Вадим Колесніченко Народний депутат України, Співголова Міжнародного антифашистського фронту, Голова Міжфракційного депутатського об`єднання на підтримку канонічної православної церкви

Потрібно припинити розповсюдження неонацистської та ксенофобської літератури

15 листопада 2011, 14:55

Як Народний депутат України, Співголова Міжнародного антифашистського фронту я звернувся до Генерального прокурора України з приводу видання та розповсюдження книги "Ватра. Версія 1.0". (Ватра. Версія 1.0 / Юрій Михальчишин, – Львів: Євросвіт, 2010. – 420 с.) серед громадян України, що вже встигла стати путівником для сучасних українських неофашистів та ксенофобів.Ця книга носить яскраво виражений пропагандиський характер та ображає національну гідність людей, сприяє розпалюванню ворожнечі.По-перше, упорядник видання Юрій Михальчишин є активістом Всеукраїнської організації "Свобода", та активістом Націонал-Соціалістичної партії України, що відомі своєю відвертою пропагандою ідей ксенофобії, націонал-соціалізму, нетерпимістю до представників інших національностей, героїзацією пособників фашизму.

По-друге, на обкладинці книги разом з назвою розміщена стилізована емблема свастики, що символізує нацистський режим, жертвами якого стали десятки мільйонів людей в усьому світі.

По-третє, з статей, що розміщені у виданні, чітко простежується неприхована пропаганда ідей італійського фашизму, німецького нацизму, і їх українських різновидів, що заборонено в Україні та світі.

"Ватра. Версія 1.0", не є науковим виданням, тому що складається зі статей, розміщених на сайті http://www.vatra.org.ua, – сайті часопису "Ватра", що однобоко пропогандує певну суспільно-політичну ідеологію.

Видання неприховано пропагує неонацистські ідеї про даний факт свідчить, наприклад, стаття "Наша Ватра" на сторінці 419 видання "Ватра. Версія 1.0".

"Незалежний націонал-революційний часопис "Ватра" стоїть на платформі інтегрального українського соціал-націоналізму.

Учасники проекту – польові командири тотальної ідеологічної війни за Українську Україну...

Джерелами концептуальної бази "Ватри" є:

Традиційний український інтегральний націоналізм (Д.Донцов, Ю.Липа, М.Сціборський, Д.Мирон-Орлик, С.Бандера);

Український соціал-націоналізм (М.Міхновський, Я.Стецько, С.Рудницький, платформа журналу СНПУ "Орієнтири" наприкінці 1990-х років);

Концептуальний арсенал німецької консервативної революції (Е.Юнгер, А. Мьоллер ван дер Брук, О.Шпенглер, О.Штрассер, К.Шмітт) ;

Італійський інтегральний корпоративізм (Дж.Боттаї, У.Спіріто, С.Паннунціо).

Наші прапороносці та герої – це... Євген Коновалець і Петро Болбочан, Дмитро Білас і Василь Данилишин, Юліан Головінський і Юрій Березинський, Микола Лемик та Зенон Коссак, Степан Бандера та Роман Шухевич, Хорст Вессель і Вальтер Штеннес, Італо Бальбо та Діно Гранді, Хосе-Антоніо Прімо-де-Рівера та Леон Дегрелль, Корнеліу Кодряну та Освальд Мослі...

Ми вважаємо толерантність злочином... Ми цінуємо правду духу й крові понад успіх і статки. Ми небезпечні, бо віримо в те, що кажемо...

Ми йдемо!"

Перелічені "герої" насправді були ідеологічними послідовниками нацизму та фашизму, їх українських варіантів. Так, Євген Коновалець – перший Голова Організації Українських Націоналістів; Дмитро Білас і Василь Данилишин – бойовики ОУН; Юліан Головінський – крайовий провідник ОУН; Степан Бандера – ідеолог українського націоналістичного руху ХХ століття, після розколу Організації українських націоналістів голова Проводу ОУН-Б; Роман Шухевич – командир військового підрозділу "Нахтігаль" в складі іноземних легіонів Вермахту (1941-1942); Хорст Вессель та Вальтер Штеннес – нацистські активісти, штурмфюрери СА; Італо Бальбо -один за ватажків фашистської італійської банди чорносорочечників; Хосе-Антоніо Прімо-де-Рівера – засновник партії Іспанська Фаланга на основі фашистських ідей Муссоліні; Освальд Мослі – засновник Британського союзу фашистів.

Також вступна стаття "Наш Бандера" містить очевидні заклики до вчинення насильства над людьми іншої національності.

"З того боку – модний заклад, де культурно проводять дозвілля працелюбні "успішні українці" та всі належні атрибути: російськомовна братва... Бандера завершив би цю філософську суперечку радикальними оргвисновками. Тихою скромною посмішкою, ударом в сонячне сплетіння та кулею межи очі. За ясні зорі і за тихі води... За Львів бандерівський, який нам належить здобути і відстояти. Так має розпочатись соціал-національна революція.

Підпис: Нахтігаль & Зірка з Неба".

"Нахтігаль" – перший з іноземних легіонів Вермахту, створених у Німеччині до початку радянсько-німецької війни. У легіоні були переважно українці. "Нахтігаль" та "Роланд" були єдиними легіонами зі східних європейців, які брали участь у нападі на Радянський Союз із самого початку війни. Більшість учасників легіону після його розпаду в 1942 році стали бойовиками та командирами УПА.

Для пропаганди діяльності нацистського батальйону "Нахтігаль" Юрій Михальчишин присвятив ще статтю "В серці у нього лунко співав "Нахтігаль" Фрідріх Вільгельм Гайнц", в якій "Нахтігаль" називає "славетнім українським батальйоном. Фрідріх Вільгельм Гайнц – німецький майор, здійснював загальне керівництво батальйоном.

Ю. Михальчишин також розмістив в виданні власний переклад програмного твору німецьких нацистів, авторства головного пропагандиста Третього рейху Пауля Йозефа Геббельса – "Маленької абетки націонал-соціаліста". Самого Геббельса Юрій Михальчишин називає "новатором в сфері зв'язків з громадськістю".

В перекладі постійно вживаються ксенофобські вислови та мова ворожнечі щодо представників інших національностей, такі як "жид", "жидівство" тощо.

"Жид і німець

Хто пише сьогодні більшість німецьких газет?

Жид!

Хто повинен писати їх у майбутньому?

Німець!

Хто керує нашим німецьким театром?

Жид!

Хто повинен керувати ним у майбутньому?

Німець!

Хто становить значний відсоток наших університетських викладачів?

Жид!

Хто в майбутньому матиме право стати викладачем у німецькому університеті?

Німець!

Хто нині є провідником німецького робітництва?

Жид!

Хто має стати провідником робітництва в майбутньому?

Адольф Гітлер!

Хто має нині право обирати депутатів до німецького райхстагу?

Кожен, хто має німецьке громадянство та кому виповнилось 20 років.

Хто матиме право обирати депутатів нашого майбутнього німецького парламенту?

Кожен трудівник, народжений німцем".

Також в виданні представлені переклади Програмних засад NSDAP (Націонал-соціалістична німецька робітнича партія) і PNF (національна фашистська партія в Італії) (1919-1921), Програми фашистського руху (1919), Італійського расового маніфесту, Програми NSDAP – 25 пунктів, Програми Національної фашистської партії (1921) тощо.

В упоряднику наведено статті одного із основоположників ідеології українського соціал-націоналізму М. Сціборського, що також вживає ксенофобські образи до представників інших національностей. Про що свідчить назва однією зі статей – "Український націоналізм і жидівство".

Разом з текстами програмних установ фашистських, нацистських партій, з статтями світових та українських класиків націоналістичних та расистських ідеологій, в збірник для пропагування включенні сучасні установки соціал-націоналістів України, які посягають на територіальну цілісність держав та провокують міжнародні конфлікти.

Так, в виданні розміщені "Орієнтири зовнішньої політики. Грудневі тези" (01.12.2008), в яких говориться:

"Коли ми прийдемо в міністерство закордонних справ, то керуватимемося в своїй скромній повсякденній праці наступними орієнтирами:

...2. Україна зобов'язується повернути всі втрачені етнічні українські землі.

...8. Україна керується принципом примату національних інтересів у політиці, визнаючи пріоритетність норм українського внутрішньодержавного права перед нормами міжнародного права.

9. Україна не вважає ратифіковані міжнародні договори частиною свого внутрішнього права...

"Ватра""

В програмі соціал-національної партії України зазначено, що "Російська держава є причиною всіх бід на Україні".

Всього у видання 53 статті, що ідеологізують фашизм, нацизм, український інтегральний націоналізм, пропагують неофашизм, неонацизм. Дане видання доступне у найбільших бібліотеках України, таких як Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського, Національна Парламентська бібліотека України тощо.

Розповсюдження даної літератури порушує норми міжнародного та українського законодавства.

Стаття 24-та Конституції України забороняє дискримінацію за будь-якою ознакою: "Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками".

Розповсюдження видання – це прояв дискримінації по відношенню до представників інших національностей громадян України, іноземців, адже відповідно до статті 21 Конституції України усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.

Також, Декларація прав національностей від 1991 року зазначає: "Українська держава гарантує всім народам, національним групам, громадянам, які проживають на її території, рівні політичні, економічні, соціальні і культурні права. Дискримінація за національною ознакою забороняється і карається за законом (стаття 1 Декларації).

Поширення ксенофобського видання є суспільно небезпечним злочином, що відповідно до статті 161 Кримінального кодексу Україні кваліфікується як навмисні дії, спрямовані на розпалювання національної ворожнечі та ненависті, а також на обмеження прав громадян за політичними переконаннями, етнічним походженням, місцем проживання, мовними та іншими ознаками. Такі дії караються виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до п'яти років.

Розповсюдження видання через бібліотеки, організації та вільний продаж сприяє формуванню зневаги, почуття ненависті і жорстокість, до громадян України, які за національністю не є українцями, а до їхніх традицій, культури, способу життя.

Також поширення даного видання порушує Закон України "Про захист суспільної моралі" у частині заборони виробництва та розповсюдження продукції, яка пропагує фашизм та неофашизм, принижує або ображає націю чи особистість за національною ознакою (Стаття 2 Закону).

На даний момент Україна все ще залишається повноправним членом Організації Об'єднаних Націй, що зобов'язує нашу державу і надалі виконувати міжнародні зобов'язання даної міжнародною організацією.

Стаття 1 Загальної декларації прав людини ООН 1948 року проголосила: "Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах. Вони наділені розумом і совістю і повинні діяти у відношенні один до одного в дусі братерства".

Кожна людина повинна мати всі права і всі свободи, проголошені цією Декларацією, без якої б то не було різниці, як-то щодо раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних чи інших переконань, національного або соціального походження, майнового, станового або іншого становища.

Крім того, не повинно проводитися ніякого розрізнення на основі політичного, правового або міжнародного статусу країни або території, до якої людина належить, незалежно від того, чи є ця територія незалежною, підопічною, несамоврядованою або як-небудь інакше обмеженою у своєму суверенітеті (стаття 2-я Декларації).

31-го жовтня 1995 року Україна стала повноправним членом Ради Європи, про що свідчить Закон України "Про приєднання України до Статуту Ради Європи" від 31.10.1995 N398/95-ВР.

Безпосередньо у статті 3 Статуту Ради Європи говориться, що кожен член Ради Європи обов'язково повинен визнати принципи верховенства права та здійснення прав людини і основних свобод всіма особами, які перебувають під його юрисдикцією. Крім цього, Конвенція Ради Європи про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року в статті 12 чітко встановлює заборону дискримінації за будь-якою ознакою.

Ставши 30 січня року учасницею ОБСЄ, Україна прийняла на себе зобов'язання також перед даною міжнародною організацією.

Пункт 19-й Хартії ОБСЄ з європейської безпеки вказує, що держава-учасниця ОБСЄ бере на себе зобов'язання протистояти таким загрозам безпеки як порушення прав людини та основних свобод, включаючи свободу думки, совісті, релігії та переконань, і прояви нетерпимості, агресивного націоналізму, расизму, шовінізму, ксенофобії та антисемітизму. Тому Україна, як держава-учасниця ОБСЄ, зобов'язана усунути такі порушення як розповсюдження ксенофобського, антисемітського видання.

У пункті 9 Стратегії ОБСЄ з протидії загрозам безпеки і стабільності в XXI столітті від 2003 року зазначено, що найбільш поширеною категорією загроз для держав-учасниць і безпосередньо для людей залишаються загрози, які породжуються міждержавними і внутрішньодержавними конфліктами.

Пункт 12-й Стратегії вказує, що практика, пов'язана з дискримінацією та нетерпимістю, не тільки загрожує безпеці окремих осіб, але й здатна служити причиною більш широкомасштабних конфліктів і насильства. Вона може полягати в таких явищах, як етнічна та релігійна напруженість, агресивний націоналізм, шовінізм і ксенофобія, а також виникати на ґрунті расизму, антисемітизму, агресивного екстремізму і відсутності поваги до прав осіб, які належать до національних меншин.

Отже, як народний депутат України, Співголова Міжнародного антифашистського фронту я звернувся до Генерального прокурора України з вимогами:

По-перше, провести розслідування фактів видання, торгівлі та поширення книги "Ватра. Версія 1.0", публікації ксенофобських, неонацистських матеріалів на інтернет-порталі "Ватра";

По-друге, порушити кримінальні справи за статтею 161 Кримінального кодексу Україні щодо авторів та поширювачів видання та інтернет-публікацій; притягнути їх до відповідальності;

По-третє, внести прокурорське подання до органів внутрішніх справ України щодо вилучення видання в місцях його продажу, з бібліотек та інших організацій, установ.


Крім того, вказане звернення направлене в Європейську комісію проти расизму і нетолерантності, ОБСЕ, Європейський парламент, ООН, Раду Європи.

powered by lun.ua
Коментарі — 310
Ariand _ 01.06.2013 17:39
IP: 176.120.38.---
Колесніченко – паразит на тілі України!
Serg85 _ 13.01.2012 18:18
IP: 91.124.248.---
Вадим Колесніченко:
Тому й виконую свою "депутатську роботу". Неонацизм – погано для усіх.
Сам ти неонацист. Російський.
Вадим Колесніченко _ 29.11.2011 14:25
IP: 193.19.152.---
Тому й виконую свою "депутатську роботу". Неонацизм – погано для усіх.
interessante _ 25.11.2011 12:54
IP: 212.182.93.---
Вадим Колесніченко:
interessante:
В центральних бібліотеках є.
Так думаю саме тут вже ваша депутатська робота:), в наукових бібліотеках така книга потрібна просто як феномен точно як і сам Майн капф але якщо подібні речі виголошуються на відкритій публіці як політичні лозунги, а автор не отримує жодних поперджень від влади, то думаю про ЄС можа забути... З іншої сторони треба обережно ставитись щоб під загрозу не попали непричетні – ми всі добьре знаєм як може діяти переслідувальна система котра вишукує претекст для перслідувань. Я особисто підозрював ПР у фінансуванні ВО Свобода та провокацій в стилі цієї книги. Якщо помилявся то дуже радий. Звісно з попередженням для фашиських авторів краще бути обережним і не лити води на млин їх передиворчої кампанії. Але неонацизм це погана перспектива і це я кажу як український націоналіст.
Вадим Колесніченко _ 22.11.2011 12:14
IP: 193.19.152.---
interessante:
В центральних бібліотеках є.
interessante _ 19.11.2011 01:06
IP: 212.182.93.---
ukro:
Молодец!
Книги такой днём со огнём не найдёш, партии такой нет, только на бумаге, держат для провокаций. Главное товарищи красивая лож.
Дело Гебельса – Колисниченко выучил на пять.
Верной дорогой идёте товарищ – ПРОВОКАТОР.
Не вже це правда???
interessante _ 19.11.2011 01:04
IP: 212.182.93.---
Вадим Колесніченко:

"Тем более напишите жалобу"
Щодо Ю. Михальчишина -ну Вадім – хто ж тут депутат? От просто не забирайте та не садіть тих, хто до цього непричетний або хто попався на удочку випадково, проявіть демократичний дух:) а з зачинщиками нацизму такими як Михальчишин да пожайлуста... Вони на чиєсь секретне замовлення (не знаєте чиє?) роблять з нас терористів та нацистів...
Вадим Колесніченко _ 18.11.2011 13:59
IP: 193.19.152.---
Nick_M:
Вадим Колесніченко:
Nick_M:
Вадим Колесніченко:
Уважаемый Вадим,вы путаете ксенофобию с юдофобией. Например, ваш коллега Ихельзон самый настоящий ксенофоб. Он настолько распоясался в проявлениях ксенофобии к украинцам,что я решил к вам обратится, как к уважаемому в партии депутату. Вот я не юдофоб и не ксенофоб вааще. Поэтому, если на своего коллегу Ихельзона повлияете в положительном смысле, то обещаю избавиться от некоторых нехороших черт гомофобии,которые у меня все же имеются.
Якщо у вас є докази, що Ихельзон ксенофоб і антисеміт – напишіть мені офіційну скаргу. Є законні механізми. Поки що, з тієї комунікації що я бачив... потрібно спілкуватися в моменти, коли вказаний Вами пан не знаходится під дією додаткових факторів...:)
Oн не антисемит. Я не замечал у него проявления ксенофобии к семитам арабам. А вот то, что проявляет ксенофобию по отншению к украинцам в своих блогах,то точно.
Тем более напишите жалобу.
free666 _ 17.11.2011 20:45
IP: 77.123.253.---
Вадюха х.у тебе в ухо! Ты бы лучше поумал как уменьшить потребление молодёжью слабоалкоголки, они её уже пьют вместо воды! Ты спроси на улице у молодняка кто слышал об этой книге и если увидит её будет ли читать? Какой фашизм? Ты ответь на вопросы лучше, зачем кроме "недоторканності" вы ушлёпки пошли в депутаты? По твоим депзапросам сколько возбуждено уголовных дел и получено реальных сроков госслужащими-коррупционерами? МУДиЛо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dgi _ 16.11.2011 18:31
IP: 217.212.230.---
lolkaback:
-----------------видно часто ти відсмоктуеш у яничар раз іншим пропонуеш...а на рахунок того що скоро ви українофоби когось там кудись і якось...так ти тупоголовий кац...запамьятай одне і головне...ми будемо боротися з вами за свое а ви за чуже. правда за нами.
Robin11 _ 16.11.2011 17:02
IP: 67.58.210.---
Svejkman:
"Інтелектуальний потенціал дитини, яка навчається і виховується нерідною мові, знижується на 25-65%". -
Вадим Колесніченко, Партія регіонів.

Бідний Колесніченко навчався не рідною мовою і знизив свій інтелектуальний потенціал на 65%..., якщо не на цілих 100%...:)
_______________________________
Поганому танцюристові яйця заважають.
Ru1NNop _ 16.11.2011 16:42
IP: 77.122.45.---
hazel:
Вадим Колесніченко:
Кому судився зашморг, тому нема чого страхатися кілка =)))
+
hazel _ 16.11.2011 16:00
IP: 81.23.24.---
Вадим Колесніченко:
Кому судився зашморг, тому нема чого страхатися кілка =)))
3337 _ 16.11.2011 15:33
IP: 93.183.226.---
"Пану" Колісніченко і йому подібним замість того щоб настроювати населення України одних проти інших необхідно було б прочитати хоча б "Спогади" Хрущова: "... Выступали там среди других и евреи, и нам странно было
услышать, как они сами говорили: "Мы, жиды, от имени жидов заявляем..." и
прочее. Дело заключалось в том, что по-польски евреев так называют в
обыденной речи, не имея в виду ничего дурного. Мы же, советские люди,
воспринимали это как оскорбление еврейского народа. И потом, в кулуарах
собрания я спрашивал: "Отчего вы так говорите о евреях? Вы произносите -
"жиды", это же оскорбительно!". Мне отвечали: "А у нас считается
оскорбительным, когда нас называют евреями". Для нас слышать такое было
очень странным, мы не привыкли к этому. Но если обратиться к украинской
литературе, то в ней слово "жид" тоже звучит не ругательным, а вроде
определения национальности."
Robin11 _ 16.11.2011 15:29
IP: 67.58.210.---
Калєсніченка, соплі розпустив. Противно читати.
Robin11 _ 16.11.2011 15:27
IP: 67.58.210.---
Шо, вуйку, страшно стало?
Robin11 _ 16.11.2011 15:27
IP: 67.58.210.---
Ви зауважте, що українськи націоналісти викакались на рашістів і їх сепаратиську фігню. Ніхто не скиглить, не жаліється, не кляузнічає. Ну хочеш писати, пиши, як є кому читати. Українські націоналісти не бояться рашистської літератури, маршів, закликів. Вони на своїй землі. А от у Калєсніченка земля під ногами горить і кругом одні вороги.
Robin11 _ 16.11.2011 15:21
IP: 67.58.210.---
AlexSNT:
Как же можно ксенофобу писать "официйну скаргу" на ксенофоба?
____________________________________
Тому, що йому страшно слало. Він боїться літератури "не такої", думок "не таких" як у нього, висловів "не таких" які він привик вживати. Він хоче щоб всі і на Заході і на Сході, Півночі і Півдні думали так як він а не інакше. Все нове, інше, "не таке" викликає в нього страх і тривогу.
AlexSNT _ 16.11.2011 15:17
IP: 89.105.241.---
У рашистов логики никакой. Вот есть, к примеру, Чечня. Она входит в состав России. Так чечня – это Чечня, или Чечня – это Россия. Колитсниченко – это Колисниченко,или одновременно и Колисниченко и Витренко? А еще лучше – Колисниченко, Витренко, Кауров и Корнилов в одном лице – как четырехголовый змей?
И что такое русскоязычная Украина? Это все равно, что гондурасский Китай. Нет бы прямо сказать: украинцы, Раша вас столетиями русифицировала насильственно. Именно потому многие украинцы говорят по русски, а государство ни хрена не далает, чтобы вернуть вам ваш язык. А еще вы голодомором уничтожили миллионы украинцев (специально), а на их место завезли примерно столько же москалей. Русскоязычная Украина – это что за народ? Это явление временное, и наследие колиниализма. Которое Кол и ему подобные пытаются закрепить. Напрасен ваш труд.
Robin11 _ 16.11.2011 15:16
IP: 67.58.210.---
zmaylo:
Вадім, вітаю. Нарешті навчились говорити мовою держави в якою ви є народним депутатом. Це вже великий поступ в пошані до народу. Навчіться також що слово "жид" і "жидівство" не є лайливим в українській мові, а лайливе воно в російській. Чого ви не запротестуєте наприклад проти вживання чехами чи поляками слова "жид"?, або німецьке "jude" або англійське "jew". Поясніть мені, чому в Росії, воно лайливе?
____________________________
А тому, що він агроном. Він чув дзвін та не знає де він. Йолопові ніхто не підсказав, що єврей-походить від слова Hebrew. Це все одно, що називати Українця русичем. Жиди походять від Гебрейського коліна, але сьогодні вони є жидами а не Гебреями.
Для жида є великою образою, коли його називають ГЕБРЕЄМ або ЄВРЕЄМ. Гебреами називають тих Ізраільтян які розмовляють Гебрейською мовою.
AlexSNT _ 16.11.2011 15:07
IP: 89.105.241.---
Как же можно ксенофобу писать "официйну скаргу" на ксенофоба?
прицільний вистріл _ 16.11.2011 14:42
IP: 217.21.36.---
Вадиму Колесніченко – подяка за дуже гарну рекламу часопису "Ватра"! За цим посилянням, всі хто не хоче мати замулену лібералізмом та комуно – фашизмом голову, прошу переходити за посиланням: http://www.vatra.cc/. Цікаві думки європейських та українських філософів ХХ століття. Проста і зрозуміла форма донесення інформації. Після підручників, котрі вивчали за часів комуністичної окупації, а також після згвалтованої історії табачників, на цьому ресурсі дуже тверезий, україноцентричний погляд на події ХХ століття в Європі. Вадим, пропоную винести тему "Ватри" на телевізійне ток-шоу Шустера із обов"язковим запрошенням Михальчишина та Іллєнка (цікаво послухати науковий погляд експертів на події ХХ століття і вплив цих подій на Україну). Не забудьте і самі прийти, а то буде геть не той ефект. Дякую! Вадим обов"язково слідкуйте за такими фактами в літературі, пресі чи інтернеті. Нам, пересічним українцям, дуже цікаво коли так турбуються про Україну і її національну свідомість і патріотизм.
Nick_M _ 16.11.2011 14:24
IP: 217.212.230.---
Вадим Колесніченко:
Nick_M:
Вадим Колесніченко:
Уважаемый Вадим,вы путаете ксенофобию с юдофобией. Например, ваш коллега Ихельзон самый настоящий ксенофоб. Он настолько распоясался в проявлениях ксенофобии к украинцам,что я решил к вам обратится, как к уважаемому в партии депутату. Вот я не юдофоб и не ксенофоб вааще. Поэтому, если на своего коллегу Ихельзона повлияете в положительном смысле, то обещаю избавиться от некоторых нехороших черт гомофобии,которые у меня все же имеются.
Якщо у вас є докази, що Ихельзон ксенофоб і антисеміт – напишіть мені офіційну скаргу. Є законні механізми. Поки що, з тієї комунікації що я бачив... потрібно спілкуватися в моменти, коли вказаний Вами пан не знаходится під дією додаткових факторів...:)
Oн не антисемит. Я не замечал у него проявления ксенофобии к семитам арабам. А вот то, что проявляет ксенофобию по отншению к украинцам в своих блогах,то точно.
Вадим Колесніченко _ 16.11.2011 14:02
IP: 193.19.152.---
Nick_M:
Вадим Колесніченко:
Уважаемый Вадим,вы путаете ксенофобию с юдофобией. Например, ваш коллега Ихельзон самый настоящий ксенофоб. Он настолько распоясался в проявлениях ксенофобии к украинцам,что я решил к вам обратится, как к уважаемому в партии депутату. Вот я не юдофоб и не ксенофоб вааще. Поэтому, если на своего коллегу Ихельзона повлияете в положительном смысле, то обещаю избавиться от некоторых нехороших черт гомофобии,которые у меня все же имеются.
Якщо у вас є докази, що Ихельзон ксенофоб і антисеміт – напишіть мені офіційну скаргу. Є законні механізми. Поки що, з тієї комунікації що я бачив... потрібно спілкуватися в моменти, коли вказаний Вами пан не знаходится під дією додаткових факторів...:)
Вадим Колесніченко _ 16.11.2011 13:56
IP: 193.19.152.---
trakt:
"Захід" – це оркемий портал. А в принципі Правозахисний громадський рух "Російськомовна Україна" відстоює громадянський мир і злагоду і тому наш портал – www.r-u.org.ua – функціонує на трьох мова: російській, українській та англійській.
Україна та Європа1028 Уряд реформ375 Корупція1261 Aтака Путіна1171 тітушки14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter