Тетяна Монтян Юрист

Повідомлення про потенційне побоїще

09 вересня 2011, 12:33

Як стало днями відомо мешканцям нашого та кількох сусідніх будинків, в безпосередній близькості від наших будинків і школи N314, в якій навчаються наші діти, забудовник – якась фірма ТОВ ІБК "Адоніс" – збирається будувати житловий комплекс на 200 квартир із підземною стоянкою на 200 машиномісць.

Про те, чи є у забудовника хоч якась дозвільна документація на будівництво – нам нічого не відомо. Вдалося знайти в інтернеті лише рішення Київради від 23 грудня 2010 року N 430/5242 "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-будівельна компанія "Адоніс" земельної ділянки для завершення будівництва житлового будинку з об'єктами соціального призначення на вул. Княжий Затон, 9 у Дарницькому районі м. Києва". Але кадастрового плану до цього рішення, звісно ж, не додано.

Це будівництво забудовник планує здійснювати на території школи N314. А саме – на місці шкільного стадіону, а також на частині території, яка нині огороджена зеленим парканом і нібито знаходиться у забудовника в оренді.

Будівлю планують звести за 20-30 метрів від наших будинків і школи. А це зі стовідсотковою вірогідністю означає, що в процесі будівництва несучі конструкції наших будинків і школи пошкодяться під час вбивання паль. Подібні проблеми, як відомо, вже виникли в будинку по вул.Срібнокільська, 20 ("кабмінівський дім"). Зараз цей будинок намагаються облицювати пінопластом, щоб сховати видимі сліди руйнації будинку.

В'їзд на будівельний майданчик планованого будинку забудовник збираються здійснювати через прибудинкову територію будинків по вулиці Княжий Затон, 11, і по вулиці Срібнокільській, 8а.

Ці два фото зроблені з балкону моєї кухні:

Як бачите, будівельний майданчик межує зі шкільним стадіоном. Нам вдалося роздобути інформацію, що забудовник не бачить можливості звести будівлю, не використовуючи стадіон – мовляв, так уся рентабельність проекту втратиться. Ось це вони збираються втулити на нашому стадіоні:

Неважко здогадатись, що мешканці просто в захваті від такої блискучої перспективи. Забудовник, розуміючи це, провів 7 вересня 2011 року грубу імітацію "громадських слухань".Як видно з оголошення, слухання мали відбутись в приміщенні Дарницької РДА. Однак, з невідомих причин їх перенесли. Зрештою так звані слухання відбулися в актовому залі школи N314. Годі й казати, що жодної реєстрації присутніх не вели. Мешканців прилеглих будинків було "аж" одинадцять чоловік. Інші присутні, як водиться, були або співробітниками самого забудовника, або притягнутими ним невідомо звідки маргіналами.

Спроби мешканців висловити своє ставлення до того, що відбувається – звісно ж, проігнорували. На цих так званих "слуханнях" був присутній якийсь чиновник з РДА, який обіцяв не затверджувати результатів псевдо-одобрямсу. Але ж ми всі знаємо ціну словам наших чиновників.Ми з чоловіком взагалі не знали ні про які громадські слухання. Тож прийшли у школу, де, до речі, навчаються наші діти, трохи запізно – хоча й відразу після того, як нам подзвонили сусіди. Громадські слухання в будній день, у робочий час – це бєспрєдєл апріорі, да. А тому ми не встигли особисто повідомити забудовників, аби вони негайно облишили свої дівочі мрії позбавити наших дітей стадіону, а всіх мешканців – зеленої зони. До речі, цю саму зелену зону ми плануємо облаштувати одразу, як тільки "Адоніс" прибере свої будівельні манатки та зелений паркан, який стричить під нашими вікнами вже сім років. Весь цей час тривав "довгобуд", який видно на фото з мого вікна – і ось нарешті нещадовно його з помпою здали в експлуатацію.

Нікому й на думку не могло спасти, що наші корупціонери та дерибанщики знахабніють настільки, аби відбирати у діточок стадіон. Та ще й у безпосередній близькості від нової школи, яку з таким офіціозом відкрив 1 вересня сам Янукович на тому ж таки Княжому Затоні.

Повідомляю письмово:

Любі наші чиновники всіх рівнів та безмежно кохані правоохоронці! Навіть не сумнівайтеся – якщо забудовник не відмовиться від своїх божевільних планів запхати будинок на відверто непридатну для будівництва територію, то те, що відбулося на Троєщині, здасться вам, як писав нєзабвєнний Маріо П'юзо в "Хрещеному батьку" – "поцілунком вуличної шльондри". Ми битимемося за стадіон для наших дітей, за наші будинки – з усією пролетарською ненавистю. Навіть якщо справжнім власником фірми-забудовника є сам Юра Єнакієвський чи, ба, навіть Віктор Федорович особисто.

Також мешканці наших будинків наполегливо не рекомендують "бійцям", для яких охорона незаконних будівництв є способом прогодувати свої сім'ї – найматись на це будівництво. Або – потім не ображайтесь;)

З метою створення ініціативної групи, підготовки та підписання листів місцевим і центральним органам влади, а також скарг та позовів до правоохоронних органів і судів, мешканці наших будинків проводитимуть збори в суботу, 10 вересня, о 10-00. Збори відбудуться біля піццерії, розташованої в будинку 11 по вулиці Княжий Затон. Участь журналістів та всіх небайдужих громадян – вітається.

Ми запрошуємо відвідати наші збори також пана Попова. А якщо йому боязко після інциденту на Троєщині – зобов'язуємося виділити охорону.

powered by lun.ua
Коментарі — 75
kryivka _ 09.09.2011 21:11
IP: 109.162.69.---
Комсомольські пришельці рулять в Києві! Невже не знайдеться доброї мітли, щоб повиганяти все це КДБістське швобло з української столиці, а ще краще взагалі з України!
Dezdechado _ 09.09.2011 20:50
IP: 86.44.134.---
Таня, вони ваш запал швидко погасять камерою СІЗО. Раніше потрібно було бунтувати, а не коли вже вони прилізли до вашого дому.
Niusha _ 09.09.2011 20:01
IP: 46.202.127.---
Посмотрела я в глаза и на откормленные морды упырей-начальников и разных мадам от стройки и поняла только бытьем этих морд в кровавое месиво можно вбить в башку, что стадионы у школы воровать нельзя, что нельзя строить окна в окна, что нужно учитывать мнение жителей и тд. и тп. Так что поборемся...
Niusha _ 09.09.2011 19:45
IP: 46.202.127.---
Часть 2 Мурыжилася стройка с 2004по 2011гг. (хотя срок сдачи подковки был 2008г). Кстати план стройки с зоной отдыха и школьным стадионом висел на щите до самой сдачи монстра. ТОВ Адонис с обреченным видом собрался было обустраивать территорию когда вдруг бац строительных воротил осенило:" Кака-така зона отдыха-дом им гадам под нос!"," Стадион школе?-обойдутся!" Вот такая предыстория...
А теперь про слушания, лично на них была. Стыдно, противно и смех сквозь слезы...Пол- зала работяг, другая половина неизвестно кто (когда спрашивали от какого дома нагло хихикая в лицо говорили, что не помнят). Многие работяги опускали глаза, некоторые кто успел принять для храбрости кричали, что они инвесторы и хотят в этом не построенном доме квартиры купить, мадам в бордовом пиджаке усиленно делала вид, що вона почуе кожного и храбро вела это шоу, архитектор всерьез доказывал, что школе стадион ни к чему, а вот мини площадки 1м на 1м именно то что нужно... Полный сюр...
Niusha _ 09.09.2011 19:20
IP: 46.202.127.---
Для тех кто не в теме и пишет всякую чушь!!! Первоначально на месте построенного дома по Кн.Зат. 9 должен был быть соц. дом для чернобыльцев. Путем мутных махинаций ТОВ Адонис (у кот. в собственности 3 стула и 2 компа-привет Элите) подмяло участочек под себя и представило на градостроительный совет проект дома. Сказать, что архитекторы сели на жопы-не сказать ничего, проект зарубили с формулировкой: "Конечно у на строительный беспредел но это, ребята, монстр – он даже ни то что на голову не лезет, но даже на карман не натягивается!" Плюс все жители близлежащих домов были против. Домик урезали до состояния монстра-подковки и та же мадам в бордовом пиджачке клялась жителям, что за домом вся свободная территория будет зоной отдыха, а школе сделают современный стадион. Зеленым заборчиком обнесли громадный участок, включая стадион. На вопрос: " А стадион зачем?" мило отвечали, что де по правилам техники безопасности стройка минимум 100 м до школы. Конец 1 части детектива
Valerоn _ 09.09.2011 18:43
IP: 95.134.150.---
Мановар:
Полностью поддерживаю Татьяну Монтян. Она не только социально и общественно активный человек, но и один из ведущих в Украине специалист по вопросам верховенства права, защиты прав собственности, формализации прав на недвижимость. Только сплотившись вокруг таких людей мы сможем построить в Украине гражданское общество!
Не оскудеет банановая республика дебилами.
Ghina Lambor _ 09.09.2011 18:22
IP: 93.75.118.---
Рекомендация всем! Если вы хотите знать о своих правах (хоть и попранных) в сфере ЖКХ, то будьте уверены – в нашей стране никто об этом не знает больше, чем Монтян, никто об этом не пишет больше и лучше, чем Монтян. А поскольку мы все сталкиваемся (в прямом и переносном) с этой системой постоянно и на протяжении всей жизни, то пособие практически на все такие случаи уже существует. Просто откройте сайт Инфопорн, найдите среди авторов фамилию Монтян, а уж статьи на тему ЖКХ составляют львиную долю в её материалах. И никому не возбраняется воспользоваться её интеллектуальной собственностью в личных целях. Дерзайте!
run away _ 09.09.2011 18:05
IP: 62.221.51.---
Суппер, Тетяна Монтян погана, робить усе для свого піару. Може і погана, може і для піару. А чому нікого не хвилює те, що через забудову нової споруди можуть зруйнуватися сусідні будинки? В яких також живуть люди. До речі в одному з сусідніх будинків живе і сама Тетяна. Яка різниця в яку школу ходять діти Тетяни, до 314 школи ходять інші діти, що потребують фізичних вправ! Що цим дітям робити без стадіону? Може забудовники перенесуть стадіон в інше місце... Може дітям на фізкультуру взагалі на правий берег Дніпра їздити? Я вже мовчу про те, що це не відповідає санітарним нормам, будівлі повинні будуватися на певній відстані одан від одної, а не так щоб заглядати у вікно до сусіда навпроти. Я бачу, що багато хто вважає сучасні забудови у центрі міста нормальним. Колись Київ вважався зеленою столицею, а через те, що забудовуються кожен клаптик землі, зазвичай ігноруючи усі норми, Київ буде кам'яною столицею.
Я бажаю Тетяні та її саратникам тільки удачі у цій бородьбі з бєзпрєдєлом!!!
Ghina Lambor _ 09.09.2011 17:53
IP: 93.75.118.---
Ghina Lambor _ 09.09.2011 13:14
====================================================================================А ты не удивляешься злобным и злорадным высерам "педофилки" Мундян, когда она откровенно радуется тем издевательствам, которым подвергаются Тимошенко и Луценко в пещерном "суде"? Да плевать мне на такую тупизну, как ты! Пусть рыгалы с киевскими колаборационистами вас с вашей Мундяншей и дальше душат, избивают хоть до смерти. Мне пох!
Иди под новость, где жена Луценко сообщает о его состоянии здоровья. Его рыгаловские упыри медленно убивают, а такие как твоя упыриха Мундян радуются этому. Тьфу на вас, вонючих фальшивых противсихов!
В чём-то ты прав. Но не всё так однобоко на сайте Монтян. Убедись сам: Тупе одоробло призначили на посаду "царя", і воно відразу взялося "царювати". Паранойя та окозамилювання http://infoporn.org.ua/news/urn:news:D33CA43
Критикан-2 _ 09.09.2011 17:43
IP: 46.30.167.---
Дайошь, Татьяна! По беспределу – БЕСПРЕДЕЛОМ!
preparator3 _ 09.09.2011 17:03
IP: 78.152.161.---
hina Lambor _ 09.09.2011 16:41IP: 93.75.118.-
Критическое понятие в нашей ситуации КОЛИЧЕСТВО и понимание того, что сегодня твоя хата с краю, а уже завтра она кому-то покажется очень привлекательным куском земли. И никто от этого не застрахован – даже те, кто радуется сейчас в своих каментах по поводу стройки.
=====
Кто Вам сказал по поводу радости по поводу стройки. Может быть как раз я, будь у меня в руках калаш, несколькими очередями и положил бы ту "охрану" стройки.
Речь идет именно о той, что для самопиара и затевает всю бодягу с "придется пожалеть".
Эта бессовестная скотина очень даже может довести дело до крови – тех же пенсионеров и детей.
Скомпелируем ситуацию, что нескольким людям проломили арматурой голову.
Танечка кинется защищать их права? Ну да, ну да... пару интервью на камеру. Отморозков милиция отмажет задобренная аргументами хозяина стройки, а дальше граждане с больничкой и звонками бандюков останутся сам насам. Тане это будет уже не интересно.
Irop76 _ 09.09.2011 16:58
IP: 46.119.27.---
молоток. закрийтеся юридично, щоб вам потім не тицяли бомажки
Ghina Lambor _ 09.09.2011 16:41
IP: 93.75.118.---
asymut:
Ghina Lambor: "а у борцов запал иссякает после первого залпа, то в результате мы видим искажённое лицо своего любимого города, где жилое пространство превращается в гетто, а стены наших домов трещат по швам..."

Абсолютно вы правы! И Татьяна тоже – хотя бы тем, что все-таки не сдается. Но у многих ли хватит такого энтузиазма, как у нее – ведь у нас что ни шаг сделаешь, то уже нужно бороться не на жизнь, а на смерть, т.е. получается не жизнь, а сплошная борьба с властью, при чем практически безрезультатно (со всеми властями без исключения, которые были в Украине), которая имела ввиду и законы, и нас с вами. Как заставить этих гнусных властьпридержащих уважать законы, считаться с людьми?
Критическое понятие в нашей ситуации КОЛИЧЕСТВО и понимание того, что сегодня твоя хата с краю, а уже завтра она кому-то покажется очень привлекательным куском земли. И никто от этого не застрахован – даже те, кто радуется сейчас в своих каментах по поводу стройки.
Мановар _ 09.09.2011 16:27
IP: 212.1.66.---
Полностью поддерживаю Татьяну Монтян. Она не только социально и общественно активный человек, но и один из ведущих в Украине специалист по вопросам верховенства права, защиты прав собственности, формализации прав на недвижимость. Только сплотившись вокруг таких людей мы сможем построить в Украине гражданское общество!
глас народа _ 09.09.2011 15:32
IP: 95.132.89.---
Татьяна Монтян довольно часто скандалит... Но в данном случае ее скандальность оправдана. Пройдите по своему городу и посмотрите, где натыканы новые здания. В трех метрах от проезжей части, "глаза в глаза" во дворах, перекрывают выезды, не говоря уже о парковых зонах и застроеных газонах. Эта "оптимизация" в строительстве объясняется очень просто. Выгодные строительные площадки (с близко проложенными коммуникациями, в центре) выгодно продавать чиновникам, за них можно больше взять... Плевать им на ваши удобства и желание хоть изредка видеть в городе перспективу. Наблюдайте картинки жизни соседей на их кухне-таков ваш удел. А тролли, которые вдруг здесь появились и горячо ратуют за строительство новых зданий- не стоит на них обращать внимание-это люди заинтересованные. Ни один здравомыслящий человек не станет одобрять уплотнение и подселение.
BudaMax _ 09.09.2011 15:22
IP: 80.120.168.---
до Тузик_Тузик_Киевлянский:

Тузік, ви звичайно можете дозволити міській раді вирішувати яким папером (чи може пальцем) вам дупу витирати, але саме так, саме жильці мікрорайону мають вирішувати, що і як, і за яку компенсацію будується під їхніми вікнами.
klesch _ 09.09.2011 15:21
IP: 95.169.27.---
"Много неясного в странной стране,
Можно запутаться и заблудиться.
Даже мурашки ползут по спине,
Если представить, что может случиться.

Вдруг будет пропасть и нужен прыжок.
Струсишь ли сразу? Прыгнешь ли смело?
А? э... так-то, дружок,
В этом-то все и дело."
kokok _ 09.09.2011 15:20
IP: 93.72.106.---
ЦУШКО СПАС УКРИНУ, СПАСЕТ И ДИТОЧОК!
Led_Zeppelin _ 09.09.2011 15:16
IP: 193.43.95.---
:
... Але я не розумію, як можна зловтішатись тому, що у діточок намагаються відібрати стадіон, ...
==============
А я не розумію, як можна "прокукурікати" про діток, жертв педофілів, а потім забути. Може Ви й зараз здіймаєте ґвалт щоб про Вас почули? Тому, хто збрехав раз, важко вірити...
Борисович _ 09.09.2011 15:03
IP: 94.248.102.---
Кажется, стройка уже прекращается:)

Насколько мне известно, по Закону N876-V от 05.04.07, земельные участки внешкольных учебных заведений изъятию не подлежат.

А вот подтверждение того, что СШ N314 г.Киева является внешкольным учебным заведением:
http://vkontakte.ru/club7879908
Тузик_Киевлянский _ 09.09.2011 15:00
IP: 93.75.186.---
ГАНЬБА!!! ДОКОЛЕ!!!
По какому праву мерзопакостные застройщики пытаются строить дома, да еще и с подземными паркингами возле стадиона, где 7 лет стоял зеленый забор и всем было хорошо???
По какому праву кто-то будет жить там, где живет мегакосмическийадвокат Мундян???
Произвол! Караул! Хелп!
Все должны решать не городские власти и не архитектурные комиссии, а бабушки из соседнего парадного на "громадськых слуханнях". Скажет такая бабушка "а я оцэ не хочу" – и все и никаких строек быть не должно!!!
***
ПЕДАХВИЛАМ ПРИВЕД.
wassa14 _ 09.09.2011 15:00
IP: 94.178.12.---
Рішення місцевої влади треба поважати і виконувати.Всіх хто не поважає в буцегарню -до Юлі.А то одних за неповагу можна,а інших що -ні?
wassa14 _ 09.09.2011 15:00
IP: 94.178.12.---
Рішення місцевої влади треба поважати і виконувати.Всіх хто не поважає в буцегарню -до Юлі.А то одних за неповагу можна,а інших що -ні?
шоэто _ 09.09.2011 15:00
IP: 174.96.146.---
Танечка! Снимаю брыля! Ты как всегда прям в глаз! А скока проплаченых васов да предаторов возбудилось! Видать на правильную точку нажала!
Только ФИЗИЧЕСКОЕ противостояние даст результат!НИКТО! не хочет умирать и менты тоже!
НО!! показав слабость как бы приглашаешь к ещё большему беспределу!
Вон Тимоха доподавалась подання в ВР-сча сидит в турме! Ишо не вкурила шо с волками не договариваюца а отстреливают! Да видать бабла пожалели на снайперов!
Тут мудьё советует обращаца в суд!-)))))))) Ну дак вот и обратитесь шо на вашего президента ЗЭКА-куройеоба нехарошие слова пишуть вместо того шоб меня оскорблять! А вы в СУД!-))) кКиряеву!-))
Он вас и защитит вместе с Мижгирским ВОРОМ!-))))
Oleg747 _ 09.09.2011 14:59
IP: 195.69.85.---
preparator3:
Слухай, препаратор, а хамити зовсім не потрібно. Противсіх має повне право ним бути, це його вибір, якщо жодного з політ-так званої-еліти він не хоче бачити у керма держави!
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter