Уряд АЗАРОВА має скасувати дозвільну систему, а не кивати на "загальмоване" чиновництво
Уряд АЗАРОВА має скасувати дозвільну систему для бізнесу, яка породжує корупцію, а не кивати на "загальмоване" чиновництво. Сьогоднішні погрози прем'єра звільняти чиновників за бюрократичну тяганину з видачею дозвільних сертифікатів та ліцензій більше нагадують театралізоване дійство, ніж свідчать про реальні наміри принципово покращити ситуацію.
Прем'єр не гірше за інших знає, що ринкова економіка розвинених країн базується на реєстраційному, а не на дозвільному принципі. Не викликає сумнівів, що стан української економіки може поліпшити лише скасування дозвільної системи, яка дісталася Україні у спадок від СРСР, та запровадження економічної свободи. Сьогодні ми маємо більше 30 дозволів, які надають право займатися виробничою діяльністю, а не повинно бути ні одного.
Нова влада не тільки не полегшила життя підприємцю, а навпаки ускладнила його черговими податковими та іншими законодавчими обмеженнями. Політика влади щодо малого та середнього підприємництва, яке в розвинених країнах забезпечує роботою 80% громадян, всі роки незалежності зводилася лише до збільшення податків та повноважень чиновників. Влада, яка зробила ставку виключно на підтримку великого олігархічного капіталу, ставить країну на межу соціального вибуху.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.