Вадим Колесніченко Народний депутат України, Співголова Міжнародного антифашистського фронту, Голова Міжфракційного депутатського об`єднання на підтримку канонічної православної церкви

Здорове дитинство чи гомосексуалізм: що важливіше для України?

02 квітня 2012, 15:35

30 березня 2012 року, за ініціативою батьківських та громадських організацій зареєстровано проект Закону України "Про заборону спрямованої на дітей пропаганди гомосексуалізму" N10290.

Метою законопроекту є забезпечення захисту дітей від пропаганди гомосексуалізму як фактору, який негативно впливає на їх фізичний, інтелектуальний, психічний, духовний та моральний розвиток.

Проект Закону забороняє у всіх сферах суспільного життя, включаючи освіту, культуру, телебачення, радіомовлення, ЗМІ, пропаганду гомосексуалізму, яка спрямована на дітей та може негативно позначитися на їх фізичному та психічному здоров'ї, вплинути на їх моральний та духовний розвиток.

У той же час запропонований законопроект жодним чином не обмежує право особи на вибір своєї сексуальної орієнтації, на проведення масових заходів, спрямованих на захист прав осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації, на висловлення своїх поглядів. На противагу, одне із основних завдань законопроекту – не допустити поширення, спрямованої на дітей, пропаганди гомосексуалізму.

Українській цивілізації, яка формувалася тисячі років, притаманні власні культура, традиції, менталітет. Першоосновою українського суспільства завжди була родина. Адже життєвий шлях людини, так чи інакше, складається в залежності від уміння протистояти певним труднощам, вмінням створити сім'ю, виховати дітей. Від того, як вона буде ставитися до створення сім'ї, виховання дітей, буде залежати не тільки її успіх, а й життя інших. Тому, вважається, що сім'я – це мікро-держава, яка суттєво впливає на розвиток країни.

Прототип української родини з її побутом, загальним укладом життя, сукупністю звичаїв та традицій, формувався протягом тисячоліть, удосконалювався в ході історичного розвитку, проте усталений портрет української сім'ї і досі залишається незмінним і представляє собою – союз чоловіка та жінки.

Проте, з часом, широкий доступ до інформації із зарубіжжя, діяльність на території нашої держави окремих іноземних структур, які насаджують на українську громадськість, не характерну для її свідомості ідеологію, призвели до пропаганди низки негативних явищ, які морально та духовно руйнують нашу націю. Наразі, одним з таких негативних проявів лібералізаційних процесів в Україні є популяризація гомосексуалізму, відкрита його пропаганда у всіх сферах суспільного життя.

Враховуючи те, що саме на початковому етапі розвитку людини формується її особистість та особистісне відношення до навколишнього світу, держава має вжити максимально ефективних заходів з метою убезпечення наших дітей від насаджування гомосексуального образу життя.

Більше того, статистичні дані свідчать, що серед усіх народжених дітей на планеті, лише 1% народжується немовлят, які мають вроджені порушення на гормональному рівні, що і призводить у подальшому до розвитку гомосексуалізму. Прояви гомосексуалізму у решти населення є наслідком впливу соціального оточення, у якому вони перебувають.

Саме вжиття державою заходів з метою убезпечення дітей від негативного впливу широкомасштабної пропаганди гомосексуалізму сприятиме вихованню повноцінного, психічно та фізично здорового молодого покоління, збереженню усталених традицій та звичаїв українського народу, поліпшенню демографічної ситуації.

Безпосередньо проект Закону України "Про заборону спрямованої на дітей пропаганди гомосексуалізму" пропонує вважати під пропагандою гомосексуалізму – діяльність, яка має на меті та/чи виражається в умисному поширенні будь-якої позитивної інформації про гомосексуалізм, що може завдати шкоду фізичному та психічному здоров'ю дитини, її моральному та духовному розвитку, в тому числі, сформувати у неї хибні уявлення про соціальну рівноцінність традиційних і нетрадиційних шлюбних відносин, а в майбутньому вплинути на її вибір соціальної орієнтації.

Як вказано в законопроекті, пропаганда гомосексуалізму, яка спрямована на дітей, може бути публічна та непублічна.

Проект Закону визначає форми прояву, спрямованої на дітей, пропаганди гомосексуалізму, а саме:

проведення мітингів, парадів, акцій, пікетів, демонстрацій та інших масових зібрань, що має на меті та/чи виражається в умисному поширенні будь-якої позитивної інформації про гомосексуалізм, що може негативно вплинути на фізичне та психічне здоров'я, моральний та духовний розвиток дітей;

проведення навчальних уроків, тематичних бесід, інтерактивних ігор, виховних годин, факультативів, інших заходів учбового характеру на тему гомосексуалізму чи донесення до дитини (дітей) як, окремого, так і в межах учбових заходів, інформаційного повідомлення про гомосексуалізм;

поширення в засобах масової інформації повідомлень, статей про гомосексуалізм чи закликів в будь-якій формі до гомосексуального образу життя, що може негативно вплинути на фізичне та психічне здоров'я, моральний та духовний розвиток дітей;

поширення у загальноосвітніх навчальних закладах інформації у будь-якій формі про гомосексуалізм чи закликів до сексуального образу життя, що може негативно вплинути на фізичне та психічне здоров'я, моральний та духовний розвиток дітей.

Більше того, у законопроекті чітко вказано, що не є пропагандою гомосексуалізму. Так, з точки зору законодавця, – це популяризація ідей толерантності по відношенню до осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації, а також проведення мітингів, демонстрацій та інших масових заходів за права осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Також проект закону визначив, що спрямована на дітей, пропаганда фізичними та юридичними особами гомосексуалізму, тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Цікаво, що чимала кількість зарубіжних країн останнім часом дуже активно звертається до вирішення проблеми подолання пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх.

Так, нещодавно парламентом Литви було підтримано закон, що забороняє поширення реклами у ЗМІ на тему гомосексуалізму.

В окремих областях Російської Федерації, наприклад, Архангельська, Рязанська, діють закони, які передбачають адміністративну відповідальність за публічну пропаганду гомосексуалізму серед неповнолітніх. 29 лютого 2012 року законодавчою палатою Санки-Петербурга прийнято Закон "Про внесення змін в Закон Санк-Петербурга "Про адміністративні правопорушення в Санки-Петербурзі", який передбачає адміністративну відповідальність за публічні дії, спрямовані на пропаганду мужелозства, лесбіянства, бісексуалізму, трансгендерності серед неповнолітніх.

Нещодавно проблема зростання гомосексуалізму сколихнула і Словенію. Зокрема, одним із парламентаріїв було внесено проект закону про внесення змін до Сімейного кодексу щодо закріплення за особами, які перебувають у одностатевих шлюбах, права на усиновлення дітей. У відповідь ініціативна група громадян, будучи занепокоєною можливістю здорового розвитку дітей у таких сім'ях, з метою попередити прийняття зазначеного закону, зібрала підписи про проведення референдуму щодо того, чи мають особи, які перебувають у одностатевих шлюбах, всиновлювати дітей.В У результаті, більшість громадян виступила проти такої ініціативи.

Власне для України, наразі першочерговим завданням є гарантування захисту прав дітей, забезпечення їм можливостей для здорового психічного, морального, духовного та фізичного розвитку.

powered by lun.ua
Коментарі — 130
dinkors _ 21.09.2012 17:34
IP: 62.244.15.---
Здравствуйте, Виталий! Не знаю куда ещё обращаться. В Киевской школе N42, директор школы Гурушкин Игорь Олегович – гей.
Толерантность – толерантностью, это его дело – с кем, как и где, но если эта информация доходит до школьников – это перебор.
Этот человек мало того, что не скрывает своей ориентации, но ещё и афиширует её! Своё поведение объясняет "современными взглядами".
Личность учителя – пример для подражания, однозначно, и как бы он не старался скрыть свою природу и убеждения (а он и не стараетесь) – они будут влиять на детей.
Гурушкин И. О. зарегистрирован в ряде социальных сетях, в которых он разместил откровенные снимки, ведёт активную переписку с себе подобными. Вся эта информация доступна детям.

Страницы, в которых зарегистрирован директор общеобразовательной средней школы N42 ГУРУШКИН ИГОРЬ ОЛЕГОВИЧ:
Одноклассники: http://www.odnoklassniki.ru/profile/548218530469
Вконтакте: http://vk.com/id182041139
Анкета BESTSTAR: http://www.qguys.ru/BESTSTAR
doctorea _ 21.04.2012 09:58
IP: 89.209.85.---
http://infoporn.org.ua/materials/author_column/Romualdich_spodivaetsya_shcho_Yanukovich_%E2%80%93_gey/50243
Oleksiy Kopylov _ 09.04.2012 13:09
IP: 188.255.114.---
Кто в этой стране выберет себе сам алкоголизм? Какая пропаганда может заставить человека добровольно выбрать себе жизнь в постоянном страхе, что о его пороке узнают соседи, оскорбят, уволят и т.д.?
Доходчиво объяснил?
Что Вы мне объяснили? Алкоголизм – это изменение в организме под воздействием алкоголя в большом количестве. Вы можете употреблять алкоголь, но не быть алкоголиком. А вот гомосексуальность может присутствовать в человеке независимо от того, практикует ли он (она) однополый секс. Это врожденное явление и не выбирается, не приобретается и не лечится. Поэтому считать, что кто-то ребенку что-то расскажет и он примется это сразу пробовать – просто смешно.
Alexander_II _ 09.04.2012 12:37
IP: 89.252.9.---
Stel_la:
Саме так. Обирають пляшку – стаюьб алкоголіками, обирають кайф – стають наркоманами, Обирають гріх – стають гомосеками, та ще й діти страждають.
ЕщеОдессит _ 09.04.2012 11:33
IP: 91.194.72.---
Может я в другой стране какой-то живу... или они. Приведите ка примеры пропаганды гомосексуализма среди нас. Гей парад? Или что? Или наши законодатели не пустят в страну на свои корпоративы Моисеева, Пенкина и прочая, или выгонят из страны Поплавского?
Настоящие боевые пи.да.ра.сы совсем не там и не те. Можно пройтись "по личностям" – но смысла нет)) У каждого (каждого!!!) уважающего и не очень уважающего себя украинца есть на примете парочка-другая субъектов, с которыми они вступили бы в активные однополые отношения (ради здоровья своих детей!). Не сочтите это как "пропаганду".
Stel_la _ 09.04.2012 11:17
IP: 199.119.232.---
Доходчіво...За вашою ж логікою, ні алкоголізм ні гомосексуалізм не є чимось, що люди вибирають.
Alexander_II:
Oleksiy Kopylov:
Кто в этой стране выберет себе сам нетрадиционную ориентацию? Какая пропаганда может заставить человека добровольно выбрать себе жизнь в постоянном страхе, что о его лично жизни узнают соседи, оскорбят, уволят и т.д.?
Кто в этой стране выберет себе сам алкоголизм? Какая пропаганда может заставить человека добровольно выбрать себе жизнь в постоянном страхе, что о его пороке узнают соседи, оскорбят, уволят и т.д.?
Доходчиво объяснил?
prut _ 08.04.2012 23:41
IP: 109.229.25.---
Пане Колесніченко, а що буде з проектом закону N8711 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір) ", під яким поставила підпис також і депутат Ковалевська Юлія Сергіївна (ПР)? Цей проект забороняє пропаганду гомоссексуалізму серед дітей. Чи підтримає ПР проект закону N8711? Чи може висувається новий проект, щоб завалити попередній? Активні християни в Україні поінформовані про проект закону N8711, підтримують його і уважно слідкують за його долею. На виборах ми зробимо висновки...
fan2mas _ 07.04.2012 14:08
IP: 109.201.236.---
убийся об стіну, упирь тупий
ЕщеОдессит _ 06.04.2012 13:15
IP: 91.194.72.---
"проведення навчальних уроків, тематичних бесід, інтерактивних ігор, виховних годин, факультативів, інших заходів учбового характеру на тему гомосексуалізму чи донесення до дитини (дітей) як, окремого, так і в межах учбових заходів, інформаційного повідомлення про гомосексуалізм;"

Аффтар действительно думает, что если не говорить о гомосексуализме, СПИДе, наркотиках или алкоголизме, то "их не станет"?
Alexander_II _ 06.04.2012 12:15
IP: 89.252.9.---
Oleksiy Kopylov:
Кто в этой стране выберет себе сам нетрадиционную ориентацию? Какая пропаганда может заставить человека добровольно выбрать себе жизнь в постоянном страхе, что о его лично жизни узнают соседи, оскорбят, уволят и т.д.?
Кто в этой стране выберет себе сам алкоголизм? Какая пропаганда может заставить человека добровольно выбрать себе жизнь в постоянном страхе, что о его пороке узнают соседи, оскорбят, уволят и т.д.?
Доходчиво объяснил?
Oleksiy Kopylov _ 06.04.2012 07:17
IP: 188.255.114.---
Придурок, что ты мелешь? Какие статистические данные доказывают, что 1% детей рождаются с какими-то нарушениями гормонального уровня, которые к чему-то там ведут? Да никто понятия не имеет, как формируется человеческая сексуальность. Кто в этой стране выберет себе сам нетрадиционную ориентацию? Какая пропаганда может заставить человека добровольно выбрать себе жизнь в постоянном страхе, что о его лично жизни узнают соседи, оскорбят, уволят и т.д.?
Stel_la _ 05.04.2012 12:35
IP: 199.7.156.---
В нас монополія на політичну порнографію належить державі й державним діячам тіпа Колесніченка, які безпідставно вірять в те, що гомосексуалізм є наслідком сексуальної освіти або "пропаганди". Відразу видно, що при владі в нас сидять суцільні науковці. Дохтори "околовсячєскіх наук". А й дійсно, навіщо нам якісь загальноєвропейські цінності або наукові докази. Для нас взірці встановлюють уряди Петербурга і Рязянської області.
Alexander_II _ 04.04.2012 11:20
IP: 89.252.9.---
а по сути изложенного в статье хочу повторить (дабы не отходить от темы):
Всякий раз, когда речь заходит о "разных формах сексуальной ориентации", необходимо обязательно оговаривать, что есть одна форма – естественная, и остальные – противоестественные. А потом можно рассуждать. А то возвели в канон противоестественные отношения и... строят на этом "высокие теории".
Можно и алкоголизм назвать особой формой человеческого бытия. А кто сказал, что это болезнь? Может это все остальные больные?
Не привыкайте слушать бред, даже если он подаётся под соусом "общеевропейских ценностей". Никогда народы Европы эти ценности не исповедовали. Это величайшая ложь последнего времени. Называйте вещи своими именами и отстаивайте те ценности, на которых воспитывались и росли десятки поколений – они проверены временем, благодаря им ваши родители дали вам жизнь. Если вы их потеряете, поведётесь за "духом времени" – ваши детки уже не смогут родить вам внуков. Наказание за сумасшествие будет жестоким.
Alexander_II _ 04.04.2012 11:18
IP: 89.252.9.---
Oleksandr Medvedjev:
Alexander_II:
Ваш бог – эгоизм. Т. е. вы – паразиты человечества...
Вы – это кто?
До этого ты кричал, что гомесексуализм – враг семьи. Теперь согласился со мной, что телевизор, успех, бизнес её разрушают.
Нет.
Я лишь согласен, что сытая жизнь скорее (быстрее т. е.) разрушает семьи у тех, которые не имеют стержня, т. е. чёткого мировоззрения, основанного на правильной системе ценностей. Такой стержень, к примеру, есть у убеждённых христиан, а также у идейных людей, верящих в какие-то определённые идеи, ради которых они готовы жертвовать собой.
Alexander_II _ 04.04.2012 11:13
IP: 89.252.9.---
Oleksandr Medvedjev:
Alexander_II:
Когда же во главу становятся комфорт и деньги, то это уже извращение ума...
Стремление людей из бедных стран в богатые естественно.
Вывих ума.
Стремление бедных, но гордых воспользоваться достижениями других естественно, а пользование комфортом и деньгами потомками тех, кто это создавал – извращение. Правильно я понял?
Нет, конечно. Неправильно.
Ведь я говорил не о "пользовании деньгами", а о таком положении вещей, когда "комфорт и деньги ставятся во главу", правда?
И тут без разницы, богатый ты или бедный. Разница в том, есть у тебя стержень, или нет.
Если есть – успех, бизнес, телевизор и пр. не станут тебе альтернативой семье и детям. Если нет – станут. А стержню откуда взяться, если в свете постмодернизма любой стержень – пережиток?
Вот и получается, что вы сами стали заложниками своей безбожной, зато "европейской" философии. Эта система ценностей пожирает своих адептов.
Oleksandr Medvedjev _ 04.04.2012 10:09
IP: 195.3.206.---
Alexander_II:
Когда же во главу становятся комфорт и деньги, то это уже извращение ума...
Стремление людей из бедных стран в богатые естественно.

Вывих ума.
Стремление бедных, но гордых воспользоваться достижениями других естественно, а пользование комфортом и деньгами потомками тех, кто это создавал – извращение. Правильно я понял?
Oleksandr Medvedjev _ 04.04.2012 09:57
IP: 195.3.206.---
Alexander_II:
Ваш бог – эгоизм. Т. е. вы – паразиты человечества...
Вы – это кто?
До этого ты кричал, что гомесексуализм – враг семьи. Теперь согласился со мной, что телевизор, успех, бизнес её разрушают. Так подкинь Вадику идею "про заборону пропаганди телебачення, бізнесу і успіху для захисту дітей".
Vik Nov _ 03.04.2012 21:32
IP: 86.93.183.---
Регионал Колесниченко: В детстве я мечтал об автомобиле на педалях, но у меня была только матрешка Маруся. + ВИДЕО. http://censor.net.ua/video_news/196760/regional_kolesnichenko_v_detstve_ya_mechtal_ob_avtomobile_na_pedalyah_no_u_menya_byla_tolko_matreshka
Vik Nov _ 03.04.2012 21:30
IP: 86.93.183.---
В Партии регионов заявили, что "представители власти" насиловали детей в Артеке http://korrespondent.net/ukraine/events/997382-v-partii-regionov-zayavili-chto-predstaviteli-vlasti-nasilovali-detej-v-arteke
Alexander_II _ 03.04.2012 15:23
IP: 89.252.9.---
Человек, верующий в Бога никогда не примет такую систему ценностей, т. к. у него есть стержень. Главное у него всегда останется главным. Когда же во главу становятся комфорт и деньги, то это уже извращение ума. И неважно, насколько развита будет медицина, насколько комфортной будет материальная жизнь, такой человек болен. И статистика суицидов, о которых я уже который раз напоминаю (а вы делаете вид, что не замечаете) – яркое тому свидетельство.

Если человек без стержня, он – жертва. И комфортность его существования ничего не меняет. Стремление людей из бедных стран в богатые естественно. Но почему-то те же мусульмане хранят свою субкультуру в жирных странах, а культуру и религию стран, куда они пребывают, презирают. Вот вам и ответ. Стремление в богатые страны ни о чём не говорит. Люди, имеющие стержень, с ним остаются и в богатых странах.

Рез-т налицо: отбросившая (недавно) христианские принципы, Европа становится добычей религиозных мусульман. И таки станет.
Alexander_II _ 03.04.2012 15:07
IP: 89.252.9.---
... потребители, равнодушные к наследству и будущему грядущих поколений. Грубовато получается, но прошу не обижаться – я лишь указываю вам на порочность той идеологии, готорую вы пытаетесь отстаивать. Поймите, она чудовищна и безумна.

Что же касается Брейвика, то он дал подробное объяснение своим действиям на суде и требовал гласности. Но власти решили сделать из этого тайну, "чтобы не пропагандировать его идеи". Я не сторонник его идей, но, коль вы приводите его в пример, вам следовало бы их знать. Можете нагуглить – это, во всяком случае, интересно.
Alexander_II _ 03.04.2012 15:07
IP: 89.252.9.---
Oleksandr Medvedjev:
Alexander_II:
А почему же вы молчите о том, что в ваших "жирных" странах население поддерживается исключительно за счёт негров, арабов, религиозных индусов и мусульман, рожающих по 10 и более детей???... Гранты дороже?
+++++++++++++++++++++++++++++++
Так почему же??? Ты исследовал? и доказал, что причина тому спокойное, равное отношение к гомосексуалам? А может цивилизация с её темпами жизни и альтернативами семье (успех, бизнес, телевизор...) не оставляет места для семьи и детей?...
Исследовали до меня, на живых людях. Я лишь пользуюсь результатами.
Вы назвали успех, бизнес, телевизор – альтернативами семье и детям. Вот это и есть настоящая причина краха цивилизации – извращение мировоззрения и системы ценностей. Неужели вы не соображаете, что если бизнес, успех и ТВ заменяют семью и детей, то отсюда строится прямой логический вывод: ваше будущее – вырождение. Ваш бог – эгоизм. Т. е. вы – паразиты человечества...
Віктор Яценко _ 03.04.2012 14:41
IP: 194.90.66.---
Alexander_II:
Сказано резко, даже зло, но верно. Европа на краю гибели. Легализация и культивирование различных отклонений от природной нормы – одна из причин сползанеия европейских наций в пропасть.
Віктор Яценко _ 03.04.2012 14:37
IP: 194.90.66.---
Oleksandr Medvedjev:
Гомофобия – не форма ненависти, а форма проявления инстинкта самосохранения.
Віктор Яценко _ 03.04.2012 14:35
IP: 194.90.66.---
Це вперше, коли я повністю згоден з Колесніченко та підтримую його повністю.
Україна та Європа1032 Корупція1262 Уряд реформ376 Aтака Путіна1171 тітушки14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter