Сергій Лямець Блогер, проект Politicus Vulgaris

"Слуга народа" – это Зеленский, но не Зеленский. В этом источник будущих проблем.

13 серпня 2019, 09:17

Все эти люди прошли в парламент под брендом Зеленского, в представлении граждан они и есть Зе. Но эти люди имеют совершенно свои интересы. Эти интересы – точно не служить народу. Они не плохие, просто у них другие интересы. Можно сколько угодно натягивать рекламную распечатку поверх старого фасада, но первый же ураган обнажит убогую действительность.

Поэтому для Зе возникает неинтересная ситуация, когда он хочет сделать что-то светлое-доброе-вечное, но делать это по факту не с кем. Люди, которые прошли под ЕГО именем, имеют СВОИ интересы. И конфликт группы Коломойского с будущим главой фракции – первая ласточка будущего распада "Слуги народа" на осколки. Остановить это способен сильный и мудрый лидер, наверное, авторитарного типа. Но где ж такого найти?

Спасибо изданию Апостроф и Екатерину Шумило за приглашение и интересный разговор.

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Віктор Совщак _ 15.08.2019 09:13
IP: 35.235.226.---
щось перепаде але так багато як можливо хтось очікує Та всеж це рух вперед
Віктор Совщак _ 15.08.2019 09:11
IP: 35.235.227.---
Я давно читаю Ваші публікації і не можу сказати що вони глибокі Розяснюю Вам що відбулося в Україні Минула влада (не тільки Порошенко) зробили все щоб протиставити себе і народу А більше – протиставили себе і НОВИХ буржуа Це ті які заробили свої статки без корупції і кражіжок Новне буржуа війшли впротиріччя з умовами ведення бізнесу Все що я приві це класичні умови буржуазно демократичної революції Ці революції як правило проходять кроваво але є виключення (дивіться приклад Польщі) В Україні на щастя ця революція здійснилася еволюційним шляхом Тобто довлади прийшли нові буржуа І Не комуністи чи соціалісти Тому простому народу
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter