Руслан Кухарчук Журналіст, медіа-менеджер, голова Асоціації "Новомедіа"

Гомодиктатура

23 вересня 2008, 15:18

Зовім не збирався на своєму блозі на УП влаштовувати публічні дебати на тему ЛГБТ-руху. Хотів обмежитися анонсуванням "Свята людей з майбутнім" на Майдані та передруком репортажу про нього ж. Звертаю увагу, що у тих постах не було ніяких власних оцінок та коментарів. Дивуюся, що дехто називав це пропагандою, адже це звичайнісіньке інформування, де немає ніякої маніпуляції фактами.

Проте, спостерігаючи за жвавою реакцією, дозволю і собі викинути у блогосферу кілька тез, які я вже публікував трохи раніше. Звісно, це не комплексний погляд на проблематику, а лише кілька штрихів. І ще хочу підкреслити, що викладене нижче не є офіційною позицією очолюваної мною редакції телеканалу. Це суто мій персональний погляд як фізичної особи і громадянина України.

Отже, поїхали...

--------------

У країнах Європейського Союзу вже хочуть кидати до в'язниці всіх, хто матиме щось проти гомосексуалізму. Європейська агенція із захисту фундаментальних прав дуже "занепокоєна" фактами "дискримінації сексуальних меншин". А тому рекомендувала лідерам 27 країн членів ЄС гарантувати одностатевим парам такі ж самі права, як і гетеросексуальним подружжям, аж до права всиновлення ними дітей. Цим же питанням переймається і Європарламент.

Тема сексменшин вже давно перейшла з площини моралі та етики у площину політики. Доля бідолашних геїв, лесбіянок і трансів турбує європарламентарів не мнеше, ніж ціни на нафту чи іранська ядерна програма. Це новий тренд у сучасному постмодерновому суспільстві: якщо ти проти гомосексуалізму – значить ти лох і дурнуватий нецивілізований гомофоб. Бо ж весь цивілізований світ вже погодився, що "мати" одне одного у дупу це, в принципі, те, що треба.

Коли вам кажуть, що демократія і захист прав сексменшин – це одне й те саме, не вірте. Вам брешуть! Ми живемо в епоху встановлення тотальної диктатури. Гомодиктатури. У Швеції у 2005-му кинули до в'язниці чолов'ягу, який назвав гомосексуалізм раковою пухлиною на тілі суспільства. У Канаді нині штрафують на чималу суму майже кожного, хто публічно висловлюється проти способу життя сексменшин. У Німеччині ваших дітей силоміць приведуть на уроки, де їм з 3 класу будуть пояснювати переваги одностатевого сексу. А якщо ви протестуватимете, вас позбавлять батьківських прав.

Україна поки що має шанс залишитися вільною і по-справжньому демократичною. Для цього достатньо усвідомити сутність загрози і протистояти ій. І робити це слід як на рівні громадянського суспільства, так і на рівні органів державної влади. Адже популяризація і унормування гомосексуалізму – це загроза національній безпеці. Аргументація:

1. Це автоматично призводить до епідемії СНІДу. Це відомий (водночас такий, що приховується) факт, що більше половини усіх носіїв ВІЛ у країнах ЄС – гомосексуалісти.

2. Це поглиблює вже існуючу демографічну кризу. І не треба волати, що причина у низькому рівні життя – подивіться на країни Західної Європи, де живуть, здається, непогано, проте корінне населення просто вимирає.

3. Це руйнує інститут сім'ї, який є фундаментом, у тому числі економічним, для будь-якої держави.

4. Це зазіхання на фундаментальні права людини – право на свободу слова, право сповідувати віру, право публічно демонструвати свої переконання.

І ще: як би я це написав у Швеції, мені, можливо, дали б строк за ґратами. У Голландії, не виключаю, відправили б на примусове перевиховання у державні центри. А у Канаді точно б штрафанули на штуку баксів. Ласкаво просимо до світу "європейської", "цивілізованої", "прогресивної" гомодиктатури!

Як підсумок – одна репліка: давайте зберігати чистоту дефініцій. Якщо ми будуємо світову гомодиктатуру, то давайте це так і називати, а не ховатися за гаслами демократії. Це буде неприємно, проте чесно. Або ж якщо разом будуємо демократичне відкрите суспільство, тоді це передбачає те, про що я писав вище – право КОЖНОГО на свободу слова, право КОЖНОГО сповідувати віру (з усіма світоглядними наслідками), право КОЖНОГО публічно демонструвати свої переконання.

На сьогодні все! Уперед ламати списи у коментарях!

А для домашнього читання пропоную переглянути цей Маніфест.

powered by lun.ua
Tumba_85 _ 14.03.2010 22:43
IP: 77.123.78.---
Автору нужно немедленно обратиться к психиатру. Он тяжело болен и опасен для общества, поскольку в этой его т.наз."статье" – все симптомы ярковыраженного интерпретативного бреда.

При интерпретативном бреде первичным является поражение мышления – поражается рациональное, логическое познание, искажённое суждение последовательно подкреплено рядом субъективных доказательств, имеющих свою систему. Этот вид бреда отличается стойкостью и тенденцией к прогрессированию и систематизации: "доказательства" складываются в субъективно стройную систему (при этом всё, что не вписывается в эту систему, попросту игнорируется), всё большие части мира втягиваются в бредовую систему.

Помогите автору, пока не поздно!
Sebastien _ 04.11.2008 23:31
IP: 82.207.40.---
Странно, как может человек от имени христианства проповедовать ксенофобию и человеконенавистничество.
И еще: гордыня – один из смертных грехов христианства. Я имею в виду бездарнейшие опусы этого т.н. "журналиста". Кому они нужны?
А также его гомофобную деятельность: приятно ощущать себя лидером, пусть даже какой-то ничтожной организации.
Бог тебя накажет, г-н Кухарчук.
Vik565 _ 15.10.2008 12:32
IP: 77.87.156.---
Руслане, ціную вашу прямоту, відвертість і відвагу. В цій країні мусить бути порядок і хтось про нього повинен говорити. Свавілля і бардак надоїли. хоча, хто вірить, що він тут буде, мабудь фантастичний оптиміст.
Дорогенькі геї, ніхто не говорить, що ви не такі самі, як інші смертні. Кожному прийдеться відповідати за самого себе!!! – Це факт. Просто, розуміючи вас, не правильно узаконювати все, що деградує супільство. Тоді і наркоманів прийдеться зрозуміти і рекламувати масово наркотики. Причому, варто зауважити те, що дехто наркоманами і народжується, по вині батьків, звичайно.
Люди ми повині не воювати один з одним, а навпаки ставитись з любовю. Подивіться на біл-борди, що ми вчимо настпні покоління, Що ми рекламуємо? куди ми йдемо, немов ті сліпі щенята. Потрібно навчитися плавати проти течії, це так важливо, щоб жити!!!:)
Всіх вас люблю ДОРОГЕНЬКІ!!!
Alexblog _ 04.10.2008 09:57
IP: 193.84.90.---
Руслане, поясніть народу, чому ви досі не жонатий і як ви справляєтесь з сексуальними потребами? Може дійсно ваша бурхлива гомофобна діяльність, це наслідок латентної гомосексуальності? А я к ви рахуєте, чи не прийшов час традиційній православній церкві боротися проти ваших нетрадиційних сект?

P.S. Маю надію, що ви відмовитесь від практики видалення моїх коментарів.

http://melancholy-gay.livejournal.com
Alexblog _ 04.10.2008 09:55
IP: 193.84.90.---
Кухарчук в своей борьбе с геями постоянно использует ложь и передергивание фактов. Начиная с того, что о своих ежегодных парадах он пишет, что в них учавствовали сотни граждан (в то время, как независимые СМИ говорят о цифре от 100 до 200 человек; в этом году – 100), так и о СПИДе и "гомодиктатуре"...
http://melancholy-gay.livejournal.com/2007/11/07/
kalymah _ 30.09.2008 20:49
IP: 77.239.180.---
Действительно, причем здесь гомофобия. Мы же не боимся червей или слизней, нам они просто противны.
jjflash _ 30.09.2008 18:33
IP: 88.81.236.---
Фобии.
ГОМОФОБИЯ – боязнь гомосексуалистов. Если мужчина в детстве недополучил тепла и ласки или стал жертвой насилия (необязательно сексуального) со стороны отца или другого родственника (знакомого) мужского пола, у него может сложиться страх сближения с мужчинами, которые проявляют к нему определенный интерес, например, хотят завязать дружбу. При этом понятие "гей" зачастую весьма расплывчато.
kalymah _ 30.09.2008 13:12
IP: 77.239.180.---
Несправедливо как-то толерантное отношение к гомосексуалистам и только?

Неплохо бы запланировать открыть к Евро-2012 следующие гостинницы:
для некрофилов при кладбищах,
для зоофилов при зоопарках,
для педофилов при детских садах и школах
для мазохистов при отделениях милиции

И про копрофилов не забудем. Потребуем, таким же безобидным как и гомики, г-вноедам открыть во всех городах кафе (для экономии средств при туалетах). Ну любят они это дело. Ну не такие они как мы. Лучше, оригинальнее что-ли...
Unique _ 29.09.2008 21:15
IP: 94.178.67.---
29.09.2008 17:10___ vonGruz
Так боешете ж ви на інші сексуальні орієнтації, не на вас же вони брешуть.
Зчить ви – явно не караван.

"Як не вкраду, то хтось інший вкраде", "всі так роблять", "не ми такі – життя таке".
Отсаме так ви і оправдовуєте свої вчинки, але іменем Бога.

Саме так ви думаєте, сповідаючиь...
vonGruz _ 29.09.2008 17:10
IP: 82.144.203.---
Тут і без дискусій видно, що є погано, а що добре. Людина так створена, що добре від злого відрізняє, сумлінням це зветься. Лише потім ідуть нашарування різних "виправдань" своїй негідності.
"Як не вкраду, то хтось інший вкраде", "всі так роблять", "не ми такі – життя таке".
Людина чітко розуміє всю неправильність гомосексуалізму. Це, як і будь-який гріх, і огидно, і когось приваблює. І ті, хто стає на такий шлях, знаходять для себе виправдання. Самими шляхетними словами типу "любові".

Втім, всі проблеми у нас від того, що мало нормальних чоловіків, готових на Вчинки.

Руслане, ще Коновалець казав "Брешуть на нас собаки, значить ми йдемо".

Так тримати!
Unique _ 28.09.2008 12:45
IP: 91.124.119.---
3. Це руйнує інститут сім'ї, яка є фундаментом, у тому числі економічним, для будь-якої держави...

-Як????

4. Це зазіхання на фундаментальні права людини – право на свободу слова, право сповідувати віру, право публічно демонструвати свої переконання...

- Як????

Ви ж легально і без тіні сумніву чи страху написали відвертий маразм, пропагуєте насильство як зазіхання на все вищеперелічене, нетерпимость та взаємоненависть.
І все ще на волі...

Унікальна ілюстрація унікального мракобісся при цілком сучасній зовнішності та ніби освіті...
Unique _ 28.09.2008 12:39
IP: 91.124.119.---
Руслану:

Прочитайте ще раз свій другий пункт.
Це мракобісся як діагноз.
Алкозалежність, а особливо, пивна, Вас ніяк не турбує?
Виплати за народження дитини виправляють демографічну ситуацію кількісно, але зовсім не якісно: алкоголіки почали плодити собі подібних для пропою дитячих грошей, держава вигодовує їх виплодків, але далеко не всі із них здорові. Ой далеко, ой не всі... Зараз їх почитаєте...
А розірвання церквою шлюбу, який "укладається на небесах"?
Ви ж, фактично, фінансуєте виробників пива та інших алконапоїв.
Оправдовуєте педофілію духовних, які забезпечені "товаром" через край...
Щоб ми боролися із драконом типу нетрадиційної орієнтації...
Або із "супружою невірністю"...
Unique _ 28.09.2008 12:27
IP: 91.124.119.---
28.09.2008 10:16___ Unique
http://www.kinozala.net/news/2008-03-22-2622

Подивився.Ніяк не заперечує зв'язок Бога із Космосом, та Вселенною, доказує правильність розшифровки Біблії Нострадамусом, доказує надлюдські можливості Ісуса Христа чи козаків-характерників та можливість їх для пересічних людей, заперечує непорочне зачаття і пояснює існування драконів...
Суть в тому, що між Богом (духовним вдосконаленням) і віруючими в Нього – стоїть церква, як найпотужніший всепланетарний уряд...

Спорим? Адже там народжуються істини?

Але не про мене – про фільм.

Первентивно: я алконезалнжний, традиційної, не розведений, регулярно, хрещений, не судимий, не наркоман, психічно здоровий, відносно успішний, відносно заможний, живу в шлюбі досить довго, ніким не ображений, добрий як ситий, ну і все решта, що там ще можна придумати...

Слабо?
Unique _ 28.09.2008 10:59
IP: 91.124.119.---
Чому би вам усім не визнати чесно та відверто:
ну от хочеться всім вам бути від Бога розумнішими, Його помилки виправляти, регламентувати навіть отой трах – кому з ким і як – аби від вас ніхто нічим ніяк не відрізнявся: ми в галстуках червоних строєм брешемо на сповіді – і всі так повинні брехати.
Свобода – це усвідомлена необхідність.
А ви не можете змиритися із необхідністю просто акцептації ромаїття життя. Даності.
Ви маєте право не симпатизувати іншим.
Ви не маєте права їх засуджувати.
Ви маєте право судити людей за законами людськими.
Ви не маєте права засуджувати людей за законами Божими.
Проте ні ви – підсвідомо – ні церква ніяк не можете відмовитися від інституту інквізиції.
Хоч вже й не наполягаєте на прикметнику "Свята"...
Моральність і до ближнього любов ви розумієте одинаково із канібалом, що теж любить свій обід.
Чому ви не вимагаєте від негрів приховувати колір своєї шкіри?
І взагалі, як вас може турбувати сексуальна орієнтація інших – не ваша?
Сенс життя – це боротьба?
А з чим ви ще не боролися?
Ви взагалі ще не маєте досвіду життя. Ви маєте тільки і виключно досвід боротьби.
Тому й існують дракони, що з ними можна боротися.
Не хочете попробувати просто жити?
Лицар _ 25.09.2008 21:44
IP: 78.154.165.---
25.09.2008 06:46___ LookFromOverseas
Собака лает, а караван идет. Чтобы здесь не гавкали отпетые гомофобы, а Украина будет делать все то, что скажет Совет Евровы и ПАРЕ...иначе-Нигерия и Посольсво Божие...впереди...и ожидание виз 2-3года...

...Кто бы мог подумать, что еще в 1964 году в США не разрешали смашанные разнорассовые браки...И вопрос полной легилизации однополых отношений --вопрос скорого времени. В цивилизов. странах (прежд. всего Европа) ОН уже практически РЕШЕН.

Украина не куда деваться, так что НЕГОСПОДА ГОМОФОБЫ не будьте посмешищем для Европу и цивилизованный мир, так нас и так воспринимают как в фильме БОРАТА...

"""""""""""""""""""
Проблема сучасних голубих в тому, що ВОНИ САМІ ВІДЧУВАЮТЬ СВОЮУЩЕРБНІСТЬ.

У нас, в Україні, людям на голубих відверто начхати. Ну, хочете "користувати" один одного в те місце, яке назначено Природою (себто Богом) для інших цілей – то "користуйте"!

Але ж голубим цього мало, їм треба щоб їх хвалили, прославляли, вітали на гей-парадах, рекламували, обожнювали. Якщо хтось цього не робить, то він у них гомофоб. Їх менталітет: гей-паради – добре, паради за нормальну любов – кака.

Дійсно збочене сприйняття дійсності.

НАМ ГЛИБОКО НАКХАТИ НА КОНКРЕТНОГО ГОЛУБОГО І ЦЬКУВАТИ ЙОГО – НІХТО НЕ ЦЬКУЄ. АЛЕ МИ МАЄМО ПОВНЕ ПРАВО КАЗАТИ, ЩО НАМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ГОМОСЕКСУАЛІЗМ ЯК ЯВИЩЕ. І НЕ ЗАТИКАЙТЕ НАМ РОТА. У НАС СВОБОДА СЛОВА.
LookFromOverseas _ 25.09.2008 06:46
IP: 99.233.93.---
Собака лает, а караван идет. Чтобы здесь не гавкали отпетые гомофобы, а Украина будет делать все то, что скажет Совет Евровы и ПАРЕ...иначе--Нигерия и Посольсво Божие...впереди...и ожидание виз 2-3года...

...Кто бы мог подумать, что еще в 1964 году в США не разрешали смашанные разнорассовые браки...И вопрос полной легилизации однополых отношений ---вопрос скорого времени. В цивилизов. странах (прежд. всего Европа) ОН уже практически РЕШЕН.

Украина не куда деваться, так что НЕГОСПОДА ГОМОФОБЫ не будьте посмешищем для Европу и цивилизованный мир, так нас и так воспринимают как в фильме БОРАТА...
ubermensh _ 25.09.2008 00:22
IP: 193.239.142.---
Ми всі тим чи іншим чином ідемо на компроміси з тим що називається совістю. Але речі які просто не можна робити, просто не можна і все. Завжди були і будуть гомсексуалісти, в мене є декілька знайомих – вони прекрасні вискоосвідчені люди і в них вистачає розуму зрозуміти що Я "не при дєлах". Але за пропаганду цього явища треба наказувати і наказувати больно.
andel2 _ 24.09.2008 21:01
IP: 80.95.102.---
24.09.2008 20:54___ Лицар...
...АЛЕ І МИ МАЄМО ПОВНЕ ПРАВО ЗАЯВЛЯТИ, ЩО БОГОВІ ЦЕ НЕ ДО ВПОДОБИ І ЩО МИ ПРИТРИМУЄМОСЬ ТАКОЇ Ж ДУМКИ
а відкіля шановний знає шо довподоби богу? от мені це цікаво... я просто прикалююсь. мало шо в бібліі написано. шо земля плоска наприклад і шо? далой спутники?
то шо довподоби богу – питлива істота з назвою ЛЮДИНА крапля за краплею дознається вже на протязі тисячоліть вікористовуючи єдиний аргумен пізнання – "дослідження"
andel2 _ 24.09.2008 20:55
IP: 80.95.102.---
andel:...а почемуто все нормальные, уютные, богатые и правовые режими не гомофобны
23.09.2008 22:20___ copycenter
ага... чось якраз в ціх странах закони проти "гамафобів" приймають. якщо там гамафобів нема то чо вони ці закони приймають?
------
там уже по морде не бьют, но пока еще косо смотрят. надо чтоб перестали косо смотреть.
нет предела совершенству. унас уже не сажают, но еще бьют – надо стремиться в европу!:)
Лицар _ 24.09.2008 20:54
IP: 80.93.124.---
1. У світі була вже держава "розвиненого гомосексуалізму" – це Спарта. Спартанці просто вимерли...
Чи не Божа кара?

2. Сьогодні ніхто не забороняє голубим корситуватись один одним, як їм того загодно. У них тепер одна проблема – щоб їх за нахвалювали і рекламували.

ДУЛЮ ВАМ, ГОЛУБІ, З МАКОМ: ВИ МАЄТЕ ПОВНЕ ПРАВО ТРАХАТИ ОДИН ОДНОГО ПРИВАТНИМ ЧИНОМ, АЛЕ І МИ МАЄМО ПОВНЕ ПРАВО ЗАЯВЛЯТИ, ЩО БОГОВІ ЦЕ НЕ ДО ВПОДОБИ І ЩО МИ ПРИТРИМУЄМОСЬ ТАКОЇ Ж ДУМКИ.
Лицар _ 24.09.2008 20:54
IP: 80.93.124.---
1. У світі була вже держава "розвиненого гомосексуалізму" – це Спарта. Спартанці просто вимерли...
Чи не Божа кара?

2. Сьогодні ніхто не забороняє голубим корситуватись один одним, як їм того загодно. У них тепер одна проблема – щоб їх за нахвалювали і рекламували.

ДУЛЮ ВАМ, ГОЛУБІ, З МАКОМ: ВИ МАЄТЕ ПОВНЕ ПРАВО ТРАХАТИ ОДИН ОДНОГО ПРИВАТНИМ ЧИНОМ, АЛЕ І МИ МАЄМО ПОВНЕ ПРАВО ЗАЯВЛЯТИ, ЩО БОГОВІ ЦЕ НЕ ДО ВПОДОБИ І ЩО МИ ПРИТРИМУЄМОСЬ ТАКОЇ Ж ДУМКИ.
andel2 _ 24.09.2008 19:54
IP: 80.95.102.---
АЙАЙЯЙ АВТОР! КАК НЕДЕМОКРАТИЧНО УДАЛЯТЬ МОИ КОМЕНТЫ. НИЧЕГО НЕЦЕНЗУРНОГО Я ТАМ НЕ ПИСАЛ, НАЗВАЛ ЛИШ ВАС МАХРОВЫМ СОВКОВЫМ СЕКСУАЛЬНЫМ РАСИСТОМ

ВЕРНИ КОМЕНТ НА МЕСТО!
jjflash _ 24.09.2008 15:10
IP: 88.81.236.---
24.09.2008 12:28___ Арслан
Мы и так всей страной на отдельной закрытой территории. Или еще не дошло что мы ни России, ни Европе нах не нужны. Хотя мне, пожалуй, в Европе было бы комфортнее – там люди оценивали меня по моим поступкам, делам и заслугам перед обществом. А не по тому, кто в моей постели.
Арслан _ 24.09.2008 12:28
IP: 92.112.148.---
пида...у – пид...рово, любителей на отдельную закрытую территорию.
Хархама _ 24.09.2008 12:27
IP: 194.63.142.---
Позавчера главный гей Украины некий Шеремет заявил на пресс-конференции, что в Украине проживает около 1 млн геев, лесбиянок и би.

Слышал, что по статистике таких около 10%. Т.е. 10% депутатов, юристов, журналистов, деятелей искусства и т.д. Учитывая, что в основе их правозащитной деятельности – загоняемый в рамки общепринятой нормы основной инстинкт, может появиться даже иллюзия активного массонского заговора.:) В обществе Нидерландов традиционное понятие нормы сохранить не смогли.
Корупція1397 Уряд реформ419 Україна та Європа1116 Зеленський56 Свобода слова576
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter