3 липня 2012, 10:50

8711: час голосувати і заборонити гомопропаганду!

Рівно рік у парламенті лежить зареєстрований законопроект N8711 "Про захист прав дітей на безпечний інформаційний простір", який забороняє пропаганду гомосексуалізму.

Кілька фактів про документ:

1. Національна кампанія з вимогою законодавчо заборонити пропаганду гомосексуалізму триває з 2007 року – без перерв та послаблень.

2. Протягом 5 років відбулися десятки акцій у різних регіонах України. Остання вулична акція у Києві 20 травня зібрала понад дві тисячі учасників.

3. У 2011 році відбувся тематичний всеукраїнський музичний тур по 12 містах "Всі разом – за справжнє кохання" – на підтримку ідей законопроекту.

4. В решті решт, 20 червня 2011 року 6 народних депутатів зареєстрували законопроект N8711 "Про захист прав дітей на безпечний інформаційний простір", який забороняє пропаганду гомосексуалізму. Депутати-співавтори представляють всі найбільші фракції парламенту: Євген Царьков (фракція Компартії України), Юлія Ковалевська (Фракція Партії Регіонів), Катерина Лук'янова (фракція Блоку "Наша Україна – Народна Самооборона"), Павло Унгурян ("Блок Юлії Тимошенко – "Батьківщина"), Тарас Чорновіл, (тоді – депутатська група "Реформи заради майбутнього"). Вони представляють фракції, які разом володіють більш, як 400 голосами.

5. ЗА законопроект, а також в цілому ЗА встановлення заборони на гомопропаганду зібрано близько 100 тисяч підписів і цей процес триває донині. Щотижня надходять нові бланки з підписами.

6. Сімдесят дві тисячі підписів передано особисто в руки народним депутатам Євгену Царькову і Лілії Григорович (співавтори законопроекту 8711).

7. П'ять тисяч підписів передано особисто в руки Юрію Стецю і Віктору Уколову (члени профільного Комітету Верховної Ради).

8. Законопроект 8711 отримав підтримку від профільного Комітету з питань свободи слова та інформації.

9. Є дві заяви Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, які категорично засуджують таке явище, як популяризація гомосексуалізму.

10. За законопроектом 8711 немає жодної політики, він об'єднує всі фракції, депутатів і громадян з різними політичними симпатіями. 8711 – це народна ініціатива, підтримана депутатами всіх провідних політичних партій.

Достеменно відомо, що президент України, голова уряду, голова Верховної Ради, а також лідери парламентських фракцій нині отримують листи від кількох українських та міжнародних організацій з проханням не допустити голосування за 8711. На українських decision makers чиниться шалений тиск з цього приводу.

Разом з тим мільйони громадян України чекають на голосування.

Всі уважно стежать і стежитимуть за поведінкою, заявами та голосуванням кожного народного депутата в контексті законопроекту 8711 або законопроекту з іншим номером, який встановлює заборону на пропаганду гомосексуалізму. Поіменний перелік тих, хто і як голосує (також тих, хто блокує винесення на голосування), буде поширений всіма можливими засобами. Це допоможе обрати в майбутній парламент лише тих, хто стоїть на боці здорового глузду і вічних незмінних цінностей.

Будь-яке діяння, яке складає загрозу національній безпеці, слід законодавчо заборонити і карати! Популяризація і унормування гомосексуалізму – це загроза національній безпеці. Аргументація:

1. Це автоматично призводить до епідемії СНІДу. Це відомий (водночас такий, що приховується) факт, що більше половини усіх носіїв ВІЛ у країнах ЄС – гомосексуалісти.

2. Це поглиблює вже існуючу демографічну кризу. І не треба волати, що причина у низькому рівні життя – подивіться на країни Західної Європи, де живуть, здається, непогано, проте корінне населення просто вимирає.

3. Це руйнує інститут сім'ї, який є фундаментом, у тому числі економічним, для будь-якої держави.

4. Це зазіхання на фундаментальні права людини – право на свободу слова, право сповідувати віру, право публічно демонструвати свої релігійні переконання.

Ситуація дуже проста і зрозуміла: якщо хтось з депутатів (або лідери фракцій, або голова парламенту, або заступники голови парламенту) затягують процес винесення законопроекту 8711 на голосування, вони показово і свідомо демонструють свою лояльність до ЛГБТ-ідеології і вважають, що можна продовжувати пропагувати одностатеві стосунки серед молоді та неповнолітніх. Це є сигналом для всіх виборців напередодні осіннього волевиявлення.

Читати також:

Наказание за пропаганду гомосексуализма: финишная прямая

Гомодиктатура

ЛГБТ-маніфест

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Увидеть, узнать, вспомнить!

Запланированный ГОЛОДОМОР в Украине имел место. Был ли это геноцид украинцев или же просто попытка сломить крестьянское антисоветское сопротивление – не знаю, можно дискутировать...

Відбулася церемонія Novomedia Awards 2013

У неділю, 17 листопада, в Українському домі відбулася церемонія нагородження Novomedia Awards. Урочистий захід тривав у рамках Міжнародного Форуму "Новомедіа"...

Химиотерапия, кибернож и ''Украин''

Всех очень взбудоражил "Украин". Мол, должно покарать всех, кто к нему причастен, ибо он не помог некоторым онкобольным. Но от этого показательного резонанса плохо пахнет...

Dr. S. K. Sharma хоче читати українською

Сиджу на журналістській конференції, слухаю Вересня, Куликова та інших колишніх і чинних бібісішників. І раптом під час блоку Q/A підноситься якійсь індієць і починає публічно непоганою українською мовою обурюватися з приводу того, що в Україні мало україномовної преси...

На Москву – под ''Прощание славянки''

Мое вокзальное наблюдение. Многолетнее. Когда от железнодорожной станции "Киев Пассажирский" отправляется фирменный поезд на станцию "Москва Киевская", звучит "Прощание славянки"...

Международный Форум Новомедиа – ''Здесь Будут Все!''

В этом году глобальное журналистское событие пройдет 15-17 ноября в Украинском доме на Европейской площади. Более 30 спикеров и 40 тематических сессий – в течение трех дней...