19 жовтня 2015, 13:05

Підлеглі Авакова

Через за місяць з лишнім вже буде два роки, як стало відомим ну усю країну обличчя беркутівця Євгена Антонова. Після кривавого розгону Майдану 30 листопада 2013 року фото цього командира роти спецпризначенців розійшлося мережею, і стало уособленням жорстокості системи, проти якої власне повстав Майдан.

Всі ці майже два роки Антонов продовжує працювати командиром роти спецпризначення. Всі ці два роки він, по ідеї, отримує зарплату, збільшує свій стаж тощо. Ось свіжа відповідь з відомства Арсена Авакова:Всі ці майже два роки міністерство внутрішніх справ в судах, в службових розслідуваннях захищало і захищає беркутівців.

Мене часто питають – чому та відбувається?

А я не знаю. Я не знаю, чому в серці у людини ламається деталь під назвою "совість".

***

А ось інший співробітник МВС – щоправда, у минулому

До майдану на нього полювали тітушки і служба зовнішнього спостереження МВС, як на опозиційного активіста. Пройшов Майдан, пройшов так звану АТО. Коли він повернувся з фронту, ті самі міліцонери, що полювали на нього до Майдану, "закрили" Андрія Медведька за звинуваченням у "вбивстві Бузини".З чотирнадцяти років Андрій Медведько брав активну участь в політичному житті міста і країни.

В 2008 долучився до руху "Збережи Старий Київ", брав участь в низці кампаній проти незаконних забудов по всьому Києву, більшість з яких стали переможними. Зокрема, бої за сквер на вул. Прорізній та на Пейзажній алеї.

Завдяки акції, до організації якої долучився Андрій, вдалося відстояти замок Барона на Золотих Воротах. У важких баталіях з рейдерами вдалося захистити пам'ятку архітектури на Малій Житомирській та довгий час захищати від рейдерів Гостинний Двір.

В 2011 році Медведько організовує в Києві "Кубок Молодого Футболу", що пізніше стає всеукраїнським. Мета змагання – пропаганда здорового способу життя серед молоді.

В 2012 році вступає до лав Всеукраїнського об'єднання "Свобода", де одразу отримує кілька відзнак за активну діяльність.

В тому ж році починає працювати сам та вчити працювати інших з громадськими запитами на публічну інформацією. Чітка бюрократична робота дозволяє абсолютно легально боротись проти незаконних МАФів та наливайок.

Під час снігового колапсу в березні 2013 року організовує службу волонтерів "Рятуй Київ без Попова". Близько тисячі волонтерів чистять під'їзди до лікарень та витягують людей з заметів на Житомирській трасі.

Вступив до лав добровольчого батальйону особливого призначення "Київ-2", де ніс службу до січня 2015 року.

18 червня 2015 року затриманий і до сих пір знаходиться за гратами.

***

powered by lun.ua

Міністр Ткаченко заблокував передачу Гостиного двору киянам

Сьогодні стало відомо, що міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко остаточно заблокував передачу Гостиного Двору з державної власності у комунальну власність Києва...

Перші кандидати в Гаагу – це захисники України

Вітаю усіх захисників України! Завдяки зусиллям наших "правозахисників", тепер ми усі, хто зі зброєю в руках став на захист Батьківщини – потенційні міжнародні злочинці, і нами займатиметься Міжнародний кримінальний суд в Гаазі (МКС)...

Скасування других турів – хаос в українських містах

Нарешті Слуги учудили те, що я очікував. Бачачи свій очевидний програш у боротьбі за крісло мера Києва (а також УСІХ міст-мільйонників), вони на невизначений термін хочуть зупиняити вибори – скасовують другий тур місцевих виборів у період карантину...

Коли сидітиме Медведчук?

Сьогодні Медведчук через суд заборонив публікувати книзі Вахтанга Кіпіані розповідь про те, як він допомагав розправлятися з Василем Стусом. Це тільки перша інстанція, але все одно печально...

Хто винуватий, що нині Гостиний двір розвалений?

Вчора на прес-конференції розказав, хто винуватий у тому, що Гостиний двір стоїть нині розвалений. Нагадаю, Гостиний двір – це ДЕРЖАВНЕ (а не київське) майно, відтак київська влада наразі нічого з ним не може зробити...

Рейдерство на Миколаївщині, вигляд з безпілотника

Хоч щось у нашій країні стабільне. Дорогою з Одеси сьогодні заїхав познімати баталії на полях України – стара історія, про яку я писав іще при Януковичі...