Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Вітаю Партію Регіонів!

17 липня 2009, 18:26

Силами двох спортсменів – борця Эльбруса Тадеєва та баскетболіста Олександра Волкова, членів фракції ПР – ворота на злочинне будівництво за адресою Гончара 17-23 в Києві відновлено.

Нагадаую, ворота та паркан там демонтовували протестуючі проти будівництва. Існує постанова суду про призупинення будівництва та припис прокуратури про те ж саме.

Натомість забудовник найняв близько 40 "спортсменів", які охороняли будівництво та в тому числі і фізично тиснули на його противників.

На 3-й день гарячого протистиояння міліція таки прокинулася і затримала молодиків бандитського вигляду та спортивної статури. Через пару годин на їх місце стали регіонали-спортсмени:Вони стали там, де раніше стояли найняті забудовником "качки"...бо качків сьогодні забрав "беркут"Ворота відновлено, і будівництво може далі працювати

Нагадаю, 27 травня на прес-конференції Національної комісії і справах ЮНЕСКО було повідомлено попередні результати візиту комісії ЮНЕСКО до Києва на початку березня цього року. Представники цієї організації інспектували дотримання вимог щодо буферних зон довкола об'єктів культурної спадщини ЮНЕСКО в Києві. Експерти висловили занепокоєння станом дотримання пам'яткоохоронного законодавства та вимог ЮНЕСКО щодо буферних зон Софії Київської та Києво-Печерської Лаври. Про можливі загрози за результатами оприлюднення фінального звіту експертів буде розказано представниками Національної комісії у справах ЮНЕСКО.

Окрім того, на прес-конференції було піднято питання про будівництва, що на даний момент найбільше загрожують об'єктам культурної спадщини ЮНЕСКО у Києві, зокрема йдеться про Десятинний провулок та вулицю Гончара.

Будівництво по вулиці Гончара 17-23 знаходиться впритул до стіни Софії.

Таким чином, партія регіонів відкрито стала на бік забудовника, який руйнує історичне середовщие Києва. Те, що Софія Київська може бути виключена зі списку памяток світового значення (а про це вже йдуть розмови в ЮНЕСКО) – відповідальність регіоналів.

ПС Аскольдова могила, де будується хмарочос, що знищить ландшафт Печерської Лаври – також, кажуть, бізнес-проект партії регіонів.

powered by lun.ua
Коментарі — 27
1530 _ 21.07.2009 13:36
IP: 94.178.0.---
Сила есть – ума не нужно! Вот это и есть политика ПР! Больше они ни на что не способны как силой все брать!
Wort _ 18.07.2009 15:47
IP: 91.13.4.---
В статье http://www.unian.net/ukr/news/news-326796.html дана точка зрения застройщика:
"Сам Пол зовні разюче відрізняється від звичного для нас образу мільйонера... Він одягнений гранично просто, в джинси і сорочку, за його словами, його рід займається бізнесом по всьому світу вже 150 років. Він виглядає збентеженим і здивованим.
- Я ходив дивитися на те, що відбувалося на будівництві 14 липня, ці люди прийшли і почали ламати огорожі за допомогою кувалд і пересувних кранів. Уламки вони кидали просто на дорогу, а ваша поліція просто стояла і дивилася, як вони це роблять. Це була замовний напад на мою з партнерами приватну власність. І головне, що український політик брав участь у цьому нападі...Коли його попросили показати документи, що дозволяють перешкоджати будівництву, нардеп відповів: "А чого я маю їх з собою носити?"... Річ у тому, що такого поняття як "буферна зона" в документації ЮНЕСКО просто не існує."

В этой статье на фотках "протестующие" больше похожи на бандюг.
oleg361 _ 18.07.2009 14:09
IP: 194.44.222.---
От тобі і зразки для суспільства. Вам хлопці, що грошей бракує? Ви ж чемпіони!!!!!!!! У вас в партії досить людей про репутацію котрих не треба турбуватися, краще б їх поставили. Чи ПР вирішила перемогти БЮТ негативним піаром, це такі змагання: хто більше наморозить? Чемпіони у всьому? Чемпіони назавжди?
Uilfred _ 18.07.2009 13:47
IP: 78.26.128.---
Томкет:
Г-н харьковский лицемерный либерастишка, неуважаемый, вы можете тут даже исходить на известный продукт жизнедеятельности, но факт есть фактом – массированный агитпроп под названием "сталинград для гадины Юльки", устроенный Ющеро-Балогой (при поддержке УП в т.ч.), побудивший избирателей сидеть дома или на даче, так как "всеониодинаковые", позволил вашему уроду-землячку Черновецкому, любителю давить людей джипом, остаться на киевском троне и продолжать свои безобразия. Вы, неуважаемый, можете сколько угодно гундосить о ПРиБЮТ, но факт остается фактом, что в Киеве грабят город кацманавты в союзе ПРдунами, в Одессе город грабит ее мэр, член политсовета вашей НСНУ Гурвиц в одной преступной группировке с нардепом-рыгом С.Климовым.
Томкет, А Вы кого считаете более достойным на пост мера на следующих выборах в Одессе? По возможности с аргументами и ссылками.
Томкет _ 18.07.2009 13:20
IP: 82.145.197.---
Vlad_iz_Kharkova:

Г-н харьковский лицемерный либерастишка, неуважаемый, вы можете тут даже исходить на известный продукт жизнедеятельности, но факт есть фактом – массированный агитпроп под названием "сталинград для гадины Юльки", устроенный Ющеро-Балогой (при поддержке УП в т.ч.), побудивший избирателей сидеть дома или на даче, так как "всеониодинаковые", позволил вашему уроду-землячку Черновецкому, любителю давить людей джипом, остаться на киевском троне и продолжать свои безобразия. Вы, неуважаемый, можете сколько угодно гундосить о ПРиБЮТ, но факт остается фактом, что в Киеве грабят город кацманавты в союзе ПРдунами, в Одессе город грабит ее мэр, член политсовета вашей НСНУ Гурвиц в одной преступной группировке с нардепом-рыгом С.Климовым.
ut _ 18.07.2009 13:07
IP: 94.178.12.---
bmi:
,,цю бидлоту може скинути нова колиивщина,, Правильно соображать начал, однако,,, растешь,,,, а то еще недавно суркисовскими ментовскими киями стращал,,,, Помнишь, как у Шевченка:,, боритеся та поборете,,
ut _ 18.07.2009 12:44
IP: 94.178.12.---
Томкет:
Здорово сказано, черт побери, настроение поднялось,,! Пора на обед,,,,
Vlad_iz_Kharkova _ 18.07.2009 12:15
IP: 92.112.23.---
Томкет:
Я думаю, возмущается тем, что "Сталинграда" оказалось недостаточно. Они теперь в ПРИБЮТ организовались и насилуют страну вместе.
А Ваша уверенность в том, что люди голосовали за Черновецкого из-за происков врагов (по списку БЮТ) показывает хорошую школу. Если люди не хотят, чтобы их насиовали, в этом виноваты враги. Так всем и говорите.
Томкет _ 18.07.2009 11:49
IP: 82.145.197.---
Не понимаю, чем так возмущается Игорь Луценко!?
Это же вы со своим Поповым, который теперь Ющу гоностаевый шлейф в секретуткорате заносит, самим Ющенко и Балогой сделали все, чтобы в Киеве для БЮТ состоялся "сталинград". Имеете теперь Кацманавта в связке с рыгами – этого ведь вам хотелось? Вас же украинский баптист Турчинов не устраивал, так вот вам адепта чернозадой мартышки Лёньку и донбасских братков к нему впридачу.
Нечего ныть теперь.
Теперь вместе с прочими такими же "умниками" делаете все, чтобы на президентский трон взгромоздил свою тушу Янукович. Если сейчас эти пришельцы тадеевы себе такое позволяют, то что будет тогда! Вспомните тогда осень 2004г., когда донбасюры типа Тадеева ногами открывали офисы и магазины в Киеве, приговаривая "было ваше – станет нашим", да поздно будет.
bmi _ 18.07.2009 11:17
IP: 195.24.131.---
Mechanic:
_ 18.07.2009 01:48А якщо серьозно – дуже сумно. Нікому ніщо не треба." ___ Певно ви про "звичайних "людей, пересічних українців... На мою думку, при совєтах і зараз як продовження совка, держполітика вибудувана на умовах відсторонення "пересічних " від управління життя громади, країни в цілому...Враховуючи, що з совка УКРАЇНЦІВ не дуже допускали до керування, привозили всяких, або видресованих хахлів-колаборантів, атставніков-вєртухаєв, створювались популяції совєцьких нацменів, які, щоб вижити, хабарі вважали обов"язковим атрибутом, навіть у селах – головами сільрад, колгоспів ставили не місцевих (ПРИНЦИПОВО) – то шо можна очікувати от сьогоднішньої "еліти ", цих прйшлих покидьків-зайд! і що просто люди можуть думати, як тільки про як наїстися... І цю бидлоеліту може зкинути, на жаль, тільки нова коліївщина... Самі ці кровососи не стануть "нормальними ", і робоче "бидло" не випустять на волю...Mechanic:
Херсонець _ 18.07.2009 10:12
IP: 77.239.190.---
Де б не появлялися братки із партіїї регіноів, у них одна місія: красти і красти побільше, бо незабаром порозгоняють. Крадуть у Києві, остаточно розкрадають Крим. У Херсоні один із цих же братків ПР украв у державного морського порту прекрасну будівлю дитячого садочку у самому центрі міста... І ніхто не дасть їм по руках, бо у феодально-племінному суспільстві, яке панує в Україні, таке не прийнято.
ганна-ахметова _ 18.07.2009 07:27
IP: 93.72.159.---
зі знищенням Києва треба привітати того, хто нагородив злодюжок Льоньку та Олесика орденами Ярослав Мудрого та "За заслуги"! Чому вбивство захисника Жукового острова не викликало таку хвилю, як смерть Олійника?! Бо на Жуковому острові сплелися інтереси "київської мафії" – це і Єхануров з "Київміськбудом", і банда Черновецьких, Табачники усіх сортів, і, звичайно, свята родинка – на одній "Лікарні майбутнього" далеко не поїдеш! До речі, чому цю лікарню зводити саме у заповідній Феофанії, а не на Лівому березі?! Бо у Феофанії можна буде оздоровлювати ВІП-діточок, не весь час же по закордонах мотатися! Подивіться, що зробили з Києвом за останні 4-5 років! "Сталінград для Юлі" став бідою та ганьбою для міста, яке колись було одним з найкрасивіших у світі! Більшовики не знищили, так банкірська банда доб"є! А що дивуватися, адже ця "еліта" з Пивновки чи Хоружівки трамвай побачила у 17 років, коли з рідного села втекла! Що їм Софія, лавра, Хрещатик – місце для паркування та фотосесій
ганна-ахметова _ 18.07.2009 06:48
IP: 93.72.159.---
зі знищенням Києва треба привітати того, хто нагородив злодюжок Льоньку та Олесика орденами Ярослав Мудрого та "За заслуги"! Чому вбивство захисника Жукового острова не викликало таку хвилю, як смерть Олійника?! Бо на Жуковому острові сплелися інтереси "київської мафії" – це і Єхануров з "Київмісьбкудом", і банда Черновецьких, Табачники усіх сортів, і, звичайно, свята родинка – на одній "Лікарні майбутнього" далеко не поїдеш! До речі, чому цю лікарню зводити саме у заповідній Феофанії, а не на Лівому березі?! Бо у Феофанії можна буде оздоровлювати ВІП-діточок, не весь час же по закордонах мотатися! Подивіться, що зробили з Києвом за останні 4-5 років! "Сталінград для Юлі" став бідою та ганьбою для міфста, яке колись було одним з найкрасивіших у світі! Більшовики не знищили, так банкірська банда доб"є! А що дивуватися, адже ця "еліта" з Пивновки чи Хоружівки трамвай побічила у 17 років, коли з рідного села втікла! Що їм Софія, лавра, Хрещатик – місце для паркування та фотосесій!
Uilfred _ 18.07.2009 03:04
IP: 78.26.128.---
Ну не будут же регианалы там вечно стоять. Жителям нужно ночью снести те ворота опять.
Mechanic _ 18.07.2009 01:48
IP: 212.111.203.---
Не про те пишите Ігоре. Дивіться – і два десятка коментарів нема.
Краще напішіть про якусь сукню ЮВТ – буде дві сотні коментарів.
А якщо серьозно – дуже сумно. Нікому ніщо не треба. Будувати треба, і багато, але знищувати історичні і відомі на весь світ будинки – це вже занадто. Вистачає в Киеві і промислових зон і зон же будинки по два поверхи, навіть приватну забудову в більш-меньш центральних районах треба перетворювати на висотки – що поробиш, місто росте, це мегаполіс і такі місця виглядають дивно. Хоча там люди і з ними треба домовлятись.
А тут вони просто кому треба на лапу дали і все – нічого не треба.
Gelen _ 18.07.2009 01:14
IP: 94.179.1.---
Этих пацанов включили в избирательный список ПР как хорошо (атлетически)
подготовленных для депутатской работы по блокированию трибуны. Сейчас
сессия ВР закрыта, и они продолжают выполнять свои депутатские обязанности
уже среди избирателей.
linnur _ 18.07.2009 01:04
IP: 82.207.8.---
Ну да – дело приснопамятного "Солохи" живет и пахнет! Ну я понимаю, что волкову и тадееву ЮНЕСКО до фени. Как и София Киевская. Вопрос в другом – исчезнут ли они из нашей жизни вслед за своими "олимпийскими коллегами", всякими приснопамятными авдышами и солохами, и когда настанет это благословенное для Киева время?...
SIM _ 17.07.2009 22:56
IP: 62.221.55.---
Шо вы пристали к цивилизующимся бизнесменам!!! Они сами станут хорошими!!! Когда поймут, что это выгодно!!! А до тех пор – только "модерирование" за круглым столом со жратвой или в бане!!!
Витя.
ahasver _ 17.07.2009 22:43
IP: 92.113.66.---
Шановний пан Луценко "финансист" -Эльбрус Тадеєвта, Олександра Волкова-совлоховские братэлы попросту бандиты...крапка
almulla _ 17.07.2009 21:19
IP: 92.113.74.---
Sellander:
almulla:
Sellander:
Ясно кто: Непосредственный куратор-Турчинов
Ага...:)

Турчинов прислал бригаду ПР...
Sellander _ 17.07.2009 20:52
IP: 24.185.51.---
almulla:
Sellander:
almulla:
А если честно, то без ведома Коцмоса и прикрывающего его Ющенко это вряд-ли бы случилось...
Все знают, что Космоса покрывает Тимошенко!
Мало-мальский следящий за политической жизнью прекрасно понимают, кто у Коцмаса работает крышей.
Ясно кто: Непосредственный куратор-Турчинов
almulla _ 17.07.2009 20:26
IP: 92.113.74.---
Sellander:
almulla:
А если честно, то без ведома Коцмоса и прикрывающего его Ющенко это вряд-ли бы случилось...
Все знают, что Космоса покрывает Тимошенко!
Мало-мальский следящий за политической жизнью прекрасно понимают, кто у Коцмаса работает крышей.
Sellander _ 17.07.2009 20:23
IP: 24.185.51.---
almulla:
А если честно, то без ведома Коцмоса и прикрывающего его Ющенко это вряд-ли бы случилось...
Все знают, что Космоса покрывает Тимошенко!
almulla _ 17.07.2009 20:18
IP: 92.113.74.---
А если честно, то без ведома Коцмоса и прикрывающего его Ющенко это вряд-ли бы случилось...

Мумурандум національної єдності???
bmi _ 17.07.2009 18:58
IP: 195.24.131.---
А, взагалі, чому дивуватися...Якийсь Київ..., а тут ельбрус!, волков..., януковіч, табачнік д., чєчєтав і тьма-тьмуща подібного...Вони!!!, вони що, вам, українцям Київ будуть захищати, любити!?!...Але вони не українці...Їм, зайдам, плювати..., нічєво лічнава, в кращому випадку, проста бізнєс... Коли бачиш таких, таке –... тільки вила, коліївщина...Ракову пухлину потрібно прибрати, радикально...,нагадаю, що ці зайди вже почали відстріл (лазінскій), пока просто трєніровкі...
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter