збиреться народ проти банди мітингувати, а ж тут – баць – гапончик ряжатий... сьогодні 5-ох забрали та за "бандфарміраватий бандютізм" засадять, завтра – 105-ть заберуть...
можливо, хтось злякається, а, можливо, хтось різдв'яні дерева прикрасить 450-ма іграшками підвішенними за причинне місце...
а ти, Миколо, пиши далі, мо влада призначитьдо якогось повіту бидлу номерки до чоло прибивати...
радуйся...
бав кращої думки... ех, Миколо...
Viacheslav Titov _ 04.04.2013 00:13
IP: 71.76.145.---
istoric:
КТО МОЖЕТ НАНЕСТИ УДАР
(Вячеслав Титов)
Бывают в жизни крайние минуты:
Кто друг, кто враг – тут сразу не поймешь,
Бывает грязь везде и ложь...
И нет пути и в сердце дрожь,
А все кругом горит и вдруг...
К тебе спешит на помощь друг:
Не тот, с кем коротал досуг,
Не тот, с кем планы намечал,
Не тот, кто словеса метал,
А тот, чей голос, как метал
Кто дело знает – не базар,
Кто не пройдет, когда пожар,
Кто может нанести Удар
Везде, где суждено решить
Истлеть, исчезнуть иль вершить...
Когда сжимается решений круг
Так важно знать: кто враг – кто друг...
vik7352 _ 03.04.2013 23:40
IP: 46.175.65.---
Це тільки початок...Я вважаю, що ці "жінки" несуть повну відповідальність за антинародні закони, за які вони голосували. До речі, ніхто з цих "жінок" не вступився за несправедливо та нахабно засудженої Юлії Тиошенко, за силою викинутих з лікарні Кужель, Денисенко та інших жінок. Ніхто з них не обурюється з приводу надзвичайно м'яких вироків для мажорів-вбивць. Мовчали б вже. Передивився відео, В Горіну, тим більш в голову, не попали. Сніжок попав в Льовочкіну, впав і розсипався. Яка спроба вбивства? Який струс мозку? Можливо Горіной і потребується допомога, але в психіатрічній лікарні від манії величі. До того ж негоже розділяти народ, який прийшов підтримати опозицію, та своїх активістів. Йому треба зрозуміти – точка неповернення пройдена... і треба діяти відповідно! Події останніїх років показали, що Партія Регіонів це ворог, ворог України та українців. За 3 роки панування знищена Конституція, суд, прокуратура і повністю узурпована влади. З ким вам приємно вітатися? З ворогами?
IMS _ 03.04.2013 23:02
IP: 62.221.44.---
Анатолий Ярох:
Партія Регіонів з цього приводу вже зробила заяву про фашизм і тероризм. Виходить, що і ви побачили і навіть поспівчували "постраждалим" від сніжків?
Конечно, у Гориной сотрясение мозга, не узнает Княжицкого и не поздоровается – день пропал. Да еще пацаны бойкот объявят, на пиво не позовут, лохов пообсуждать.
Анатолий Ярох _ 03.04.2013 22:58
IP: 77.120.153.---
Партія Регіонів з цього приводу вже зробила заяву про фашизм і тероризм. Виходить, що і ви побачили і навіть поспівчували "постраждалим" від сніжків?
istoric _ 03.04.2013 22:41
IP: 176.8.81.---
Господин Княжицкий, ну нельзя быть немножко беременным.
Основная беда оппозиции, к сожалению, это абсолютная невозможность формирования и формулирования четких идей для тех кто готов за вами пойти. Вспомните, "Бандитам-тюрьмы" гарантированно принесло результат. Какое же имеете право классифицировать действия этих людей, да согласен, как спонтанные, нелогичные, но абсолютно ИСКРЕННИЕ; как, на Ваш взляд, хамские?
Враг не может быть хорош только потому, что Вам приятно с ними здороваться. Да, я не ошибся, именно враг. И чем быстрее Вас покинут последние иллюзии, тем лучше для общего дела. Рожайте идеи, ищите сторонников, боритесь, но никогда не предавайте СВОИХ. Иначе когда-нибудь останетесь "полководцем без войска". Нельзя сражаться в реверансе...
IMS _ 03.04.2013 22:32
IP: 62.221.44.---
dingo876:
полянин2013:
А ты себя к КАКОМУ КЛАНУ относишь? И чего ВЫ решили,что ВАШИ ИДОЛЫ хорошие,а в противоположном лагере плохие???? Что за теми,что за другими по ПОЛ УКРАИНЫ! Так что,будем друг другу ВОЙНУ объявлять???
Вы уже объявили войну. Сесть ж.пой на лицо другим – значит объявить им войну. Если это нормальные люди. А существа даунецкого типа привыкли облизывать ж.пу хозяев и не возражают. Даже готовы порвать тех, кто им мешает заниматься этим делом. Объявите войну за это!
Друкарня Вінниця _ 03.04.2013 22:26
IP: 178.93.127.---
leonty:
Александр Карпухно:
Пане Микола, там поруч були СОТНІ, Якщо не ТИСЯЧИ співробітників міліціі. Якщо навіть у такій кількості вони нездатні зупинити, чи хоча б затримати хуліганів відразу,чи потрібні вони взагалі?
А коли це міліція забороняла сніжки? 60 років прожив, а такого не памятаю.
Кидались, кидаються і будуть кидатись сніжками. Час від часу влучатимуть у обличчя. Час від часу серед снігу попадатиме камінець або шматочок льоду. Але заборонити сніжки – це заборонити дитинство, разість зими.
Не камінням же жбурлялись.
в Санкт Петербурге уже запретили, кстати
Друкарня Вінниця _ 03.04.2013 22:26
IP: 178.93.127.---
теперь ждем как Банковая с Шустером раздуют тему фашизма в пятницу....
leonty _ 03.04.2013 22:08
IP: 92.113.10.---
Александр Карпухно:
Пане Микола, там поруч були СОТНІ, Якщо не ТИСЯЧИ співробітників міліціі. Якщо навіть у такій кількості вони нездатні зупинити, чи хоча б затримати хуліганів відразу,чи потрібні вони взагалі?
А коли це міліція забороняла сніжки? 60 років прожив, а такого не памятаю.
Кидались, кидаються і будуть кидатись сніжками. Час від часу влучатимуть у обличчя. Час від часу серед снігу попадатиме камінець або шматочок льоду. Але заборонити сніжки – це заборонити дитинство, разість зими.
Не камінням же жбурлялись.
Олесь Кий _ 03.04.2013 21:57
IP: 31.172.136.---
Чи риторичні запитання? Питання адресую не тільки вам.Шукаю скрізь відповідь.
Чи всі розуміли, що влада показово захоче наказати за протест? Чи розуміли,що "небожителі" не дозволять "бидлу" підняти очі на золотосяйних,а за неповагу жорстоко покарають? Ви думаєте ця влада не дійде до крові,як в 90-ті, з яких вона вийшла? Чи довго треба в спину шепотіти "ганьба" та терпіти знущання над правами (навіть не людяними,а конституційними)? Чи дійсно потрібно здати тих хлопців (хто б вони не були) за сніжки?
Тоді давайте вже публічну "порку" на наступному мітингу проти злочинної влади. А може зразу їх показово кинути за грати та продовжити список...активістів Запоріжжя, "Тризуба", "Патріотів України" – "васильківських терористів", хлопців з Сум за "лице схоже на "Того-Кого-Неможна-Називати". На вашу думку після цього хто прийде в наступний раз,якщо і зараз з довірою проблеми...Чи може це все саме до того...щоб не приходили?
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter