Втрати від антиукраїнських поправок сягнуть 1 млрд грн. на рік
Антиукраїнські зміни до закону про телебачення та радіомовлення мають бути ветовані
Антиукраїнські зміни до закону про телебачення та радіомовлення, які є руйнівними для української економіки та державності, мають бути ветовані Президентом України. Ці законодавчі зміни є актом економічного та ідеологічного тероризму проти України. Як відомо, днями парламентська більшість ухвалила зміни до закону "Про телебачення і радіомовлення", якими скорочено обов'язкову частку національного аудіовізуального продукту до 25% та скасовано 50% квоту на музичні твори українських виконавців на радіо та телебаченні.
Потенційні сумарні втрати від уникнення обов'язкового українського дубляжу роботи кінопрокату та ліквідації квот в теле- та радіоефірі сягнуть 1 млрд грн. на рік, а можливі втрати національного ринку реклами – 390 млн грн. на рік. Іноземні замовники, оминаючи українських рекламістів та українські студії дубляжу, продаватимуть продукт російського виробництва напряму. Цей закон також створює можливості для масового ввезення в Україну російського продукту та російського "контрабандного" дубляжу західних фільмів та перетворення України на частину російського ринку.
Українські підприємці інвестували значні кошти у виробництво якісного теле- та кінопродукту, розраховуючи на підтримку держави. Тепер же буде вигідніше просто перекуповувати російські низькоякісні програми та дубльований російською мовою західний продукт у Росії. Український виробник залишиться без роботи, зменшиться кількість робочих місць і надходження на розвиток кіно- та телеіндустрії. Крім того, наповнення українського ринку російською кіно- та телепродукцією, – в першу чергу, телесеріалами з чітко окресленим антиукраїнським ідеологічним навантаженням, – становить також реальну загрозу для українського інформаційного простору, бо інформація є зброєю міждержавних ідеологічних війн.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.