Ратифікація угоди про ЧФ РФ – це "політичний Чорнобиль"
Стало вже сумною традицією, що в Україні у квітні місяці відбувалися одні із найтрагічніших речей: 26 квітня 1986 року вибухнув Чорнобильський реактор, 26 квітня 2001 року був відправлений у відставку перший демократичний уряд, 27 квітня 2010 року відбувся фактично конституційний переворот в Україні – тому що відбулося порушення умов Конституції.
На території України на невизначений термін залишаються іноземні війська, які загрожують суверенітету і територіальній цілісності країни і нашій перспективі розвиватися демократичним шляхом. Тому сьогоднішній день можна називати другим політичним Чорнобилем, який відбирає в України черговий раз перспективи Європейського демократичного розвитку.
Разом із тим я хочу нагадати іншу традицію, яка вже є політичною традицією. Після чорнобильського вибуху через 3 роки з'явився національний визвольний РУХ, який повалив Радянський союз, і Україна стала незалежною. Після 2001 року – першого політичного Чорнобилю, національно-демократичні сили добилися першої перемоги – найвищої президентської посади, і представник демократичних сил став Президентом України.
Я впевнений, що цей Чорнобиль завершиться у межах 2-3 років остаточною перемогою українських демократичних сил, які уже навічно в Україні змінять владу із проросійської на проукраїнську, які навічно в Україні зроблять політику на основі національного інтересу незалежно від того, якої ідеології будуть притримуватися ті чи інші політичні партії.
Саме у цьому я і вбачаю з одного боку, трагізм сьогоднішнього дня, а з іншого – перспективу в Україні, бо врешті-решт українська незалежність не була подарована нам, за неї віддали життя багато поколінь. Українська незалежність – воля Господа Бога, а тому, жодна влада, якою б вона начебто сильною не була, не може змінити прагнення жити у своїй державі. Я впевнений в остаточній перемозі української нації і української ідеї.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.