Вадим Колесніченко Народний депутат України, Співголова Міжнародного антифашистського фронту, Голова Міжфракційного депутатського об`єднання на підтримку канонічної православної церкви

Реабілітація та героїзація усіх, хто боровся проти антигітлерівської коаліції буде заборонена в Україні (законопроект)

08 травня 2013, 14:21

Сьогодні в Верховній Раді України за ініціативи декількох сотень громадських організацій, й в результаті тривалої наукової та правової роботи за участі провідних українських вчених, істориків, правозахисників зареєстровано проект Закону "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" N2060.

Проект закону України "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" вноситься на розгляд Верховної Ради України з метою виконання положень Статуту ООН та Резолюцій Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй щодо неприпустимості реабілітації та героїзації тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів: "Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 18 грудня 2008 року, "Про неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості" від 1 листопада 2010 року, "Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 20 листопада 2012 року; пункту 20 Резолюції Європейського парламенту "Про ситуацію в Україні" від 25 лютого 2010 року щодо необхідності дегероїзації Степана Бандери, "лідера Організації українських націоналістів, що співпрацювала з нацистською Німеччиною"; Положень Конституції України та Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945"; Постанови Верховної Ради України "Про Заяву Верховної Ради України "До 65-ї річниці Нюрнберзького трибуналу над фашистськими злочинцями".

Адже у ці дні увесь цивілізований світ, народи і країни антигітлерівської коаліції відзначають день Перемоги над нацизмом в Другій Світовій війні, згадують про незліченні жертви злочинів геноциду вчинених нацистською Німеччиною та її сателітами, усіма тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції.

Адже, в результаті розв'язання націонал-соціалістичним режимом Німеччини та її сателітами Другої світової війни, масових злочинів проти людства та людяності протягом 1939-1945 років у світі загинуло щонайменше 55 млн. осіб (з яких 27 млн. військових), зазнали поранень 35 млн. осіб.

При цьому, Україна та українці є чи не найбільш постраждалою стороною від дій фашистського режиму. Понад 8 мільйонів українців були вбиті, закатовані в концентраційних таборах фашистами та їхніми колабораціоністами, вмерли від голоду та хвороб організованих нелюдським режимом.

Реалізація принципів нацизму та фашизму на практиці – расизм, антисемітизм, шовінізм, соціальний дарвінізм, ідеалізація нордичної раси призвели до вчинення жахливих злочинів проти миру й людства і були засуджені Нюрнберзьким трибуналом 1945-1946 років. Військові злочини та злочини геноциду відповідно до рішення Нюрнберзького трибуналу та статей 437-439, ч.1 ст. 442 Кримінального кодексу України не мають строку давності.

Разом з тим, часто спільно з нацистами та їх сателітами проти країн та народів антигітлерівської коаліції воювали різноманітні пронацистські міліарні утворення з числа представників окупованих країн. Загалом чисельність усіх тих, хто воював проти антигітлерівської коаліції (і не належав до країн Осі), за різними даними склала від 1,8 до 2,5 мільйонів осіб в усіх захоплених фашистами країнах, серед яких від 200 до 250 тисяч – українці. Діяльність частини колабораціоністів (які служили у військах "Вафен СС") засуджена Нюрнберзьким трибуналом й не підлягає реабілітації в цивілізованих Європейських країнах. Нацистські злочинці, в тому числі й з числа усіх тих, хто воював проти країн антигітлерівської коаліції, переслідуються й до цього часу. Більше того в низці країн – Італія, Франція, Німеччина, тощо прийнято антифашистські закони й закони що встановлюють кримінальну відповідальність за невизнання злочинів фашизму й недопущення реабілітації усіх осіб й організацій, що воювали проти учасників антигітлерівської коаліції.

Тому Організація Об'єднаних Націй протягом останніх 5 років щороку приймає Резолюцію щодо неприпустимості героїзації членів нацистського руху та тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів. На думку світової громадськості така практика "сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

Так, 18 грудня 2008 року на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН голосами 129 країн світу була прийнята резолюція "Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

Положення цієї резолюції спрямовані на засудження будь-яких спроб героїзації нацистського руху, в тому числі шляхом відкриття пам'ятників і меморіалів, а також проведення публічних демонстрацій. Також ООН висловила крайню стривоженість спробами оголошення "тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів". В резолюції підкреслюється, що подібні дії є чітким і очевидним зловживанням правом на свободу мирних зборів і асоціацій, а також правом на свободу переконань і на їхнє вільне висловлення. Більш того, на думку Генеральної Асамблеї ООН, дії з оголошення "тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції і співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів" можуть підпадати під дію статті 4 Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, що вимагає від держав – учасниць Конвенції -переслідувати їх за кримінальним законодавством.

Нюрнберзький трибунал і Організація Об'єднаних Націй раз і назавжди засудили всі фашистські організації та організації, їх членів, які воювали проти країн та народів антигітлерівської коаліції. У тому числі і проти СРСР.

1 листопада 2010 року 65-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН вкотре було ухвалено резолюцію "Про неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості". За Резолюцію, що спрямована проти героїзації нацизму, проголосували 118 країн світу. У ній сказано, що Генеральна Асамблея ООН висловлює глибоку стурбованість щодо прославляння нацистського руху та колишніх членів організації "Ваффен СС" за допомогою оголошення або спроб оголосити таких членів і тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, учасниками національно-визвольних рухів (п. 4).

ООН підкреслила, що описані вище види практики ображають пам'ять незліченних жертв злочинів проти людяності, що були скоєні під час Другої світової війни, зокрема, злочинів, що скоєні тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, і отруюють свідомість молоді, що відсутність ефективної протидії з боку держав цих видів практик несумісна із зобов'язаннями держав – членів Організації Об'єднаних Націй за її Статутом та з цілями та принципами Організації (п. 8).

Резолюція ООН ще раз підтвердила неприпустимість героїзації всіх, хто воював проти країн антигітлерівської коаліції, в тому числі і, наприклад, ОУН-УПА. Але ОУН-УПА ж не просто воювали проти країн антигітлерівської коаліції, а й були щирими ідеологічними прихильниками нацизму та реалізовували жахи фашизму на практиці.

Крім того, Організація Об'єднаних Націй ще раз звернула увагу України, що спроби героїзації ОУН-УПА та їх членів несумісні із зобов'язаннями нашої країни, – члена Організації Об'єднаних Націй, за її Статутом та із цілями та принципами Організації.

У 2012 році ГА ООН вп'яте схвалила Резолюцію "Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

В останній Резолюції ООН "висловила глибоку занепокоєність з приводу прославляння нацистського руху та колишніх членів організації "Вафен-СС", в тому числі шляхом спорудження пам'ятників, меморіалів і проведення публічних демонстрацій..., а також через оголошення або спроби оголошення членів таких організацій і тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистських рухом, учасниками національно-визвольних рухів" (п.4). ООН виступає проти спроб "осквернення та руйнування пам'ятників, споруджених на честь тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни" (п.5).

Такі практики ООН кваліфікує, як дії що "зневажають пам'ять незліченних жертв злочинів проти людяності, що були скоєні під час Другої світової війни, зокрема, злочинів, що скоєні тими, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом, і отруюють свідомість молоді... відсутність ефективної протидії з боку держав цих видів практик несумісна із зобов'язаннями держав – членів Організації Об'єднаних Націй за її Статутом та із цілями та принципами Організації" (п.9).

Адже героїзація тих, хто був членом фашистських організацій, співпрацював з ними, або ж боровся проти антигітлерівської коаліції призводить до "ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" й піднесенню екстремістських рухів і політичних партій, що пропагують расизм, етноцентризм і ксенофобію, займаються поширенням ідеології фашизму та расової переваги (пп... 11, 30).

У зв'язку з цим ООН в черговий раз закликала Україну схвалити законодавство по боротьбі з цими ганебними й небезпечними явищами, орієнтуючись на кращі міжнародні стандарти у цій сфері (пп...29, 30).

Нажаль в Україні відповідне законодавство не прийняте до цього часу. А така ситуація є однією з причин росту ксенофобських настроїв у суспільстві. За даними Інституту соціології НАН України рівень толерантності з 1994 по 2010 р. стосовно росіян знизився у 2 рази (з 80% до 45%), до євреїв – в 3 рази (з 33% до 11%), до кримських татар – у 2 рази (з 9% до 4%), до ромів – у 5 разів (з 11% до 2%). При цьому за інформацією громадських організацій, кількість лише зафіксованих злочинів на ґрунті антисемітизму та ксенофобії зростає, і за підсумками 2009 р. склало не менше 35-40 випадків, 2010 року – 70 випадків фізичного насильства над людьми.

Крім того, 25 лютого 2010 року Європейський парламент прийняв резолюцію по Україні в якій заявив, що ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ "ГЛИБОКО ШКОДУЄ щодо рішення колишнього президента України Віктора Ющенка посмертно нагородити СТЕПАНА БАНДЕРУ, лідера Організації українських націоналістів (ОУН), яка СПІВПРАЦЮВАЛА З НАЦИСТСЬКОЮ НІМЕЧЧИНОЮ, званням "Національного Героя України"; сподівається у зв'язку з цим, що нове українське керівництво перегляне такі рішення і зберігатиме відданість європейським цінностям" (п.20). І хоча згадане рішення скасоване судовою інстанцією, прихильники ідеології неонацизму, користуючись недосконалим законодавством та аморфністю правоохоронних органів, продовжують активно пропагувати свої ідеї.

Тому Закон України "Про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції" спрямований на виконання положень Статуту ООН та Резолюцій Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй щодо неприпустимості реабілітації та героїзації тих, хто боровся проти антигітлерівської коаліції та співпрацював з нацистським рухом шляхом оголошення їх учасниками національно-визвольних рухів:

"Неприпустимість певних видів практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 18 грудня 2008 року,

"Неприпустимість певних видів практики, що сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації та пов'язаної з ними нетерпимості" від 1 листопада 2010 року,

"Героїзація нацизму: неприпустимість певних видів практики, яка сприяє ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості" від 20 листопада 2012 року;

Пункту 20 Резолюції Європейського парламенту "Про ситуацію в Україні" від 25 лютого 2010 року щодо необхідності дегероїзації Степана Бандери, "лідера Організації українських націоналістів, що співпрацювала з нацистською Німеччиною";

Положень Конституції України та Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945".

Цим Законом вирішуються питання адаптації вітчизняного законодавства до стандартів Європейського Союзу та Організації Об'єднаних Націй у сфері прав людини, створення правового механізму з запобігання явищам ксенофобії, дискримінації, спробам відродження неонацизму, неофашизму і пропаганди агресивних націоналістичних ідеологій.

Законом даються визначення ключових термінів та понять у цій сфері: Фашизм, Нацизм, Антигітлерівська коаліція, Колабораціонізм, Реабілітація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, Героїзація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст.1).

Також встановлюються загальні принципи протидії реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст.3) відповідно до яких, "дії або бездіяльність спрямовані на реабілітацію та героїзацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, що мають ознаки, вказані або передбачені у статті 1 цього Закону, на території України забороняються. Публічне вчинення дій або бездіяльність, що призводить до прославляння або виправдання осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції забороняються".

При цьому органи і посадові особи державної влади "зобов'язані протидіяти будь-яким формам реабілітації та героїзації фашизму, нацизму, їх новітніх форм та агресивних націоналістичних ідеологій" та "співпрацюють з громадянами та їх об'єднаннями, що протидіють реабілітації та героїзації фашизму, нацизму, їх новітніх форм та агресивних націоналістичних ідеологій" (ст.4).

Законом також встановлена відповідальність за реабілітацію та героїзацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (ст. 5) та кримінальне покарання
за:

1. Публічні заклики до реабілітації чи героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, а також виготовлення матеріалів із закликами до реабілітації чи героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів, – караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Реабілітація чи героїзація осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, в тому числі й здійснювана посадовими особами, – караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох

до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, -караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років" (Прикінцеві положення).


Таким чином законопроектом буде встановлено кримінальну відповідальність за героїзацію та реабілітацію осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, до яких, в Україні можна віднести: Організацію українських націоналістів (ОУН), Українську повстанську армію (УПА), Українську повстанську армію "Поліська Січ" (УПА "Поліська Січ" Тараса Бульби-Боровця), Українську народно-революційну армію, Український центральний комітет, батальйони "Нахтігаль" і "Роланд" у складі вермахту, 14 Гренадерну дивізію Ваффен-СС "Галичина" (Перша українська), "Українську національну армію", "Українське визвольне військо", тощо.

Впевнений, що схвалення норм цього законопроекту матиме позитивні соціальні наслідки адже зніме значну соціальну напругу та відновить справедливість в питанні героїзації та реабілітації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції, сприятиме виховання суспільної моралі у дусі гуманізму та поваги до прав людини в Україні.

powered by lun.ua
Коментарі — 265
tambov__ _ 08.05.2013 15:21
IP: 46.133.102.---
Хлопаки розслабтеся
Придуру гадіку івсім рускім патрійотам варто зрозуміти одну джепросту річ
Для героізаціі красних сацкіх єроів потрібні закони
Своіх героів ми вшановуємо і будемо вшановувати, хоч би всі гадіки Украіни лумнули від натуги. На всіх весіллях і родинних святкуваннях пісня 'Там під Львівським замком" та інші повстантські пісні-це обовязкова складова забави! Гадіки-це народна шана,вдячність і героізація! Лохі,забороніть іі.!!
Сергей Молонов _ 08.05.2013 15:20
IP: 92.113.147.---
Прав Луценко. Хватит уже этих юродиевых плясок на костях погибших. Эти пляски нужны Вашей кампании, г-н Колесниченко, только для того, что бы отвлечь народ от распила Украины... Ведь Украина для вас – територия для зарабатывания бабла – не больше...
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:20
IP: 194.126.181.---
.
Гадік подав у ВР законоПРект ПРо ПРисвоєння

своїй нашатирній тещі звання Героя Великої Вітчизняної війни!!!
.
vlaroutsky _ 08.05.2013 15:17
IP: 93.72.65.---
Da Vinci:
exking:
Финляндия 23 июня 1941 года объявила о своем нейтралитете в советско-германском конфликте, но 25 июня советские войска нанесли удар по Финляндии и советские бомбардировщики бомбили Хельсинки. Таким образом именно СССР принудил Финляндию вступить в войну на стороне Германии.
Наглая геббельсовская ложь! Просто смешно, что сегодня кто-то в это верит. Германская авиация с первых дней Блицкрига наносила удары по территории СССР с аэродромов Финляндии. Еще поинтересуйся как Венгрия во войну вступила.
Ничегог не ложь! Именно 25 июня во исполнение диррективы N2 части 3-го ДБК бомбили территорию Финляндии и Хельсинки. Вы лучше поинтересуйтесь, почему в 44г. оккупировали Румынию, а Финляндию – нет. А потому, что это было требование союзников (обоих). Маннергейм дошел до границы 1721г. и остановился и три года стоял – им чужого не нужно было. Вступила в войну, понимаешь... Вступила, как и в 1939 г...
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:17
IP: 194.126.181.---
Анатолій Євпак:
Коли нарешті УП закриє блог цього нациста?! Він уже порушив чи не половину статей Кримінального Кодексу України і назбирав собі в кращому випадку на кілька довічних. Де прокуратура, де СБУ та інші служби?! Куди котиться світ... Невже такі нацисти як автор блогу будуть називати себе героями, а героїв – нацистами, постійно займаючись наклепами та підмінюючи поняття й задурюючи голову людям?! Світ з ніг на голову перевернувся. Мій дід в воював в радянській армії, двічі на фронті був, купа поранень, медалі, але йому подібні нацистські закиди колЄснічЄнків обридли! Герої – це ті, хто захищав свою країну, і воїни УПА мають куди більше прав називатися героями, ніж ті, хто не вспіли добровільно вступити в УПА і були загнані в радянську армію під дулами автоматів в якості гарматного м'яза для захисту не так України, як совіцького союзу.
За це президент Росії Путін дав Колесніченку медальку...)))
Oho _ 08.05.2013 15:17
IP: 79.250.67.---
Колесніченко від лайна може і відмився, але як від нього смерділо, так і продовжує смердіти
Bobko Vladislav _ 08.05.2013 15:17
IP: 77.121.253.---
Ґадік, що ти мозги людям засераєш? УПА не боролася проти "Антигітлеровської коаліції"! УПА навіть проти Радянської армії не воювала. УПА воювала проти війська НКВС, коли армія пішла далі на Захід. С.А. Бандера "боровся проти коаліції" сидячі в німецькому концтаборі Заксельхаузен! Може ти ще в подробицях напишеш яким чином це відбувалось! Ти сам головою думаєш що пишеш?
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:16
IP: 194.126.181.---
Гадік, - передавай ПРивіт своїй нашатирній тещі...)))
Анатолій Євпак _ 08.05.2013 15:16
IP: 94.248.7.---
Коли нарешті УП закриє блог цього нациста?! Він уже порушив чи не половину статей Кримінального Кодексу України і назбирав собі в кращому випадку на кілька довічних. Де прокуратура, де СБУ та інші служби?! Куди котиться світ... Невже такі нацисти як автор блогу будуть називати себе героями, а героїв – нацистами, постійно займаючись наклепами та підмінюючи поняття й задурюючи голову людям?! Світ з ніг на голову перевернувся. Мій дід в воював в радянській армії, двічі на фронті був, купа поранень, медалі, але йому подібні нацистські закиди колЄснічЄнків обридли! Герої – це ті, хто захищав свою країну, і воїни УПА мають куди більше прав називатися героями, ніж ті, хто не вспіли добровільно вступити в УПА і були загнані в радянську армію під дулами автоматів в якості гарматного м'яза для захисту не так України, як совіцького союзу.
Inqube _ 08.05.2013 15:15
IP: 93.72.0.---
Гадіка читати – себе не поважати. Він просто огидний товстий троль.
Desi _ 08.05.2013 15:15
IP: 176.36.177.---
який сенс сюди писати якщо блогер навіть не читає те що йому відповідають?
danubio _ 08.05.2013 15:15
IP: 90.29.86.---
Вадік – справжній мазохіст. Очевидно розраховує, що встигне втекти до своїх лубянських господарів, коли банду усунуть від влади. Вадік – ти тупий. За твого улюбленого совка, кґб з капеесес намагалися стерти з народої пам"яті героїв з УПА, ОУН, Мазепу, Петлюру, героїв Крут. А любов до них народу живе і житиме, а такий гній, як ти, забудуть у перший день твоєї втечі до Москви за пару років.
Stepaside _ 08.05.2013 15:14
IP: 89.101.89.---
Вадік, звісно твій опус не читав, але за звичкою просто зайшов смачно харкнути в твою продажну пику. Привіт Бондаренко, Герман, Гройсман, Дашка Олігофрен, Соколовській, Чалєнку, Джангірову, Кіпіані, Карнілову, Піховшеку, Бузині, Ляшку, Медведчуку етсетера.
vlaroutsky _ 08.05.2013 15:13
IP: 93.72.65.---
Da Vinci:
tototik12:
"То, что русские армии должны были встать на этой линии, было совершенно необходимо для безопасности России против нацистской угрозы. Как бы то ни было, эта линия существует, и создан Восточный фронт, который нацистская Германия не осмелится атаковать. Когда господин Риббентроп на прошлой неделе был вызван в Москву, ему пришлось узнать и принять тот факт, что осуществление нацистских планов по отношению к прибалтийским странам и Украине должно быть окончательно остановлено." (Из выступления Черчилля по радио 1 октября 1939 года)
Бедный Уинстон. Он тогда не знал про секретный протокол к пакту М-Р.:))) А потом... "у Англии нет постоянных врагов...", ну и т.д. по тексту. Потом нужно было другие задачи решать и 22 июня 1941г. он сел за своё первое послание Сталину...:)
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:12
IP: 194.126.181.---
Viktor1972 _ 08.05.2013 15:09
Пора уже установить криминальную ответственность за подрывную антиукраинскую деятельнось таких мразей как Гадик Калесниченко и прочие коммуно-янучарские провокаторы, сеющие раскол и ненависть между украинцами на исторической почве.
+100
Pars _ 08.05.2013 15:11
IP: 5.45.192.---
А щодо того хто і як і проти кого боровся – то УПА на Нюрнберзькому процесі НЕ БУЛА ВИЗНАНА ПОСІБНИКОМ ГІТЛЕРІВСЬКОЇ НІМЕЧЧИНИ, на відміну від РОА Власова, якого тепер у Росії так прагнуть реабілітувати. І не слід забувати про дві піхотні дивізії СС – 29-ту і 30-ту повністю складених з росіян (так звані дивізії Камінського), і про те, що понад 7% від чисельності вермахта складали саме росіяни, і про ті 60 так званих "східних батальонів", складених із росіян, які вчиняли поліцейські функції на території Франції і Голландії.
А пану Каліснічєнку слід було б знати, що до 1943 року на Західній Україні не було радянського партизанського руху (Ковпак – з 1943 року). І Ковпака з оточення виводили бійці УПА, і поранених залишили в повстанських криївках. А з 1941 по 1943 рік вермахт тримав на Західній Україні 8 охоронних дивізій та 4 елітні гірсько-єгерські дивізії. А вони вермахту вкрай були потрібні на Кавказі в той час.
Так що, Вадіку, хватить "ширятися" – пора вчити історію
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:10
IP: 194.126.181.---
.
Вадим Колєсніченко

подав подання у ВР ПРо ПРисвоєння своїй нашатирній тещі

звання Героя Великої Вітчизняної війни!!!
.
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:09
IP: 194.126.181.---
Гадік, - як там твоя нашатирна теща поживає?!

Вона тепер теж Герой, чи як?!

Ха-ха-ха...)))
Pavlo Us _ 08.05.2013 15:08
IP: 188.230.122.---
О боже, гадик. Какое же вы мерзкое существо, рьяно сосущее кровь украинского народа и при этом еще и изощренно над ним насмехающееся.
Повбивавби;-) _ 08.05.2013 15:07
IP: 194.126.181.---
.
Гадік, - піші єщьо...!!!
Чим більше ти такої куйні пишеш, -

тим більше Українці НЕНАВИДЯТЬ тебе і твою ПРовлдну банду!!!

Спассибаа, нашатирний ти наш...)))
Піші єщьо...!!!
.
ext23 _ 08.05.2013 15:07
IP: 178.95.72.---
"Знамена-побратимы
Совместный большевистско-нацистский военный парад состоялся 22.09.1939 г. в Бресте после раздела Польши русскими и немцами по пакту Молотова-Риббентроппа. Парад принимали комбриг С. Кривошеин и генерал Г. Гудериан.
Парад немецких и советских войск упоминается Гудерианом в мемуарах, вышедших на русском в 1998 году:
"Наше пребывание в Бресте закончилось прощальным парадом и церемонией с обменом флагами в присутствии комбрига Кривошеина".

НУ ЯК? ЯКЩО ЗОБОРОНЯТИ, ТО ТОДІ ТРЕБА І ЧЕРВОНУ АРМІЮ ВІДНЕСТИ ДО ПОСІБНИКІВ НАЦИСТІВ І ЗАБОРОНИТИ ЇЇ ГЕРОІЗАЦІЮ. А якщо згадати мільйони жерв голодомору і гулагівських таборів, то злочини СС взагалі здадуться дитячими іграшками. Що тепер скажеш, гнида?
vlaroutsky _ 08.05.2013 15:05
IP: 93.72.65.---
nono1:
vlaroutsky:
ТВАРИ БЕНДЕРОВСКИЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Востоку и Центру перестать перечислять налоги в Киев, так эта мразь через месяц у Бобика сосать будет.
ЛОЛОЧКА! НЕ перевозбуждайтесь. Сегодня нужно слушать Lacrimosa MOTZART*A:), как принято у Вас выражаться. Купите леденец на палочке в виде РРРРУСССКОГО медведя и пососите в честь праздника... и в сауну... на байке...:)
Antanta _ 08.05.2013 15:04
IP: 178.137.6.---
tototik12:
Da Vinci:
"То, что русские армии должны были встать на этой линии, было совершенно необходимо для безопасности России
===
Для чего это кому нужно было – никак не меняет имеющихся ФАКТОВ.
Я плевал как-то на безопасность России. Меня Россия волнует меньше всего.
--
Я тоже глубоко плевал на безопасность России
Тем более, что у них в цель попадает примерно 1 ракета из 10, остальные – на бумаге)))
Женя Ткач _ 08.05.2013 15:03
IP: 188.191.34.---
В списку до заборони 8 з 10 організацій містять в назві слово "українська", і може таке бути – країна тебе годує, дає зарплату, дала статус, національність – до речі також українську судячи з морфології і орфографії, дає то чого не дає 95 % своїм громодян. Головне, подібні герої нашого часу не новина для горизонту української історії – різні Носи при Батурині, відомі Махно з Сірком та ін. Така собі ґенеза і антропологія української зради.
Grinya05 _ 08.05.2013 15:03
IP: 217.27.151.---
Da Vinci:
_семафор:
_семафор:

Ще більшого абсурду набуває поширення кольорів георгіївських стрічок, які взагалі то мають відношення в першу чергу до Російської імперії. І пов'язувати їх з перемогою у Другій світовій війні навряд чи доречно, бо, наприклад, кавалерами знака Ордену Святого Георгія були фінський Маршал Маннергейм, Группенфюрер СС Рудольф Бангерський, Кубанського козачого війська Генерал-лейтенант Андрій Шкуро, які воювали на боці нацистської Німеччини.


Семафор, открой в википедии статью

" Медаль "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." "
- может сам поймешь что...
Орден Славы по своему статуту и цвету ленты почти полностью повторял одну из самых почитаемых в дореволюционной России наград – Георгиевский крест (среди отличий – разное число степеней: 3 и 4 соответственно).

это из Википедии...
Корупція1282 Україна та Європа1061 тітушки18 Aтака Путіна1181 Вибори-2014158
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter