Тетяна Монтян Юрист

Шість тисяч для Олега Мельника, або "народ проти міліції"

10 жовтня 2011, 11:41

Під час останнього ефіру "Шустер LIVE" на Першому національному присутні у студії майже одностайно погодились платити більше, аби мати "кращу міліцію".

"Кращу" – мабуть, це таку, у якій не вбивають і не катують, таку, в якій не фальсифікують кримінальні справи, не ігнорують заяви про злочини, не хамлять, не приторговують наркотою та зброєю, не кришують повій та не примушують їх відпрацьовувати кришування на "суботниках". Коротше, ми усі добре знаємо, який саме правоохоронний орган ми бажаємо утримувати. Але наразі ми усі маємо міліцію, яка завзято та залюбки... має нас.

Звичайно, можна продовжувати теревені про реформи міліції. Але одночасно варто захищатися. Звичайно, якщо мазохізм не став новою національною філософією українців.

Можна чекати, поки "милосердні політики-реформатори" напишуть новий закон про міліцію/поліцію, а можна, не чекаючи – об'єднуватися для захисту самих себе.

Сьогодні я хочу запропонувати чистий експеримент такого об'єднання.

Кількома рядками нижче – відеоінтерв'ю з жителем села Остапківці Немирівського району Вінницької області Олегом Мельником.

Історія його контакту з місцевими "фараонами" як дві краплі води подібна до історії студента Ігоря Індила, різниця лише в одному – Індило загинув від мусорів, а Мельник – залишився живим, хоча і інвалідом довічно. Так само, як і Індило Олег Мельник не порушував жодних законів, так само як і Індило Олег Мельник цілком випадково опинився поруч з оскаженілими від безкарності мєнтами. Так само як і Індила Мельника було незаконно затримано і доставлено до Немирівського райвідділу міліції, так само як і з Індило – відносно Олега Мельника сфальсифікували протокол про адміністративне затримання. Побитий Ігор Індило помер на підлозі мусарні, а коли мєнти зламали Олегу Мельнику руку, вони навіть відвезли його до районної лікарні та дозволили накласти там гіпс. А потім повернули до райвідділу аби погрозами примусити підписати розписку про відсутність претензій за поламану руку.

У пошуках справедливості Олег та його мати їздили у Вінницю де зустрічалися з іншим героєм моїх сумних оповідань горе-генералом на прізвисько "Валєра-нолік".Колишній охоронець Володимира Литвина заявив матері Олега, що не вірить їй, а вірить своїм підлеглим. Він завжди так робить. Тому, дуже вірогідно – скоро "нолік" піде на підвищення – керувати міліцією Одещини замість іншого "ноліка" – генерала Яцкова, який ущент зганьбився на легендарному "одеському кривавому побоїщі".

Отже – послухайте розповідь Олега Мельника, записану Вінницькою правозахисною групою.Після того, як про знущання над Олегом написала найбільша вінницька газета "33 канал" прокуратура була змушена скасувати постанову про відмову у порушенні кримінальної справи, одночасно на Вінниччині тривав інший скандал – про фашистське побиття могилів-подільськими перевертнями у погонах на чолі з начальником місцевого райвідділу міліції Василем Шрамком місцевого підприємця Фірдовсі Сафарова.Визнавати два випадки міліцейських катувань поспіль місцева прокуратура не могла, тому під тиском неспростовних доказів прокуратура порушила справу щодо побиття Сафарова (яку зараз слідчі усіляко "динамлять") а щодо Олега Мельника заступник прокурора Вінницької області Роман Шубін (той самий, який поїхав у безстрокове заслання у Вінницю, злетівши з посади заступника Генпрокурора України у розпалі "справи Гонгадзе"), ухвалив воістину єзуїтське рішення. Проти Олега Мельника, який переніс кілька важких операції на поламаній руці та був визнаний інвалідом, було порушено кримінальну справу. Виявилось, що через три місяці один із мєнтів, які затримували та катували Олега, згадав, що Олег в райвідділі вдарив міліціонера рукою в тулуб і... зламав об тулуб міліціонера руку.

Пригадуєте анекдот про ПАР часів епохи апартеїду?

В буцегарні сидять три негри і обговорюють обставини ув'язнення.

- Це повна сваволя, – каже перший, – Я переходив дорогу по зебрі на зелене світло світлофору і мене збив автомобіль, за кермом якого був білий водій. Білий суддя визнав мене винним у ДТП та засудив до п'яти років тюрми...

- Тобі ще повезло, каже другий, – Я сиджу тому, що побував в абсолютно аналогічній історії, але мій строк – десять років. У момент зіткнення з автомобілем я пробив головою лобове скло і в додаток до 5 років за порушення правил руху, білий суддя накинув мені ще 5 років за ушкодження майна білого водія.

- Та ви просто щасливчики, хлопці, – каже третій негр, – У мене була аналогічна історія, але коли водій витяг мене з салону свого автомобіля, він вихопив ножа та встромив його мені у спину, в такому вигляді мене доправили до лікарні. Суддя дав мені п'ять років за ДТП, п'ять за ушкодження автомобіля, і ще п'ять – за... незаконне зберігання холодної зброї – ножа, який лікарі витягли з моєї легені.


Олегу Мельнику світить до п'яти років позбавлення волі. Єдина надія на успіх у тому, що йому допомагають справжні правозахисники з Вінницької правозахисної групи. Олег має захищатися від сфальшованої особисто Заступником прокурора Вінницької області Шубіним кримінальної справи, цей захист має бути фаховим і коштує недешево. Вінницькі правозахисники склали орієнтовний бюджет: на захист на етапі досудового слідства та розгляду в суді першої інстанції з урахуванням коштів, необхідних на проїзд адвоката для участі у слідчих діях та судових засіданнях, треба буде знайти шість тисяч гривень. Я думаю, що ми усі – громадяни України, які хочемо жити у іншій реальності – можемо зібрати ці гроші.

Така акція солідарності стане важливим проявом зрілості суспільства. Мій вінницький друг-порнограф Координатор ВПГ Дмитро Гройсман людина глибоко порядна та чесна, ми домовились, що я буду раз на тиждень оприлюднювати у своєму блозі на Українській Правді поточні результати збору коштів на допомогу Олегу Мельнику та про хід використання цих коштів. Якщо коштів набереться більше шести тисяч – ми негайно про це повідомимо, і усі надлишкові гроші Вінницька правозахисна група витратить виключно на безкоштовну юридичну допомогу жертвам катувань, а я повідомлю про те, як буде витрачено кожну гривню.

Ось реквізити для переказу коштів:

Отримувач: ВМГО "Вінницька правозахисна група"

Код ЄДРПОУ: 26011780

Рахунок: 26007111495 МФО: 380805

Банк: АТ "Райффайзен банк АВАЛЬ" у м.Києві

Призначення платежу: Цільова благодійна допомога на "справу Мельника"

Якщо гроші вносяться в касі банку фізичною особою, то у вас можуть попросити назвати ідентифікаційний код, варто мати його при собі. Найдешевші комісійні для цієї проплати – в будь-якому відділенні банку "АВАЛЬ", або у відділені "ПРИВАТБАНКУ".

Я також звертаюся до блогерів, власників будь-яких веб-сайтів з проханням – розмістіть посилання на це повідомлення та реквізити по збору коштів. Якщо ми усі не зможемо захистити Олега Мельника – нам не допоможе жодна міліція, чи поліція, якими дорогими вони б не були.

powered by lun.ua
Коментарі — 37
Республіка _ 13.10.2011 16:24
IP: 194.44.29.---
Депутати чинної Верховної Ради України беззаперечно виконують будь-які вказівки Януковича+ПР, що спричинило втрату довіри українців до "народних обранців", котрі за таких обставин, ігноруючи волю Народу України мають намір прийняти новий Закон про вибори. Відповідно до ч.2 ст.5 Конституції України тільки Народ України, як єдине джерело влади в Україні, має право здійснювати владу безпосередньо і вирішувати якими в Україні повинні бути вибори народних депутатів до Верховної Ради України. На підставі ч.2 ст.72 Конституції України, при всенародній підтримці ОПОЗИЦІЯ!!! мусить мобілізувати не менш як три мільйони громадян України, які мають право голосу і на вимогу котрих, за народною ініціативою ПРОГОЛОСИТИ!!! Всеукраїнський референдум по Закону про вибори за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області.
вужик_вогнепалик _ 11.10.2011 10:36
IP: 95.133.2.---
шановні і не дуже коментатори,
я не страждаю будь-якою формою адораторства до Тетяни Монтян і в багатьох випадках з неї не погоджуюся, осообливо коли вона зверхньо грубить. Але. Монтян небайдужа, і це вже багато у країні, де всім все пох. Запропонувала допомогти людині яка потрапила в біду, чого ви на неї насілися? до чого тут БЮТ, до чого тут Василенко? це не її клієнт, вона не собі збирає...
cake66 _ 10.10.2011 23:53
IP: 86.145.22.---
namram:
А как же дети – жертвы педофилов? С ними уже все в порядке? Можно переходить к следующим жертвам системы? Просьбы к автору осветить этот вопрос на своем блоге.
100%
vasiliy-20111 _ 10.10.2011 23:26
IP: 62.122.68.---
Сволота ментовська!! Щоб ви всі виздихали! Будьте прокляті!
Алекс Зандер _ 10.10.2011 22:59
IP: 78.25.7.---
НОЛЬ НОЛЬ СЕМЬ:
Совесть Киева мадам Монтян... Мать!! 4 ребенка!! Вам спится спокойно? было изнасиловано двое детей! только для того чтоб скомпроментировать тимоху и ее гоп компанию.вопрос кем это было сделано? а вы мадам рьяно подгавкивали криэйторам этого дела!! Мне страшно! Это МАТЬ? нет-ОРАНУС!!
----------------------------
Может я не в курсе, канечно... А шо есть уже приговор суда и обличены педофилы бютовцы?
Вот прошел слух, что одна известная личность, проживающая в Межигорье вступает в половую связь (насилует или по согласию, хер его знает) с коровами и курами. Поведал об этом местный пастух Жора. Ну так как, господа "прокуроры"? Будем линчевать этого...как его...жителя Межигорья? Говорят, что этот насильник еще летает вертолетом и божился, что улучшит жизнь всех украинцев (некоторые утверждают, что он обещал и французам жизнь улучшить)
Вот так и появился в Украине 100%-ный зоофил на вертолете.
Stetsenko _ 10.10.2011 22:19
IP: 95.135.62.---
to 67viktormaximov (10.10.2011 12:58)
– "...Гітлер теж прийшов до влади легально. І те, що народ вчасно його не прибрав, обернулося трагедією для всіх."

Бачте, з Гітлером не все так просто. Він таки значно покращив життя свого народу (правда, не всіх громадян та за рахунок інших народів). У всякому разі, його рейтинг з часу приходу до влади років з 10 не падав, а лише зростав. То чому народ Німеччини мусив його прибирати? Цього мали прагнути окуповані – але до них Третій рейх прийшов не через вибори, вірно?
Тому наш проффесор на Гітлера не дуже схожий (хоч і виграв вибори), а схожий більше на вождів комуни, які приходили до влади з обіцянками-цяцянками, а владу утримували ЧеКою, голодом і кулеметами.

Монтяншу ж – геть з УП. Вона не має довіри, про що б не писала. Безсоромні її очі, тьху!
НОЛЬ НОЛЬ СЕМЬ _ 10.10.2011 20:57
IP: 94.179.218.---
Совесть Киева мадам Монтян... Мать!! 4 ребенка!! Вам спится спокойно? было изнасиловано двое детей! только для того чтоб скомпроментировать тимоху и ее гоп компанию.вопрос кем это было сделано? а вы мадам рьяно подгавкивали криэйторам этого дела!! Мне страшно! Это МАТЬ? нет-ОРАНУС!!
arhetip001 _ 10.10.2011 18:59
IP: 95.133.173.---
Татьяна, я перевёл 60 грн. Ещё 99 здоровых человек -- и золотой ключик наш:)
Осмомисл _ 10.10.2011 16:52
IP: 91.124.229.---
прикольно. виявляється правозахисна група готова бути совістю за 6 000 грн. хм...
jurko239 _ 10.10.2011 15:49
IP: 93.220.81.---
Я таки тут подсуетился, предложение дамы, всё-таки, и нашёл в Берлине пару голубых, аж синих- благо в Берлине это не проблема, они таки лостойные отсмоктать у вашего мужа,

Они таки согласились осуществить секс-тур в Киев,и у меня к вам маленькая просьба, сообчите, если я что-то напутал с адресом, а тож вы знаете этих дотошных немцев, они поставят на уши весь апеляционный суд Киева, пока не найдут Юрия Василенко, у которого они должны видсмоктаты,

С горячим берлинским приветом, Юрко,

Берлин, 10 октября 2011 года
jurko239 _ 10.10.2011 15:48
IP: 93.220.81.---
Ну я, как настоящий джентельмен, таки проникся предложением дамы,решил с ней связаться, но поскольку организацию, в которой работает Мундяниха я не нашёл, как я понял, с ней не все хотят иметь дело, и она временно на подхвате- берётся за то, чем нормальные адвокаты брезгуют, как я понял с её коментариев- она передаёт деньги клиентов судьям, при этом, сколько оставляет себе- покрыто большой тайной,

Но вот с предметом предложения- а именно с мужем, Юрием Василенко, проблем нет,

Апелляционный суд города Киева
ул. Соломенская, 2-А, г. Киев, 01000
Телефон: (044) 228-15-75 – председатель суда,
228-25-14 – канцелярия коллегии уголовных дел,
228-25-14 – канцелярия коллегии гражданских дел
jurko239 _ 10.10.2011 15:47
IP: 93.220.81.---
namram:
А как же дети – жертвы педофилов? С ними уже все в порядке? Можно переходить к следующим жертвам системы? Просьбы к автору осветить этот вопрос на своем блоге.
и я тоже требую ответа:

jurko235 _ 26.04.2009 10:38

Пані, Мундян, то як там з вашою пропозицією:

"06.03.2009 20:08___ Тетяна Монтян
2 jurko235: Ти у мого чоловіка відсмоктати недостойний, сцикун шмаркатий:)))) ПНХ, чмо;) Ти ще від кучми під шконку ховався, коли мій чоловік проти нього дві кримінальні справи порушив, опудало ти тявкливе,

Бо я в недоумєнії, шож робить далі?
Oleg747 _ 10.10.2011 15:41
IP: 195.69.85.---
Led_Zeppelin:
dopm _

Дякую за відповідь, з чимось згоден. А в де чому так думаю: не всі знають, що там відбувається за лаштунками справ. І яку справу можна визнати огидною, а яку – ні.
Led_Zeppelin _ 10.10.2011 15:21
IP: 193.43.95.---
Oleg747:

...Скажіть, чому у таких як Ви таке ставлення до Монтян? Є грунтовна відповідь, без "бла-бла-бла"?
=====================
Добре. Без тири-пити.
1) Я вже вдесяте прошу щось повідомити про дітей, жертв педофілів. п.Монтян – ні пари з вуст. А пам'ятаєте який бурхливий початок був? Пропонувала "опознавть па дєпутатскім члєгнам".
2) Я не сприймаю блазнювання стосовно голодування п.Луценка, не кажучи вже про те, що не личить адвокатові перекручувати ім'я підсудного. (Не подобається мені п.Луценко, але не варто добивати того, хто лежить).
3) Як правило, вся "пара" в цієї пані іде на гудок. Власне, не так. Весь газ цієї пані іде на псування повітря – на пук. Коли пані була у сЦушка, то міліція була ОК. А зараз з її уст чути лише "мусара", "мусарня" і под. Така лексика може бути притаманна не адвокатові, а, даруйте, курві.
dopm _ 10.10.2011 14:50
IP: 84.47.179.---
Oleg747:
Скажіть, чому у таких як Ви таке ставлення до Монтян? Є грунтовна відповідь, без "бла-бла-бла"?
Не скажу за інших, скажу за себе.
Я про Монтян суджу не за її гарними словами, а за її огидними справами...
Тетяна Монтян _ 10.10.2011 14:47
IP: 79.143.47.---
Fl0ridor:
Картку дати не можу, оскільки буде порушено принцип прозорості звітування. Вінницька правозахисна група має тимчасово вільний від коштів рахунок, який вони погодились спеціально надати для допомоги Олегові Мельнику, я пообіцяла, що буду щотижня повідомляти про хід збору коштів та їх використання.
Справа не лише у зборі коштів. Треба виробити методику солідарних дій, спрямованих на захист жертв порушень прав людини. Ця робота не може проводитись за кошти грантів – виключно за гроші громадян – це має бути добровільний податок, який ми сплачуватимемо доки не створимо справедливу систему правосуддя.
Oleg747 _ 10.10.2011 14:46
IP: 195.69.85.---
Led_Zeppelin _ 10.10.2011 14:10
IP: 193.43.95.--
Алекс Зандер:
Люди!!!
Неужели вы не понимаете,
...
Так, что поймите ВСЕ! Вы для этой власти и мусоров, глисты тоскливые, черви мучные, тля зеленая.
Давайте хоть 30, 40 или 100 грн., перечислите, если большим не располагаете.
Надо хоть как-то показать этим тва
================
То виберіть собі когось ліпшого для реклами, а не ту, що викликає стабільний блювотний рефлекс. Вона (Мандян) ще не "відзвітувала" про дітей, жертв педофілів. Як вірити цій, даруйте, курві, коли вона блазнює стосовно голодування якогось в'язня?

Скажіть, чому у таких як Ви таке ставлення до Монтян? Є грунтовна відповідь, без "бла-бла-бла"?
dopm _ 10.10.2011 14:46
IP: 84.47.179.---
Таня, ці шість тисяч нескладно виділити із гонорарів, отриманих від Васі Цушка, Оленки Полюхович, інших ВАШИХ клієнтів... Але ж тоді не стане на себе улюблену...
namram _ 10.10.2011 14:24
IP: 80.242.110.---
А как же дети – жертвы педофилов? С ними уже все в порядке? Можно переходить к следующим жертвам системы? Просьбы к автору осветить этот вопрос на своем блоге.
Led_Zeppelin _ 10.10.2011 14:10
IP: 193.43.95.---
Алекс Зандер:
Люди!!!
Неужели вы не понимаете,
...
Так, что поймите ВСЕ! Вы для этой власти и мусоров, глисты тоскливые, черви мучные, тля зеленая.
Давайте хоть 30, 40 или 100 грн., перечислите, если большим не располагаете.
Надо хоть как-то показать этим тва
================
То виберіть собі когось ліпшого для реклами, а не ту, що викликає стабільний блювотний рефлекс. Вона (Мандян) ще не "відзвітувала" про дітей, жертв педофілів. Як вірити цій, даруйте, курві, коли вона блазнює стосовно голодування якогось в'язня?
Fl0ridor _ 10.10.2011 14:01
IP: 194.37.248.---
... И еще. Деньги, я думаю, соберем, но, вот что интересно.
Сами адвокаты не хотят жить "у іншій реальності"? Бесплатно защищать Мельника – слабо?
Fl0ridor _ 10.10.2011 13:56
IP: 194.37.248.---
Лучше дайте номер банковской карточки, чтобы пополнять наличными через терминал (если можно).
Алекс Зандер _ 10.10.2011 13:56
IP: 78.25.7.---
Люди!!!
Неужели вы не понимаете, что это не рядовая акция помощи жертвы ментовского беспредела!
Эти животные расчитывают на то, что простой тракторист, таксист, слесарь, менеджер, продавец и т.д. не сможет найти ни средств ни возможностей противостоять беспределу.
Этот ряд "простых смертных" можно долго продолжать...до первого депутата ВР или любого местного князька или же его сынка-мажора. Я не советую, руководителю отдельной фирмы отнестись к этому сюжету с чувством пренебрежения. Многие думают, что имея знакомого мента, они застрахованы от любого мента в Украине. Я вас умоляю... У меня, лично, были ситуации, когда "свои" менты разводили руками, говоря, что не могут решить конкретный вопрос (уровень оказался не их). Хотя прав я был на все 100%.
Так, что поймите ВСЕ! Вы для этой власти и мусоров, глисты тоскливые, черви мучные, тля зеленая.
Давайте хоть 30, 40 или 100 грн., перечислите, если большим не располагаете.
Надо хоть как-то показать этим тварям, что мы не одиноки.
_Uaixovich _ 10.10.2011 13:43
IP: 82.193.101.---
Мотня,
тебе Гойзман™ хоть на дешёвый портвейн отстёгивает за пиар его "правозащитной" наркокартели?
В-12 _ 10.10.2011 13:25
IP: 95.135.191.---
Sevruga:
Танюша! То, что все мусора – подонки, известно и без тебя, это раз. Два – любой честный журналист с ходу вспомнит ещё с десяток подобных историй, поэтому, не ты ли тот адвокат, которому предназначен гонорар?!. Три – после дела "педофилов", где ты играла в команде мусоров и бандитов – веры тебе нет и уже не будет никогда! Сиди и обтекай! Кстати, не могу без тошноты смотреть на твою рожу на TVI!
=====================
Не беріть до голови.
Воно (дешеве Монтяну) того не вартує.
Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

4
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

19
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

25
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter