2 квітня 2012, 03:07

Юрій Стець і гомосексуалізм

"Телекритика" багато років справедливо відстоює стандарти об'єктивної журналістики. Але 22 березня вони про ці стандарти забули, наплювали на них з високої гірки і опублікували ось цю пропаганду під виглядом новини. Тут – розлогі цитати лише двох людей: народного депутата Юрія Стеця і одного з провідників руху українських гомосексуалістів Святослава Шеремета.

Вони вдвох з показовою єдністю "засуджували і викривали" законопроект N8711. Нагадаю, йдеться про законопроект "Про захист прав дітей на безпечний інформаційний простір", який забороняє пропаганду гомосексуалізму.

Як я вже зазначив, "Телекритка" (володіє сайтом "Медіаграмотність"), запхавши усю свою медіаграмотність подалі, забула бодай формально процитувати позицію авторів законопроекту або представників просімейних організацій. Як власне і забули вказати, що за документ зібрано по всій країні рекордні понад сто тисяч підписів – з іменам і адресами.

Тому, виконуючи функцію "гласу, що волає у пустелі" і намагаючись трохи мінімізувати пропагандистскьй ефект публікації "Телекритики", в чергове нагадую факти і коментарі. Вони викладені у моєму офіційному листі на ім'я Стеця Юрія Ярославовича. Бо, судячи з усього, він спробує заблокувати законопроект через рішення свого Комітету. Але я не певен, що сотні тисяч і мільйони громадян України зможуть і схочуть йому це простити.

І попри будь-яке рішення Комітету, законопроект N8711 має бути винесений на голосування у сесійну залу! Чи хтось хоче ризикнути проігнорувати більше ста тисяч підписів?! Вони та мільйони інших слідкують за позицією і голосуванням кожного депутата по цьому законопроекту. Особливо напередодні парламентських виборів.

А поки що – офіційний лист голові Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Стецю Ю.Я.

-------------------------

Шановний Юрію Ярославовичу!

Користуючись нагодою, засвідчуємо Вам глибоку повагу і звертаємося до Вас з наступним клопотанням.



20 червня 2011 року у Верховній Раді України був зареєстрований законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір) ". Реєстраційний номер – 8711. Даним Законом передбачається впровадження покарання за пропаганду гомосексуалізму в Україні.

Цілком очевидним фактом є те, що пропаганда гомосексуалізму і як наслідок його поширення складає загрозу національній безпеці України. Адже це призводить до зростання епідемії ВІЛ\СНІД, руйнує інститут сім'ї і поглиблює демографічну кризу. А будь-яке діяння, яке складає загрозу національній безпеці, неодмінно має каратися.

Окрім того, пропаганда та поширення гомосексуалізму, суперечать державній політиці України у справі захисту сім'ї і дитинства; зазіхають на традиційні для України сімейні та християнські цінності.

Щоб зупинити цей руйнівний процес, необхідно впровадити відповідні імперативні норми, які заборонять вітчизняним мас-медіа популяризувати і унормовувати одностатеві сексуальні стосунки. Для вирішення вказаних проблем конче потрібно створити умови для спрямування державної політики на покращення морального здоров'я нації, в тому числі шляхом впровадження дієвих механізмів утвердження сімейних цінностей та запобігання поширенню через засоби масової інформації проявів моральної розбещеності.

Повідомляємо, що в Україні зібрано вже понад сто тисяч підписів за цей законопроект, збір підписів триває. Більше сімдесяти тисяч підписів вже були передані співавторам законопроекту Царькову Є.І. та Григорович Л.С. У будь який час ми готові передати особисто Вам ще одну партію бланків з підписами.

Українська громадськість вже понад 4 роки домагається ухвалення цього закону. По всій Україні тривають вуличні акції, у тому числі – під стінами Парламенту. Ми мали особисте спілкування з лідерами найбільших фракцій – всі вони підтримують законопроект. Державний комітет телебачення і радіомовлення, а також парламентський Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму також офіційно висловили підтримку законопроекту.

Але саме Ваш Комітет визначений як основний у розгляді вказаного законопроекту. Тому просимо якомога швидше розглянути його та рекомендувати Верховній Раді проголосувати за документ у першому і другому читанні, а також – в цілому. Також просимо Вас запросити представників просімейних організацій на засідання фракції, коли розглядатимуть законопроект N8711.

Просимо повідомити про результат розгляду листа у зазначені законодавством строки.

З повагою,

Р.В. Кухарчук

-----------------------

Фактично цей лист адресується усім членам Комітету. Ось їхній перелік:

Абдуллін Олександр Рафкатович (фракція "БЮТ-Батьківщина")

Баграєв Микола Георгійович (фракція Партії регіонів)

Бондаренко Олена Анатоліївна (фракція Партії регіонів)

Голуб Олександр Володимирович (фракція Компартії України)

Кондратюк Олена Костянтинівна (фракція "БЮТ-Батьківщина")

Ландік Володимир Іванович (фракція Партії регіонів)

Муц Орест Павлович (фракція Партії регіонів)

Стець Юрій Ярославович (фракція Блоку "Наша Україна – Народна Самооборона")

Уколов Віктор Олександрович (фракція "БЮТ-Батьківщина")

Федун Олексій Леонідович (фракція Партії регіонів)

Шевченко Андрій Віталійович (фракція "БЮТ-Батьківщина")

І ще раз: попри будь-яке рішення Комітету, законопроект N8711 має бути винесений на голосування у сесійну залу! Чи хтось хоче ризикнути проігнорувати більше ста тисяч підписів?! Вони та мільйони інших слідкують за позицією і голосуванням кожного депутата по цьому законопроекту. Особливо напередодні парламентських виборів.

Трохи більше про норми і логіку законопроекту N8711 – ТУТ.

Додаткове корисне чтиво щодо всієї проблематики – ТУТ.

А ще – цікавий "їхній" Маніфест.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Увидеть, узнать, вспомнить!

Запланированный ГОЛОДОМОР в Украине имел место. Был ли это геноцид украинцев или же просто попытка сломить крестьянское антисоветское сопротивление – не знаю, можно дискутировать...

Відбулася церемонія Novomedia Awards 2013

У неділю, 17 листопада, в Українському домі відбулася церемонія нагородження Novomedia Awards. Урочистий захід тривав у рамках Міжнародного Форуму "Новомедіа"...

Химиотерапия, кибернож и ''Украин''

Всех очень взбудоражил "Украин". Мол, должно покарать всех, кто к нему причастен, ибо он не помог некоторым онкобольным. Но от этого показательного резонанса плохо пахнет...

Dr. S. K. Sharma хоче читати українською

Сиджу на журналістській конференції, слухаю Вересня, Куликова та інших колишніх і чинних бібісішників. І раптом під час блоку Q/A підноситься якійсь індієць і починає публічно непоганою українською мовою обурюватися з приводу того, що в Україні мало україномовної преси...

На Москву – под ''Прощание славянки''

Мое вокзальное наблюдение. Многолетнее. Когда от железнодорожной станции "Киев Пассажирский" отправляется фирменный поезд на станцию "Москва Киевская", звучит "Прощание славянки"...

Международный Форум Новомедиа – ''Здесь Будут Все!''

В этом году глобальное журналистское событие пройдет 15-17 ноября в Украинском доме на Европейской площади. Более 30 спикеров и 40 тематических сессий – в течение трех дней...