Сергій Лещенко

Три привітання для Януковича

06 вересня 2012, 00:59

У день незалежності України адміністрація президента поширила інформацію, що Віктор Янукович отримує привітання від закордонних лідерів.

Серед іншого, як повідомила Банкова, привітання надіслали Барак Обама, Володимир Путін та британська королева Єлизавета ІІ.

Що всередині цих привітань, адміністрація президента не повідомила. Але на запит Української правди вони надали копії цих послань.

Послання Путіна – це суцільне знущання. Набір тексту про "спільні духовні та культурні корені", риторика про "взаємовигідне співробітництво".

І це на фоні безкінечних, але безрезультатних переговорів по газу протягом двох з половиною років. Тобто саме це побажання Путіна – просто ритуал, який не вартий паперу, на якому його написано.Послання Обами – більш цікаве. Там заклик до демократизації. Про це жодним чином не обмовилася Банкова в повідомленнях, хоча дуже сумнівно, що вони часто отримують послання від Обами,

"Свобода та спільні цінності – головний елемент нашого партнерства". "Ми залишаємося відданими працювати з вами в розбудові демократичних інституцій та верховенства права в Україні", – пише Обама.

Але в реальності це все бла-бла-бла, як кажуть самі американці. Вони продовжують розмовляти з Києвом мовою закликів, не розуміючи, що їх не чують.Найчесніше написала британська королева, яка просто побажала щастя та процвітання українській владі та українському народу.

І головне, що влада буде максимально швидко втілювати в життя побажання королеви у тій частині, яка стосується їх персонального добробуту.

powered by lun.ua
Коментарі — 61
Spirito _ 07.09.2012 11:46
IP: 93.72.94.---
3. ситуацию в них,их экономическую деградацию и депопуляцию невозможно собственными силами,"-объясняет эксперт.,По ее (Кляйн) мнению,США посылают России сигнал о том,что не считают ее важным партнером в Азии.,Поэтому движение России на данном этапе берлинский эксперт (Штефан Майстер) описал так:"На ручном тормозе – в Азию." -Корр.,7.09.2012.,"Россия пытается миллиардными проектами скрыть свою слабость на Дальнем Востоке".
"В нашей стране играть с национальностями,играть с религией – все равно что курить на бензоколонке", -сказал Песков в интервью телеканалу Дождь,комментируя приговор участницам Pussy Riot." -Корр.
Spirito _ 07.09.2012 11:32
IP: 93.72.94.---
2. Тоді в кабінеті Сталіна Судоплатов сказав,що відміняти дерективу не потрібно,але спочатку потрібно покінчити з бандерівщиною.Ця деректива й далі є діючою,лише перекочувала з теки генсека в теку президента Росії.Коли я спілкувався з Горбачовим,то запитав його чи бачив він цю річ.Він сказав,що бачив не лише цей документ,але й багато чого іншого,про що не має права говорити.Мер Москви Лужков казав:"Украинского государства никогда не было и не будет.Мы могли взять Малороссию в 2004г.,но мы ее заберем всю и тогда господа националисты за все ответят.",Повертаючись до тої зловісної дерективи.Там є такий пункт:"После выселения украинцев,Украину заселить верными нациями страны.",Згадаймо – його дід був кухарем у Леніна і Сталіна.Це була особа,якій довіряють... (?)
"По мнению эксперта Дмитрия Суслова,особено важно привлечь внимание участников мероприятия к восточным регионам России."Уже очевидно,что добиться развития Дальнего Востова и Восточной Сибири,переломить нынешнюю чудовищную
Spirito _ 07.09.2012 11:13
IP: 93.72.94.---
"Нас связывает совместная история,традиции дружбы"
"Спогади про цю зустріч залишив В.Затонський:"Тов.Зінов'єв тоді своєї думки не висловив,але більшість присутніх були щиро переконані,що Центральну Раду треба розігнати...але тоді й гадки не може бути за якусь там Україну,бо все це вигадки націоналістів." -ІП,5.09.2012.М.Ковальчук
Зі Звернення екс-депутата СРСР М.Куценка: "Чому ми сьогодні не публікуємо матеріалів,навколо яких потрібно розгорнути дискусію.Чому цю дерективу (22.06.1944) досі не обговорено.,У ній ідеться про негайне виселення всіх українців у сім областей крайньої півночі Росії.,"Мы этим только подтолкнем взрослое население Украины в банды Бандеры".На що Сталін йому сказав:"Хрущ,ты это говоришь просто так,но у меня есть человек,который знает не на словах,что такое Бандера...Он был там." І до Сталіна було запрошено генерала Судоплатова,який свого часу входив у провід ОУН.,"Отец получил задание лично от Сталина на уничтожение Коновальца...",
Olga Marsh _ 06.09.2012 18:17
IP: 86.148.116.---
Mykola Kulchynsky:
Галю, ще раз. Питання не в граматиці, а в тому, що артикль перед назвою нашої країни вживався зумисне – всупереч граматичним правилам, і для того, щоб нас принизити. Це не моя думка, а багатьох філологів. У тому числі тих, які давно мешкають у США

У своєму пості я відзначив, що, виходячи з наведених листів, артикль той вживати перестали.

У чому проблема? Які особистості і яка теорія змови?
артикль вживався коли ми були республікою великого і неділімого Совецкого Союза як-от the republic of Ukraine але так як Україна тепер незалежна окрема країна (а не частина Sovient Union) тому вживається без артикля. Кінчай воші шукати і давай до суті написаного бо більше принизити Україну ніж її лідер вже ніхто не може. Згоден?
Olga Marsh _ 06.09.2012 18:13
IP: 86.148.116.---
Селянка:
ганна-ахметова:
Ні, Ганю, "золотий унітаз" давно перетворився на українську "Чашу Грааля", а наші журналісти – се своєрідні "Лицарі круглого столу", що марнують життя у її пошуках.
Але ж Ви не могли не помітити, що майже всі їхні випліди гідні хіба що сього немудрящого сантехнічного виробу.
http://infocorn.org.ua/materials/author_column/Kod_Mezhigirya_bambuk_dlya_Dena_Brauna/49067
Mykola Kulchynsky _ 06.09.2012 18:03
IP: 193.108.128.---
Галю, ще раз. Питання не в граматиці, а в тому, що артикль перед назвою нашої країни вживався зумисне – всупереч граматичним правилам, і для того, щоб нас принизити. Це не моя думка, а багатьох філологів. У тому числі тих, які давно мешкають у США

У своєму пості я відзначив, що, виходячи з наведених листів, артикль той вживати перестали.

У чому проблема? Які особистості і яка теорія змови?
Olga Marsh _ 06.09.2012 17:51
IP: 86.148.116.---
oldloaf:
И от украинского народа: "Что б вы сдохли..."
:)))
Olga Marsh _ 06.09.2012 17:50
IP: 86.148.116.---
ги-ги "процвітання народу" додали лише для прілічія
Galina Gerasym _ 06.09.2012 16:29
IP: 178.216.8.---
Mykola Kulchynsky:
по-перше, не переходьте на особистості, по-друге, не бачу жодної суперечності з тим, що написала я. У всяяких раритетних підручниках кілька країн були винятком, ця норма відмерла. Всі цивілізовані нейтів-спікери говорять "Україна". Без артикля. Тільки українці, в мові яких немає артиклів, здатні перетворити це на ознаку теорії змови:)
Mykola Kulchynsky _ 06.09.2012 16:01
IP: 193.108.128.---
Galina Gerasym:

Галю, як мандрівний філософ Ви мали б менш категорично говорити про речі, які вам відомі, але не до кінця. Ось прочитайте хоча б цей текст http://www.infoukes.com/faq/the_ukraine/
oldloaf _ 06.09.2012 14:48
IP: 176.8.74.---
И от украинского народа: "Что б вы сдохли..."
Atass _ 06.09.2012 14:46
IP: 91.200.72.---
Racionalist:
Victor Jakubowski:
наши журналисты раздувают вражду на ровном месте/QUOTE]
Казлы, в натури! Раздувают и раздувают! Без них бы гарант и Межигорье не скомуниздил. Все они, падлюки. Не будь их, можно и без охраны ездить и без мигалок! Удавить! Пока гарант трудится, по пенькам скачет, они, гады, все портят. Он все про народ, про стабильность, не ест, не спит, все про людей, кожного чует! Неблагодарные!
a_banda_kto _ 06.09.2012 14:33
IP: 93.127.97.---
"Я знаю, как сильно немецкая нация любит своего вождя, и поэтому мне хочется выпить за его здоровье, – поднес бокал Иосиф Сталин на небольшом банкете после подписания.
Для немцев это было неожиданностью. В ответ Риббентроп поднял тост за Сталина и советское правительство.
Сталин поздравил Гитлера с победой над Польшей В конце 1939 года в декабре 31-го, Сталин и Гитлер обменялись новогодними поздравлениями.
Гитлер – Сталину: "Лучшие пожелания личного благополучия Вам, а также будущего процветания народам дружественного Советского Союза"
Сталин – Гитлеру: " Дружба народов Германии и Советского Союза скрепленная кровью, имеет все основания быть длительной и прочной"
Гитлер поздравил Сталина с днем рождения и подарил ему специально изготовленный "Мерседес-Бенц".
Сталин поздравил Гитлера с вторжением немецкой армии в Норвегию.
Сталин лично поздравил Гитлера телеграммой в день взятия Парижа! Назвав это событие "справедливой победой над французским империализмом".
Racionalist _ 06.09.2012 14:31
IP: 91.124.105.---
Victor Jakubowski:
Такое впечатление, будто ты знаешь "правду жизни". Твоя "правда жизни" подсказана тебе вот такими писаками. Заведи свое мнение, старпер.
Kanada _ 06.09.2012 14:29
IP: 124.171.218.---
Три привітання?! І все?!
А шо Анжела, найкраща подруга, нічого не прислала?
Racionalist _ 06.09.2012 14:29
IP: 91.124.105.---
Victor Jakubowski:
Я говорил про "Послання Путіна – це суцільне знущання". КАКОЕ ТАКОЕ "знущання"? Это была просто отписка. Я говорю о том, что наши журналисты раздувают вражду на ровном месте, т.к. плюнуть в массы такой вот "послание Путина – издевка" – это нифика не объективное (!) освещение фактов. лишь бы громкий заголовок. Сам себе подтирай все, что тебе там надо.
Galina Gerasym _ 06.09.2012 13:49
IP: 178.216.8.---
Rena:
ну так і я про це. Там за часів царя гороха було кілька винятків – Україна, Аргентина і ще пару країн, але зараз вони вже не вживаються.
ганна-ахметова _ 06.09.2012 13:45
IP: 93.74.80.---
Селянка:
kameluk:
Серега! Ты что уже совсем выдохся, что такую хрень пишешь? Лучше уж про Межгорье
Просто Пан??? Лещенко прочитавши повідомлення про вітання вирішив що демократи й "могутні" тирани не могли зізволити привітати Януковича. Тому в надії на сенсацію швиденько листовно запитав про тексти цих вітань. Сенсації не вийшло й аби всі журналістські перейми не потрапили до золотого унітазу наклепав цей беззмістовний блог.
Там у вас в АП зoвсiм клепок немаэ?! До золотого унiтазу може потрапили тiльки продукт життэдiяльностI oрганiзму Проффесора, або те що ваш вiддiл йому пише, тiпа "заангажованностi журналiстiв", бо золотий унiтаз це покращення життя у межигiр'I, там можна "пачути кажнава". Звiдки у Лещенка золотий унiтаз – вiн що бюджетом краiни гендлюэ? Брешiть та не забрехуйтеся! Краще нiж на УП брехати, пишiть грамотнI тексти своему Проффесору, а то сором на весь свiт його маячню слухати
Petro Solovey _ 06.09.2012 13:21
IP: 37.19.197.---
Сірожа,нема нічого дивного з їхнього боку,ніхто не хоче Україну втрачати,всі хочуть мати вплив.
Evgeny Samoylenko _ 06.09.2012 13:01
IP: 176.36.171.---
"ЕГО ПРЕВОСХОДИТЕЛЬСТВУ..."

ахаххаа

вот это у них в России троллят дико
Rena _ 06.09.2012 12:44
IP: 194.44.160.---
THE перед назвою нашої країни вживати НЕКОРЕКТНО.

Тому там все правильно в цьому плані.
Victor Jakubowski _ 06.09.2012 12:44
IP: 178.151.158.---
Racionalist:
А по-моему письмо от Путина очень даже ничего. Уважаемый Сергей Лещенко, охладите пыл своей националистической ненависти. Это письмо – чистая формальность. Никаких издевок и скрытых контекстов тут искать не стоит. Займитесь работой.
"... Тобто саме це побажання Путіна – просто ритуал, який не вартий паперу, на якому його написано..." и "...Это письмо – чистая формальность..." Всё? Ты не понял? Не понял, шо написано? Это ты "охлади"...Свой "шовинистический угар". "Рационалист" "натужный...Хто говорил об "...Никаких издевок и скрытых контекстов...", недо...мок? Дядя говорил тебе о сложившемся противоречии между словами и "правдой жизни". Иди делом займись, а не цепляйся к взрослым со своими комплексами. Тебе от "доминантного самца" – всё "ничего"! П...пу подотри.
Rena _ 06.09.2012 12:43
IP: 194.44.160.---
Селянка:
...... Лещенко прочитавши повідомлення про вітання вирішив що демократи й "могутні" тирани не могли зізволити привітати Януковича. Тому в надії на сенсацію швиденько листовно запитав про тексти цих вітань. Сенсації не вийшло й аби всі журналістські перейми не потрапили до золотого унітазу наклепав цей беззмістовний блог.
-

ЯК ЦЕ – НЕ ВИЙШЛО СЕНСАЦІЇ?!!!!!!

Та ж В ТИХ ЛИСТАХ НЕМА НІ ОДНОГО СЛОВА про Його День Народження!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Лише про День Незалежності. Привітання Українському Народові.
В американському листі, просто передається Народові України через Президента.
Galina Gerasym _ 06.09.2012 12:43
IP: 178.216.8.---
Mykola Kulchynsky:
о, боги, я вшоці, це просто правила англійської мови. артикль the вживається тільки перед назвами держав, де є щось типу "штати, федерація, республіка" і т. д., тому що тоді йдеться про КОНКРЕТНУ Чеську Республіку, КОНКРЕТНІ Сполучені Штати Мексики і т. д. А якщо це просто країни, то артикль відкинули, як архаїзм, тобто те, що він собі є в радянських підручниках з англ.мови не значить, що він присутній в жвій мові. Не шукайте прихованих змістів там, де їх нема.
Rena _ 06.09.2012 12:40
IP: 194.44.160.---
Racionalist:
А по-моему письмо от Путина очень даже ничего...
-

Ключове слово – выд ПУТІНА!

Про решту два листи тупо набрехали. Не вітав там ніхто Яника з ДН!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter