Вадим Колесніченко Народний депутат України, Співголова Міжнародного антифашистського фронту, Голова Міжфракційного депутатського об`єднання на підтримку канонічної православної церкви

Реабілітація та героїзація усіх, хто боровся проти антигітлерівської коаліції буде заборонена в Україні (законопроект)

08 травня 2013, 14:21

Сьогодні в Верховній Раді України за ініціативи декількох сотень громадських організацій, й в результаті тривалої наукової та правової роботи за участі провідних українських вчених, істориків, правозахисників зареєстровано проект Закону "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" N2060.

Проект закону України "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" вноситься на розгляд Верховної Ради України з метою виконання положень Статуту ООН та Резолюцій Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй щодо неприпустимості реабілітації та героїзації тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів: "Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 18 грудня 2008 року, "Про неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості" від 1 листопада 2010 року, "Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 20 листопада 2012 року; пункту 20 Резолюції Європейського парламенту "Про ситуацію в Україні" від 25 лютого 2010 року щодо необхідності дегероїзації Степана Бандери, "лідера Організації українських націоналістів, що співпрацювала з нацистською Німеччиною"; Положень Конституції України та Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945"; Постанови Верховної Ради України "Про Заяву Верховної Ради України "До 65-ї річниці Нюрнберзького трибуналу над фашистськими злочинцями".

Адже у ці дні увесь цивілізований світ, народи і країни антигітлерівської коаліції відзначають день Перемоги над нацизмом в Другій Світовій війні, згадують про незліченні жертви злочинів геноциду вчинених нацистською Німеччиною та її сателітами, усіма тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції.

Адже, в результаті розв'язання націонал-соціалістичним режимом Німеччини та її сателітами Другої світової війни, масових злочинів проти людства та людяності протягом 1939-1945 років у світі загинуло щонайменше 55 млн. осіб (з яких 27 млн. військових), зазнали поранень 35 млн. осіб.

При цьому, Україна та українці є чи не найбільш постраждалою стороною від дій фашистського режиму. Понад 8 мільйонів українців були вбиті, закатовані в концентраційних таборах фашистами та їхніми колабораціоністами, вмерли від голоду та хвороб організованих нелюдським режимом.

Реалізація принципів нацизму та фашизму на практиці – расизм, антисемітизм, шовінізм, соціальний дарвінізм, ідеалізація нордичної раси призвели до вчинення жахливих злочинів проти миру й людства і були засуджені Нюрнберзьким трибуналом 1945-1946 років. Військові злочини та злочини геноциду відповідно до рішення Нюрнберзького трибуналу та статей 437-439, ч.1 ст. 442 Кримінального кодексу України не мають строку давності.

Разом з тим, часто спільно з нацистами та їх сателітами проти країн та народів антигітлерівської коаліції воювали різноманітні пронацистські міліарні утворення з числа представників окупованих країн. Загалом чисельність усіх тих, хто воював проти антигітлерівської коаліції (і не належав до країн Осі), за різними даними склала від 1,8 до 2,5 мільйонів осіб в усіх захоплених фашистами країнах, серед яких від 200 до 250 тисяч – українці. Діяльність частини колабораціоністів (які служили у військах "Вафен СС") засуджена Нюрнберзьким трибуналом й не підлягає реабілітації в цивілізованих Європейських країнах. Нацистські злочинці, в тому числі й з числа усіх тих, хто воював проти країн антигітлерівської коаліції, переслідуються й до цього часу. Більше того в низці країн – Італія, Франція, Німеччина, тощо прийнято антифашистські закони й закони що встановлюють кримінальну відповідальність за невизнання злочинів фашизму й недопущення реабілітації усіх осіб й організацій, що воювали проти учасників антигітлерівської коаліції.

Тому Організація Об'єднаних Націй протягом останніх 5 років щороку приймає Резолюцію щодо неприпустимості героїзації членів нацистського руху та тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів. На думку світової громадськості така практика "сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

Так, 18 грудня 2008 року на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН голосами 129 країн світу була прийнята резолюція "Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

Положення цієї резолюції спрямовані на засудження будь-яких спроб героїзації нацистського руху, в тому числі шляхом відкриття пам'ятників і меморіалів, а також проведення публічних демонстрацій. Також ООН висловила крайню стривоженість спробами оголошення "тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів". В резолюції підкреслюється, що подібні дії є чітким і очевидним зловживанням правом на свободу мирних зборів і асоціацій, а також правом на свободу переконань і на їхнє вільне висловлення. Більш того, на думку Генеральної Асамблеї ООН, дії з оголошення "тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів" можуть підпадати під дію статті 4 Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, що вимагає від держав – учасниць Конвенції -переслідувати їх за кримінальним законодавством.

Нюрнберзький трибунал і Організація Об'єднаних Націй раз і назавжди засудили всі фашистські організації та організації, їх членів, які воювали проти країн та народів антигітлерівської коаліції. У тому числі і проти СРСР.

1 листопада 2010 року 65-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН вкотре було ухвалено резолюцію "Про неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості". За Резолюцію, що спрямована проти героїзації нацизму, проголосували 118 країн світу. У ній сказано, що Генеральна Асамблея ООН висловлює глибоку стурбованість щодо прославляння нацистського руху та колишніх членів організації "Ваффен СС" за допомогою оголошення або спроб оголосити таких членів і тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів (п. 4).

ООН підкреслила, що описані вище види практики ображають пам'ять незліченних жертв злочинів проти людяності, що були скоєні під час Другої світової війни, зокрема, злочинів, що скоєні тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, і отруюють свідомість молоді, що відсутність ефективної протидії з боку держав цих видів практик несумісна із зобов'язаннями держав – членів Організації Об'єднаних Націй за її Статутом та з цілями та принципами Організації (п. 8).

Резолюція ООН ще раз підтвердила неприпустимість героїзації всіх, хто воював проти країн антигітлерівської коаліції, в тому числі і, наприклад, ОУН-УПА. Але ОУН-УПА ж не просто воювали проти країн антигітлерівської коаліції, а й були щирими ідеологічними прихильниками нацизму та реалізовували жахи фашизму на практиці.

Крім того, Організація Об'єднаних Націй ще раз звернула увагу України, що спроби героїзації ОУН-УПА та їх членів несумісні із зобов'язаннями нашої країни, – члена Організації Об'єднаних Націй, за її Статутом та із цілями та принципами Організації.

У 2012 році ГА ООН вп'яте схвалила Резолюцію "Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

В останній Резолюції ООН "висловила глибоку занепокоєність з приводу прославляння нацистського руху та колишніх членів організації "Вафен-СС", в тому числі шляхом спорудження пам'ятників, меморіалів і проведення публічних демонстрацій..., а також через оголошення або спроби оголошення членів таких організацій і тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистських рухом, учасниками національно-визвольних рухів" (п.4). ООН виступає проти спроб "осквернення та руйнування пам'ятників, споруджених на честь тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни" (п.5).

Такі практики ООН кваліфікує, як дії що "зневажають пам'ять незліченних жертв злочинів проти людяності, що були скоєні під час Другої світової війни, зокрема, злочинів, що скоєні тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, і отруюють свідомість молоді... відсутність ефективної протидії з боку держав цих видів практик несумісна із зобов'язаннями держав – членів Організації Об'єднаних Націй за її Статутом та із цілями та принципами Організації" (п.9).

Адже героїзація тих, хто був членом фашистських організацій, співпрацював з ними, або ж боровся проти антигітлерівської коаліції призводить до "ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" й піднесенню екстремістських рухів і політичних партій, що пропагують расизм, етноцентризм і ксенофобію, займаються поширенням ідеології фашизму та расової переваги (пп... 11, 30).

У зв'язку з цим ООН в черговий раз закликала Україну схвалити законодавство по боротьбі з цими ганебними й небезпечними явищами, орієнтуючись на кращі міжнародні стандарти у цій сфері (пп...29, 30).

Нажаль в Україні відповідне законодавство не прийняте до цього часу. А така ситуація є однією з причин росту ксенофобських настроїв у суспільстві. За даними Інституту соціології НАН України рівень толерантності з 1994 по 2010 р. стосовно росіян знизився у 2 рази (з 80% до 45%), до євреїв – в 3 рази (з 33% до 11%), до кримських татар – у 2 рази (з 9% до 4%), до ромів – у 5 разів (з 11% до 2%). При цьому за інформацією громадських організацій, кількість лише зафіксованих злочинів на ґрунті антисемітизму та ксенофобії зростає, і за підсумками 2009 р. склало не менше 35-40 випадків, 2010 року – 70 випадків фізичного насильства над людьми.

Крім того, 25 лютого 2010 року Європейський парламент прийняв резолюцію по Україні в якій заявив, що ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ "ГЛИБОКО ШКОДУЄ щодо рішення колишнього президента України Віктора Ющенка посмертно нагородити СТЕПАНА БАНДЕРУ, лідера Організації українських націоналістів (ОУН), яка СПІВПРАЦЮВАЛА З НАЦИСТСЬКОЮ НІМЕЧЧИНОЮ, званням "Національного Героя України"; сподівається у зв'язку з цим, що нове українське керівництво перегляне такі рішення і зберігатиме відданість європейським цінностям" (п.20). І хоча згадане рішення скасоване судовою інстанцією, прихильники ідеології неонацизму, користуючись недосконалим законодавством та аморфністю правоохоронних органів, продовжують активно пропагувати свої ідеї.

Тому Закон України "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" спрямований на виконання положень Статуту ООН та Резолюцій Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй щодо неприпустимості реабілітації та героїзації тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів:

"Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 18 грудня 2008 року,

"Неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості" від 1 листопада 2010 року,

"Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 20 листопада 2012 року;

Пункту 20 Резолюції Європейського парламенту "Про ситуацію в Україні" від 25 лютого 2010 року щодо необхідності дегероїзації Степана Бандери, "лідера Організації українських націоналістів, що співпрацювала з нацистською Німеччиною";

Положень Конституції України та Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945".

Цим Законом вирішуються питання адаптації вітчизняного законодавства до стандартів Європейського Союзу та Організації Об'єднаних Націй у сфері прав людини, створення правового механізму з запобігання явищам ксенофобії, дискримінації, спробам відродження неонацизму, неофашизму і пропаганди агресивних націоналістичних ідеологій.

Законом даються визначення ключових термінів та понять у цій сфері: Фашизм, Нацизм, Антигітлерівська коаліція, Колабораціонізм, Реабілітація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, Героїзація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст.1).

Також встановлюються загальні принципи протидії реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст.3) відповідно до яких, "дії або бездіяльність спрямовані на реабілітацію та героїзацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, що мають ознаки, вказані або передбачені у статті 1 цього Закону, на території України забороняються. Публічне вчинення дій або бездіяльність, що призводить до прославляння або виправдання осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції забороняються".

При цьому органи і посадові особи державної влади "зобов'язані протидіяти будь-яким формам реабілітації та героїзації фашизму, нацизму, їх новітніх форм та агресивних націоналістичних ідеологій" та "співпрацюють з громадянами та їх об'єднаннями, що протидіють реабілітації та героїзації фашизму, нацизму, їх новітніх форм та агресивних націоналістичних ідеологій" (ст.4).

Законом також встановлена відповідальність за реабілітацію та героїзацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст. 5) та кримінальне покарання
за:

1. Публічні заклики до реабілітації чи героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, а також виготовлення матеріалів із закликами до реабілітації чи героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів, – караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Реабілітація чи героїзація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, в тому числі й здійснювана посадовими особами, – караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох

до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, -караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років" (Прикінцеві положення).


Таким чином законопроектом буде встановлено кримінальну відповідальність за героїзацію та реабілітацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, до яких, в Україні можна віднести: Організацію українських націоналістів (ОУН), Українську повстанську армію (УПА), Українську повстанську армію "Поліська Січ" (УПА "Поліська Січ" Тараса Бульби-Боровця), Українську народно-революційну армію, Український центральний комітет, батальйони "Нахтігаль" і "Роланд" у складі вермахту, 14 Гренадерну дивізію Ваффен-СС "Галичина" (Перша українська), "Українську національну армію", "Українське визвольне військо", тощо.

Впевнений, що схвалення норм цього законопроекту матиме позитивні соціальні наслідки адже зніме значну соціальну напругу та відновить справедливість в питанні героїзації та реабілітації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, сприятиме виховання суспільної моралі у дусі гуманізму та поваги до прав людини в Україні.

powered by lun.ua
Коментарі — 265
Demchik Olexandr _ 08.05.2013 15:52
IP: 194.44.93.---
Ге (художник такой):
У перших числах травня бан_дерлоги
Щороку скаженіють не дарма.
В нас є велике свято Перемоги,
А в них – нема.
Дурень ти! Де твоя "перемога"? В дупі там де і ця потвора ряжена в ГБшну форму...
Україна є! Німеччина є! де СССР? В СРАЦІ!!!!!
Німець є, українець є, а советскій гражданін де? В СРАЦІ!!!!!
ХТО ПЕРЕМІГ?????
Ти таке тупе як і автор цього блоХа!
Сергей Левин _ 08.05.2013 15:51
IP: 109.108.83.---
Лео Иванов:
Ну это вы преувеличиваете, моя дочь уже в 18 знает, что
Вадик тупо отрабатывает бабло, и у него самого нету никакой
идеологии, а моя бабушка в 90 уже тоже догадывается и она
в отдичие от Вадика дошла до Чехословакии с автоматом на плече.

Ничего плохого она про Бандеровцев не помнит.
agosto _ 08.05.2013 15:49
IP: 95.133.181.---
Шо, Вадик, очередные пляски на костях решил устроить? Ну-ну...
fast river _ 08.05.2013 15:48
IP: 94.248.7.---
вот, праздничный вадик для битья появился. интересуюсь, еще кто-то воспринимает его серьезно? по-моему, он просто клоун. и, понимая свое место, отрабатывает клоунскую нишу – отсюда и переодевания, и неадекватные высказывания
Robin13 _ 08.05.2013 15:47
IP: 206.132.53.---
Гадік,а концтабори де будуть?
Сергей Левин _ 08.05.2013 15:43
IP: 109.108.83.---
Чем больше читаю Колесниченко, тем больше уважаю Бандеровцев,
УПА и западную Украину,
Спасибо вам, Вадик!
Ykro3 _ 08.05.2013 15:42
IP: 195.211.242.---
В твоїх мріях гадік.Та і то не довго, ми вже постараємось, щоб мріяти тобі залишилось зовсім недовго, як і забруднювати повітря навколо.
Лео Иванов _ 08.05.2013 15:41
IP: 109.188.124.---
Видишь Вадим, сколько поганок выросло за период бездействия трех Украинских президентов и дного из них, откровенного фашиста. почитай отзывы на свою статью.Это шмаркачи, в основном до 25 лет, те которых уже отравили пропагандой фашизма, кучка негдяев политиков в основном с Западноукраинских областей, и тех преступников бандеровцев, которые еще не понесли наказания за свои кровавые преступления. В интернете и пишут в основном эти шмаркачи, так как старшему поколению он, в основном, не доступен, а то бы здесь эти писаки при доступе старшего поколения в интернет, много узнали бы интересного и о себе, и о негодяях сеющих семья ненависти, переписывающих историю страны. Во всем мире пропаганда фашизма преследуется по закону международного сообщества. Слава богу дошло и до Украины. Слово за Вами Господин Президент.
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:40
IP: 194.126.181.---
Любомир Іваницький _ 08.05.2013 15:38
ПАНЕ Колісніченко. Я чомусь певен, що ви будите читати моє повідомлення...
Скажіть чесно... Мільйони людей зганьблені і убиті Комуняцьким режимом...Це справедливо...це по голубому?!
+100
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:36
IP: 194.126.181.---
valerik _ 08.05.2013 15:35
УП,не позорьтесь.Уберите с блогов этого умалишенного.Его место в палате N6.Вы,черт возьми,дрожите своей репутацией или нет?
+100
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:35
IP: 194.126.181.---
Rebe_ _ 08.05.2013 15:29
Этот человек напоминает бешенную собаку в агонии...
+100
Refugee _ 08.05.2013 15:35
IP: 31.216.238.---
Гадік просто- ідійот-дебіл... Це ж треба тих, хто боровся за вільну Україну і досягнув своєї мети – Вільної України – засудити. А тих, хто просрав свою державу – в герої.
Владимир Молчанов _ 08.05.2013 15:33
IP: 95.133.114.---
Позаяк нещодавно європарламент прирівняв комунізм до нацизму, всіх, хто носив серпасті партквитки, або хочаб горланив "к барьбє за дєло камуністічєскай партії всєгда готов!" слід вважати дрібними злочинцями (тобто всіх громадян України від 30 до 95 років). Ну а тих, хто продовжує свідомо агітувати за злочинну ідеологію, чи обєднується з такими в коаліції – вже не дрібними. Колєсніченко, нап'явши форму ката з НКВС, дав привід себе колись посадити за пропаганду нацизма, якщо не встигне втекти разом з Македон – тільки й того.
galina sech _ 08.05.2013 15:32
IP: 109.52.184.---
Нынешняя власть напросто разрывает Украину, пользуясь правилом разделяй и властвуй. Делом проведения реформ, улучшения жизни народа,увеличения рабочих мест за счет улучшения и облегчения условий предпринимательству, остановить политические репресии, подготовить страну к подписанию Соглашения с ЕС и... Этого нынешняя власть однозначно не делает! Нынешняя власть систематически вбивает клин между народом Украины. Коню понятное дело,что народ Украины, как и народы других стран не являются одинаковыми во всех аспектах и понятиях. Но мы, народ Украины есть единым народом и войны между нами не существовало и не существует. Ежели нормально подойти к вопросу УПА и нормально изучить тему действий этого военного соединения, то станет ясна историческая картина, что УПА боролось за независимость Украины! Приписанные СССР УПА обвинения несправедливы, являются незаконными.
Вячеслав Кириченко _ 08.05.2013 15:30
IP: 46.201.206.---
А героизация Сталина не будет запрещена? Коммунисты убили людей в разы больше чем нацисты. Теперь относительно УПА: представьте 1939 г., Западная Украина. Вы живете нормально – семья, хозяйство. Приходит коммуняка в кожанке с наганом и говорит – все теперь колхозное. Вы начинаете сопротивляться произволу, а вас в НКВД. Какая реакция нормального человека должна быть? P.S. Колесниченко провокатор, которого необходимо просто игнорировать. Жаль, что в сети не открыта акция по бойкоту данного коммуно-регионального инородного депутата.
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:28
IP: 194.126.181.---
nukovych _ 08.05.2013 15:27
Каліснічєнка отримав нову інструкцію з Москви. Треба судити його як агента іноземної держави.
+100
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:27
IP: 194.126.181.---
OT-VINTA _ 08.05.2013 15:25
...Гадік, твоя паля вже загорстрена і відшліфована,і чекає тебе нетерпляче...Будеш, сучара, на ній сидіти, як піддослідний жук на шпильці...
+100
vlaroutsky _ 08.05.2013 15:26
IP: 93.72.65.---
Da Vinci:
tototik12:
Da Vinci:
А как вы объясните тот факт, что пакт М-Р был подписан 23 августа 39-го, а план нападения на Польшу (план "Вайс") Гитлер утвердил 3-го апреля??
==
План – лишь намерение про запас. Вот у совка был план по войне со Штатами ну и что?
А договор – делу венец. Не путайте хй с пальцем.
Все свидомые страдают одной болезнью: они думают, что история Второй мировой начинается с пакта М-Р. Почитай хотя-бы книгу У. Ширера "Взлет и падение Третьего Рейха" – там увидишь, что пакту предшествовали очень многие события, и заключен он был не просто из коварных планов СССР.
НЕт! Он был заключен исключительно из "гуманных" соображений. Только фюрер дважды откладывал "Вайс", пока Рибентропа не ПРИНЯЛИ в Москве. Фюрер был счастлив, а И.С. Сталин, так просто танцевал (по сообщениям очевидцев): "Обманул, обманул Гитлера". Но вот когда немцы вошли в Париж И.В. расхворался... соратники ничего не понимали... он понимал.
tambov__ _ 08.05.2013 15:25
IP: 46.133.102.---
tambov__:
Хлопаки розслабтеся
Придуру гадіку івсім рускім патрійотам варто зрозуміти одну джепросту річ
Для героізаціі красних сацкіх єроів потрібні закони
Своіх героів ми вшановуємо і будемо вшановувати, хоч би всі гадіки Украіни лумнули від натуги. На всіх весіллях і родинних святкуваннях пісня 'Там під Львівським замком" та інші повстантські пісні-це обовязкова складова забави! Гадіки-це народна шана,вдячність і героізація! Лохі,забороніть іі.!!
Пишу з телефону тому помилки
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:24
IP: 194.126.181.---
Игорь Филенко _ 08.05.2013 15:23
Дурак, да и только! Не стоит обращать внимания на шизофрению! Это всего лишь очередной самопиар. Оно, только и умеет, что выйти в форме НКВД на встречу с себе подобными.
+100
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:23
IP: 194.126.181.---
Ukrainets666 _ 08.05.2013 15:21
Як би мені не хотілося вдушити це падло голіруч,мушу визнати,що з Гадіка є певний толк,ба,він навіть заслуговує на деяку похвалу.Бо як би не він зі своїм *мовним* законом ми б не мали у парламенті *Свободу*,Його дебільні законопроекти все-таки активізують інертні прошарки суспільства на більше ніж матюки перед телевізором.Гадік своїми діями спонукає до громадянської війни в Україні.Бо йому невідоме значення слів НАЦІОНАЛІЗМ та ПАТРІОТИЗМ, Бо воно (Гадік) створіння без гордості та гідності і честі.Але не усвідомлюючи того він робить для України добро бо такі законопроекти які він придумує покажуть хто в Україні українець а хто москаль.І скоро клич *москалів на ножі* прийме для таких як він матеріальну форму.
+100
staevskaya _ 08.05.2013 15:22
IP: 93.72.186.---
специально для...nono1 _: БОЛЬШЕ всего налогов в Украине платит Львовская область:))) так что сосати будете вы
sngsao _ 08.05.2013 15:22
IP: 82.207.103.---
У Гадіка нема нічого правдивого, крім ненависті до українців! Як шкода істотку!
Владимир Молчанов _ 08.05.2013 15:21
IP: 95.133.114.---
Da Vinci:
Ну почему ложь? Любой финн подтвердит: 23.06 на сессии парламента президент Рюти читал речь о том, что несмотря на историческую несправедливость относительно Финляндии, она не будет втягиваться в чужую войну. Когда он закончил,и раздались жидкие апплодисменты (многие жаждали реванша), была объявлена воздушная тревога. Хельсинки, как и полтора года назад, бомбили СБ. Снова включив микрофон, Рюти заявил о войне... Да, подтверждений из советских источников (как и бомбежки Будапешта) нет. Но это не значит, что страна-агрессор, десятилетиями внушавшая своим гражданам, что в 1939 именно Финляндия напала на СССР, на такую абсурдную провокацию была неспособна. Подводные лодки Черноморского флота на рейдах Бургаса и Варны при том, что Болгария жила с СССР в мире, парализовавшие не так германские коммуникации, как болгаро-турецкую торговлю – это из подобного абсурда. Наконец, если пристать на логику собственных агрессивных планов СССР, то тотальное нападение на всех объяснимо
bmi_l _ 08.05.2013 15:21
IP: 178.219.92.---
Da Vinci:
как тібє тяжіло...
Нікто тібє, асобо, нє вєріт...
Бо ти, як в анєкдотє пра ложєчьку...
Всьо з"ясувалося, но – патом, а асадак астался...
отак і ти.Брехню краткава курса сто разів протараторив – дивись, хтось і повірить...

Та ти не переймайся, вазбужьдьонний твій моск може взірватися.
Охолонь, здоровий глузд "включи". Мо"шото ше почитаєш крім агітпрому...Прікінєшь...
Корупція1282 Україна та Європа1061 тітушки18 Aтака Путіна1181 Вибори-2014158
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter