4 вересня 2007, 22:05

Тимошенко і Коломойський – докази лежать на поверхні

Аналіз виборчих списків – надзвичайно захоплива справа. Особливо коли кандидат, який записався під грифом "тимчасово не працює", виявляється компаньйоном Ахметова або "смотрящім" від Коломойського чи російського лужніковського угрупування.

Коли прослідковуєш ці зв'язки, стає очевидним справжнє павутиння української політики.

Сьогодні у нас була стаття про чотирьох досі непублічних кандидатів у депутати в списках "Нашої України", блоку Тимошенко і Партії регіонів.

Особливо цікавою біографією вирізняється екс-громадянин Росії Юрій Бут з президентського блоку.

Коли пишуть про інтереси тих чи олігархів у складі політичних сил, то зазвичай аналізують сам список. Насправді, є ще цікавий розділ – уповноважені особи партії чи блоку.

Щойно, коли продивлявся списки другого і третього ешелону, ще раз автоматично перевірив облікову картку Блоку Тимошенко у Центрвиборчокомі.

http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2007/w6p001

Але зайшов не в розділ "виборчий список", а в розділ "представники та уповноважені особи". Тут знайшлося підтвердження того, про що багато і часто говориться: зв'язок Тимошенко-Коломойський.

Отже, уповноваженими особами БЮТ у загальнодержавному виборчому окрузі є п'ятеро людей:

- Турчинов Олександр Валентинович, Рада національної безпеки і оборони України, перший заступник секретаря РНБО

- Лук'янчук Руслан Валерійович, тимчасово не працює

- Портнов Андрій Володимирович, тимчасово не працює

- Пилипенко Володимир Пилипович, Юридична компанія "Корпоративні технології", адвокат

- Гайдай Марина Вікторівна, Юридична компанія "Корпоративні технології", юрист

Поява Турчинова виглядає природньою. Лук'янчук – це права рука Турчинова з фінансових питань, займається внутрішнім аудитом БЮТ.

Третій уповноважений – Портнов, адвокат, пов'язаний з Ігорем Коломойським.

Колись, на початку 2000-х років, трапилася історія, яка зараз виглядає як конфуз – саме Портнов допомагав Коломойському перебрати контроль на Південним гірничо-збагачувальним комбінатом.

А витісняли з підприємства вони тоді... Тимошенко. І захищати її інтереси на Південний ГЗК приїжджав особисто Турчинов. А зараз Портнов – один з провідних правників БЮТ.

Двоє останніх – Пилипенко і Гайдай – названі юристами компанії "Корпоративні технології". Це – одна з приватівських структур.

Згідно з базою даних податкової, керівник "Корпоративних технологій" – Сергій Петрашко, який, крім інтересів "Привату", також виступав адвокатом Віктора Медведчука і був керівником компанії "Портнов і партнери".

А серед засновників юрфірми "Корпоративні технології" – приватівська компанія "Промрезерв". Мережу зв'язків між цими людьми і "Приватом" можна розкручувати і далі...

Отже, троє з п'яти уповноважених блоку Тимошенко в загальнодержавному окрузі напряму пов'язані з "Приватом". Напевно, це все є просто збігом обставин.

powered by lun.ua

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...