Тетяна Монтян Юрист

За лаштунками драми ЮВТ: кілька слів про фатальну роль Ондрюші ''Котєга'' Портнова

07 серпня 2011, 13:49

Мені все-таки не хотілося б занадто погано думати про розумові здібності Тимошенко. Сподіваюсь, її абсолютно безумна поведінка пояснюється тим, що домовлятись з нею з якогось моменту реги просто відмовилися, побачивши, що їй дійсно нема чого їм запропонувати (і саме в цей момент вона нарешті публічно наїхала на Портнова). Тому що якщо вони досі готові відпустити її на всі чотири сторони, всього лише вилучивши майже все нажите непосильною працею, а вона продовжує дуріти та бикувати...

_________________________

И вдруг за столиком вспорхнуло слово: "Берлиоз!!"...Взметнулась волна горя при страшном известии о Михаиле Александровиче. Кто-то кричал, что необходимо составить коллективную телеграмму и немедленно послать ее. Но какую телеграмму, спросим мы, и куда?...Да, погиб, погиб... Но мы то ведь живы!...И кой-кто уже вернулся к своему столику и – сперва украдкой, а потом и в открытую – выпил водочки и закусил. В самом деле... чем мы поможем Михаилу Александровичу? Тем, что голодными останемся? Да ведь мы-то живы!

Михаил Булгаков, "Мастер и Маргарита"
По гарячих слідах зміни запобіжного заходу для ЮВТ, поки триває збурення і поки ще ніхто не повернувся до столика, не випив горілочки і не закусив котлетками де-воляй – я вирішила написати свій коментар з приводу суті подій, які відбулися у Печерському суді у п'ятницю.

Отже, один з колег-юристів якось поставив мені сакраментальне питання: "Тетяно, ось ти можеш пояснити мені: ЯК так може бути, щоб людину з "вищого ешелону влади", якій реально світить кримінальна стаття, захищав адвокат без досвіду участі в криминальному  процесі?!"

Я відповіла: "У мене було декілька клієнтів "з вищих ешелонів", але ніхто з них навіть і не подумав би поводитись настільки безглуздо, як ВОНА.

Всі подібні клієнти були зі мною абсолютно відвертими, хоча і ризикували глобально, що я можу використати їхню відвертість їм на шкоду. ЮВТ ж вважає себе найрозумнішою і абсолютно не налаштована бути щирою та відвертою з якимись там адвокатішками. Однак, без повної відвертості клієнта перед адвокатом про жодний ефективний захист не може бути й мови; вона впевнена, що вона сама собі найкращий адвокат; лохів, які були і є у неї в процесі, вона використовує виключно як гарматне м'ясо для затягування процесу.

Така поведінка – це її особистий вибір, і вигрібатиме вона за нього по повній програмі."

Додатково можу навести аналогію. Не довіряти адвокату та приховувати від нього інформацію по справі – це те саме, що не дозволити проктологу провести ректальне обстеження. Безглуздо при цьому сподіватись, що адвокат чи проктолог вам чимось при цьому допоможуть, еге ж?Вищенаведений діалог відбувався задовго до того, як Тимошенко було запроторено до СІЗО. І це ще її щастя, що реги вчинили з нею по-людськи – посадили у віп-камеру, допустили адвоката, дозволили передати особисті речі... Бо могли б запроторити до робітничо-селянської переповненої хати з барижками та наркоманками, попередньо провівши звичайну санобробку, та відмовити адвокату в побаченні в п'ятницю ввечері, не кажучи вже про передачку.

Тобто, реги і досі не вважають її "простою смертною", в зв'язку з чим фактично не отримають тих бонусів від "Юлі за гратами", які могли б отримати, якби вирішили її пресувати "по повній програмі".То що ж сталося? Чому ЮВТ фактично відмовилася від дійсно професійного адвокатського захисту? Чому вирішила більше ніколи і нікому з "проктологів від юриспруденції" не показувати свій "анус"?На мою скромну думку, пояснення лежить на поверхні. І це пояснення має ім'я – Андрій Портнов. Юлія Володимирівна колись вважала Портнова лєпшим соратнєгом та генієм юриспруденції. Що кагбе свідчить про її власний розумовий рівень та про її вміння розбиратись в людях, ога.Нагадую тим, хто забув – саме Ондрюша виступав з юридичним обгрунтуванням,  коли Юлія Володимирівна, навіть в найдикішому кошмарі не уявляючи свого програшу на виборах, грабонула Фірташів газ, не подбавши про те, аби прикрити свої сідниці хоч якимись формальностями.Фінал є загальновідомим (цитую статтю з УП): "Газ в Україну та Європу почав поступати після підписання догорів переуступки боргу RosUkrEnergo перед Газпромом на користь "Нафтогазу". В своїх свідченнях Діденко іронічно пояснив, що ця оборудка була описана "визначними юридичними фахівцями сучасності", маючи на увазі Андрія Портнова та Валерія Писаренка, які також брали участь у газових переговорах у Москві.

Під час допиту і Діденко і Дубина підтвердили, що ініціатива переуступки боргу RosUkrEnergo перед Газпромом належала саме російській стороні. Нагадаємо, що два роки потому винним у цих домовленостях, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, був визнаний НАК "Нафтогаз України". Розглянемо дві версії: або Ондрюша дійсно такий бовдур, який раптом забув курс цивільного права за 2-й курс юрфаку, а тому не розумів, ЩО він верзе і що вони з Юлію Володимирівною чудять, або – що він все прекрасно розумів та чесно пояснював  ЮВТ можливі наслідки. При всьому моєму скептичному ставленні до Ондрюші, я переконана, що все він і сам прекрасно розумів, і Юлі пояснював в усіх деталях. Але, але, але... Вона прийняла одноосібне рішення грабонути Фірташа, а Ондрюші, як подейкують злі поінформовані язики, пообіцяла "за содєйствіє" ФДМ та інші ніштяки.

Але, як за нею водиться – кинула, та ще й вибори програла – не в останню чергу через ту саму жадібність та схильність до перманентного кидалова щирих та відданих людей. 

Ображений Ондрюша вирішив, що свою частину домовленостей з ЮВТ виконав, а натомість отримав дулю, злився і перейшов до регів. Цинічні реги вирішили спіймати особливий кайф, доручивши курувати "справу Тимошенко" саме Портнову, і про це їхнє стратегічне рішення було відомо втаємниченим спостерігачам з самого початку. Перед величчю цієї драми зблідли б від поваги та заздрощів навіть сценаристи мексиканського "мила"; всі чекали, коли ж Тимошенко нарешті прямо звинуватить Портнова в плануванні своїх переслідувань. Це сталося лише на початку серпня і стало сигналом, що "ось-ось щось станеться".Я вже зазначала, що, навіть враховуючи роль Портнова  в усьому цьому цирку, Тимошенко прийняла стратегічно неправильне рішення – не наймати адвокатів-професіоналів, не пояснювати суспільству справжню суть того, що відбувається. Натомість, вона почала наймати адвокатів-"статистів" виключно для затягування процесу.

Зрозуміло, що після Ондрюшиної ескапади Юля втратила довіру до адвокатів як таких, але... це поведінка не державного діяча того рівня, на який вона нібито претендує, а – дєвочкі-пріпєвочкі: "Любіла я, страдала я, а он, подлєц, сгубіл мєня – нікому більше не вірю, піду в монастир". 

В результаті – вона всі свої тили лишила незахищеними та позбавила себе будь-яких шансів хоча б на відносно благополучний для себе фінал процесу.

Ще раз нагадую "закон дзю-до": якщо тебе вже взяли на больовий або на удушаючий – треба здаватись, тому що ніяка сутичка не варта зламаної руки, а тим більше – шиї. Професійний адвокат на процесі працював би над тим, щоб:- доносити позицію Тимошенко (до суспільства – не до Кірєєва!);- досконально знати справжню позицію її супротивників – мається на увазі, інсайдерську інфу, а не те, про що пише дилетантська  преса, заангажована тією чи іншою стороною. І, звісно ж, професійний адвокат працював би над усіма варіантами можливих домовленостей Тимошенко з регами. Тому що можливість компромісу не можна відкидати ніколи – будь-яка "війна" коштує ресурсів, і є повним безглуздям витрачати їх дарма. А якщо хтось хоче в'якнути, що Юля не буде домовлятися з регами в принципі – то хай згадає ширку-"коалу", ага.Але повернемось до питання, на що ж розраховувала Юля, якщо не на професійний захист і не на домовленості.

Було зрозуміло, що  рано чи пізно настане критичний момент – затягування часу не могло бути вічним, і це була завідомо хибна стратегія. В своєму відеозверненні вона згадує про "європейський суд та український народ". 

Це – щонайменш наївно. Поки європейський суд щось там вирішить, вона має всі шанси якщо не згнити у тюрмі, то принаймні втратити "товарний вигляд". З українським народом теж не все так просто: досить побіжний аналіз соціальних мереж показує, що навіть "прогресивна частина суспільства", яка хоча б цікавиться політикою, налаштована скептично. Що вже казати про "непрогресивну": одні на морі, інші на городі, і всім – "по барабану". Сподівання на те, що "заграніца нам поможєт" – це навіть не дитячий лемент Немирі на галявині, це – повний абсурд.  Ось, французский посол вже добалакався, і навряд чи багато західних дипломатів аж жаждуть (навіть з урахуванням "мотивування" від Немирі) – провторити його долю.

Кляті західні інформагенції помістили інформацію про зміну ЮВТ запобіжного заходу кудись в "підвали"; наступного разу вони згадають про неї лише при винесенні вироку.

 Годі й казати, що репутація Януковича та всієї його шобли не зазнає на Заході суттєвих змін – тому що куди вже гірше, йой! У Європи та США і своїх проблем – вище даху; нема їм чим займатись, крім як Юлією Володимирівною та її особистими проблемами (бо партії у неї вже фактично немає, адже у владичіц марскіх біля розбитого корита соратників бути не може апріорі).

Врешті-решт, раціональні західні люди абсолютно щиро вважають, що правосуддя в Україні – є проблемою виключно мудрого українського народу, і на рівень продажів великих західних корпорацій  впливає доволі незначним чином. А якщо хтось щиро вважає, що Україна цікавить світ чимось іще, окрім можливості збуту всілякого потрєблядського лайна – мої вам співчуття.Отже, Тимошенко зробила стратегічну помилку: опираючись на вельми примарні політичні перспективи, з одного боку, та втративши довіру до адвокатів, з іншого, вона вирішила не захищати свої тили з усієї сили, не протиставляти регам гідну зброю, не шукати найкращий вихід з цієї ситуації – а просто блазнювати та влаштовувати комедію.

До якогось моменту, звісно, усім було весело. Але це мало колись закінчитись – і закінчилось. Точніше, дійшло до закономірного проміжного фінішу. І якби з усіма, хто мені казав, що Тимошенко не закриють, я посперечалася б хоча б на літр пива – то зараз у мене був би вже цілий басейн цього хмільного напою.

...

Мені все-таки не хотілося б занадто погано думати про розумові здібності Тимошенко. Сподіваюсь, її абсолютно безумна поведінка пояснюється тим, що домовлятись з нею з якогось моменту реги просто відмовилися, побачивши, що їй дійсно нема чого їм запропонувати (і саме в цей момент вона нарешті публічно наїхала на Портнова). Тому що якщо вони досі готові відпустити її на всі чотири сторони, всього лише вилучивши майже все нажите непосильною працею, а вона продовжує дуріти та бикувати... ОМГ... P.S.: Кірєєв, безумовно, не мав ніяких правових підстав змінювати Тимошенко запобіжний захід, оскільки вона регулярно відвідувала судові засідання. І Європейський суд, безумовно, через стопіццот років напише про це в своєму рішенні по справі "Тимошенко проти України", і навіть, можливо, присудить Юлії Володимирівні відшкодування в розмірі кількох тисяч євро. Це, напевно, безмежно втішить її колись, да.P.P.S.: Ще раз закликаю пасіонарних неадекватів отямитись та зрозуміти, що простим обиватєлям безглуздо вписуватись за якусь зі сторін в бійці "солнцєвських" та "люберецьких"... соррі, ОЗУ "ПР" та ОЗУ "БЮТ". Агрумент "сьогодні таке сталося з Юлею, а завтра може статись з будь-ким" – не котить. "Таке" – ВЖЕ стається з тисячами українців, і не просто "таке", а значно, значно гірше.

P.P.P.S.: Політиканам, які організовують якісь там "мойдани" під гаслами на кшталт "Юлі – волю", нагадую, що обивателі реагують на такі заходи приблизно наступним чином: "А шо – я сам "нізащо" сидів (або – мої родичі, знайомі, куми, свати, сусіди, друзі – сиділи), але при цьому ми в суді не бикували; посланці від Карпачової до нас не бігали, про адвокатів та передачки в п'ятницю ввечері ми і мріяти не могли, як і про віп-камеру... І було все це тоді, коли Юля рулила країною. То чи не пішла б вона куди подалі?"

powered by lun.ua
Коментарі — 725
Днепрочиж _ 16.08.2011 14:12
IP: 78.25.14.---
ВСЕХ КТО БЫЛ ПРИ ВЛАСТИ С 1991 ГОДА НА УРАНОВЫЕ РУДНИКИ ПОДЫМАТЬ ЭНЕРГЕТИЧЕСКУЮ БЕЗОПАСНОСТЬ СТРАНЫ.
kbm _ 16.08.2011 13:33
IP: 95.132.125.---
... Тимошенко "блазнює та влаштовувує комедію"?
А їй вдячний бо цим вона за мене плює в обличча цьому суду!!!

Тетяна, по суті я з вами згоден, але за таким пафосним стилем статті суть нівелюється...
Микола Думич _ 14.08.2011 12:32
IP: 91.124.60.---
Ну ви ж не будете заперечувати, що всі хором-скопом і кагалом дуже потужно фінансуєте і міліцію,і прокуратуру,і суди,і СБУ,і армію,і пенітенціарну систему України?
І що буде саме так, як є, – і ніяк інакше, – в 2010-му знали всі повнолітні. Всі сто відсотків і до одного-єдиного. Всі з правом голосу.
І що всі ці репресивні органи – з таким-то астрономічним фінансуванням!!! – дуже потужно і дуже успішно захищають стовідсотковий, чистокровний, хрестоматійно-класичний і потомственний криміналітет???
Вашим – хором-скопом і кагалом – коштом, + всі можливі запозичення?
Ми здобули?
Перепрошую.
Значна частина здорової України, яка майбутнє своїх дітей із Україною аж ніяк не може тепер вже пов'язувати – так не думає.
ВИ.
Виздобули.
Їжте на здоров'я.
І хай вам очі повилазять...
А от думати тепер вже й не треба.
Пізно, Таню: і ти, і діти твої ще років сорок за їду працювати будуть.
Під щирі аплодисменти російськомовних євреїв...
Святобор _ 13.08.2011 16:56
IP: 87.70.34.---
Читаю и ужасаюсь.Сам я считаю,что не выборы новых "слуг народа" спасут Украину,а смена системы государственной власти.При новой – Конституцию и изменения к ней утверждает Народ,судьи выбираются только народом,а их руководящие органы съездами суддей и представителями общественных организаций.Согласно Новой Конституции всех этих избраных "слуг народа" Референдум должен иметь право вышвырнуть на помойку истории в любой момент не ожидая очередных выборов,без права судебного обжалования.Все Законы,касающиеся внутренней жизни "холуев народа"утверждаются Народом,чтобы "слуги" (как сейчас) не могли их изменить в свою пользу.И только тогда,когда судебная ветвь власти будет независима от остальных ветвей,а зависима только от ствола и корней (Народа) (я понимаю,что это, пока, утопия),не будет ни януковичей,ни остальной своры,ни верховной зрады,ни киреевых,ни,испорченых действительностью,монтян.Боже! Спаси Украину и его многострадальный Народ!
oleko _ 13.08.2011 16:28
IP: 217.253.246.---
Шановна панi Т. Монтян! Нi, я не коментую Вашу статтю. 100% за!
До Вас звертаюся за допомогою i порадою, маючи iнформацiю про Вашу високу професiйнiсть, непiдкупнiсть та людянiсть. Я один з тих ненормальних людей,
кому (як i Вам) небайдужа доля Украiни.
Нам удалося розробити механiзм утвердження народовладдя, а вiдповiдно i
пiдкорення влади iнтересам людини, суспiльства.
Принцип механизму – не "захищати права i свободи" громадянина, а "унеможливлення порушення прав i свобод" владоможцями.
Назва цьому механiзму – Закон (проект) "Про особисту вiдповiдадьнiсть за якiсть працi на користь суспiльству органiв державноi влади усiх гiлок, месцевого самоврядування та державних службовцiв".
Оскiльки не можу його текст вислати, будьте ласкавi, зайдiть на мiй блог //blog.meta.ua/users/oleko-2/ (вiд 8 марта 2011р).
Свою думку викладiть у коментарях своеi статтi. Дякую.
НОЛЬ НОЛЬ СЕМЬ _ 13.08.2011 09:02
IP: 94.179.191.---
госпожа Монтян с нетерпением жду Ваш очередной блог про ПЕДОФИЛОВ засевших в БЮТЕ!! ОЧЕНЬ жДУ,ЧЕСНО!!
Ogro _ 12.08.2011 15:25
IP: 95.67.4.---
Жаргон Луркмора хорош для их сайта,а Булгаков не оправдывает запредельного
быдлотства и тупости грязной и долбанутой тётки
Ogro _ 12.08.2011 15:22
IP: 95.67.4.---
Есть немалое желание поспаринговаться с этой великой файт-вумэн.Но боюсь,что не
выстою из-за чудовищной вони,исходящей от этой немытой и смердящей румыно-жидовской толерастской нелюди
Татьяна Мунтян-убейтесь,пожалуйста сами
НОЛЬ НОЛЬ СЕМЬ _ 12.08.2011 07:46
IP: 94.179.36.---
АУ! АУ! АУ! Мадам Монтян чем закончилось дело ПЕДОФИЛОВ? НУ ответьте наконец!!!
haritonenko _ 11.08.2011 10:35
IP: 77.52.45.---
конечно, если бы Монтян взяли адвокатом Ю, то Киреев,испугавшись такого профессионала, закрыл "дело" и извинился.
sergm _ 10.08.2011 00:53
IP: 82.193.98.---
От же чорнорота сука...
антивірус _ 09.08.2011 19:51
IP: 91.214.32.---
зАРАЗ НА ВУЛИЦЮ МОЖУТЬ ВИЙТИ ТІЛЬКИ ВІДЧАЙДУШНІ ЛЮДИ...ДЕХТО ЗЛОРАДСТВУЄ, ЩО НА ВУЛИЦІ МАЛО ЛЮДЕЙ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ТИМОШЕНКО...ВУЛИЦЯ – ЦЕ НЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОПУЛЯРНОСТІ...ВИ ЩО ХОЧЕТЕ, ЩОБ ПЕНСІОНЕРИ З ГЛУХИХ СІЛ ЇХАЛИ В КИЇВ І ПІДТРИМУВАЛИ ТИМОШЕНКО?...Виборці повинні підтримувати свого кандидата на виборах... КОЛО ВИБОРЧИХ УРН...А не на вулицях і площах...ЩОБ ОДЕРЖАТИ КИЙКОМ ПО ГОЛОВІ ВІД МОГИЛЬОВСКОГО СПЕЦНАЗУ?...ЗРОБІТЬ ЧЕСНІ ВИБОРИ І НЕ ТРЕБА БУДЕ ВУЛИЧНОГО ПІДТВЕРДЖЕННЯ, ХТО МАЄ ЗАРАЗ НАЙБІЛЬШИЙ РЕЙТИНГ...
НОЛЬ НОЛЬ СЕМЬ _ 09.08.2011 19:10
IP: 94.179.3.---
запомните меня хорошенько,про БЮТОВСКО_АРТЕКОВСКИХ ПЕДОФИЛОВ я буду задавать Вам вопрос в КАЖДОМ Вашем блоге! НЕ надо все валить на тимоху-будете писать о кирзовых сапогах в армии-все равно будет вопрос о ПЕДОФИЛАХ!! ПОЧЕМУ ОНИ НЕ В ЗОНЕ? или они НЕ ПЕДОФИЛЫ? ОТВЕЧАЙТЕ!!
НОЛЬ НОЛЬ СЕМЬ _ 09.08.2011 15:06
IP: 94.179.3.---
уважаемая Татьяна Монтян,хоть 300 лет в обед,про ПЕДОФИЛОВ все оравно придется когда -то объяснится!!
WildTT _ 09.08.2011 12:14
IP: 95.67.4.---
Тетяна Монтян:
Ти диви. Статті вже сто літ в обід, а лярво-боти все пишуть і пишуть)))
Плохо срываете радость Татьяна))) Популярность, как и медаль имеют две стороны. Вот глядишь, перестали бы матерится, начали бы закусывать перед процессом написания своих нетленных блоговских шедевров.........а какбы ещё удосужились вымыть и расчесать волосы – то гадом буду, "юльки" ещё бы Вас и на трон внесли, как новую икону и жупел борьбы за идею))))))
А пока к сожалению, уровень гламурной тусовки у железного павильона "ПИВО-ВОДЫ".
Но лично я в Вас верю!)))))))))
Тетяна Монтян _ 09.08.2011 11:28
IP: 95.134.181.---
Ти диви. Статті вже сто літ в обід, а лярво-боти все пишуть і пишуть)))
НОЛЬ НОЛЬ СЕМЬ _ 09.08.2011 09:30
IP: 94.179.136.---
кричу!! прошу!! 25й раз!! Уважаемая Татьяна Монтян,Вы стояли у истоков дела о артековско-БЮТОВСКИХ ПЕДОФИЛАХ!! Выступили у шустера,намекнули что Терехин ПЕДОФИЛ,и ---ТИШИНА!! Хрен с ней,с юлькой,расскажите лучше когда ПЕДОФИЛЫ будут шконку грызть?Очень жду ответа от самого умного юриста Украины,знатока дзю-до и проктологии,матери 4-х детей имеющей мужа,специалисту по организации частных жеков,никогда не ЗАВИДУЮЩЕЙ Тимошенко,любящей креветки и море ТАТЬЯНЫ МОНТЯН.с уважением представитель народа- ноль ноль семь.
crockOdile _ 09.08.2011 02:10
IP: 93.74.4.---
Мабуть мамочкє відмовили у наданні послуг, яко від дюжже "професійній" адвокатці. Оттаво вона і потребляцькі підходить до справи украинскаво асвабаждєнія. Тіпа Нам юля тєпєрь і нафіг нє нужна. А НАМ дєвочкі і мальчікі насправді тут нужен только удобний ПОВОД. Для проявлєнія всеукраінской любові. І юля остайотса сейчас, і до тєх пор пока єсть жива і гонорова, достаточно хорошим поводом,шоби організовать маси в сторону рєволюціонного двіженія.Цікаво, покращувателі вже сьогодні гето розуміють? А грєбаная не раз опПУЗиція?
lkobzareva _ 09.08.2011 00:12
IP: 194.146.132.---
Прочла все комментарии, хотелось бы, чтобы Мунтян с ними тоже ознакомилась. Я не фанат Тимошенко, но против того беспредела, который с ней происходит. И могу поздравить Мунтян – она вошла в шайку черноротых ведьм – к Богохульской и Ганьке-Геббельс. Чудное трио – лают и изи рта жабы выскакивают. Все они жутко завидуют ЮВТ- умнице и красавице, которая будт президентом Украины, а они будут на помойке истории
vinil _ 08.08.2011 21:28
IP: 80.239.242.---
Breda:
Andrey-from-East:
Это не рациональное мышление, это корыточное мышление.
Такое же мышление имеет адвокат Мунтян.
Мунтян – из породы богохульских: мыслит примитивно, по-бабски, и что хуже всего – сыплет пошлостями, расчитывая на симпатию "пролетариата" за пивным столиком... только, не все же такие как вы думаете, пани мунтян
Георгій-328 _ 08.08.2011 21:23
IP: 109.87.95.---
Постійне вживання зпримітизованої, стилізованої під жаргон лексики (реги, бикувати, грабонути, інфа, по барабану тощо) мимовільно формує уявлення про автора, як про шмаркатого, а тому дуже брутального підлітка. Зрештою, чого чекати від "проктолога від юриспруденції"? Здається, що авторка сягнула своєї вершини, діставшись дна заднього проходу!
martinkent _ 08.08.2011 21:01
IP: 84.108.33.---
lpi:
Дивуюся вам,колего.
Невже ви дійсно думаєте, що в цьому хоу нід назвою "перерчьке правосуддя" щось може залежати від адвоката, яким би професійним він не був? Команда фас буде виконана за будь-яких умов і за участі будь-яких захисників. Тому позиція Тимошенко в суді є чисто політичною. Вона прекрасно усвідомлювала на що йшла і, принаймні макимально використала цей "процес" для вланосго політичного піару. Думаю, що навряд чи хто небуть із нащих колег зміг би сказати більше на цьому процесі ніж це скаже вона сама.
Ну а що стосується поведінки, то думаю що більшість громадян україни, які побували в наших судах, аплодують її поведінці, як формі протесту проти цієї клоунади
Серед адвокатів, тепер визнаю, єсть порядні люди. Абсолютна логіка, . на мій погляд. Якщо Ви, ще й як і я, не належите до табору ЮТ, то мушу визнати, що сказане Вами найближче до істини.
SIM5 _ 08.08.2011 19:54
IP: 62.221.55.---
Статья "потрєбляццкая", как и понятия авторши. "Никому нет дела, не надо высовываться, уже трахнули...". Ее же саму пока не трахнули, но в будущем могут. Она думает, что отмашется битой или найдёт компромисс, как-то отработает иначе?

Одно дело – анализ реальной обстановки (действительно взрыв маловероятен), а другое – пропаганда потребляццтва. Или эта пропаганда – как раз и есть отработка? Таких, действительно, зачем трогать – они полезны.
martinkent _ 08.08.2011 19:51
IP: 84.108.33.---
Тетяна Монтян:
887766: ВАНА вже втратила грунт під ногами від безкарности.
Ну, в "трійничку", в якому ВОНА зараз сидить, цілком грунтовна підлога.
Знаєш про трійничок? Полюбляєш?
SIM5 _ 08.08.2011 19:43
IP: 62.221.55.---
Я відповіла: "У мене було декілька клієнтів "з вищих ешелонів", але ніхто з них навіть і не подумав би поводитись настільки безглуздо, як ВОНА.
Всі подібні клієнти були зі мною абсолютно відвертими, хоча і ризикували глобально, що я можу використати їхню відвертість їм на шкоду. ЮВТ ж вважає себе найрозумнішою і абсолютно не налаштована бути щирою та відвертою з якимись там адвокатішками.
-
Дальше читать стало привычно-скучно и тошно.
Татьяна, Вы рассуждаете так, будто это процесс – криминальный ПО СУТИ, и приговор будет зависеть от реальной доказанности реального преступления. Если у Вас такие фантазии (или наоборот, полное их отсутствие), то что можно обсуждать? Те Ваши клиенты, на которых Вы ссылаетесь, думаю, были в совсем другой ситуации. И цель их была лягушачья: если виноваты – договориться, если не виноваты – как-нибудь увернуться от дубины, пусть даже ценой унижения. Точно не оппозиционеры.
тітушки16 Aтака Путіна1176 Корупція1275 Свобода слова566 Вибори-2014156
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Ірина Фаріон

ЗАКОНОДАВЧЕ ПОЛЕ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ: колоніяльна, ліберально-гібридна і національна мовні моделі (1989-2019 рр.)

Олеся Яхно

Доберется ли "вирус" Путина до Зеленского, или О риске построения России внутри Украины

35
Володимир Фесенко

Дневник парламентских выборов-2019 (11-23 июня 2019 г.)

Віктор Уколов

Це провал, пане Зеленський!

Юрій Мірошниченко

Законопроект про скасування довічного позбавлення волі для жінок подано до Верховної Ради України

Євген Бистрицький

УСВІДОМЛЕНИЙ ВИБІР: РУХ ВІД ''НОВИХ ОБЛИЧ'' У СПИСКАХ ДО НОВОГО ВРЯДУВАННЯ

2
Руслана Лижичко

Go 100% Renewable: місія, щоби зберегти планету заради майбутнього!

10
Олеся Яхно

Добро пожаловать обратно в "постсоветское болото"

127
Тетяна Чорновол

Команда Зе повертає у владу мега корупцію через Онищенка-Кадирова

24
Айдер Муждабаєв

Перепрошить украинцев. Медиа-блицкриг Кремля: как это будет

19
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter