Вадим Колесніченко Народний депутат України, Співголова Міжнародного антифашистського фронту, Голова Міжфракційного депутатського об`єднання на підтримку канонічної православної церкви

Реабілітація та героїзація усіх, хто боровся проти антигітлерівської коаліції буде заборонена в Україні (законопроект)

08 травня 2013, 14:21

Сьогодні в Верховній Раді України за ініціативи декількох сотень громадських організацій, й в результаті тривалої наукової та правової роботи за участі провідних українських вчених, істориків, правозахисників зареєстровано проект Закону "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" N2060.

Проект закону України "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" вноситься на розгляд Верховної Ради України з метою виконання положень Статуту ООН та Резолюцій Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй щодо неприпустимості реабілітації та героїзації тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів: "Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 18 грудня 2008 року, "Про неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості" від 1 листопада 2010 року, "Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 20 листопада 2012 року; пункту 20 Резолюції Європейського парламенту "Про ситуацію в Україні" від 25 лютого 2010 року щодо необхідності дегероїзації Степана Бандери, "лідера Організації українських націоналістів, що співпрацювала з нацистською Німеччиною"; Положень Конституції України та Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945"; Постанови Верховної Ради України "Про Заяву Верховної Ради України "До 65-ї річниці Нюрнберзького трибуналу над фашистськими злочинцями".

Адже у ці дні увесь цивілізований світ, народи і країни антигітлерівської коаліції відзначають день Перемоги над нацизмом в Другій Світовій війні, згадують про незліченні жертви злочинів геноциду вчинених нацистською Німеччиною та її сателітами, усіма тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції.

Адже, в результаті розв'язання націонал-соціалістичним режимом Німеччини та її сателітами Другої світової війни, масових злочинів проти людства та людяності протягом 1939-1945 років у світі загинуло щонайменше 55 млн. осіб (з яких 27 млн. військових), зазнали поранень 35 млн. осіб.

При цьому, Україна та українці є чи не найбільш постраждалою стороною від дій фашистського режиму. Понад 8 мільйонів українців були вбиті, закатовані в концентраційних таборах фашистами та їхніми колабораціоністами, вмерли від голоду та хвороб організованих нелюдським режимом.

Реалізація принципів нацизму та фашизму на практиці – расизм, антисемітизм, шовінізм, соціальний дарвінізм, ідеалізація нордичної раси призвели до вчинення жахливих злочинів проти миру й людства і були засуджені Нюрнберзьким трибуналом 1945-1946 років. Військові злочини та злочини геноциду відповідно до рішення Нюрнберзького трибуналу та статей 437-439, ч.1 ст. 442 Кримінального кодексу України не мають строку давності.

Разом з тим, часто спільно з нацистами та їх сателітами проти країн та народів антигітлерівської коаліції воювали різноманітні пронацистські міліарні утворення з числа представників окупованих країн. Загалом чисельність усіх тих, хто воював проти антигітлерівської коаліції (і не належав до країн Осі), за різними даними склала від 1,8 до 2,5 мільйонів осіб в усіх захоплених фашистами країнах, серед яких від 200 до 250 тисяч – українці. Діяльність частини колабораціоністів (які служили у військах "Вафен СС") засуджена Нюрнберзьким трибуналом й не підлягає реабілітації в цивілізованих Європейських країнах. Нацистські злочинці, в тому числі й з числа усіх тих, хто воював проти країн антигітлерівської коаліції, переслідуються й до цього часу. Більше того в низці країн – Італія, Франція, Німеччина, тощо прийнято антифашистські закони й закони що встановлюють кримінальну відповідальність за невизнання злочинів фашизму й недопущення реабілітації усіх осіб й організацій, що воювали проти учасників антигітлерівської коаліції.

Тому Організація Об'єднаних Націй протягом останніх 5 років щороку приймає Резолюцію щодо неприпустимості героїзації членів нацистського руху та тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів. На думку світової громадськості така практика "сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

Так, 18 грудня 2008 року на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН голосами 129 країн світу була прийнята резолюція "Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

Положення цієї резолюції спрямовані на засудження будь-яких спроб героїзації нацистського руху, в тому числі шляхом відкриття пам'ятників і меморіалів, а також проведення публічних демонстрацій. Також ООН висловила крайню стривоженість спробами оголошення "тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів". В резолюції підкреслюється, що подібні дії є чітким і очевидним зловживанням правом на свободу мирних зборів і асоціацій, а також правом на свободу переконань і на їхнє вільне висловлення. Більш того, на думку Генеральної Асамблеї ООН, дії з оголошення "тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів" можуть підпадати під дію статті 4 Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, що вимагає від держав – учасниць Конвенції -переслідувати їх за кримінальним законодавством.

Нюрнберзький трибунал і Організація Об'єднаних Націй раз і назавжди засудили всі фашистські організації та організації, їх членів, які воювали проти країн та народів антигітлерівської коаліції. У тому числі і проти СРСР.

1 листопада 2010 року 65-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН вкотре було ухвалено резолюцію "Про неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості". За Резолюцію, що спрямована проти героїзації нацизму, проголосували 118 країн світу. У ній сказано, що Генеральна Асамблея ООН висловлює глибоку стурбованість щодо прославляння нацистського руху та колишніх членів організації "Ваффен СС" за допомогою оголошення або спроб оголосити таких членів і тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів (п. 4).

ООН підкреслила, що описані вище види практики ображають пам'ять незліченних жертв злочинів проти людяності, що були скоєні під час Другої світової війни, зокрема, злочинів, що скоєні тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, і отруюють свідомість молоді, що відсутність ефективної протидії з боку держав цих видів практик несумісна із зобов'язаннями держав – членів Організації Об'єднаних Націй за її Статутом та з цілями та принципами Організації (п. 8).

Резолюція ООН ще раз підтвердила неприпустимість героїзації всіх, хто воював проти країн антигітлерівської коаліції, в тому числі і, наприклад, ОУН-УПА. Але ОУН-УПА ж не просто воювали проти країн антигітлерівської коаліції, а й були щирими ідеологічними прихильниками нацизму та реалізовували жахи фашизму на практиці.

Крім того, Організація Об'єднаних Націй ще раз звернула увагу України, що спроби героїзації ОУН-УПА та їх членів несумісні із зобов'язаннями нашої країни, – члена Організації Об'єднаних Націй, за її Статутом та із цілями та принципами Організації.

У 2012 році ГА ООН вп'яте схвалила Резолюцію "Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

В останній Резолюції ООН "висловила глибоку занепокоєність з приводу прославляння нацистського руху та колишніх членів організації "Вафен-СС", в тому числі шляхом спорудження пам'ятників, меморіалів і проведення публічних демонстрацій..., а також через оголошення або спроби оголошення членів таких організацій і тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистських рухом, учасниками національно-визвольних рухів" (п.4). ООН виступає проти спроб "осквернення та руйнування пам'ятників, споруджених на честь тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни" (п.5).

Такі практики ООН кваліфікує, як дії що "зневажають пам'ять незліченних жертв злочинів проти людяності, що були скоєні під час Другої світової війни, зокрема, злочинів, що скоєні тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, і отруюють свідомість молоді... відсутність ефективної протидії з боку держав цих видів практик несумісна із зобов'язаннями держав – членів Організації Об'єднаних Націй за її Статутом та із цілями та принципами Організації" (п.9).

Адже героїзація тих, хто був членом фашистських організацій, співпрацював з ними, або ж боровся проти антигітлерівської коаліції призводить до "ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" й піднесенню екстремістських рухів і політичних партій, що пропагують расизм, етноцентризм і ксенофобію, займаються поширенням ідеології фашизму та расової переваги (пп... 11, 30).

У зв'язку з цим ООН в черговий раз закликала Україну схвалити законодавство по боротьбі з цими ганебними й небезпечними явищами, орієнтуючись на кращі міжнародні стандарти у цій сфері (пп...29, 30).

Нажаль в Україні відповідне законодавство не прийняте до цього часу. А така ситуація є однією з причин росту ксенофобських настроїв у суспільстві. За даними Інституту соціології НАН України рівень толерантності з 1994 по 2010 р. стосовно росіян знизився у 2 рази (з 80% до 45%), до євреїв – в 3 рази (з 33% до 11%), до кримських татар – у 2 рази (з 9% до 4%), до ромів – у 5 разів (з 11% до 2%). При цьому за інформацією громадських організацій, кількість лише зафіксованих злочинів на ґрунті антисемітизму та ксенофобії зростає, і за підсумками 2009 р. склало не менше 35-40 випадків, 2010 року – 70 випадків фізичного насильства над людьми.

Крім того, 25 лютого 2010 року Європейський парламент прийняв резолюцію по Україні в якій заявив, що ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ "ГЛИБОКО ШКОДУЄ щодо рішення колишнього президента України Віктора Ющенка посмертно нагородити СТЕПАНА БАНДЕРУ, лідера Організації українських націоналістів (ОУН), яка СПІВПРАЦЮВАЛА З НАЦИСТСЬКОЮ НІМЕЧЧИНОЮ, званням "Національного Героя України"; сподівається у зв'язку з цим, що нове українське керівництво перегляне такі рішення і зберігатиме відданість європейським цінностям" (п.20). І хоча згадане рішення скасоване судовою інстанцією, прихильники ідеології неонацизму, користуючись недосконалим законодавством та аморфністю правоохоронних органів, продовжують активно пропагувати свої ідеї.

Тому Закон України "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" спрямований на виконання положень Статуту ООН та Резолюцій Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй щодо неприпустимості реабілітації та героїзації тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів:

"Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 18 грудня 2008 року,

"Неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості" від 1 листопада 2010 року,

"Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 20 листопада 2012 року;

Пункту 20 Резолюції Європейського парламенту "Про ситуацію в Україні" від 25 лютого 2010 року щодо необхідності дегероїзації Степана Бандери, "лідера Організації українських націоналістів, що співпрацювала з нацистською Німеччиною";

Положень Конституції України та Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945".

Цим Законом вирішуються питання адаптації вітчизняного законодавства до стандартів Європейського Союзу та Організації Об'єднаних Націй у сфері прав людини, створення правового механізму з запобігання явищам ксенофобії, дискримінації, спробам відродження неонацизму, неофашизму і пропаганди агресивних націоналістичних ідеологій.

Законом даються визначення ключових термінів та понять у цій сфері: Фашизм, Нацизм, Антигітлерівська коаліція, Колабораціонізм, Реабілітація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, Героїзація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст.1).

Також встановлюються загальні принципи протидії реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст.3) відповідно до яких, "дії або бездіяльність спрямовані на реабілітацію та героїзацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, що мають ознаки, вказані або передбачені у статті 1 цього Закону, на території України забороняються. Публічне вчинення дій або бездіяльність, що призводить до прославляння або виправдання осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції забороняються".

При цьому органи і посадові особи державної влади "зобов'язані протидіяти будь-яким формам реабілітації та героїзації фашизму, нацизму, їх новітніх форм та агресивних націоналістичних ідеологій" та "співпрацюють з громадянами та їх об'єднаннями, що протидіють реабілітації та героїзації фашизму, нацизму, їх новітніх форм та агресивних націоналістичних ідеологій" (ст.4).

Законом також встановлена відповідальність за реабілітацію та героїзацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст. 5) та кримінальне покарання
за:

1. Публічні заклики до реабілітації чи героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, а також виготовлення матеріалів із закликами до реабілітації чи героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів, – караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Реабілітація чи героїзація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, в тому числі й здійснювана посадовими особами, – караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох

до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, -караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років" (Прикінцеві положення).


Таким чином законопроектом буде встановлено кримінальну відповідальність за героїзацію та реабілітацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, до яких, в Україні можна віднести: Організацію українських націоналістів (ОУН), Українську повстанську армію (УПА), Українську повстанську армію "Поліська Січ" (УПА "Поліська Січ" Тараса Бульби-Боровця), Українську народно-революційну армію, Український центральний комітет, батальйони "Нахтігаль" і "Роланд" у складі вермахту, 14 Гренадерну дивізію Ваффен-СС "Галичина" (Перша українська), "Українську національну армію", "Українське визвольне військо", тощо.

Впевнений, що схвалення норм цього законопроекту матиме позитивні соціальні наслідки адже зніме значну соціальну напругу та відновить справедливість в питанні героїзації та реабілітації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, сприятиме виховання суспільної моралі у дусі гуманізму та поваги до прав людини в Україні.

powered by lun.ua
Коментарі — 265
_Bergen _ 09.05.2013 18:15
IP: 212.191.89.---
гадіку що ти мелеш цитую:
"Таким чином законопроектом буде встановлено кримінальну відповідальність за героїзацію та реабілітацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції..."
як може законопроект встановлювати кримінальну відповідальність?!
Сам проект?
Недивно що ти нагадив, гадиш і будеш гадити така твоя суть.
Оггі _ 09.05.2013 17:29
IP: 194.44.213.---
на кацапо-комуняцьких окупантів в Україні чекає така ж доля як і в Прибалтиці, де їх ОФІЦІЙНО визнали лайном! Це в кращому випадку. В гіршому, – ми просто почнем відстрілювати цю падаль, як скажених казламордих псів!
Оггі _ 09.05.2013 17:28
IP: 194.44.213.---
фашисто-Гадік, здохни в муках!
banderovetz _ 09.05.2013 16:30
IP: 178.93.143.---
Що це за маячня?...
СРСР розв'язав Другу Світову війну на боці фашистської Германії. Якщо коханці посварились, то це їхня проблема.
Усі хто постраждав від коммуно-фашистів і хто не схилив голову перед оккупантами – це справжні герої!
Bohdan_Krivchenko _ 09.05.2013 16:06
IP: 95.132.109.---
Поддерживаю законопроект. С праздником Победы!
Людмила Батышкина _ 09.05.2013 15:37
IP: 178.54.40.---
І хто все це читає? І є час цю маячню читати?
ІванЮ _ 09.05.2013 14:14
IP: 178.212.247.---
Вадік хворіє на совєтску хворобу.
kren _ 09.05.2013 13:37
IP: 194.0.206.---
Так,жодна армія світу не мала такого позорища як заградотряди,це винахід єдиної у світі чєловєколю
бной власті,пєрвой в мірє власті рабочіх і крєтьян.
Altae _ 09.05.2013 13:31
IP: 93.74.132.---
svojak:
В спину фронтовикам стреляли СМЕРШовцы из заградотрядов.
+100

toradora15:
Пещерный нaцик-украиноофоб Кал-есниченко (Гадик Нашатырь) получается должен запретить ветеранов красной армии, так как в 1939 в Бресте, РККА проводила колаборантский парад с немцами. И колаборанство это длилось еще 2 года.
+100
toradora15 _ 09.05.2013 13:18
IP: 37.139.185.---
Пещерный нaцик-украиноофоб Кал-есниченко (Гадик Нашатырь) получается должен запретить ветеранов красной армии, так как в 1939 в Бресте, РККА проводила колаборантский парад с немцами. И колаборанство это длилось еще 2 года.
Как всегда у Кал-есниченки от нацизма в голове полная каша, шизофреник потому что. Посмотрите на его дёрганные движения, как он головой имбецильски крутит. То он вышиванки в Крыму носит, то он с Гитлером, своим предтечей в нацистской-украинофобии, борется.
Просто сказочный долб...ёб
Evgenmf _ 09.05.2013 11:11
IP: 213.174.8.---
"в результаті розв'язання націонал-соціалістичним режимом Німеччини та її сателітами Другої світової війни" так таким главным сателлитом был СССР, форму которого Гадик не стесняется надевать. А борцы за независимость своей страны, видишь ли, Гадику поперёк горла встали. Только рабский холуй может не уважать борцов за независимость. СССР и выращивал таких рабов подобных Гадику. Гадик, убейсяапстену!
kren _ 09.05.2013 11:07
IP: 194.0.206.---
Slovjnka:
Більшовизм ще далеко не переможеий,для всіх влад в СНД.він залишеється доволі дієвим засобом
легітимації даних режимів-день акту капітуляції залишається сферою в корій залишки більшовизму
відчувають себе єдиними,сферою- (єдиною можливою) -де на невігластві і нелюбознвстві мас вони ще
мають можливість впливати на свідомість дегенерованих мас-бо дійсно факт капітуляції був,а більшого
філіндашівські 80% і не знають-тому то всякими політ. покручами 9.5.так наполегливо і грубо утримуєть
ся в головах молодих індивідів як,можливо,єдиний фактор спонукання і послуху-після якого тільки засто
вання сили-щб змусити об.єднатися...
Slovjnka _ 09.05.2013 10:44
IP: 46.30.167.---
З перемогою радянського фашизму...
fabiyan _ 09.05.2013 10:42
IP: 82.145.208.---
fenix14:
Всех с днём Великой Победы над германскими и украинскими нацистами!
а над московськими які морили голодом українських беззахисних дітей
fenix14 _ 09.05.2013 10:37
IP: 46.250.16.---
Всех с днём Великой Победы над германскими и украинскими нацистами!
fabiyan _ 09.05.2013 10:32
IP: 82.145.208.---
Stakhanov:
СТАЛИН=ГИТЛЕР

Колесниченко – русский фашист. Колесниченко должен быть запрещен и вы лан бандеролью своим ордынским хозяевам.
читав свідчення очевидця справжнє призвіще у його предків СРУЛЬ під час війни їх врятували і змінили на колісніченко бо вони їздили з повозкою
Igor_online _ 09.05.2013 09:58
IP: 94.41.120.---
Вообще распоясался...
Stakhanov _ 09.05.2013 09:31
IP: 93.72.3.---
Пора назвать имена осведомителей кгб. Сколько можно позволять откровенным предателям типа калесниченки и медведчука откровенно проповедовать ненавистьк украине.
Stakhanov _ 09.05.2013 09:27
IP: 93.72.3.---
СТАЛИН=ГИТЛЕР

Колесниченко – русский фашист. Колесниченко должен быть запрещен и вы лан бандеролью своим ордынским хозяевам.
Oпepaцiя Bicлa _ 09.05.2013 07:58
IP: 46.200.211.---
Отряд Зуева
Зеленая армия особого назначения
Русский отряд 9-й армии вермахта
ВВС КОНР (ВВС РОА)
1-я дивизия РОА / ВС КОНР (600-пехотная дивизия вермахта)
2-я дивизия РОА/ВС КОНР (650-я пехотная дивизия)
602-й Ост-батальон
645-й батальон
РОНД/РНСД
Бригада Асано русские подразделения Квантунской армии
Гвардия русской фашистской партии
Корпус русской монархической партии

В России было около 10 ти подразделений СС:
• СС "Русланд"
• СС "Дружина"
• СС "Варяг"
• РОНА
• РОА
• Русский корпус на Балканах
• Вооруженные силы КОНР
• 1-я Русская Национальная Армия
• 15 казачий кавалерийский корпус
• Кавказское ваффен-формирование СС
Oпepaцiя Bicлa _ 09.05.2013 07:57
IP: 46.200.211.---
Під час Другої світової війни більше мільйона етнічних росіян воювали на
стороні Гітлера. З них зібрали 29-ту дивізію СС "Рона", особливе
формування СС "Дружина", перший російський національний полк СС "Варяг"...
Їх використовували на передових лініях. Німці знали, що росіянам
втрачати нічого – вони воюватимуть до останнього. Коли Гітлер наказав
забрати росіян зі Східного фронту і перекинути на Західний, генерали
схопилися за голови – кожний п'ятий вояка був росіянином!
Георгіївські стрічки під час Другої світової носили хіба що "козаки, які служили Великій Німеччині".

РОА (Русская Освободительная Армия)
РОНА (Русская Освободительная Народная Армия)
29-я гренадерская дивизия СС
30-я гренадерская дивизия СС
Дивизия "Руссланд"
Русский корпус
Боевой союз русских националистов
1-я русская национальная бригада СС "Дружина"
Батальон Муравьева
Полк СС "Варяг"
Полк СС "Десна"
Русский личный состав в дивизии СС "Шарлемань"
Русский личный состав в дивизии СС"Дирлевангер"
руслан49 _ 09.05.2013 07:52
IP: 95.133.135.---
Ці закони пише та сама чорна сотня, яка написала закон про мови, де під соплі і воплі, що "русские имеют право говорить в Украине на русском языке", протянули пункт, що кожна українська дитина, хоче вона, чи не хоче, повинна в школі примусово вивчати "русский язык". Ця сама чорна сотня сказала – "геноцида не было" і на тисячах кладовищ в селах, де лежать померлі від голоду 1933 року даже деревяного хреста немає. А загиблих від голоду в українських селах більше, чим загиблих на війні. Цій чорній сотні память про них не потрібна, бо це такі, як вони забирали останню їжу в селян. Зараз ця чорна сотня хоче викреслити цілі пласти історії українського народу і виготовити для українців книжечку по історії сторінок на сто, де головними будуть поп Кіріл і Сталін.
ganna-ahmetova _ 09.05.2013 07:00
IP: 93.74.80.---
ГаДік, хто розкриє воєєну тайну – у якій армії служили Віктор Федорович, Микола Янович, Рибак, Арбуз, Калєсніков, Клюєв, Ахметов та інші великі достойники, а головне, де були їхні батьки й діди у 1941-45?! Невже ніхто не служив У Червоній Армії, чи всі згоріли у танках?!
ganna-ahmetova _ 09.05.2013 06:55
IP: 93.74.80.---
stas R:
От цікаво,коли гадік сидів перед насілєнієм Севастополя в ахвіцерской формі,чого рядом з ним не було його дружини,одягненої в пеньюар зі Львова, як в 1939 р. ахвіцерскі жони приходили в театр.
Вона була на базарі, купувала сметану у нічну вазу, як ахвфцерські жони у 1939 у Львові, які вперше там побачили не тільки нічні вази але й сметану!...
Inqube _ 09.05.2013 01:22
IP: 93.72.0.---
Наталя Ющук-Ярова:
Питання в іншому – ХТО розстріляє цю собаку КАЛІСНІЧЄНКА, як колись Чаушеску в Румунії??? Думаю, що начасі оголосити конкурс!
Пані, не треба так перейматись через цю ницу духом істоту, на відміну від Чаушеску всі злочини Гадіка вербальні, спрямовані проти правди та здорового ґлузду. Сьогодні таких треба ізолювати від нормального суспільства та проводити інтенсивне психіатрічне лікування.
Україна та Європа1060 тітушки18 Aтака Путіна1181 Вибори-2014158 Уряд реформ386
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter