Микола Княжицький Журналіст, народний депутат України

В"язень сумління Людмила Нікіткіна

08 квітня 2013, 15:26

Коли ми засуджуємо вибіркове правосуддя, згадуючи про Юлію Тимошенко і на щастя уже вільного, але не виправданого Юрія Луценка, то самі не можемо бути вибірковими.

Цей пост про Людмилу Нікіткіну. Її заарештували 24 липня минулого року. Нікіткіна була заступником керівника штаба Об'єднаної опозиції у Первомайську, на Миколаївщині. Втім, їй інкримінують порушення, які вона ніби-то здійснила на посаді фінансового директора "Агрофірми Корнацьких". Чому ніби-то? Тому що, жодна незалежна експертиза та фінансовий аудит не знайшли порушень у діяльності "Агрофірми Корнацьких". Але найгловніше – документи, які ніби-то, на думку прокурорів, свідчать про такі порушення, підписані не Нікіткіною. І це довела почеркознавча експертиза. Уся провина Нікіткіною полягає у тому, що вона співпрацювала з Аркадієм Корнацьким, кандидатом у депутати, перемогу якого незаконно вкрала влада.

Я намагався сьогодні з колегою Русланом Князевичем взяти на поруки Людмилу Нікіткіну. Під час слідчих дій їй неоднаразово ставало погано і те, що вона страждає від підвищеного тиску фіксувалося лікарями багато разів. Але Нікіткіна не може отримати якісного медичного обстеження та лікування.

Цю справу слухає суддя Бурбела. Він відмовив нам з Князевичем. На думку судді, коли народні депутати звертаються із заявою про особисту поруку в порядку статті 152 КПК України у старій редакції, за яким утримують Нікіткіну, то тим самим чиниться тиск на суд. Суддя Бурбела у постанові про відмову в задоволенні наших заяв приписав мені твердження, яких я не вимовляв, засудив адвокатів, які ніби-то спонукали нас з Князевичем такі заяви написати, що теж є неправдою.

Бог суддя такому судді. І народ. І ці суди відбудуться незабаром. Я просто особисто пересвідчився в упередженості, необ'єктивності та замовності тієї установи, де ключ від туалету довелося випрошувати у адміністративного керівника, і яку у нас називають судом.

Про політв'язня Нікіткіну не згадують Кокс із Квасневським. Ми, на жаль, теж мало робимо, щоб допомогти цій мужній та інтелігентній жінці, яка страждає на Лук'янівці, не отримуючи належної медичної допомоги.

А, можливо, вона, як ніхто інший, має право називатися в Україні в'язнем сумління. І заради неї однієї необхідно стримати амбіції та об'єднатися, щоб якимось чином, припинити ці несправедливі страждання

powered by lun.ua
Коментарі — 29
Андрій Мамалига _ 08.04.2013 16:02
IP: 77.52.22.---
Готовий допомогти!
kirilo _ 08.04.2013 15:48
IP: 212.15.149.---
boh:
Поддерживаю!
Начинать надо с реальной реформы правосудия.
Не просите и не жалуйтесь. Приводите судебную систему к общемировым стандартам.
Не только Тимошенко в тюрьме.
В сегодняшней действительности, в отсутствии реального правосудия, преступники на воле, а их жертвы гниют в тюрьмах.
Ivan Avdeyev _ 08.04.2013 15:45
IP: 188.239.8.---
boh:
залиши коричневого кольору виріб у коментах так легко.
boh _ 08.04.2013 15:41
IP: 194.44.142.---
Сообщаю депутату: не только Никитина не может получить квалифицированную медпомощь. Вы создали систему (государство), которое не оказывает "помощи" никому, кроме отдельных личностей. А теперь ищите защиту? У кого? К кому Вы обращаетесь? К Человеку-невидимке? Исправьте систему, в т.ч. судебную и не ищите поддержки Героя. Просто исправьте ее! Не знаете как? До свидания! Знаете? Действуйте...
Aтака Путіна1191 Корупція1297 Україна та Європа1068 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter