Руслан Кухарчук Журналіст, медіа-менеджер, голова Асоціації "Новомедіа"

Гомодиктатура

23 вересня 2008, 15:18

Зовім не збирався на своєму блозі на УП влаштовувати публічні дебати на тему ЛГБТ-руху. Хотів обмежитися анонсуванням "Свята людей з майбутнім" на Майдані та передруком репортажу про нього ж. Звертаю увагу, що у тих постах не було ніяких власних оцінок та коментарів. Дивуюся, що дехто називав це пропагандою, адже це звичайнісіньке інформування, де немає ніякої маніпуляції фактами.

Проте, спостерігаючи за жвавою реакцією, дозволю і собі викинути у блогосферу кілька тез, які я вже публікував трохи раніше. Звісно, це не комплексний погляд на проблематику, а лише кілька штрихів. І ще хочу підкреслити, що викладене нижче не є офіційною позицією очолюваної мною редакції телеканалу. Це суто мій персональний погляд як фізичної особи і громадянина України.

Отже, поїхали...

--------------

У країнах Європейського Союзу вже хочуть кидати до в'язниці всіх, хто матиме щось проти гомосексуалізму. Європейська агенція із захисту фундаментальних прав дуже "занепокоєна" фактами "дискримінації сексуальних меншин". А тому рекомендувала лідерам 27 країн членів ЄС гарантувати одностатевим парам такі ж самі права, як і гетеросексуальним подружжям, аж до права всиновлення ними дітей. Цим же питанням переймається і Європарламент.

Тема сексменшин вже давно перейшла з площини моралі та етики у площину політики. Доля бідолашних геїв, лесбіянок і трансів турбує європарламентарів не мнеше, ніж ціни на нафту чи іранська ядерна програма. Це новий тренд у сучасному постмодерновому суспільстві: якщо ти проти гомосексуалізму – значить ти лох і дурнуватий нецивілізований гомофоб. Бо ж весь цивілізований світ вже погодився, що "мати" одне одного у дупу це, в принципі, те, що треба.

Коли вам кажуть, що демократія і захист прав сексменшин – це одне й те саме, не вірте. Вам брешуть! Ми живемо в епоху встановлення тотальної диктатури. Гомодиктатури. У Швеції у 2005-му кинули до в'язниці чолов'ягу, який назвав гомосексуалізм раковою пухлиною на тілі суспільства. У Канаді нині штрафують на чималу суму майже кожного, хто публічно висловлюється проти способу життя сексменшин. У Німеччині ваших дітей силоміць приведуть на уроки, де їм з 3 класу будуть пояснювати переваги одностатевого сексу. А якщо ви протестуватимете, вас позбавлять батьківських прав.

Україна поки що має шанс залишитися вільною і по-справжньому демократичною. Для цього достатньо усвідомити сутність загрози і протистояти ій. І робити це слід як на рівні громадянського суспільства, так і на рівні органів державної влади. Адже популяризація і унормування гомосексуалізму – це загроза національній безпеці. Аргументація:

1. Це автоматично призводить до епідемії СНІДу. Це відомий (водночас такий, що приховується) факт, що більше половини усіх носіїв ВІЛ у країнах ЄС – гомосексуалісти.

2. Це поглиблює вже існуючу демографічну кризу. І не треба волати, що причина у низькому рівні життя – подивіться на країни Західної Європи, де живуть, здається, непогано, проте корінне населення просто вимирає.

3. Це руйнує інститут сім'ї, який є фундаментом, у тому числі економічним, для будь-якої держави.

4. Це зазіхання на фундаментальні права людини – право на свободу слова, право сповідувати віру, право публічно демонструвати свої переконання.

І ще: як би я це написав у Швеції, мені, можливо, дали б строк за ґратами. У Голландії, не виключаю, відправили б на примусове перевиховання у державні центри. А у Канаді точно б штрафанули на штуку баксів. Ласкаво просимо до світу "європейської", "цивілізованої", "прогресивної" гомодиктатури!

Як підсумок – одна репліка: давайте зберігати чистоту дефініцій. Якщо ми будуємо світову гомодиктатуру, то давайте це так і називати, а не ховатися за гаслами демократії. Це буде неприємно, проте чесно. Або ж якщо разом будуємо демократичне відкрите суспільство, тоді це передбачає те, про що я писав вище – право КОЖНОГО на свободу слова, право КОЖНОГО сповідувати віру (з усіма світоглядними наслідками), право КОЖНОГО публічно демонструвати свої переконання.

На сьогодні все! Уперед ламати списи у коментарях!

А для домашнього читання пропоную переглянути цей Маніфест.

powered by lun.ua
LookFromOverseas _ 24.09.2008 12:25
IP: 99.233.93.---
Ну и для автора пара строк: твоя ЯРАЯ озабоченность "воинствуюшим гомосексуализмом" явно кроится в самом тебе, в твоих тайных желаниях (99% населения Укр. по барабану: кто с кем спит). Забудься, оторвись...сходи, наконец, в классный киев. гей-клуб (ведь ты до сих пор не женат РАЙТ?...ну и девушки, про кот. ты лапшу вешает к у тебя нету, как нам стало известно)...может и найдешь там себя. Ну а если это быдо "под влиянием алкаголя", то больше не потянет... (поверь мне).Увы геями не становяться... (Это уже установлено и психиатрами и генетиками)...Вот только в Украине, ...все же готовы, подбрасывать хворост в костер...Украинцы уже 21 век! ВЭЙК АП!!!!
LookFromOverseas _ 24.09.2008 12:12
IP: 99.233.93.---
Читаю статью и комментарии к ней--ПЕЧАЛЬНО, очень напоминает из истории: Германия 1939, только вместо евреев--геи...Неофашизм чистой воды, с "новыми врагами народа"...

И еще вдвойне печальнее, что из-за местной быдлоты, Украину и воспринимаю как европейский ГОНДУРАС...а его население как местных цыган. Автор критикует и боиться Европу, а там Украину и так никто не ждет...а "украинцо-цыгане" туда ломятся сами, а их не пускают.

Относительно гомосексуальности--"бороться" с эти ГЛУПО, как с леворукими или рыжеволосыми...В цивилизов. мире это давно уже поняли, а вот Украина еще на уровне: "Да нет, Земля не может быть круглой...и вращаться...она ВЕДЬ ЗЕМЛЯ...
Стыдно, что еше кто-то аппелирует к библии...надо еще вспомнить мифы Древней Греции...И это нация еще считает себя европейской...
Андрей-с-Востока _ 24.09.2008 11:05
IP: 92.112.207.---
Позавчера главный гей Украины некий Шеремет заявил на пресс-конференции, что в Украине проживает около 1 млн геев, лесбиянок и би. Ё-моё.
Kibagami _ 24.09.2008 09:20
IP: 80.91.186.---
ВАУ!!!!!Хоть один автор нашелся,который не трепещет перед сексуальными меньшинствами и не прославляет гомиков!!!!Товарищ Кухарчук -я был о вас худшего мнения, однако вынужден признать – для вас еще не все потеряно))))))))))))
mogouta _ 24.09.2008 08:38
IP: 213.179.236.---
Хм, про що дискусія? Гомики покарані вже самою природою:))) І протиприродність цього дива – аксіома.
Що ви куме скажете на оцю проблему?
Най живуть усі разом, тільки десь окремо!!!!
jjflash _ 24.09.2008 00:43
IP: 89.252.31.---
23.09.2008 23:52___ doc-71
Какое там информационное влияние?! А вы спросили у детей, как они к этому относятся? Раз уж так информативно-продвинут чел, а ну скажи к какому возрасту детскиая психика считается на 90% сформированной? В том числе (!!!) сексуальность и предпочтения. Не верим современным психологам – читаем славного Макаренко. Не стесняемся, читаем. Отсеивая пропагандистско-комуняцкую лузгу там есть что почитать.
Незрелая личность – это состояние до самой смерти, или Вы хотите сказать что рочно в 00 часов 00 минут в 18 лет человек СТЫЦЬ! – и стал чиста зрелым пацыком! А если учесть что первый сексуальный контакт происходит у большинства парней ПОСЛЕ 18 лет, то ИДИТЕ ВЫ В... БИБЛИОТЕКУ! Потому что в 18 лет по Закону Вам уже не просто пофик, а ГЛУБОКО пофик кто в постели с гражданином страны, со всеми вытекающими юридическими последствиями. Или в 18 лет в армии служить – СОЗРЕЛ, а трахаться с кем хочешь – никак нет?! Вот засада – в армии как раз и неплохо парни иногда знакомятся. И постигают азы гей-отношений будучи практически безо всякого информационного влияния извне. Природа и гормоны свое дело делают, а сексуальность как север и юг – уже сформирована и стабильна.
ukrainna _ 24.09.2008 00:08
IP: 194.33.189.---
Чому Тимошенко часто називають "єдиним чоловіком в українській політиці"? Поміж гомиків, підкаблучних чоловіків і відвертих бандюків (теж постраждалих від асиметричного виховання у постійному страхові "видаватися не таким") тільки "чоловік у спідниці" й приживеться. Десь читала: "Жодна людина не зможе жити з усвідомленням того, що вона – падлюка. Інстинкт самозбереження (страх) обов"язково примусить її шукати виправдання своєму негідному вчинку". І якщо людині невідоме поняття каяття (не на публіку – перед власною совістю) вона продовжить чинити підлості з високо піднятою головою.Так само й усвідомлений гомосексуаліст у суспільстві, яке нездатне знайти гуманні шляхи для вирішення цієї проблеми, ніколи не визнає, що він "неправильний". Швидше стане войовничим гомосеком. У нас справді надто мало щасливих сімей, надто багато покинутих дітей. Жінок зі здоровим материнським інстинктом і чоловіків – зі здоровим батьківським інстинктом побільше треба, а не вроджених феміністок, "моделей"-приживалок, бандюків і альфонсів. Тоді й гомосексуалістів "генетично обумовлених" поменшає. Толерантність і визнання інакшості в першу чергу потрібна чоловікам – від жінок, а жінкам – від чоловіків. Коли не будемо підсвідомо очікувати одне від одного насильства чи хамства. Роксолана була визнана авторитетною сулейманшею не наперекір, а разом зі своїм чоловіком, султаном Сулейманом, завдяки своїй природній жіночій мудрості і любові до чоловіка, а не зовнішній красивості чи "чоловічому характеру".
doc-71 _ 23.09.2008 23:52
IP: 193.41.62.---
формування особистості відбувається під впливом факторів генотипу (діють
до народження,на ці фактори оточуюче середовище має дуже обмежений вплив),та факторів фенотипу (після народження).Згідно статистики, генотипно- зумовлених гомосексуалів народжується близько 3%.
Але в деяких країнах їх кількість значно перевищує дану цифру.
Це-наслідки інформаційного впливу на незрілу особистість.
Ось де "собака зарита".
ukrainna _ 23.09.2008 23:26
IP: 194.33.189.---
kuchma3
автор...візьміть підручник з початкової психології...чому ніхто не каже про особисту трагедію кожної людини?орієнтація-це заздалегідь визначений набір х та У-хромосом, виховання,соціальні умови,оточення лище блокують інстинкти або виявляють,реалізують
Олена Притула
Я очень благосклонна к геям, хотя бы потому, что рядом с ними чувствую себя в полной безопасности как женщина

Чому в обговоренні теми беруть участь в основному чоловіки (натурали і з психічно-соматичними вадами розвитку)? Перебуваючи на боці тих, хто захищає природні стосунки, "спіткнулася" об вищенаведені думки. Перший автор частково правий: певні генетичні передумови, а ще більше соціальні штовхають багатьох вражених гомосексуалізмом вести такий спосіб життя. Олена озвучила ще один суттєвий фактор, що змушує зараховувати збочення в категорію "меншого зла", – страх перед незрозумілим, а тому "потенційно небезпечним" представником протилежної статі. Гомосексуаліст чи лезбіянка за наявності такого страху (перед насильством – психологічним, фізичним) сприймаються як "безпечні". Починати справді треба з демонстрації нормальних стосунків, як цілком безпечного і позитивного. Тільки при цьому відверто визнати: у нашому суспільстві норми знівельовано. "Фемінізація" протиставляється гуманним стосункам з різностатевими функціями. Хлопчиків лякають істерики жінок, і любляча мама, яка прагне покерувати татом таким чином виховує у ліпшому випадку підкаблучного чоловіка майбутній невістці (див. наш політикум)
copycenter _ 23.09.2008 22:25
IP: 77.122.187.---
давайте захищать права любітелей гамбургеров із магдональдса, напрімер! іх тоже притісняють. невозможно спокойно взять і покушать якісь там біг тейсті з картошкой фрі. заразу якась падла знайдеця і скаже – "як це можна їсти". це ж приниження. від макдофобів тре законодательно захищаця.
copycenter _ 23.09.2008 22:22
IP: 77.122.187.---
какое смазливенькое личико у автора!
етош сексуальноє дамагательство йопт!
вот оно істінное ліцо гамасятін... даш їм палець то вони вже всю руку тово.
copycenter _ 23.09.2008 22:20
IP: 77.122.187.---
а почемуто все нормальные, уютные, богатые и правовые режими не гомофобны
ага... чось якраз в ціх странах закони проти "гамафобів" приймають. якщо там гамафобів нема то чо вони ці закони приймають?
andel2 _ 23.09.2008 21:53
IP: 89.250.247.---
ага токо автор забывает сказать что как ни крути а отчегото гомофобией страдают исключительно диктаторские и совковые страны коей несомненно пока есть украина а почемуто все нормальные, уютные, богатые и правовые режими не гомофобны
уграїнець _ 23.09.2008 21:43
IP: 194.88.152.---
Я б дивився на питання в іншій площині – а саме на проблему наступу на демократію та свободу слова під шляхетним прикриттям. Наведені автором приклади переслідування людей за їх погляди (в даному випадку відверто чи приховано гомофобські) можна продовжити. На Заході також переслідують людей за сексистські погляди (сексизм – винахід феміністок), в ряді країн (в тій же Швеції) вже починають юридично переслідувати за корисування проститутками (і бажають поширити практику на тих, хто бавиться сексом по телефону тощо). Це – в рамках захисту прав жінок. Чоловік апріорі вважається потенційним гвалтівником, і карати його можна навіть для профілактики (раджу знайти в мережі книжку Никонова А. П. "Конец феминизма. Чем женщина отличается от человека" – цікаво, хоч і спірно). А ще славетна політкоректність (коли негри мусять бути присутніми в рівних дозах скрізь, а вся європейська література вихолощується в школах, бо не політкоректна) – тут раджу почитати опус Тетяни Толстої "Политическая корректность". Я вже не кажу про заборону сумніватись у Холокості. Як на мене, людина в вільній країні має право на сумнів у будь-чому, хоч в тому, що Земля кругла, а не на трьох китах стоїть. Коли починають переслідувати за ДУМКУ чи сумнів – це вже диктатура. Тому мене насторожують заклики переслідувати за сумніви у Голодоморі. Хай собі вітренківці сумніваються, ціна їм гріш, і люди це знають. Але за переслідуваннями в одному може піти продовження – аж до кари за сумнів в отруєнні ВАЮ тощо.
copycenter _ 23.09.2008 21:36
IP: 77.122.187.---
всьо правільна автар напісал. Хоч аргументи проти гамасятини трошки подєбільному написані, но боротись с цим явлєнієм трей ше як. бо це капетс якісь. а то розводять тут про права меншин. потом пєдофілів будемо оправдувать? а потім всяких ман'яків вбивць – бо вони теж меншини? може ще лігу защити овочей і фруктов от веганов замутім, а?
kuchma3 _ 23.09.2008 21:24
IP: 91.102.176.---
ще раз для тупих- мені 25 років,до 24 у мене не було жодних проблем з жінками,їх було біля сотні. з повного зубожіння я збудував власний бізнес (в мене інфініті і своя на власні гроші зароблена квартира,дві вищі освіти),і я можу бути батьком і економічно,і буду їм. думаю про" дружину "яка все знає та немає грошей і дуже хоче дітей,або про всиновлення,або про сурогатну матір (як рікі мартін).але жити треба чесно.знаю дуже багато чоловіків що живуть у сім-ях з жінками,а вечорами роблять мінети вперше побаченним молодим хлопцям-отут від страшного незреалізованного бажання і спід, і сифіліс і інше. дивитися на таких чоловіків боляче- думка у всіх одна- якщо діти,дружина дізнаються,краще вмерти. на душі у всіх них дуже неспокійно,жити так як вони,не можна.
шансів стати чоловіком з кільцем на пальці було в мене багато,як і батьком.я жодного разу не ходив до гей клубів, не є ідеєю сам статевий акт з чоловіком,я є активний одностатевий коханець,я ненавиджу образ моісеєва,кіркорова, леонтьєва,створений смі,але тягне на вулицях, погляд зупиняється на привабливих хлопцях.це все з дитинства. природу не обдуриш-.коли я у 22 роки вперше випадково побачив в інтернеті одностатевий акт, сперми при мастурбації було в 10!!! раз більше ніж звичайно. перед тим як почав знайомитися з хлопцями я не один раз був у психотерапевтів,питав,чи можна уникнути одностатевих зв_язків.відповідь- можна,але лежачі в труні- або реалізація,або самогубство.
ми маєм право на нормальне життя.
kuchma3 _ 23.09.2008 20:59
IP: 91.102.176.---
автор цього недолугого блогу.візьміть підручник з початкової психології,чи що. ви апелюєте до загроз суспільству,чому ніхто не каже про особисту трагедію кожної людини?орієнтація- це не хвороба,це заздалегідь визначений набір х та ігрек хромосом, івиховання,соціальні умови,оточення лище блокують інстинкти або рано виявляють,реалізують

щоб ви,
недолуге створіння,це зрозуміли/,від щирого серця
я просто бажаю вам щоб ваш син став геэм.повірте,з будь- яким вихованням,навіть патріархально зорієнтованим і супер-правильним можливо буде лише блокувати камін аут до самого себе на деякій період. якби я міг,я би був натуралом але природу нікуди не дінеш- або самогубство або реалізація одностатевих потреб.коли ваш син народиться голубим,тоді ж і будуте обирати- чи таке гидотне життя сина чи хрест на кладовищі.довге співіснування особистості між зажатими его та супер-его неможливе- або суіцід,або недовготривала сублімація,або накладені заборони (самостійні обітниці на релігійній чи світоглядній основі) також недієві- або релізація. буденне життя бісексуалів або голубих нічого спільного не має з гей клубами,гей порно сайтами,нерозбірливими стосунками.- це образ створений смі. я та багато знайомих парами мешкають у власному житлі,багато хто думає про одруження з метою стати батьком,або всиновлення. в період розвитку особи чим більше скручується пружина заборон,намагання не брати до уваги свої нахили,тим більше бурною,непрогнозованою та помилковою буде реалізація,
Merydian _ 23.09.2008 18:45
IP: 195.68.110.---
___ Ф-Всеволод
не буду відписуватись на особисті закиди- бо це дешеві способи проведення дискусій.
Скажу лише, що гомосексуаліси не повинні буи утиснені в правах або ображені і мають право на вільне вираження своїх поглядів.
Ваше судження має свій історичний фон, мої -свій, але було б дуже прикро, якби чиїсь судження ставали законом.
Ф-Всеволод _ 23.09.2008 18:44
IP: 195.93.190.---
23.09.2008 17:27___ Merydian

Ну ніяк до тебе не доходить!
Поясню максимально спрощено.
Заводь собі хоч стадо кіз та овечок та й трахай їх до нестями поки вони всі не передохнуть. Хоч і жаль буде бідолашних тварин.
Але роби це в овечій кошарі чи своїй домівці за закритими дверима.
Будеш це пропагувати та займатись цим прилюдно, будеш вимагати офіційного шлюбу з козою – отримаєш дорячих пенделів як мінімум.
jjflash _ 23.09.2008 18:42
IP: 88.81.236.---
23.09.2008 15:18___Руслан Кухарчук
Це автоматично призводить до епідемії СНІДу. Це відомий (водночас такий, що приховується) факт, що більше половини усіх носіїв ВІЛ у країнах ЄС – гомосексуалісти.
Что-то этот "прыхованый факт" очень с неба взятый. Уж не сам ли пан Кухарчук его придумал и припрятал? Вы ж профессионал, оперируйте данными – хотя бы какими-то. На основании чего такой вывод? Или это ВАМ так хочется думать? Так Вы – это еще не статистика.
Max_Chernigov _ 23.09.2008 18:40
IP: 195.60.174.---
Сорри за 18:28 – "не туда попал")). Если модеры зайдут, то пусть косят.

Merydian, даже если "несвідома", то можно делать с ней всё, что угодно – убивать "несвідомих" коз, которых об этом не спросить, почему-то можно (мясо кушаете?), а..., так сразу нельзя? Так что аргумент не катит. Опять-таки двойные стандарты. Но главное, что вы всё-таки дали предварительно положительный ответ – "не було б питань... Хай собі боже творіння розважається..."! Что и требовалось доказать)).
jjflash _ 23.09.2008 18:38
IP: 88.81.236.---
23.09.2008 18:33___ Merydian
чи любите Ви життя і людей досить щоб сприймати все як є?
Сенкс. Лучше и не скажешь.
Ф-Всеволод _ 23.09.2008 18:35
IP: 195.93.190.---
23.09.2008 17:15___ Merydian

1. Ви вважаєте себе дуже оригінальним, коли розказуєте нам тут про "баранячу" більшість. Але такі розумники вже були і до вас, які дуже любили принцип Liberum Veto, щоб, як вони висловлювались, глупа більшість не диктувала розумній меншості. І чим оця профанація закінчилась для Речі Посполитої?
2. Про таких як ви я завжди висловлююсь фразою – ти дурний, чи притворяєшся? Якщо якісь двоє, самець та самка, в купе шокували вас, гомосексуаліста, своєю тваринною поведінкою, то це не той приклад. Ви будуєте на випадку тваринного поводження якихось випадкових осіб з купе потяга право педерастам прилюдно займатись тим же самим – бути тваринами. Надзвичайна логіка!
Merydian _ 23.09.2008 18:33
IP: 195.68.110.---
___ Stalker_Strelok

уявіть що ви проти (а може так і є) проти зрад свої дружини а тут завтра – бум- і вона Вас зраджує.

Є два варіанта- або прийняти це або розітись.

Тоді питання стоїть так- чи любите Ви так її сильно що дбаєте про її щастя чи про своє?
Якщо пр освоє- Ви розлучитись. Але це добре, бо Ви значить лицемірили в стосунках.

Так само подібно і з ситуацією по гомосексуалізму- чи любите Ви життя і людей досить щоб сприймати все як є?
Merydian _ 23.09.2008 18:23
IP: 195.68.110.---
Dear Max_Chernigov
заохочую Вас перечитати ще раз мій відгук про зоофілію в якому сказано, що зоофілія випадає з-під статті оскільки бідна овечка не має права вибору.
Будь вона свідомою (хоча це слово не зовсім сюди пасує))) – не було б питань... Хай собі боже творіння розважається...
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter