Російська керована демократія зайшла в глухий кут
Російська керована демократія зайшла в глухий кут, бо партія влади не запропонувала жодних альтернатив тоталітарній моделі економіки радянського зразка. Найсумніше, що Росія не має потужних політичних сил, які могли б запропонувати альтернативу цьому курсу. Згідно попередніх результатів, на російських парламентських виборах партія влади "Єдина Росія" набрала менше 50% голосів при явці виборців – до 60%.
Російська керована демократія, на відміну від інших тоталітарних моделей влади, – в Китаї, ОАЕ, – виявилася неспроможною створити конкурентну ринкову економіку. Російська керована демократія, як і тоталітарний Радянський Союз, підживлюється за рахунок проїдання енергоресурсів та придушує економічну активність пересічних громадян. Порівняйте з Китаєм, який, залучивши потужні фінансові ресурси через вільні економічні зони та вивільнивши приватну ініціативу, досяг колосальних економічних змін і нині претендує на перше місце в світі за обсягами економіки. Не менш цікавий приклад й ОАЕ, де за рахунок розумного використання енергоресурсів, – вкладання коштів в туристичну індустрію, – створено майданчик для економічного зростання. Росіяни ж не розбудовують жодних стратегічних напрямків розвитку економіки за рахунок енергоресурсів, які колись вичерпаються. РФ виключно проїдає ці енергоресурси, не закладаючи підвалин для зростання економіки. Саме відсутність підвищення рівня життя пересічних росіян – причина падіння підтримки "єдиноросів".
Політика ПУТІНА-МЕДВЕДЄВА призвела до ще одного трагічного результату, – єдиною потужною опозицією в Росії залишилась Компартія. Тобто навіть якщо на наступних виборах переможе опозиція, Дума отримає комуністичну більшість, а Росія – президента-комуніста. У такий спосіб Російська імперія замкне коло політичних експериментів довжиною в 100 років – від комунізму до так званої російської моделі керованої демократії, не давши російському народу ніякої надії на заможне життя та демократичний розвиток країни.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.