Вадим Колесніченко Народний депутат України, Співголова Міжнародного антифашистського фронту, Голова Міжфракційного депутатського об`єднання на підтримку канонічної православної церкви

Реабілітація та героїзація усіх, хто боровся проти антигітлерівської коаліції буде заборонена в Україні (законопроект)

08 травня 2013, 14:21

Сьогодні в Верховній Раді України за ініціативи декількох сотень громадських організацій, й в результаті тривалої наукової та правової роботи за участі провідних українських вчених, істориків, правозахисників зареєстровано проект Закону "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" N2060.

Проект закону України "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" вноситься на розгляд Верховної Ради України з метою виконання положень Статуту ООН та Резолюцій Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй щодо неприпустимості реабілітації та героїзації тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів: "Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 18 грудня 2008 року, "Про неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості" від 1 листопада 2010 року, "Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 20 листопада 2012 року; пункту 20 Резолюції Європейського парламенту "Про ситуацію в Україні" від 25 лютого 2010 року щодо необхідності дегероїзації Степана Бандери, "лідера Організації українських націоналістів, що співпрацювала з нацистською Німеччиною"; Положень Конституції України та Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945"; Постанови Верховної Ради України "Про Заяву Верховної Ради України "До 65-ї річниці Нюрнберзького трибуналу над фашистськими злочинцями".

Адже у ці дні увесь цивілізований світ, народи і країни антигітлерівської коаліції відзначають день Перемоги над нацизмом в Другій Світовій війні, згадують про незліченні жертви злочинів геноциду вчинених нацистською Німеччиною та її сателітами, усіма тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції.

Адже, в результаті розв'язання націонал-соціалістичним режимом Німеччини та її сателітами Другої світової війни, масових злочинів проти людства та людяності протягом 1939-1945 років у світі загинуло щонайменше 55 млн. осіб (з яких 27 млн. військових), зазнали поранень 35 млн. осіб.

При цьому, Україна та українці є чи не найбільш постраждалою стороною від дій фашистського режиму. Понад 8 мільйонів українців були вбиті, закатовані в концентраційних таборах фашистами та їхніми колабораціоністами, вмерли від голоду та хвороб організованих нелюдським режимом.

Реалізація принципів нацизму та фашизму на практиці – расизм, антисемітизм, шовінізм, соціальний дарвінізм, ідеалізація нордичної раси призвели до вчинення жахливих злочинів проти миру й людства і були засуджені Нюрнберзьким трибуналом 1945-1946 років. Військові злочини та злочини геноциду відповідно до рішення Нюрнберзького трибуналу та статей 437-439, ч.1 ст. 442 Кримінального кодексу України не мають строку давності.

Разом з тим, часто спільно з нацистами та їх сателітами проти країн та народів антигітлерівської коаліції воювали різноманітні пронацистські міліарні утворення з числа представників окупованих країн. Загалом чисельність усіх тих, хто воював проти антигітлерівської коаліції (і не належав до країн Осі), за різними даними склала від 1,8 до 2,5 мільйонів осіб в усіх захоплених фашистами країнах, серед яких від 200 до 250 тисяч – українці. Діяльність частини колабораціоністів (які служили у військах "Вафен СС") засуджена Нюрнберзьким трибуналом й не підлягає реабілітації в цивілізованих Європейських країнах. Нацистські злочинці, в тому числі й з числа усіх тих, хто воював проти країн антигітлерівської коаліції, переслідуються й до цього часу. Більше того в низці країн – Італія, Франція, Німеччина, тощо прийнято антифашистські закони й закони що встановлюють кримінальну відповідальність за невизнання злочинів фашизму й недопущення реабілітації усіх осіб й організацій, що воювали проти учасників антигітлерівської коаліції.

Тому Організація Об'єднаних Націй протягом останніх 5 років щороку приймає Резолюцію щодо неприпустимості героїзації членів нацистського руху та тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів. На думку світової громадськості така практика "сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

Так, 18 грудня 2008 року на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН голосами 129 країн світу була прийнята резолюція "Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

Положення цієї резолюції спрямовані на засудження будь-яких спроб героїзації нацистського руху, в тому числі шляхом відкриття пам'ятників і меморіалів, а також проведення публічних демонстрацій. Також ООН висловила крайню стривоженість спробами оголошення "тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів". В резолюції підкреслюється, що подібні дії є чітким і очевидним зловживанням правом на свободу мирних зборів і асоціацій, а також правом на свободу переконань і на їхнє вільне висловлення. Більш того, на думку Генеральної Асамблеї ООН, дії з оголошення "тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів" можуть підпадати під дію статті 4 Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, що вимагає від держав – учасниць Конвенції -переслідувати їх за кримінальним законодавством.

Нюрнберзький трибунал і Організація Об'єднаних Націй раз і назавжди засудили всі фашистські організації та організації, їх членів, які воювали проти країн та народів антигітлерівської коаліції. У тому числі і проти СРСР.

1 листопада 2010 року 65-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН вкотре було ухвалено резолюцію "Про неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості". За Резолюцію, що спрямована проти героїзації нацизму, проголосували 118 країн світу. У ній сказано, що Генеральна Асамблея ООН висловлює глибоку стурбованість щодо прославляння нацистського руху та колишніх членів організації "Ваффен СС" за допомогою оголошення або спроб оголосити таких членів і тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів (п. 4).

ООН підкреслила, що описані вище види практики ображають пам'ять незліченних жертв злочинів проти людяності, що були скоєні під час Другої світової війни, зокрема, злочинів, що скоєні тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, і отруюють свідомість молоді, що відсутність ефективної протидії з боку держав цих видів практик несумісна із зобов'язаннями держав – членів Організації Об'єднаних Націй за її Статутом та з цілями та принципами Організації (п. 8).

Резолюція ООН ще раз підтвердила неприпустимість героїзації всіх, хто воював проти країн антигітлерівської коаліції, в тому числі і, наприклад, ОУН-УПА. Але ОУН-УПА ж не просто воювали проти країн антигітлерівської коаліції, а й були щирими ідеологічними прихильниками нацизму та реалізовували жахи фашизму на практиці.

Крім того, Організація Об'єднаних Націй ще раз звернула увагу України, що спроби героїзації ОУН-УПА та їх членів несумісні із зобов'язаннями нашої країни, – члена Організації Об'єднаних Націй, за її Статутом та із цілями та принципами Організації.

У 2012 році ГА ООН вп'яте схвалила Резолюцію "Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

В останній Резолюції ООН "висловила глибоку занепокоєність з приводу прославляння нацистського руху та колишніх членів організації "Вафен-СС", в тому числі шляхом спорудження пам'ятників, меморіалів і проведення публічних демонстрацій..., а також через оголошення або спроби оголошення членів таких організацій і тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистських рухом, учасниками національно-визвольних рухів" (п.4). ООН виступає проти спроб "осквернення та руйнування пам'ятників, споруджених на честь тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни" (п.5).

Такі практики ООН кваліфікує, як дії що "зневажають пам'ять незліченних жертв злочинів проти людяності, що були скоєні під час Другої світової війни, зокрема, злочинів, що скоєні тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, і отруюють свідомість молоді... відсутність ефективної протидії з боку держав цих видів практик несумісна із зобов'язаннями держав – членів Організації Об'єднаних Націй за її Статутом та із цілями та принципами Організації" (п.9).

Адже героїзація тих, хто був членом фашистських організацій, співпрацював з ними, або ж боровся проти антигітлерівської коаліції призводить до "ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" й піднесенню екстремістських рухів і політичних партій, що пропагують расизм, етноцентризм і ксенофобію, займаються поширенням ідеології фашизму та расової переваги (пп... 11, 30).

У зв'язку з цим ООН в черговий раз закликала Україну схвалити законодавство по боротьбі з цими ганебними й небезпечними явищами, орієнтуючись на кращі міжнародні стандарти у цій сфері (пп...29, 30).

Нажаль в Україні відповідне законодавство не прийняте до цього часу. А така ситуація є однією з причин росту ксенофобських настроїв у суспільстві. За даними Інституту соціології НАН України рівень толерантності з 1994 по 2010 р. стосовно росіян знизився у 2 рази (з 80% до 45%), до євреїв – в 3 рази (з 33% до 11%), до кримських татар – у 2 рази (з 9% до 4%), до ромів – у 5 разів (з 11% до 2%). При цьому за інформацією громадських організацій, кількість лише зафіксованих злочинів на ґрунті антисемітизму та ксенофобії зростає, і за підсумками 2009 р. склало не менше 35-40 випадків, 2010 року – 70 випадків фізичного насильства над людьми.

Крім того, 25 лютого 2010 року Європейський парламент прийняв резолюцію по Україні в якій заявив, що ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ "ГЛИБОКО ШКОДУЄ щодо рішення колишнього президента України Віктора Ющенка посмертно нагородити СТЕПАНА БАНДЕРУ, лідера Організації українських націоналістів (ОУН), яка СПІВПРАЦЮВАЛА З НАЦИСТСЬКОЮ НІМЕЧЧИНОЮ, званням "Національного Героя України"; сподівається у зв'язку з цим, що нове українське керівництво перегляне такі рішення і зберігатиме відданість європейським цінностям" (п.20). І хоча згадане рішення скасоване судовою інстанцією, прихильники ідеології неонацизму, користуючись недосконалим законодавством та аморфністю правоохоронних органів, продовжують активно пропагувати свої ідеї.

Тому Закон України "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" спрямований на виконання положень Статуту ООН та Резолюцій Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй щодо неприпустимості реабілітації та героїзації тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів:

"Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 18 грудня 2008 року,

"Неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості" від 1 листопада 2010 року,

"Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 20 листопада 2012 року;

Пункту 20 Резолюції Європейського парламенту "Про ситуацію в Україні" від 25 лютого 2010 року щодо необхідності дегероїзації Степана Бандери, "лідера Організації українських націоналістів, що співпрацювала з нацистською Німеччиною";

Положень Конституції України та Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945".

Цим Законом вирішуються питання адаптації вітчизняного законодавства до стандартів Європейського Союзу та Організації Об'єднаних Націй у сфері прав людини, створення правового механізму з запобігання явищам ксенофобії, дискримінації, спробам відродження неонацизму, неофашизму і пропаганди агресивних націоналістичних ідеологій.

Законом даються визначення ключових термінів та понять у цій сфері: Фашизм, Нацизм, Антигітлерівська коаліція, Колабораціонізм, Реабілітація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, Героїзація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст.1).

Також встановлюються загальні принципи протидії реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст.3) відповідно до яких, "дії або бездіяльність спрямовані на реабілітацію та героїзацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, що мають ознаки, вказані або передбачені у статті 1 цього Закону, на території України забороняються. Публічне вчинення дій або бездіяльність, що призводить до прославляння або виправдання осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції забороняються".

При цьому органи і посадові особи державної влади "зобов'язані протидіяти будь-яким формам реабілітації та героїзації фашизму, нацизму, їх новітніх форм та агресивних націоналістичних ідеологій" та "співпрацюють з громадянами та їх об'єднаннями, що протидіють реабілітації та героїзації фашизму, нацизму, їх новітніх форм та агресивних націоналістичних ідеологій" (ст.4).

Законом також встановлена відповідальність за реабілітацію та героїзацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст. 5) та кримінальне покарання
за:

1. Публічні заклики до реабілітації чи героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, а також виготовлення матеріалів із закликами до реабілітації чи героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів, – караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Реабілітація чи героїзація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, в тому числі й здійснювана посадовими особами, – караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох

до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, -караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років" (Прикінцеві положення).


Таким чином законопроектом буде встановлено кримінальну відповідальність за героїзацію та реабілітацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, до яких, в Україні можна віднести: Організацію українських націоналістів (ОУН), Українську повстанську армію (УПА), Українську повстанську армію "Поліська Січ" (УПА "Поліська Січ" Тараса Бульби-Боровця), Українську народно-революційну армію, Український центральний комітет, батальйони "Нахтігаль" і "Роланд" у складі вермахту, 14 Гренадерну дивізію Ваффен-СС "Галичина" (Перша українська), "Українську національну армію", "Українське визвольне військо", тощо.

Впевнений, що схвалення норм цього законопроекту матиме позитивні соціальні наслідки адже зніме значну соціальну напругу та відновить справедливість в питанні героїзації та реабілітації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, сприятиме виховання суспільної моралі у дусі гуманізму та поваги до прав людини в Україні.

powered by lun.ua
Коментарі — 265
pers _ 08.05.2013 16:37
IP: 212.115.238.---
Вадим Колесніченко:
Александр Жданов:
Главное, чтобы этот законопроект не заглох, как где-то заглох закон о запрете пропаганды гомосексуализма.
Не заглох. Профильный комитет поддержал –, готовится рассмотрение на парламентском заседании.
Вадик! Потребуй у Путина принять указ о лишении египетского президента Насера, в прошлом героя – танкиста офицера вспомогательных местных войск (ваффен-СС) корпуса Роммеля, звания "Герой Советского Союза"!
А на счет комитета – ну если там все такие как ты, то это не удивительно!
zuof8 _ 08.05.2013 16:33
IP: 146.185.31.---
Реабілітація та героїзація усіх, хто боровся проти антигітлерівської коаліції буде заборонена в Україні

Вадим Васильевич, я вас правильно понял, что запретят также и героизацию воинов НКВД, которые расстреливали поляков и украинцев, служивших в польской армии? Их и организацию под названием НКВД признают преступной, как и гестапо?

И да, на будущее: мундир не ОДЕВАЮТ, а НАДЕВАЮТ, ущемльонный вы наш...
Alexandr Tunik _ 08.05.2013 16:33
IP: 194.242.103.---
Колисниченко просто харек, его по всей Украине ни кто не уважает.

Жаль что я не знал что он к нам в Крым приезжал, я бы точно чем то швыронул в это.

Нужно запретить нацистскую (советскую) символику в Крыму и в частности всей Украине!
Вадим Колесніченко _ 08.05.2013 16:32
IP: 193.19.152.---
Александр Жданов:
Главное, чтобы этот законопроект не заглох, как где-то заглох закон о запрете пропаганды гомосексуализма.
Не заглох. Профильный комитет поддержал – http://www.pravda.com.ua/news/2013/04/9/6987776/, готовится рассмотрение на парламентском заседании.
hot80022 _ 08.05.2013 16:32
IP: 213.238.8.---
Ге (художник такой):
Люблю дни, предшествующие 9-му Мая. В каких судорогах бьются национально-скособоченные свид_омиты, как они жалки и ничтожны – любо-дорого посмотреть.
Від цих слів ще не один солдат в домовині перевернеться.
Refugee _ 08.05.2013 16:28
IP: 31.216.238.---
Localist:
Та не звертайте уваги на це "Ге". Воно живе в Миколаєві на Проспекті Леніна, і обкурилося трави...
Localist _ 08.05.2013 16:24
IP: 95.132.211.---
Потрібно вже десь організовувати список клінічних ідіотів на сайті УП, може в майбутньому для медицини згодиться. І назвати його "Список Калісніченка". Кандидатів багато: Лео Иванов:, Ге (художник такой): – і це тільки на останній сторінці.
thyjinn _ 08.05.2013 16:19
IP: 195.177.74.---
А я вот вообще не понимаю зачем на праздновать день победы одного агрессора над другим???
Мы с мос_калями никогда не были одним народом. У нас были и есть абсолютно разные культуры, менталитет и гены.
Віталій Цибуляк _ 08.05.2013 16:19
IP: 46.247.149.---
Автор, коли ти це писав, то теж сидів у формі білогвардійця з кітелем НКВД-иста, перев'язаний георгієвською стрічкою власівця?
pers _ 08.05.2013 16:18
IP: 212.115.238.---
Лео Иванов:
Сергей Левин:
Моего отца в 1945г. убили бандеровцы. Документы новыми бандерами на Волыни, уничтожены, в бывшем КГБ, замели свои следы. Кстати мой отец был православным священником. Поспрашивайте дедов и бабушек, что творили эти негодяи,как вешали резали и расстреливали собственный народ, они расскажут правду, если эти гады их не запугали.Мои дети и внуки то же знают правду, настоящую,а не надуманную.
А как священник русской православной церкви оказался на Западной Украине? Не по распределению ли МГБ СССР? А в какой церкви (храме) он служил? Не был ли этот храм греко-католическим? А куда делся предыдущий священник – настоятель этого храма? Еще есть вопросы, почему был убит ваш отец? А чтобы вы сделали, если бы вашего отца репрессировали (расстреляли) и на его место прислали бы греко-католического священника?
Лео Иванов _ 08.05.2013 16:17
IP: 109.188.124.---
slit_ok:
Поставь пунктуацию себе в ягодицу, может поумнеешь.
Лео Иванов _ 08.05.2013 16:14
IP: 109.188.124.---
bmi_l:
Слушай, дупнутый шмаркач, я такой Русский, как ты Украинец, глядя по изысканному слогу, на котором ты пишешь, ты не знаешь ни Украинского, ни Русского языка, ты наверное, виселенець.
pers _ 08.05.2013 16:14
IP: 212.115.238.---
Вадик! Потребуй у Путина принять указ о лишении египетского президента Насера, в прошлом героя – танкиста офицера вспомогательных местных войск (ваффен-СС) корпуса Роммеля, звания "Герой Советского Союза"!
Владимир Ивлиев _ 08.05.2013 16:13
IP: 195.66.136.---
Предлагаю преследовать в суде, тех кто вступил, поддерживает партию регионов, как такую, которая убивает, врорует у населения Украины!!!!
Лео Иванов _ 08.05.2013 16:08
IP: 109.188.124.---
Сергей Левин:
Моего отца в 1945г. убили бандеровцы. Документы новыми бандерами на Волыни, уничтожены, в бывшем КГБ, замели свои следы. Кстати мой отец был православным священником. Поспрашивайте дедов и бабушек, что творили эти негодяи,как вешали резали и расстреливали собственный народ, они расскажут правду, если эти гады их не запугали.Мои дети и внуки то же знают правду, настоящую,а не надуманную.
slit_ok _ 08.05.2013 16:08
IP: 93.75.117.---
Лео Иванов:
slit_ok:
Когда эти земли были суверенными Польскими, а двоешник?
вчи історію...
для початку, навчися знаки пунктуації розставляти...
tech _ 08.05.2013 16:05
IP: 46.247.149.---
Будуйте тюрьми, Партіє Регіонів, багато тюрем.
Сергей Иванов _ 08.05.2013 16:00
IP: 109.72.117.---
КАЛесниченко, чемодан, вокзал, Расея...
bmi_l _ 08.05.2013 16:00
IP: 178.219.92.---
Лео Иванов:
ти, мать,рузскій?...
Ну, нічіво-нічіво...
І нітакіє жівут...
А, ото, цікаво..., до чого ти зверталося -" Слово за Вами Господин Президент."?
bmi_l _ 08.05.2013 15:57
IP: 178.219.92.---
Demchik Olexandr:
Ге (художник такой):
У перших числах травня бан_дерлоги
Щороку скаженіють не дарма.
В нас є велике свято Перемоги,
А в них – нема.
Дурень ти! Де твоя "перемога"? В дупі там де і ця потвора ряжена в ГБшну форму...
Україна є! Німеччина є! де СССР? В СРАЦІ!!!!!
Німець є, українець є, а советскій гражданін де? В СРАЦІ!!!!!
ХТО ПЕРЕМІГ?????
Ти таке тупе як і автор цього блоХа!
е ні...
Г – є?
Є!!!
А стільки його, того совєцького Г...
Лео Иванов _ 08.05.2013 15:56
IP: 109.188.124.---
slit_ok:
Когда эти земли были суверенными Польскими, а двоешник?
bmi_l _ 08.05.2013 15:55
IP: 178.219.92.---
Robin13:
Гадік,а концтабори де будуть?
ой, де завгодно. Пока ше те воєнна тайна.
Чи ви – для кого?
tech _ 08.05.2013 15:55
IP: 46.247.149.---
Усе заборонене стає вдвічі привабливішим, а особливо якщо така заборона походить від Партії Регіонів, комуністів і Вадіка Колесніченко.
djtel _ 08.05.2013 15:54
IP: 91.231.240.---
Лео Иванов:

НЕ переймайтеся, скоро цього голубого педофіла Гадіка знайдуть в бочці з розсолом від мочених яблок! А взагалі більших ДЕБІЛІВ та прихованих НАЦИСТІВ чим Гадік та його прихильники годі шукати, ЇХ однозначно потрібно ІЗОЛЮВАТИ. На всю партію один ВИРОДОК!
Сергей Левин _ 08.05.2013 15:52
IP: 109.108.83.---
fast river:
+2. праздничный вадик – это круто, записал себе в словарь афоризмов:))
тітушки18 Україна та Європа1057 Aтака Путіна1181 Вибори-2014158 Уряд реформ386
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter