Сергій Лещенко Колишній журналіст "Української Правди", колишній депутат від Блоку Петра Порошенка.

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

11 травня 2019, 15:57

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам. Тому мене мало цікавлять політичні ігрища, але нинішня ситуація потребує пояснень.

Приватний адвокат президента Трампа Руді Джуліані поза своєю волею був втягнутий в сценарій генпрокурора Юрія Луценка з порятунку власної долі.

Отже, Луценко не хоче йти з посади генпрокурора, хоча його відставку вже анонсував Володимир Зеленський.

Все банально – Луценко немає куди йти. Він думав, що Порошенко переобереться на другий термін, а Луценко очолить партію на виборах і стане потім прем'єр-міністром. Тому він анонсував свою відставку ще восени 2018 року. Про це знають усі в політиці, а про претензії бути головою уряду я особисто чув від Луценка три роки тому, коли зняли Кабмін Яценюка і нинішній генпрокурор включився у конкурентну боротьбу з Гройсманом.

Але настав 2019 рік. Порошенко програв і наполеонівський план Луценка провалився. Партія Порошенка не набере достатньо голосів, щоб Луценко міг претендувати на прем'єр-міністра. До Вакарчука чи Кличка нинішнього генпрокурора не візьмуть. Ось він і вирішив залишитися, зачепитися за нинішню посаду, але вже через американців.

І, щоб вони його захистили від відставки, Луценко придумав історію про те, що екс-віце-президента США Байден в інтересах свого сина тиснув на Генпрокуратуру України з метою закрити справу проти екс-міністра екології Миколи Злочевського та його газової компанії "Бурізма".

БРЕХНЯ 1

На жаль, адвокат президента Трампа став мішенню для маніпуляцій та брехні з боку генпрокурора Юрія Луценка. Джуліані як американський політик навряд може уявити, що генпрокурор може бути настільки брехливим. Може, якщо це генпрокурор без вищої освіти та моральних рамок – Юрій Луценко.

Отже, Луценко не хоче втрачати посаду генпрокурора і вигадав легенду, яку зараз "продає" американцям. Начебто Байден захищав інтереси свого сина в компанії "Бурізма" та домагався звільнення генпрокурора через справу проти "Бурізми" та Злочевського.

Але правда полягає в тому, що саме Луценко закрив цю справу! І після цього сірий кардинал Кононенко літав на зустріч зі Злочевським у Відні, що була сфотографована журналістами. А компанія Злочевського почала постачання газу на завод Порошенка-Кононенка. І саме чинний президент називав Злочевського "нормальний парєнь" на записах у своєму кабінеті.

Щоб вирватися з цього периметру кругової поруки Луценко-Порошенко-Кононенко-Злочевького, і була вигадана вся ця історія.

БРЕХНЯ 2

Луценко систематично дезінформує Джуліані з метою збереження своєї посади генпрокурора. Наприклад, Луценко бреше в своїх твердженнях, що "чорна бухгалтерія" Партії регіонів є сфальшована. Навпаки, експертиза та допити фігурантів цього документу підтвердили його правдивість.

А в Америці правдивість чорної бухгалтерії була доведена вироком по справі Манафорта, адже транзакції в бухгалтерії по Манафорту було підтверджено документально, що зрештою і довело ухилення Манафорта від сплати податків та його засудження у США.

БРЕХНЯ 3

Крім того, Луценко дезінформував, що когось було засуджено в Україні за втручання в американські вибори. А насправді було зрежисоване Банковою рішення Окружного адміністративного (не кримінального!) суду Києва за позовом корупціонера Розенблата. І це рішення не вступило в законну силу. До речі, на понеділок призначена апеляція за цим позовом.

БРЕХНЯ 4

Так само брехнею є постійні твердження оточення Луценка про якусь кримінальну справу, яку розпочали в Америці щодо його викриттів про "чорну бухгалтерію Партії регіонів" та "змову Байдена", про допити, які вже проводять у зв'язку з цим, про "ворогів Америки".

Цього тижня я повернувся із США, де перебував на травневі свята, офіцером на кордоні мені на найближчі шість місяців дозволено перебування в Америці. А під час подорожі навіть записав відеоблог напроти нерухомості Пола Манафорта в Нью-Йорку, яка була конфіскована в результаті його шахрайських дій, виявлених ФБР та підтверджених вироком американського суду.Думаю, Джуліані зрозумів, що Луценко систематично вводив його в оману та скасував свою поїздку.

Тепер нам як українцям треба дати моральну та політичну оцінку діям Луценка, який заради збереження посади втягнув Україну в конфлікт між двома політичними партіями в Америці, при чому систематично вдаючись до брехні та маніпуляцій у спілкуванні з Джуліані.

Мене хвилює те, що в результаті меркантильних дій генпрокурора вчергове буде кинуто тінь на репутацію України, яку в американській пресі будуть обговорювати у негативному контексті, і це черговий аргумент на користь звільнення Луценка з посади.

____

Детальніше – тут:

Підписуйтеся на мій ютюб-канал https://www.youtube.com/channel

Підписуйтеся на мій телеграм-канал https://t.me/LeshchenkoS

powered by lun.ua
Коментарі — 82
Taras Shyyko _ 11.05.2019 22:15
IP: 35.235.226.---
Джуліані про одне, Лещенко про інше. Очевидно що псевдо журналіст настворював проблем в україно-американських відносинах (
Залишилося ще приплести американця до українських корупційних скандалів і вийде не погана історія)))
Максим Чарушниковв _ 11.05.2019 22:12
IP: 35.235.226.---
Візьміть сильно когось за яйця або домовтесь з одним з стратегічної 7 чи 9, і після його показів ПОП і ко зникнуть навічно))
korowin _ 11.05.2019 22:07
IP: 35.235.226.---
Michael Tolstoy:
Sergey, I hope you get extradited to USA and get 10 years in jail for creating hate among American, Ukrainian and Russian societies. Ukraine and Russia are brotherly countries. Starting in 2020, because of you, Ukrainian people will be left with no gas during the winter. Only Russia will be able to save Ukranian people and you will be jailed either in USA or Russia.
FOAD
Michael Kot _ 11.05.2019 22:03
IP: 35.235.226.---
А доказательство в виде страниц из "Амбарной книги", конечно же, было получено в полном соответствии с законом: погром офиса политической партии с поджогом и убийством. И потом эта "вонючка" была выброшена в публичное пространство в разгар кампании по выборам Президента Соединенных Штатов. Это ли не вмешательство в выборы? Пишу також англійською, щоб мене почули усі. And the proof in the form of pages from the "accounting book", of course, was obtained in full accordance with the law: rout of the office of a political party with arson and murder. And then this "stink" was thrown into public space at the height of the campaign for the election of the President of the United States. Is this not interference?
Mintai Buharin _ 11.05.2019 21:48
IP: 35.235.226.---
Странный тип этот Лещенко. Все в чужие глаза вглядывается, про свои забывает
Анна Павловская _ 11.05.2019 21:40
IP: 35.235.226.---
Можно по-разному относиться к Лещенко, но здесь он прав. Почему Джулиани утверждает, что "амбарная книга" ПР – фейк? Откуда он взял, что Лещенко осужден за вмешательство в выборы в США? И т. д. Столько несусветной чуши и грязи. Причем омерзительно выглядят все стороны. И Розенблат, и Генпрокурор, и те, кто положили дело Злочевского под сукно, и Байден, и Манафорт, и Трамп вместе со своим адвокатом, и наш ныне действующий гарант. Вопрос: кто должен нести ответственность за не совсем адекватного Генпрокурора Украины, из-за слов и действий которого страна ввергнута в скандал? Ответ: ПАП и те депутаты ВР, что проголосовали за его назначение. Интересно: Лещенко голосовал за его назначение?
Юрій Дрозд _ 11.05.2019 21:15
IP: 35.235.226.---
Лещенко вважає Джуліані за довірливого дурня? Серед американських адвокатів таких немає. Особливо тих, що сліпо довіряють прокурорам.
Пан Лещенко крутиться, мов вугор на сковородці. І не вперше. Згадайте його сумнозвісну аферу з квартирою, як він переконував усіх, що насправді її в основному купили йому жінки.
Юрій Дрозд _ 11.05.2019 21:08
IP: 35.235.226.---
Petro Seric:
За славян только Россия заступалась, а теперь не будет, поумнела Россия Матушка.
Ви хочете сказати, що Росія завжди намагалася підм'яти всіх під себе. Сподіваюся, що такої лафи цим бандюгам більше не буде.
Себастьян Перейро _ 11.05.2019 20:57
IP: 35.235.226.---
Смешно. Адвокат президента США такой простак и его так легко обмануть.
Bohdanchyck _ 11.05.2019 20:52
IP: 35.235.226.---
Серьожа пускає дим і переводить стрілки (оскільки мова іде не тільки про Байдена, і НЕ тільки про бухгалтерію, ...). С.Л. своєю 'принциповістю' далеко не втік від (недоумка) Луценка.

Rudy Giuliani Plans Ukraine Trip to Push for Inquiries That Could Help Trump
May 9, 2019
...w.nytimes.com/2019/05/09/us/politics/giuliani-ukraine-trump.html?rref=collection%2Ftimestopic%2FUkraine
... Mr. Trump has also sought to stir up interest in claims that Ukrainian officials tried to benefit Hillary Clinton in 2016 by focusing attention on Mr. Manafort's business in Ukraine. The attention forced Mr. Manafort to resign from the Trump campaign, but allies of the Ukrainian officials involved have denied that they acted improperly to benefit Mrs. Clinton's campaign. Mr. Trump has recently suggested he would like Attorney General William P. Barr to look into the material gathered by the Ukrainian prosecutors.
Фулюган Фулюганов _ 11.05.2019 20:35
IP: 35.235.226.---
Сергей – это все ерунда – вопрос в том что фильм показанный про Савченко – это обыкновенный мультфильм снятый на детскую видеокамеру – я просто не понимаю как можно было смотреть вот те мультики в В-Зраде = те видео сняты на несертифицированные камеры – НЕТУ В УКРАИНЕ НИ ОДНОГО ДСТУ ПО СЕРТИФИКАЦИИ ВИДЕО === НЕТУ!!!! даже полиция отказывается применять видеофиксацию по именно этой причине – потому как эти видео – банальное фуфло!!!
Victor Pavlov _ 11.05.2019 20:32
IP: 35.235.226.---
да, студєнт зашкварілся по-взрослому
Микола Грінченко _ 11.05.2019 20:04
IP: 35.235.226.---
О. Юрій Кролевський:
Справу про корупцію Злочевського закрило НАБУ
Отож. На прохання марі Йованович, яка мала величезний вплив на Ситника та НАБУ вцілому
Микола Грінченко _ 11.05.2019 20:03
IP: 35.235.226.---
А мені здається що це Лещенко почав таку заворуху ще у 2016 році, коли вилив чорну бухгалтерію регіонів. І що саме цікаве, що саме ті сторінки, в яких був політтехнолог Трампа.І тепер він не знає що з цим всим робити, бо вже мав допит у США, а тепер ще й можуть візи позбавити
О. Юрій Кролевський _ 11.05.2019 19:58
IP: 35.235.226.---
Справу про корупцію Злочевського закрило НАБУ
mix_ko _ 11.05.2019 19:42
IP: 35.235.226.---
100%
Тільки зараз порохоботи зійдуть на гівно, бо ще і досі "топлять" проти Зе, а заодно і Лещенко, який виступив проти Юги-ГПу, а значить і проти Бариги!
Сергій Гордієвський _ 11.05.2019 19:16
IP: 35.235.226.---
До того. що в Україні проституткою називають вже привик, а тут вийшов на світовий рівень.
Max Mykhaylenko _ 11.05.2019 19:10
IP: 35.235.226.---
Отак – скажена боротьба Скорохатька з Порошенком призвела до того, що Манафорт вийде на волю. За 5 (!) років що зроблено Скорохатьком? Ніць.
korowin _ 11.05.2019 18:55
IP: 35.235.226.---
Vitaly Kryvy:
У свою чергу, агенство Bloomberg, своїй оцінці ситуації навколо Байдена та кримінальної справи по Злочевському та Бурісміа Холдингс посилаються на інтерв'ю екс-заступника генпрокурора Віталія Каська, який говорить, що: "не було тиску ні від кого з США щоб закривати справи проти Злочевського.
Міша Bloomberg ворог Трампа 30 років.
будучи мером Нюйорка торпедував всі будівельні проекти Трампа.
а зараз вигороджує Байдена.

кранти Сірьожі
а Клоун ще довго буде чекати інагурації...
Oleh Hell OO _ 11.05.2019 18:55
IP: 35.235.226.---
Конкуренция должна работать на очистку "элит" от сомнительных, недоброчестных кадров, но у нас все наоборiт – чем крупнее скандал, тем сильнее цепляются за власть, тк она гарантия неприкосновенности так или иначе, или же придется раскошеливаться за откаты по закрытию дел и отбеливанию репутации в судах)
Давайте вы уже к себе будете применять хоть какуюто простенькую для деток мораль – запачкался? уходи! Что Лещенко, что Луценко – пятна на репутации любой политической силы. Уважаемый журналист-депутат-аферист, вы же портите Зеленскому карму, ровно как и Апаршин и Разумков! Новые лица, так новые лица, а не родственники и друзья старых чиновников-коррупционеров)
Андрей Воропаев _ 11.05.2019 18:46
IP: 35.235.226.---
Освещение данной темы на УП имеет все признаки манипуляций. Отказ Джулиани приехать в Украину аргументируется мифическими коррупционерами и врагами Трампа в Украине. Хотя на самом деле Руди четко назвал главной причиной непонимания между странами фамилию автора этого блога. Это легко проверить, прослушав интервью Джулиани на Fox-news. С учетом этой информации картина будет более полной и емкой. Ведь правда Сергей?
Vitaly Kryvy _ 11.05.2019 18:38
IP: 35.235.226.---
Зараз у цій темі закручені Трамп – Джуліані – Лещенко – Байден – Злочевський – Бурісма – Шокін – Касько – Луценко. І найбільше прізвищ з генпрокуратури. У цей час Шокін дає розгорнуте інтерв'ю Страні.ua. Справді сьогоднішня заява Джуліані показує, що у Генпрокуратурі мають детально пояснити усе по розслідуваннях справ Злочевського і Бурісми.
Vitaly Kryvy _ 11.05.2019 18:31
IP: 35.235.226.---
У свою чергу, агенство Bloomberg, своїй оцінці ситуації навколо Байдена та кримінальної справи по Злочевському та Бурісміа Холдингс посилаються на інтерв'ю екс-заступника генпрокурора Віталія Каська, який говорить, що: "не було тиску ні від кого з США щоб закривати справи проти Злочевського. Вони [справи] були "покладені на полицю" у 2014 і протягом 2015". "Заява Каська додає "зморшку" у до однієї з перших інтриг виборчого сезону 2020 [у США]. Вона підкошує ідею, що Байден, зараз основний кандидат Демократів у президенти, шукав як вивести з ладу прокурора, що активно загрожував компанії, пов'язаній із його сином" зазначають у Bloomberg у статті "Timeline in Ukraine Probe Casts Doubt on Giuliani's Biden Claim" від 2019-05-07.
Max Mykhaylenko _ 11.05.2019 18:17
IP: 35.235.226.---
Таких Хатиненків треба гнати з політики – своїми компро-скандалами вони паплюжать Україну і псують наші стосунки з Америкою!
Nadja Simon _ 11.05.2019 17:57
IP: 35.235.226.---
як же набрид цей клоун!!!
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter