Тетяна Монтян Юрист

Азаров та Клюєв! Для вас є работьонка по боротьбі з рейдерством!

04 червня 2012, 23:56

"...В Україні посилено заходи боротьби з корупцією та рейдерством. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров. Микола Азаров повідомив, що в Україні значно розширені права антикорупційного комітету: він буде працювати при Раді національної безпеки України під керівництвом Секретаря РНБО Андрія Клюєва."

Як присвоїти п'ять квартир у Києві, пограбувавши про цьому співвласників цілого будинку? Виявляється, це цілком реально, якщо, звісно, мати "дах" хіба не в усіх державних органах і бути готовими на все.

Ця історія настільки абсурдна, що може вважатися цілком нормальною. Принаймні, в нашій країні. Коли моя колега-адвокат Тетяна Козаченко повідомила мені деталі афери, я ледве повірила своїм вухам: настільки нєзамутньонного, оголтілого рейдерства я не бачила вже років сім.

...Будинок по вул. Бажана, 1М, що на Позняках, обслуговує ОСББ "Авангард-Добробут". Його створили самі мешканці, і самі ж ним керують. Будинок процвітає: і дитячий майданчик, і газони, і клумби, відремонтовані поверхи... Забудовник ще в 2007 році, при введенні будинку в експлуатацію, передав ОСББ по акту п'ять службових квартир за номерами 95, 302, 307, 308 та 317, які були побудовані за кошти інвесторів та є їхньою спільною власністю. Слід зазначити, що право власності на них зареєстрував був забудовник, який зводив будинок, а саме – ТОВ "Агробудпереробка – ЛТД". Проте у 2008 році на вимогу ОСББ Головне управління житлового забезпечення КМДА скасувало ті свідоцтва, а їх реєстрація в БТІ була анульована.

Отже, на загальних зборах було ухвалено рішення здати чотири з них в оренду, а в N317 – облаштувати офіс ОСББ. Так минуло кілька спокійних років. Але в один "прекрасний" момент усе змінилося. Суддя знаменитого Васильківського міськрайонного суду Пироженко О.В. 12 квітня 2012 виніс рішення настільки бєспрєдєльне, що навіть для цього "суду" це занадто. Пироженко визнав право власності відразу на п'ять київських квартир за нєкім громадянином Литовченком Дмитром Валентиновичем з міста Нікополя. Підставою став позов цього Литовченка до якогось громадянина Сперісенка, який, нібито, не заплатив йому орендну плату за три місяці оренди всіх п'яти квартир у 2010 році! На додачу суддя постановив Сперісенка і БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ ЛЮДЕЙ виселити з цих квартир, а новоспеченого і безневинно скривдженого власника – вселити відразу в п'ять квартир.

Навіть якщо не заморочуватись тим, де Васильків, а де Київ, тобто тим, що позови щодо нерухомого майна розглядаються ТІЛЬКИ за місцем знаходження майна (ст.114 ЦПК) і тільки Дарницький районний суд міг розглянути питання визнання права власності на майно в Дарницькому районі Києва, і зануритись в підстави такого визнання, не покидає відчуття повного абсурду. Суддя постановив, що квартири належать саме Литовченку, на підставі... пред'явленого позивачем інвестиційного договору семирічної давності, нібито укладеного колись із забудовником – без перевірки самого договору, без правовстановлюючих документів, без реєстрації в БТІ – коротше, без нічого.

І це ще не усі шедеври феноменального рішення. Зайве нагадувати, що ані Литовченко, ані Сперісенко ніколи не мешкали у будинку по проспекту Бажана, 1М, ніколи не були тут зареєстровані і ніколи не платили ані копійки квартплати чи комунальних послуг. Суд не спромігся перевірити хоча б адресу: замість проспекту Бажана – вулиця Бажана, а хто проживає або зареєстрований у тих квартирах – взагалі неважливо, бо навіщо ж притягувати до участі у справі якісь там сім'ї з діточками, які проживають там на законних підставах, і "світити" аферу передчасно! Такі рішення можуть купувати (і виносити) або закінчені бовдури, або – закінчені відморозки, яким начхати на все і на всіх, бо вони на 146% переконані у власній безкарності. Уявляєте, яка абсурдна "легенда" – двадцятилітнє юне дарованіє Литовченко "проінвестувало" в 2005 році в одному будинку відразу 5 квартир... і забулося про них аж до квітня 2012-го!

А вже рівно через 10 днів, ледве дочекавшись "набуття чинності" рішенням, суддя Пироженко видав Виконавчий лист щодо виселення ВСІХ з усіх п'яти квартир, вселення Литовченка відразу в усі ці квартири та визнання за ним права власності на них. 22 травня 2012 року мешканцям будинку абсолютно випадково стало відомо про це судове рішення, і то лише тому, що судовий виконавець залишив консьєржу копію постанови про відкриття виконавчого провадження. Однак у єдиному реєстрі судових рішень "шедевру" судді Пироженка чомусь не виявилося. Не знали про цю справу і в канцелярії Васильківського суду. Після довгих пошуків сам суддя Пироженко, притиснутий до стіни, ледве знайшов своє ж рішення у себе в сейфі.

"Ручні" правки помилок, неправильний номер судового рішення у виконавчому документі, неіснуюча адреса, те, що рішення відмовилися реєструвати в БТІ (а це значить, що у Литовченка відсутнє право власності на квартири, бо воно виникає з моменту державної реєстрації) – жодне з цих порушень і усі вони разом не завадили Виконавчій службі Дарницького району порушити виконавче провадження, про яке вони повідомили, звісно ж, лише "боржника" та "кредитора", тобто "рейдерських прокладок" Сперісенка та Литовченка. І це – та сама ледача виконавча служба, від якої не допросишся зайнятись стягненням аліментів на користь голодних діточок – чи зарплатні на користь бідолах, яких "кинули" на підприємстві!

29 травня ціла купа людей – державні виконавці, міліціонери та звичайні гопники-"толстолобікі" – прибули "вселяти" Литовченка відразу в п'ять квартир.

Як же їх неприємно здивувало, що в квартирі N95, наприклад, живе родина з немовлям! Але це не йде в жодне порівняння з шоком сім'ї, яка має договір оренди і платить за неї гроші, в квартиру якої ввалюється ціла орда з таким "сюрпризом".

Члени правління ОСББ одразу прибули на місце з підтвердженням прав на службові квартири і спробували зупинити свавілля. Цього дня їм вдалося спровадити рейдерів, і ті пішли, залишивши Акт на добровільне виселення людей з квартир.За наступні два дні правління ОСББ оскаржило це безмежно протизаконне рішення, отримало підтвердження з Васильківського суду про те, що апеляцію подано, і рішення набуде чинності лише після розгляду справи апеляційним судом, подало заяву до БТІ про заборону проведення будь-яких дій по реєстрації або відчуженню квартир до набуття рішенням чинності, заяви до районної адміністрації, до МВС та прокуратури щодо порушення кримінальної справи за фактом шахрайства. Плюс – дві скарги на дії державного виконавця щодо неможливості виконання рішення у зв'язку з незаконністю виконавчих документів і ненабуттям рішенням чинності.

31 травня відбувся екстрені збори мешканців будинку, на яких було ухвалено рішення захищати спільне майно всіма законними засобами.

Однак вже наступного дня, в День Захисту дітей – мешканці будинку були змушені зібратися повторно, бо до будинку з самого ранку припхалися рейдери в супроводі двох державних виконавців, міліції та групи бойовиків. Роль міліції, звісно ж, полягала в "прикритті" бойовиків від розлючених мешканців.Рейдери хутко зламали двері 302-ї квартири та зачинилися там. Жодні аргументи їх не цікавили. Державні виконавці, які відмовилися представитися, після ознайомлення з наданими членами правління ОСББ та адвокатами документами вирішили ПЕРЕНЕСТИ виконавчі дії і залишили місце події разом з міліцією. Бойовики залишилися в зайнятій квартирі.Ситуація зайшла у глухий кут. Кілька годин неможливо було навіть з'ясувати, хто ж находиться у захопленій квартирі. Лише після скарги в прокуратуру, яку рейдери з невідомих причин не повідомили, як зазвичай буває, про свої плани – міліція, безумовно "нагодована" рейдерами по самісінькі зябра – "соблаговоліла" з'явитись знову. І це при тому, що Дарницьке РУ ГУ знаходиться аж в ста метрах від будинку.

Налякані орендарі, після кількагодинного перебування у бойовиків в заручниках, після звільнення в спішному порядку викликали вантажників і з'їхали з квартири – рейдери дали їм кілька годин на те, щоб зібрати речі.

Заступник начальника РУВС Дарницького району, який таки зайшов до квартири та по-дружньому "перетер" із товстолобіками, запропонував дуже цікавий в сенсі законності вихід із ситуації: міліція не втручається, а всі, хто хоче – нехай залишаються у цій квартирі на кілька днів, у тому числі на Трійцю, а там будуть робочі дні, розбирайтеся через суди. Та й пішов разом зі своїми "орлами" – тими самими, що вдень "прикривали" бойовиків, але вже в цивільному. Аплодисменти захисникам порядку, чия служба "і опасна, і трудна"!Врешті-решт мешканці розібрали та зняли двері квартири, демонтували усе – від унітазу до розеток, відімкнули воду і світло – і перебування "товстолобіків" у квартирі втратило усілякий сенс. Негайно після того, як по "плюсах" пройшов репортаж про рейдерське захоплення – вони вшилися в невідомому напрямку.

Однак вони обов'язково повернуться – вже у вівторок, 5 червня. Доброзичливці повідомили мешканцям будинку, що в Дарницькому Відділі державної виконавчої служби працює якась родичка знаменитого Сергія "Підрахуя" Ківалова, якій "все пох" і яка всіх посилає "нах", і що на рядових виконавців тиснуть з Управління ДВС Києва – а отже, "не рипайтеся, смєрди – рішення Васильковського суду буде виконане обов'язково!"

Мешканці мають намір 5 червня, з самого ранку – пікетувати Апеляційний суд Київської області, аби домогтися зупинення виконання рішення Васильківського суду. Проблема полягає в тому, що бєспрєдєльщікі, безумовно, зроблять все, аби ця справа потрапила в апеляцію якомога пізніше – в ідеалі, вже після того, як всі квартири будуть захоплені та подерибанені.

Звісно ж, хочеться дізнатись – а хто ж такий розумний, сміливий і "замовляє музику"? Хто може купити з потрохами так багато людей і навіть не намагатися грамотно виписати документи – невже сам Литовченко з Нікополя,жалюгідний чєловєчішко в костюмі на пару розмірів більше?

Великого секрету у цьому немає. Є такий заслужений (в прямому і переносному сенсі) будівельник Україні Мариньоха Микола Олексійович, керівник одіозного підприємства "Агробудпереробка", яке будувало цей будинок. Можна довго розповідати про його подвиги, однак досить сказати, що будинок по Бажана, 1М – чи не єдиний, який фірма Мариньохи побудувала відносно чесно. Наступні його проекти дуже нагадували афери "Еліта-центру" з усіма необхідними атрибутами – нецільове використання грошей інвесторів, підставні фірми для виводу грошей, зупинка будівництва, подвійний і потрійний перепродаж квартир та т.і.Проти Мариньохи порушили кримінальну справу, і він дременув до Ізраїлю. Потім повернувся і потрапив під арешт. Це, подейкують, була не перша його "ходка" – колись він вже відсидів шість років за крадіжку в особливо великих розмірах.

Однак невдовзі Мариньоху відпустили – далися взнаки зв'язки, підмазані чесно накраденими грошима. Його прізвище у цій історії проходить червоною ниткою – і рейдери-"бойовики" на нього посилаються, і офіс у нього поруч, і увесь ранок перед рейдерським захопленням він крутився перед будинком, не ховаючись, і у січні за його заявою був запит з ГСУ МВС, що на Володимирській, щодо зареєстрованих у цих квартирах мешканців.

Цікаво лише – Ківалов особисто вляпався в цю "смердючку", аби ще більше "підняти" рейтинг Партії Регіонів перед виборами, чи це все-таки не його рівень, а підзаробити грошенят вирішили якісь його помічники чи родичі?

Це проясниться найближчими днями – коли стане зрозуміло, попустилися рейдери з огляду на шалений спротив мешканців, розголос тощо – чи продовжуватимуть бєспрєдєл, наплювавши на все і на всіх.

ЗІ. Також дуже цікаво, як оцінить рішення судді Пироженка Вища Рада Юстиції, яка пачками викидає суддів з посад за значно менші провинності.

powered by lun.ua
Коментарі — 122
Ferenc _ 03.08.2012 10:45
IP: 94.76.97.---
http://reyestr.court.gov.ua/Review/24350416
Знайшов рішення на ЄДР судових рішеннь
kazakew _ 01.08.2012 17:01
IP: 93.74.78.---
ну вот уже и работёнку раздаёт. если с рейдерством нельзя бороться, его нужно возглавить...подходит работёнка и для монтян тем более в упряжке с мужем- судьёй
odessa896 _ 01.08.2012 02:22
IP: 176.31.121.---
Именно Монтян способствовала приходу к власти банды – по указке Колесниченко (ПР), вместе с Г.Омельченко
Цель – дискредитация БЮТ перед выборами и дерибан ПР Артека
Справка: За свое участие в "педофилгейте" т.н."адвокат" Татьяна Монтян взяла $150000 – участие в телеэфире Шустера, пресс-конференция в УНИАН, полемика в Интернете

Именно Монтян ЛЖИВО назвала фамилии трех депутатов от БЮТ,якобы совершивших насилие над приемными детьми Полюхович (Терехин, Уколов, Богдан). Она назвала их виновными в изнасиловании несовершеннолетних

Архивы не горят. Они целы и для Е.Полюхович,и для полпреда Б.Березовского в Украине и по совместительству сожителя поставившей на уши всю страну мамаши,гражданина РФ А.Дергачева, и для Монтян
pravdapro.blogspot.com/2009/10/3.html

4.10.2011 (при Януковиче!) дело тихо закрыто "за отсутствием состава преступления"
pravda.com.ua/rus/news/2011/10/5/6642324/

genshtab.censor.net.ua/wiki/Артекгейт
Vladlen Sergiyenko _ 16.06.2012 14:35
IP: 81.162.236.---
Так у нас в місті дуже цікаво!
Станислав Кукарека _ 06.06.2012 11:58
IP: 95.132.211.---
Если у Литовченко был договор с инвестором – то у инвестора он и должен требовать свои квартиры. Ибо они стороны договора. ОСББ тут не при чем вовсе. Если те квартиры таки есть собственность застройщика и ОСББ их захватила незаконно – то это проблемы застройщика с ОСББ и видимо БТИ. Но тут уже никаким местом Литовченко, и уж тем более Сперисенко. Короче все как всегда, все строго через задний проход решается. Зато с шумом, помпой и прессой.
Станислав Кукарека _ 06.06.2012 11:53
IP: 95.132.211.---
Fighter2011:
Обізнаний:
Fighter2011:
Кошторис будівництва містить і витрати на службове житло. Ці 5 квартир нікому не передавались, а мали бути передані місцевій раді.
Витрати на службове будівництво за чий рахунок? Інвесторів?
Ну какие вы все смешные... Любой этот "инвестдоговор" подразумевает кстати и прибыль застройщика. Кому она принадлежит, инвестору? А еще там есть и интересы и "третьих лиц", например города который осуществляет землеотвод... Например – то самое "служебное жилье" (и обычно – много чего по инфраструктуре). По "инвестдоговору" тот инвестор – получал свою квартиру оговоренной площади, и таки получил. Остальное – извините. В рамках ОСББ они получили право еще и на инфраструктуру обслуживающую эти квартиры, но кто сказал что эти 5 квартир есть таковой? Никто. Так что судьба тех квартир – это интим застройщика с Киеврадой, но никак не Литовченко или Сперисенко. Даже если у Литовченко свой интим с застройщиком.
Tetiana Montian _ 06.06.2012 09:15
IP: 89.252.16.---
Бідолашний Мариньоха зрозумів нарешті, що буде тепер вічним донором у правоохоронців за цю аферу:)
Alexey Tikhonov _ 06.06.2012 02:10
IP: 193.254.217.---
Ой да что вы его уговариваете, Серг200 – банальный троль, его аргументы на уши не налазят. Дружище, не дуйся, вопрос уже решается. Осталось немного. Будешь потом родственникам на ночь эти сказки рассказывать про 7 "лет на печи лежал"...
Olexander Osovik _ 06.06.2012 00:56
IP: 46.151.80.---
http://pchilka.org/article/23/akt-peredachi-sluzhbovogo-zhitla
Serg200 _ 06.06.2012 00:45
IP: 37.52.72.---
И вообще представим гипотетичскую ситуацию я купил себе квартиру но по каким то причинам в ней не живу и сдавать ее тоже нехочу (ну мало ли чего например боюсь что квартиранты ее загадят, в конце-концов моя собственность что хочу то и делаю;) И вот появляется некая монтян которая говорит нехорошо что в твоей квартире никто не живет мы твои соседи (то бишь ОСББ) решили поселить в твою квартиру арендаторов а деньги за аренду пустить на оплату коммунальных услуг членов ОСББ, и что ж это тогда получается это же большевизм в чистом виде, большевизм самого плохого шариковского разлива, никого уважения к частной собственности, вообщем про монтян можна сказать такой совок, такой совок...
Олександр Дядюк _ 06.06.2012 00:10
IP: 77.91.184.---
Fighter2011:
Обізнаний:
Fighter2011:
Так. Інвесторів.
Якщо в інвестдоговорах майбутніх співвласників і слова не має про те, що певний відсоток (за рахунок інвесторів) повинен відійти на користь загального 2%, то як це називається? шахрайство?
Читайте рішення Київради – учіть матчасть
Олександр Дядюк _ 06.06.2012 00:09
IP: 77.91.184.---
Serg200:
Блин мне уже хуже горькой редьки надоело это ваше переливание из пустого в порожнее, неужели невидно самого очевидного вывода что значит у ОСББ не было никакого права собственности они просто пользовались тем что собственник на эти 5 квартир куда то пропал и сдавали их в аренду без всяких свидетельств о праве собственности)
А навіть якщо у ОСББ не було права власності то це що дозволяє визнавати це право за іншими всупереч встановленому законом порядку? – через "лєвий" суд, який не мав права розглядати цей спір, бо його, згідно ст. 114 ЦПК міг розглядати ВИКЛЮЧНО Дарницький районний суд. У судовому процесі де нпозивач не надав доказів що хтось оспорює його право (бо орендатор його не сопорював) – тобто була відсутня підстава спору про право власності. При цьому суд не перевірив хто ж є власником чи користувачем спірного майна і не залучив їх в якості третіх осіб?
Ну навіщо стільки довго корчити із себе наївних дурашек?
Обізнаний _ 05.06.2012 23:57
IP: 188.231.190.---
Fighter2011:
Так. Інвесторів.
Serg200 _ 05.06.2012 23:48
IP: 37.52.72.---
То есть я имел ввиду если они (ОСББ) и не собственники поэтому их и в суд никто не приглашал)
Serg200 _ 05.06.2012 23:44
IP: 37.52.72.---
Блин мне уже хуже горькой редьки надоело это ваше переливание из пустого в порожнее, неужели невидно самого очевидного вывода что значит у ОСББ не было никакого права собственности они просто пользовались тем что собственник на эти 5 квартир куда то пропал и сдавали их в аренду без всяких свидетельств о праве собственности)
Олександр Дядюк _ 05.06.2012 23:39
IP: 77.91.184.---
Serg200:
, то что у Литвиненко позднее зажигание и он вспомнил о своих квартирах через 5 лет то это НЕ ЛИШАЕТ ЕГО ПРАВА СОБСТВЕННОСТИ ты как юрист должна это понимать
Якщо ви юрист, то повинні розуміти, що якщо мсью Литовченко був дійсно інвестором то він повинен був би отримати правовстановлюючі документи як всі інші інвестори, а якщо подавати позов – то до належних відповідачів – напркилад, до Головного управління житлового забезпечення КМДА, яке видає свідоцтва про право власності інвесторам у новобудовах Києва (якщо воно з якихось причин відмовило йому у цьому). До ОСББ, якщо воно оспорює його право власності.
А в цьому суді був відсутній навіть спір про право власності (так званий орендар не оспорював право власності Литовченка). тому суд – чиста кристально чистої води фальсифікація
Serg200 _ 05.06.2012 23:38
IP: 37.52.72.---
Да че вы как дети малые нет никаких 2%, были просто 5 "бесхозных" квартир которые такой ушлый юрист как Таня Монтян помогла прихватизировать, а теперь когда появился настоящий владелец все забегали так как за 5 лет привыкли к ежемесячным халявным 35 тысячам грн.;)
Обізнаний _ 05.06.2012 23:36
IP: 188.231.190.---
Fighter2011:
Кошторис будівництва містить і витрати на службове житло. Ці 5 квартир нікому не передавались, а мали бути передані місцевій раді.
Обізнаний _ 05.06.2012 23:26
IP: 188.231.190.---
Alexey Tikhonov:[/B
Власність має бути персоніфікована. Можливо зареєструвати кожну з квартир як співвласність всіх 400 чи 500 інвесторів, але треба визначити частку кожного інвестора пропорційно його внеску. Це складний шлях і тому вирішили порушити закон без згоди місцевої ради, а в подальшому згоди інвесторів зареєстрували квартири за ОСББ, як власником квартир, бо так простіше забудовник передав квартири ОСББ. Зараз законний власник квартир місцева рада, бо рада видає ордери тільки на ті службові квартири, що є в комунальній власності. Інвестори, укладаючи інвестиційні договори, погодились про те що 2% їх внесків будуть витрачені на службові квартири для місцевої ради. Але ж зараз право власності зареєстроване за ОСББ.
Serg200 _ 05.06.2012 23:21
IP: 37.52.72.---
Tetiana Montian:
Serg200:
Тетяна Монтян:
Ша, Мариньоха! Зранку Апеляційний суд Київської області надав лист про те, що рішення Васильківського суду не вступило в законну силу, оскільки було оскаржене ОСББ "Авангард-Добробут" ще 30 травня.
Рейдери можуть курити бамбук.
Успіхів, чуваки, і готуйтеся до щільного спілкування з прокуратурою.
Ну и что все равно у ОСББ нет основания для права собственности на эти квартиры, Апеляция вынесет такое же решение как и райсуд)
Який ти тупий, Мариньоха. Квартири є спільною власністю всіх співвласників будинку, а зовсім не ОСББ.
Таня все жильцы этого дома укладывали с застройщиком инвестдоговора оплачивали их и получили соотвественно их (договоров) квартиры, то что у Литвиненко позднее зажигание и он вспомнил о своих квартирах через 5 лет то это НЕ ЛИШАЕТ ЕГО ПРАВА СОБСТВЕННОСТИ ты как юрист должна это понимать
Олександр Дядюк _ 05.06.2012 22:56
IP: 77.91.184.---
Обізнаний:
Олександр Дядюк:
Інвестори погодлись, що 2% квартир буде передане раді? Погодились. Тому ОСББ може бути власником цих квартир коли рада зніме статус службових, а інвестори, кожен окремо, передасть свою частку ОСББ.[/QU

Облікувуються у місцевій раді і є власністю місцевої ради – це поняття не тотожні.
Я згоден, що питання щодо приналежності цих квартир є колізійним і не зовсім законодавчо визначеним.
Проте однозначно ОСББ було балансоутримувачем цих квартир і як обслуговуюча організація мала право на закріпленням за ними цих квартир, як службового житла. Питання потребує доопрацювання. Але всі ми чудово розуміємо і точно знаємо того, хто до цих квартир немає жодного відношення – це мсью Литовченко.
Alexey Tikhonov _ 05.06.2012 22:54
IP: 193.254.217.---
Обізнаний:
Олександр Дядюк:
Ці квартири мали бути зареєстровани в БТІ за місцевою радою. ОСББ щоб продати ці квартири третім особам має виключити їх із службових, але рішення про це приймати буде рада. Чому рада не бореться за своє житло, яке може бути надане для проживання як службове, не відомо.
Інвестори погодлись, що 2% квартир буде передане раді? Погодились. Тому ОСББ може бути власником цих квартир коли рада зніме статус службових, а інвестори, кожен окремо, передасть свою частку ОСББ.
Обізнаний:
Это с какого перепугу их передавать? Они собственность всех. Осбб ими просто будет распоряжаться, а не владеть.
Alexey Tikhonov _ 05.06.2012 22:51
IP: 193.254.217.---
Ugro:
О чем можно в этой долбанной стране говорить! По адресу: г. Киев, ул. Горького 74-78, Генеральная прокуратура Украины самовольно заняла земельную дилянку, согласно решения Киеврады N289/449 от 27.02.2003 г., данный участок земли передана ГПУ в постоянное пользование под строительство (на сегодня) 12-ти этажного офисного центра. На все обращения жителей прилегающих домов, ГПУ издевательски отписывается!
Ребят, я Ваш сосед, Вам неоднократно предлагали помощь чуваки типа Игоря Луценко. Но по их словам – у вас нет чётко слаженного коллектива. Вам там поставили дет. площадку и всё, типа затихло. Сейчас у Вас вроде кроме забора там ничего нет. Строительство то так и не начали? ОСББ вы делать не хотите. А волшебник на голлубом вертолёте летает в межигирье, это не не попути к вашему дому однозначно.
На Бажана народ на дыбы встал. И вы вставайте. Доказывайте что у вас права на землю эту есть.
Alexey Tikhonov _ 05.06.2012 22:46
IP: 193.254.217.---
jurius:
Пані Тетяно, ви вольова енергійна жінка, юрист за фахом, яка займається і модерує потрібну справу. Але зараз, коли кожен громадянин повинен відкласти свої професійні зацікавлення і визначитися щодо захисту одного з атрибутів цієї держави, чомусь ніде не видно вашої позиції. Чому так? Чому не видно вашої визначеності щодо питання мови? Чому поза критикою нашої кволої опозиції ви дуже рідко опускаєтеся до критики тої сили, яка в будь якому цивілізованому суспільстві вважалася би найбільшим злом і джерелом критичних зауважень – а саме нашої бандитської супер організованої влади з совковими пережитками.
Чому Пані Тетяно?
Потому что надо выбирать. Практически все активисты движения ОСББ, к которым мы обратились – сказали что не смогут поддержать ребят с Бажана 1м. Они все были под ВР. Я сначала пришёл под Апеляшку, а потом пришёл под ВР после.
Вы зайдите на сайт к Тане, тот что инфопорн и почитайте колонку Франкенштейна. Там вам ответ будет.
Обізнаний _ 05.06.2012 22:39
IP: 188.231.190.---
Олександр Дядюк:
Укладаючи інвестиційні договори інвестори погодились з тим, що частина їх коштів буде витрачена на побудову службових квартир, про це мав свідчити й кошторис будівництва. Службовими квартири стають в разі прийняття відповідного рішення місцевою радою, а службові квартири обліковуються в місцевій раді. Службові квартири виділяються за ордером місцевими радами для проживання громадянам, які маяють проживати біля місця роботи і це не тільки працівники ЖЕК, а й дільничі і інші. Ці квартири мали бути зареєстровани в БТІ за місцевою радою. ОСББ щоб продати ці квартири третім особам має виключити їх із службових, але рішення про це приймати буде рада. Чому рада не бореться за своє житло, яке може бути надане для проживання як службове, не відомо.
Інвестори погодлись, що 2% квартир буде передане раді? Погодились. Тому ОСББ може бути власником цих квартир коли рада зніме статус службових, а інвестори, кожен окремо, передасть свою частку ОСББ.
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter