Бойкот російського. Всеукраїнська акція 6.02, шукають партнерів
06.02.16 громадські активісти проведуть акції бойкоту російського бізнесу по всій Україні.
Мета: закликати українське суспільство не співпрацювати з окупантами, кінцева ціль – заборона діяльності російського бізнесу на території України.
Розшукуються громадські активісти та організації, щоб у партнерстві з ними зробити ефективну всеукраїнську акцію. Емейл для контакту c14.news@gmail.com
ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ РОСІЙСЬКИЙ КАПІТАЛ?
1. Деморалізація бійців на фронті.
Широка повсюдна присутність вивісок на російській мові та російських логотипів у тилу української армії – це інструмент у гібридній війні. Він деморалізуюче діє на солдатів, бо виникає питання – чому одні ведуть спільний бізнес з агресором, а інші – гинуть на фронті? Чому одні воюють, а інші – збагачуються?
2. Це заручники-вкладники.
Російські банки приймають гроші українців у вигляді вкладів, і таким чином роблять їх заручниками. Будь-яка дія проти російського капіталу зустрічатиметься шантажем з боку росіян – "Ви зробите погано не тільки нам, але і українським вкладникам!".
3. Ризик валютних спекуляцій
За останній місяць гривня девальвувала майже на 7%.
Російські банки можуть впливати на курсоутворення гривні, виступаючи гравцями на валютному ринку. Це створює додаткові можливості для Росії впливати на українську економіку.
4. Вплив на український бізнес.
Російські банки можуть кредитувати лояльний до Росії бізнес, підсилюючи його. Українські підприємства, котрі отримують кредити у банків з РФ, потрапляють у економічну залежність від агресора.
Більше того, поведінка російських банків є відверто соціально безвідповідальною. Приміром, ВТБ фінансує злочинне будівництва коло Софії Київської, за адресою Гончара 17-23. Фактично, російський банк фінансує знищення української святині часів Київської Русію. Це – елемент гібридної війни, прописаний у будь-яких підручниках. Мета таких дій – зруйнувати ідентичність противника через знищення його історичних святинь.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.