Руслан Кухарчук Журналіст, медіа-менеджер, голова Асоціації "Новомедіа"

Гомодиктатура

23 вересня 2008, 15:18

Зовім не збирався на своєму блозі на УП влаштовувати публічні дебати на тему ЛГБТ-руху. Хотів обмежитися анонсуванням "Свята людей з майбутнім" на Майдані та передруком репортажу про нього ж. Звертаю увагу, що у тих постах не було ніяких власних оцінок та коментарів. Дивуюся, що дехто називав це пропагандою, адже це звичайнісіньке інформування, де немає ніякої маніпуляції фактами.

Проте, спостерігаючи за жвавою реакцією, дозволю і собі викинути у блогосферу кілька тез, які я вже публікував трохи раніше. Звісно, це не комплексний погляд на проблематику, а лише кілька штрихів. І ще хочу підкреслити, що викладене нижче не є офіційною позицією очолюваної мною редакції телеканалу. Це суто мій персональний погляд як фізичної особи і громадянина України.

Отже, поїхали...

--------------

У країнах Європейського Союзу вже хочуть кидати до в'язниці всіх, хто матиме щось проти гомосексуалізму. Європейська агенція із захисту фундаментальних прав дуже "занепокоєна" фактами "дискримінації сексуальних меншин". А тому рекомендувала лідерам 27 країн членів ЄС гарантувати одностатевим парам такі ж самі права, як і гетеросексуальним подружжям, аж до права всиновлення ними дітей. Цим же питанням переймається і Європарламент.

Тема сексменшин вже давно перейшла з площини моралі та етики у площину політики. Доля бідолашних геїв, лесбіянок і трансів турбує європарламентарів не мнеше, ніж ціни на нафту чи іранська ядерна програма. Це новий тренд у сучасному постмодерновому суспільстві: якщо ти проти гомосексуалізму – значить ти лох і дурнуватий нецивілізований гомофоб. Бо ж весь цивілізований світ вже погодився, що "мати" одне одного у дупу це, в принципі, те, що треба.

Коли вам кажуть, що демократія і захист прав сексменшин – це одне й те саме, не вірте. Вам брешуть! Ми живемо в епоху встановлення тотальної диктатури. Гомодиктатури. У Швеції у 2005-му кинули до в'язниці чолов'ягу, який назвав гомосексуалізм раковою пухлиною на тілі суспільства. У Канаді нині штрафують на чималу суму майже кожного, хто публічно висловлюється проти способу життя сексменшин. У Німеччині ваших дітей силоміць приведуть на уроки, де їм з 3 класу будуть пояснювати переваги одностатевого сексу. А якщо ви протестуватимете, вас позбавлять батьківських прав.

Україна поки що має шанс залишитися вільною і по-справжньому демократичною. Для цього достатньо усвідомити сутність загрози і протистояти ій. І робити це слід як на рівні громадянського суспільства, так і на рівні органів державної влади. Адже популяризація і унормування гомосексуалізму – це загроза національній безпеці. Аргументація:

1. Це автоматично призводить до епідемії СНІДу. Це відомий (водночас такий, що приховується) факт, що більше половини усіх носіїв ВІЛ у країнах ЄС – гомосексуалісти.

2. Це поглиблює вже існуючу демографічну кризу. І не треба волати, що причина у низькому рівні життя – подивіться на країни Західної Європи, де живуть, здається, непогано, проте корінне населення просто вимирає.

3. Це руйнує інститут сім'ї, який є фундаментом, у тому числі економічним, для будь-якої держави.

4. Це зазіхання на фундаментальні права людини – право на свободу слова, право сповідувати віру, право публічно демонструвати свої переконання.

І ще: як би я це написав у Швеції, мені, можливо, дали б строк за ґратами. У Голландії, не виключаю, відправили б на примусове перевиховання у державні центри. А у Канаді точно б штрафанули на штуку баксів. Ласкаво просимо до світу "європейської", "цивілізованої", "прогресивної" гомодиктатури!

Як підсумок – одна репліка: давайте зберігати чистоту дефініцій. Якщо ми будуємо світову гомодиктатуру, то давайте це так і називати, а не ховатися за гаслами демократії. Це буде неприємно, проте чесно. Або ж якщо разом будуємо демократичне відкрите суспільство, тоді це передбачає те, про що я писав вище – право КОЖНОГО на свободу слова, право КОЖНОГО сповідувати віру (з усіма світоглядними наслідками), право КОЖНОГО публічно демонструвати свої переконання.

На сьогодні все! Уперед ламати списи у коментарях!

А для домашнього читання пропоную переглянути цей Маніфест.

powered by lun.ua
mivak _ 23.09.2008 15:50
IP: 88.81.229.---
Мне как человеку, который не может похвалится широкими познаниями Библии, сразу же вспоминается Содоми Гоморра, которые были покараны как цивилизации Богом. Значит мир захватили антиподы Бога-а восхваление содомитов есть ничто иное как пропаганда дьявола. Так мне кажется.
FUTURIST _ 23.09.2008 15:49
IP: 92.113.94.---
повтор для Кухарчука

ЕВРЕЙСКИЙ АНЕКДОТ


Встречаются как то Абрам и Изя
- давно не виделись
говорит Абрам
- да...
тянет Изя, но не удержавшись выстреливает скороговоркой

- Абраша ты слышал новость... Рабинович педераст...
- взял деньги и не отдал?
удивляется Абрам
- да нет, я в хорошем смысле этого слова...
В связи с анекдотом появилась политкорректная возможность употреблять слово "педераст" в негативной коннотации.
например:
РУСЛАН КУХАРЧУК – ПЕ...ДЕ...РА...СТ В ПЛОХОМ СМЫСЛЕ ЭТОГО СЛОВА...
p.s.
(1. Обратите внимание эта "фаша" (товарищ Кухарчук) комментить свои цыдули не разрешает
2. Не без удовольствия прочитал "Інформація про автора" – Народився у 1982- на Дніпропетровщині. Проте малою батьківщиною вважаю Скадовськ, ... слава богу, только таких "земель" нам на Дніпропетровщині и не хватало....)
Stalker_Strelok _ 23.09.2008 15:47
IP: 193.93.17.---
Я повністю походжуюсь з автором, що гомосексуализм являє собою загрозу не тільки для суспільства але й для людського виду як такий. Інші збочення також являють собою небезпеку, але гомосексуализм є найпоширинішим явищем. И з ним потрібно боротися, безжалістно і агресивно як з педофілами.

Я давно (3 роки назад) зрозумів що гомосексуалізм є раковою пухлиною, тільки не на тілі, а всередені тіла, і не суспільства, а виду. Спочатку вона була не величкою пухлиною, потім розрослася і почала давати метастази в освіту, науку, політику. И ми всі бачимо це на даний момент. На жаль імунна система (силові структури) не розпізнає ці ракові клітини (гомосексуалисти, лесбіянки), ба навіть більше іх захищає. Якщо пухлина буде достатньо велика – вона зможе ліквідувати людей як вид. І якщо не провести лікування – це питання часу.
Для гомосексуалістів, лесбіянок, а також інших людей з відхилиннями дуже дратують гетересексуальні пари (особливо здорові і щасливі) і вони намагаються довести що вони значно кращі. Більше того вони їх ненавидять і при першій лібшій можливості будуть руйнувати дані відносини.
На даний час ми можемо лише сповільнити розвиток даної пухлини, а не нанести по ній ніщивного точного удару. Причина одна
– Неможливо з достатньою точністью ідентифікувати гомосексуалістів і відрізнити від гетеросексуалів. Можна звичайно переслідувати геїв, але вони підуть в підпілля, пухлина зменшиться але остаточо не зникне.
Потрібно якнашвидше розробити систему розпізнавання геїв
tangerine _ 23.09.2008 15:44
IP: 83.236.160.---
Повністю підтримую статтю.
Olvija _ 23.09.2008 15:34
IP: 89.105.226.---
Особисто я конкретно проти, особливо як вони виклично поводяться. Називайте якими хочете диктатурами, нетерпимістю, але це ніщо інше, як розбещеність
Artar _ 23.09.2008 15:33
IP: 62.80.181.---
Влада меншості набагаааато гірша за владу більшості, хоча у владі більшості дуже багато недоліків. Але у владі більшості є якась логіка. Дякую за статтю. Повністю підтримую.
Приречений_жити _ 23.09.2008 15:32
IP: 213.154.215.---
Тут шось не те. У нас ставлення до гомо погане, а по ВІЧ інфекції ми на 2-му після Єстонії (чи Латвії) місці в Європі. І про пункт 4 не згоден. Тобто якщо людина гомо – то у неї не повинно бути прав?
soldatyk _ 23.09.2008 15:28
IP: 194.44.240.---
сумно. скоро не стане нас, бо так сталось, що у гомосексуалістів дітей бути не може... дивно, правда? цікаво, чому ще Бог не пристав на "цивілізовані" норми Європи і не дав можливости вагітніти всім підряд?
аморальність нас скосить скоріше, ніж всякі війни. в тому числі і содомія, і сексуальна розбещеність, що заходить вже так далеко, як ніколи.
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter