В'ячеслав Кириленко Український політик

РЕВОЛЮЦІЯ НА ГРАНІТІ. ТРИДЦЯТЬ РОКІВ.

02 жовтня 2020, 11:08

Тридцять років тому ми вийшли на площу. Ми хотіли лише одного – Самостійної України. А разом із нею процвітання нашому народові та особистої свободи. Наше політичне голодування тривало лише два тижні, але ці два тижні докорінно змінили ставлення українців до України. На наших очах, у розмовах і дискусіях на "периметрі" наметового містечка, у співчутті та активній підтримці народжувалася інша Україна. Україна, яка розірвала пута совка та більшовизму і стала на шлях Свободи.

Наші вимоги стали тоді концентрованим маніфестом Молодої України та містили у собі все, що потрібно було для здобуття та становлення Української Держави: багатопартійні вибори як стандарт демократії, служба у армії на території України як прообраз свого майбутнього війська, відмова від нового "союзного договору" як незворотність шляху до Незалежності, позбавлення майна злочинних кпсс та влксм як знищення бази для їхньої монополії на владу.

У важкій та чесній боротьбі ми здобули перемогу. Понад усе моральну, понад усе у боротьбі за серця людей. Я і зараз вважаю, що результат Референдуму за Незалежність – понад 90% "За" – є найголовнішим наслідком першої української революції новітнього часу – Революції на граніті.

Проте подальше життя навчило нас, що жодна перемога не є остаточною та кожну перемогу необхідно уміти захистити. Тому, вітаючи у ці дні один одного, ми маємо пам'ятати, що наше студентське голодування було унікальним етапом у великій боротьбі за Україну, яка триватиме ще довго. І велика честь бути співтворцями того етапу випала нам.

Вітаю усіх причетних із 30-літтям нашого Спротиву. Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 7
Log Log _ 05.10.2020 14:32
IP: 91.196.178.---
Влад Дорошенко:
без мовних обмежень
Тобто без української мови?
Влад Дорошенко _ 05.10.2020 13:09
IP: 94.158.95.---
Влад Дорошенко:
Ми хотіли лише одного – Самостійної України. А разом із нею процвітання нашому народові та особистої свободи?
А досягли "олигархическая власть + люмпенизация и деиндустриализация всей страны"?
А треба було хотіти "демократичної влади без мовних обмежень, але з жорстокими антимонопольними обмеженнями + цифровізації всієї країни з високотехнологічною промисловістю, розвинутою наукою і освітою"
Влад Дорошенко _ 04.10.2020 22:41
IP: 94.158.95.---
Ми хотіли лише одного – Самостійної України. А разом із нею процвітання нашому народові та особистої свободи?
А досягли "олигархическая власть + люмпенизация и деиндустриализация всей страны"?
Анатолий Герасименко _ 04.10.2020 00:47
IP: 195.191.58.---
Log Log:
Анатолий Герасименко:
У тому і біда, що через рік переміг Кравчук, а не Чорновіл.
Думаю, що жоден з них не голосував за Кравчука.
А тепер Ваш новий кумир витягнув Кравчука,
а ще гірше Фокіна.
Чесно кажучи, я маю дуже великі сумніви щодо можливої перемоги Чорновола у 1991 р. Він сприймався в тодішньому суспільстві дуже неоднозначно. А в центральних і східних областях у нього шансів тоді майже не було. А ось на наступних виборах 1994 року він вже був доволі конкурентноспроможним. Але тоді переміг Кучма... Що могло би статися, якби не сталася трагедія і якою могла би стати, чи не стати наша країна ще через кілька років – це вже речі абстрактні, бо залежать виключно від власної фантазії і вподобань. На жаль, історія складається з доконаних фактів, а все інше – публіцистика.
Log Log _ 02.10.2020 23:54
IP: 128.124.149.---
Анатолий Герасименко:
У тому і біда, що через рік переміг Кравчук, а не Чорновіл.
Думаю, що жоден з них не голосував за Кравчука.
А тепер Ваш новий кумир витягнув Кравчука,
а ще гірше Фокіна.
Анатолий Герасименко _ 02.10.2020 19:35
IP: 195.191.58.---
Хоча я і не був безпосереднім участником тих подій, але був також там і ходив і спілкувався з хлопцями, бо деяких з них знав особисто. Багато хто і не усвідомлював до кінця, що відбувається насправді, але молодість, наполегливість, та жага до змін були тоді поза все. А чи можна зараз, через тридцять років сказати, що ми здобули усе, про що мріяли і що все склалося так, як гадалося? Звісно, що ні... Але, все ж таки спогади про ті часи і події залишилися дуже теплі...
Елена Величко _ 02.10.2020 11:32
IP: 95.132.150.---
"У важкій та чесній боротьбі ми здобули перемогу. Понад усе моральну, понад усе у боротьбі за серця людей. Я і зараз вважаю, що результат Референдуму за Незалежність – понад 90% "За" – є найголовнішим наслідком першої української революції новітнього часу – Революції на граніті."- (с)
Революція на граніті – то була частина загального світового процесу, що зв'язаний з падінням Берлинської Стіни.
Так само, ця Революція – частина процесу Незалежності України, а саме становлення як самостійної держави.
Для самостійності держави, революція повинна створити умови РОЗВИТКУ, тобто основу, матрицю, структуру управління та зміст, сутність процесу, його розвиток на благо тих, для кого робилось. Незалежність робилась ДЛЯ НАРОДУ, на благо поколінь,збереження спадщини та Активів для народу та наступних поколінь, для розвитку. Що досягнуто за 30 років?
Чинити спротив, то одне, СТВОРЮВАТИ САМОСТІЙНУ ДЕРЖАВУ – це інший процес, який треба розуміти та робити зразу, для народу.- для цього влада.
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter