Тетяна Монтян Юрист

Кролєг: блєск і ніщєта латентної педерастії

02 серпня 2009, 16:04

"...На ниві, вдобреній добрячим екскрементом,

Проізростає квіточка блакитна...

***

...Ще Гєгєль нам казав, шо дух ширяє

В златих чертогах мудрості безсмертной.

Тим часом, верткий х@й в свинячій жопі

Ширя своєй вонючою дорогой.

І, хто зна, чий же шлях веде до правди?..."


Лесь Подерев'янський, "Король Літр".

Продовжується тріумфальна хода інтернетами спасітєля України, Арсєнія нашого Петровича Яценюка.

Черговою темою для (галімого пєару) суспільного обговорювання (за барильцем поп-корну) на одній з своїх затишних жежешечок ним була обрана, безсумнівно, найактуальніша тема сучасності – ставлення кандідата до гомосексуальності та до одностатевих шлюбів.

Допис гласіт: Друзі, користувач melancholy_gay дуже нервує з приводу того, що я, нібито, ображаю геїв.

Я толерантно ставлюся до сексуальних меншин.

Проте я впевнений, що одностатеві шлюби є протиприродними. Крапка.


Висновки з обговорення вийшли вельми невтішні для Кролєга – з'ясувалося, що він, по-перше, є безсумнівним латентним гомосексуалістом (причому латентним – швидше за все, виключно тому, що потенційні партнери побрєзговалі ним через його ну просто клінічну асексуальність та статеву непривабливість), а по-друге – він дуже погано розуміється на сімейному та цивільному праві, а тому взагалі незрозуміло, за які такі неоціненні заслуги він примудрився отримати червоний диплом за спеціальністю "правознавство".

Особисто я ніколи не сумнівалася в наявності у Арсенія Петровича цілої низки сексуальних проблем та комплексів, викликаних важким дитинством – від банального Комплекса Маленького Члена до ка зна ще чого, але я і помислити не могла, що (він виявиться таким феєричним ідіотом) йому спаде на думку продемонструвати суттєву частину своїх комплексів прилюдно:) Адже КМЧ – то справа така, багато хто і пробачить, а ось роздвоєння особистості та грунті когнітивного дисонансу з приводу латентної гомосексуальності – це значно фатальніше. Можна навіть сказати, що це – безумовно діскваліфікуюча ознака для Лідера Нації.

Я чесно спробувала наштовхнути бідосю на думку, що склизьку педерастичну дискусію краще б перенести на менш сексуальний та більш юридичний грунт, та написала пост такого змісту: "Мля, та до чого тут взагалі пєдікі? Хай собі трахаються, куди їм заманеться. Краще б обговорили юридичні аспекти партнерства як такого, у відриві від сексу – наприклад, дві бабці живуть разом, про секс взагалі вже в принципі давно забули, не те що одна з одною – підтримують одна одну, тощо. А потім одна з них помирає, приходять жадібні спадкоємці та викидають другу бабцю на помийку. Чому б не узаконити таке партнерство, не розписати в Цивільному Кодексі (не в Сімейному, нє-нє!) всі аспекти прав та обов'язків? І хай собі його реєструють всі, хто хоче.

Чого всіх так хвилює чуже статеве життя?"


На жаль, Кролєг не схопився за цю рятівну соломинку, яка б теоретично дозволила йому вийти з честю з тієї (дупи) важкої ситуації, в яку він сам себе здуру загнав. Хоча на цю тему можна було б дискутувати довго та плідно – в тредах неодноразово кидався лінк на давній, але вельми популярний в ЖЖ пост на тему того, чим корисне партнерство як таке, безвідносно до статевої складової.

Я, як практикуючий адвокат, додала б до цих побутових ситуацій ще одну – за українським законодавством, обвинувачений має право після закінчення попереднього слідства мати в якості захисника близького родича, навіть якщо він не є юристом-адвокатом. Уявіть собі, як воно гоміку/самотній людині/будь-кому, у кого більше нікого немає, крім коханого партнера /компаньйонки/вірного друга, але у цієї людини немає юридичної освіти та свідоцтва адвоката, а отже – і права бути захисником?! і грошей на професійного адвоката – теж немає?! То невже Арсенія Петровича не хвилюють права таких людей?! І він при цьому планує "врятувати Україну"? Ню-ню.

Отже, замість того, аби відокремити сексуально-моральну складову від суто юридичної, Арсеній Петрович кинувся (доводити, що він – такий весь з себе гетеросексуал, що аж майка зщавертається) в оголтілий гомофобний популізм. Він міг би скільки завгодно штовхати мантри стосовно того, що вип'ячування своєї сексуальності (будь-якого напрямку, звісно) – є синдромом поцЬІєнта "Школи Уродів"; що особисто йому гомосексуалізм здається дивною та неприйнятною сексуальною практикою; що він не хотів би, аби його власні діти думали, що гомосексуалізм – це нормально; Що його блювати тягне від видовища гей-парадів, тощо.

Що стосується гей-парадів, то, переконана – купа цілком толерантних до педіків людей, і я в тому числі – радо до нього приєдналися б. Але блювати від чогось чи забороняти щось, від чого тягне поблювати – це кардинально різні речі. Тим більше, що особисто я, якщо захочу очистити шлунок – цілком щиро утруднюсь в виборі між гей-парадами та героями сайтів "Рагулі" чи "Таблоїд", але то вже справа особистих смаків, буееееее.

Але при цьому всьому Арсеній Петрович повинен був зазначити, що слід забезпечити ПОВНИЙ юридичний захист прав навіть цих людей, чий спосіб статевого та навколостатевого життя здається особисто йому неприйнятним.

Він не зробив цього, і ось закономірний результат – пост ЖЖ-юзера galimsky:

"Геть дискримінацію!

Вимагаю ввести бісексуальну поведінку як обов'язкову для державних службовців І-ІІІ категорій, з обов'язковим щорічним декларуванням всіх статевих партнерів (в якості членів родини) та здачею іспитів з техніки гомо- та гетеросексуальних статевих зносин, а також аналізів на інфекції що переважно передаються статевим шляхом.

Для уникнення дискримінації одна з найвищих державних посад (президент або прем'єр-міністр за ротаційним принципом) має постійно обійматися гомосексуалітом.

З повагою, Олексій,

державний службовець VI категорії,

лікар-епідемолог."


Оскільки цей прекрасний пост залишився проігнорованим, хоча і залишився висіти (тобто принципових зауважень у Арсенія Петровича не викликав, ггг) – цей ЖЖ-юзер не зупинився на досягнутому та написав наступний, такого змісту:

"Дорогий Арсенію Петровичу!

Оцініть будь-ласка свою сексуальність за 10-бальною шкалою:

- генітальну,

- анальну,

- оральну.

Скажіть будь-ласка, чи був у вас особистий досвід гомосексуального статевого зв'язку?

Якщо так, то скажіть іще, будь-ласка:

1. Як оцінюєте ви досвід гомосексуального статевого зв'язку через призму суб'єктивного сприйняття. Яку роль (активну чи пасивну) відігравали ви в ході такого контакту?

2. На скільки у вас регулярний подібний досвід, і коли відбувався останній такий зв'язок?

3. Чи отримуєте ви фізичне вдоволення (оргазм) в ході гомосексуального статевого зв'язку? відіграючи активну роль? відіграючи пасивну роль?

Якщо ви не мали такого сексуального досвіду:

1. Чим ви логічно обґрунтовуєте декларовану вами протиприродність одностатевих шлюбів?

2. Якою суспільною потребою ви логічно обґрунтовуєте обмеження громадянських прав гомосексуалістів (біологічних і соціальних, що реалізуються при створенні шлюбу) шляхом заборони одностатевих шлюбів?"


Як неважко здогадатись, це камент негайно виявився потертим, а його автор – забаненим. Що ж – це в стилі Арсенія Петровича, да.

Реакція на бан також не забарилася. Забанений жж-юзер написав вже у себе в жж, що "...таку поведінку кандидата в Президенти слід розцінювати одночасно як прямий замах на свободу слова та сексуальну свободу громадян. Такі дії є безумовно негідними кандидата в Президенти України – і безперечно виявляють його нетолерантне ставлення не лише до людей іншої сексуальної орієнтації, а й неприйняття їм відмінного від його способу мислення як такого".

Всім серцем приєднуюсь та цитую решту звернення:

"Як на мене доцільно також було б, з міркувань вивчення його фізичного та психічного здоров´я, дізнатися в кандидата в президенти відповіді на наступні питання:

1. Скільки злягань в середньому має Арсеній Петрович на тиждень?

2. Скільки оргазмів має він за одне злягання?

3. Яке його ставлення до аутосатисфакції?

4. Чи часто доводиться йому вдаватися до самозадоволення, зокрема в тривалих передвиборних відрядженнях, чи він надає перевагу позашлюбним статевим зв'язкам?

5. Чи доводилося йому відчувати "оргазм у політиці"? Якщо так, то як він може описати свої суб'єктивні переживання в цей момент?

6. Чи надає він перевагу "оргазму в політиці" на противагу "оргазму в ліжку"?

7. Який характер переживань (гомо -, ауто- чи гетеросексуальний) відчуває він під час "оргазму в політиці"?

Задати ці та інші питання можна за адресою lj arseniy2010.

Хотілося б наостанок зауважити, що всі вищенаведені питання ні в якому разі не є ані наїздом, ані втручанням у приватне життя.

Адже Президент України, якщо це дійсно Президент (з великої літери), за родом своєї діяльності, весь час перебування на посаді (24 години на день, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік всі 5 років перебування на посаді) – є найвищою посадовою особою. Найголовнішим державним службовцем, якого винайняв народ.

А відтак весь час перебування на посаді Президент не має особистого приватного життя.

І що б у будь-який момент цього терміну він не робить (спить/ сере/ сцить / жере суші / злягається з дружиною / чи навіть мастурбує, сховавшись від неї у сортирі), він робить це не просто, а виконує свій державний обов´язок який виконувати доручив йому Народ.

Відтак народ має право цікавитись тим, як, що і коли робить і кандидат в Президенти.

А як нема бажання щиро відповідати на особисті питання – варто забиратись геть з пляжу – народ обере собі іншого кандидата, нехай то навіть буде "чорношкірий гей-протестант"
©vaxo

Ех, Арсенію Петровичу! Дарма, ой, дарма ви полізли "в народ"!...;) Ваааажко тепер вам буде відкараскатись від підозр в латентній гомосексуальності!:)))

ЗІ. Недарма казала нєзабвєнная Фаїна Раневська: "О Боже, несчастная страна, в которой человек не может распорядиться собственной жопой!"

Коментарі — 404
Petro Hotych _ 06.02.2015 00:51
IP: 91.204.214.---
мадам,не можна під час шторму розхитувати корабель,бо затопить нас усіх!Рахую,що обзивати людину-нижче людської гідності.У важкий час є титанічною працею втримати країну на плаву!Думаю,що Яценюк не ангел.Але і,Ви теж!І подивіться до люстерка на кого подібні,Ви!
Alex Ukr _ 09.01.2015 10:44
IP: 93.75.20.---
пора некоторым "писателям" диагноз ставить... прости меня, Господи...
Борис Зеленський _ 09.01.2015 10:36
IP: 74.125.18.---
японский бог.когда закроется єта-полижи у всех?да найди себе что то одно.как чаек с сепарами?сладкий?
Олександр Пругло _ 21.12.2013 00:25
IP: 74.125.181.---
таня потихоньку сходит с ума, нужно срочно ей лечиться
Galina Dfrgh _ 20.12.2013 17:35
IP: 77.121.169.---
Танька, хоть би ти вже не вякала. Мудра ти наша.
Galina Dfrgh _ 20.12.2013 17:35
IP: 77.121.169.---
Танька, хоть би ти вже не вякала. Мудра ти наша.
Sumerky _ 20.12.2013 08:31
IP: 94.179.164.---
Автору все-таки надо лечиться. Это было заметно и ранее, во время скандала с педофилией...когда автор очень активно поливала грязью невиновных людей. Причем даже не подумала потом извиниться...
Олександр Домашенко _ 20.12.2013 01:46
IP: 93.73.253.---
Два четких вывода.

По результату – это заказуха. Не может быть у замужней матери 4-х детей никакх счетов с Арсением Петровичем.

Автор – низкий человек. Ведь как низко нужно пасть чтобы принять таую заказуху?

Я даже не разочарован. Это больше.

Не извиниться за ткаое может только неотесанный жлоб. Хотя какие извинения? Грязное белье развешивали наверняка с чувством короны на голове.

Боже какой стыд! Какой стыд!
Никита Лонюк _ 20.12.2013 01:19
IP: 176.37.21.---
Здається, хтось дуже давно не їбавсь.
Віктор Гарбарь _ 19.12.2013 20:41
IP: 77.120.177.---
Я взагалі не розумію – чи варте все це уваги (((Якщо якась клініка тут і є, то вона виключно стосується авторки (((
Iryna Pigovska _ 19.12.2013 19:12
IP: 193.19.229.---
Автор, знай своє шевство. "роздвоєння особистості та грунті когнітивного дисонансу з приводу латентної гомосексуальності". хоспаді.
Тетяна Монтян _ 09.08.2009 19:47
IP: 89.252.16.---
Слипер:
К сожалению, автора не знаю, но статья понравилась. Как там сейчас говорят – "пеши есчё" (с).)) Набор фактов из переписки, а выводы я сам сделаю...
Хотя в отношении кролика и перепетий его интернет-судьбы, думаю, все выводы уже давно у всех сделаны в его блоге... достойный, блин, кандидат
Не те слово – http://community.livejournal.com/onaniy2010/4995.html
galimsky _ 05.08.2009 23:50
IP: 77.122.163.---
http://community.livejournal.com/politskhema/116941.html
Слипер _ 05.08.2009 18:24
IP: 194.44.31.---
К сожалению, автора не знаю, но статья понравилась. Как там сейчас говорят – "пеши есчё" (с).)) Набор фактов из переписки, а выводы я сам сделаю...
Хотя в отношении кролика и перепетий его интернет-судьбы, думаю, все выводы уже давно у всех сделаны в его блоге... достойный, блин, кандидат
ABYRVLAG _ 05.08.2009 16:04
IP: 69.49.114.---
Животное.
Hrim _ 04.08.2009 16:13
IP: 194.44.34.---
Тетяна Монтян:
Hrim:
Тетяна Монтян:
Не відмазуйся, не воєнкомат (с)
Ще чого не вистачало!
xD
Тетяна Монтян _ 04.08.2009 16:04
IP: 89.252.16.---
Hrim:
Тетяна Монтян:
Не відмазуйся, не воєнкомат (с)
Ще чого не вистачало!
Hrim _ 04.08.2009 15:58
IP: 194.44.34.---
Тетяна Монтян:
Не відмазуйся, не воєнкомат (с) xD Тетяно, мені чесно влом гламурнєнькі скобачки з розшифровками в каменти тулити, тіпа (іронія) і тд. Твоя відповідь мені була невтєму.
Тетяна Монтян _ 04.08.2009 15:39
IP: 89.252.16.---
Hrim:
У тЮльки, блюЮщенка та іншої киздоти бабла не вистачить мене купити, і вони це прекрасно знають;)
Тетяна Монтян _ 04.08.2009 15:38
IP: 89.252.16.---
galimsky:
Я давно вже перестала перейматись стосовно мізерної кількості каментів до моїх серйозних статей.
Коли мені хочеться срачу – я пишу те, що подобається дебілам, і вони не зраджують моїх сподівань:)
Hrim _ 04.08.2009 15:31
IP: 194.44.34.---
bubblegam:
Вот! Ты верно мыслишь! Стопудова бабосов отбашляли перед выборами xD освятейшепатриархе, я оставил слёзы счастья в этом блоге.
bubblegam _ 04.08.2009 15:24
IP: 77.52.202.---
ну да. только все имеет свою цену. особенно перед выборами))
Hrim _ 04.08.2009 15:14
IP: 194.44.34.---
bubblegam _ – дадада! Она продалась Тимошенко, а galimsky _ Ющенку (или тоже Тимошенко – на твой выбор. смотря кто тебе больше не по душе) xD Вот так вот всю жизнь гадишь гадишь кому-то, а в один прекрасный день тебя фанатом обгаженного называют и на костёр волокут. Мои соболезнования xD
Тетяна Монтян _ 04.08.2009 15:13
IP: 89.252.16.---
bubblegam:
Почитайте інші записи цього блогу – після того, що я пишу про тЮльку, Кролєг-гомофоб здасться вам дитячим лементом на галявині;)
galimsky _ 04.08.2009 15:05
IP: 79.124.171.---
Тетяна Монтян:
Все це смішно і трагічно водночас.
Подививсь статистику відвідувань та коментів інших ваших дописів тут та на Інфопорні.
Зокрема щодо формалізації прав власності. Висновки невтішні. Хіба що вам вдасться питання формалізації власності пошитити як начинку у смердючому пиріжку педерастичного скандалу.

І не виправдовуйтесь – не кажіть що вам (чи мені) не платили.
Кажіть хай вгадають хто і скілки заплатив (може й заплатять?аби платили – я би взяв не задумуючись: одному дитячому БФ в Одесі дуже треба номальна їдальня з гарною сантехнікою).
Штабісти того не здатні зрозуміти. В їх куцих мізках закріплено 2 функції: відчувати загрозу та гдити.
Думаю всі штабісти не тільки Сєні, а й Юлі і Віті (того що несудимий) відчули що завтра на пресконференції на адресу їх босів можуть пролунати питання із запропонованого мною переліку. І у відповідь на голову електорату поллється потік думок виду "сам то я сантехник, но считаю, что аборт следует делать так-то..."
Свобода слова558 Корупція1210 Уряд реформ357 Aтака Путіна1145 Україна та Європа982
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter