Нова поліція. Атестують, але не всіх?
4 грудня 2015 року, на брифінгу в Національній поліції України, Хатія Деканоїдзе заявила, що на постійні посади в Нацполіції будуть призначати лише після співбесіди з атестаційною комісією. 15 лютого Деканоїдзе у ефірі ТСН повідомила, що переатестація по Києву і Київській області закінчилася, і представила її результати.
Тим не менш, є випадки, коли, всупереч заявам, на надзвичайно відповідальні посади призначають осіб без атестації.
Приклад – посада начальника кримінальної поліції Києва, яку зайняв Стрижак Віталій Олександрович, екс-заступник керівника ГУБОЗ МВС України при Януковичу.
Якщо усі проходять атестацію, то як так сталося, що не пройшла атестацію настільки важлива для поліції людина?
Варто не допускати таких ситуацій у майбутньому – бо тоді це ставить під сумнів увесь процес оновлення в поліції, коли одних атестують, а інших – ні.
***
Керівникам нацполіції варто зрозуміти, що Україна – не Грузія. Тут усе працює по-іншому. Тут суб'єктом реформування громада, а влада є гальмом реформ. Без опори на громаду, на жаль, будь-яка реформа буде приречена на поразку. Менше всього хотілося, щоб повторювалися прикрі приклади сумнівних кадрових рішень, на кшталт нинішнього скандалу з призначенням на поліцію людини з неоднозначною репутацією Антона Шевцова (Вінничина).
Треба, врешті, говорити з громадою однією мовою – і в прямому, і в переносному сенсі цього слова.
ФБ автора
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.