Сергій Лямець Блогер, проект Politicus Vulgaris

Когда Аваков и Гройсман расскажут о борьбе с контрабандой, покажите им это

05 липня 2018, 10:24

Обвиненный в коррупции и уволенный (внимание) Романом Насировым (!та-дам!) заместитель – таможенник Константин Ликарчук – опубликовал интересный пост о том, почему на самом деле выросли поступления от таможни.

Это как рост цены на нефть в России – никак не зависит ни от Гройсмана, ни от Авакова. Просто так случилось, но эти господа спешат присвоить победу себе.

На самом деле, от чистого оформления таможенных потоков поступления УПАЛИ.

Читайте сами.Следующий раз, когда Аваков и Гройсман выйдут онлайн рассказывать об успешной борьбе с контрабандой, – покажите им это.

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Vyacheslav Panchuk _ 05.07.2018 14:35
IP: 46.63.69.---
Можливо об'єми імпорту збільшилися?
Майже _ 05.07.2018 12:59
IP: 104.155.5.---
Написав це я лише для того, аби пояснити один із цитованих Лямцем показників: $/кг. Його зниження може також свідчити про покращення роботи митників в плані законності. Але нічого не стверджую, бо не знаю як працює митниця зараз.
Майже _ 05.07.2018 11:50
IP: 35.187.32.---
Не знаю, як працює митниця зараз, бо з 2014 я працюю зовсім в іншій сфері. А до того 11 років в сфері імпорту. Білого імпорту. В офіційному представництві європейського виробника. Коли побачив оці $/кг, мене аж сіпнуло. Митники просто займалися здирництвом – в свою кишеню, чи в державну, але відбуважться вельми нахабно і цинічно. Нав'язують код товару, за яким у них тариф вищий, і тариф цей нав'язують, начхавши на ваші документи, які елементарно перевірити. Платиш митні ставки і ПДВ не від реальної вартості товару, а від тієї, яку вони "малюють". Оті сумнозвісні $/кг... Це коли ви декларуєте взуття по 5 баксів за пару і виходять там якісь 15$/кг, а вам "малюють" 50$/кг, бо за цим кодом у них везли "такий самий товар". І начхати їм на ваші договори, задекларовані податкові накладні. Можеш судитися, але брокер лякає, що то буде остання твоя партія. І замість того, щоб просто працювати, ти в постійному стресі і реально втрачаєш здоров'я на цій "війні".
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter