''Тушки'' мусять бути виключеними.
Я пропоную провести загальні збори опозиції у Парламенті. Скільки нас? Які думки? Чи є спільне бачення парламентської роботи, чи як і раніше лише бажання обставити одне одного " на повороті". Словом, потрібно підготуватися до серйозної опозиційної роботи. І Угоду про спільну опозиційну діяльність між НУНС і БЮТ потрібно підписати. Щоб показати серйозність намірів та діяти узгоджено.
Однак перед тим, переконаний, потрібно навести лад у самих фракціях. Є різні БЮТівці і різні "нунсівці". Я не буду перейматися колегами із БЮТу, зрештою у них реально працює механізм виключення із фракції. Чого не скажеш про НУНС, у якому усе змішалося – і влада, і опозиція. І прихильники Харківських угод і ті, хто протистояв фізично їх ухваленню. Ті, хто ходить на допити до прокуратури і ті, хто голосував за чинний уряд і щодня у ВР підтримує кожну забаганку цього уряду. До речі, голоси "тушок" стають у нагоді якраз тоді, коли треба скасувати пільги дітям війни або "чорнобильцям" чи ухвалити т. звану пенсійну реформу. Тобто у критичних для влади моментах. А відповідати повинен весь цей НУНС у цілому. Питаннячко! І не перший день!
Водорозділ перейдено. Політичні репресії йдуть по зростаючій. Створено Комітет опору диктатурі і йому потрібні дієві парламентські інструменти. Нехай у фракції лишиться половина чи й менше, але ті, хто обслуговує владу повинні бути, скажімо, у фракції Регіонів, там якраз зараз усіх "вливають" до себе. І аж ніяк не у опозиційній фракції, якщо вона справді такою є!
Тому "тушки" мусять бути виключеними, якщо не хочуть йти самі. Звісно, на засіданні фракції по цій темі буде дискусія із переходом у бурхливу суперечку, аби тільки рішення не приймати, як це не раз уже було. Однак набагато чесніше просто ухвалити сухе чоловіче рішення, ніж довго і ні про що балакати. Чесніше перед виборцями, чесніше перед країною.