Тетяна Монтян Юрист

Чергова порція відгуків моїх волонтерів і жертводавців

29 серпня 2012, 14:55

Щоранку я заходжу в свою електронну пошту – і бачу нові відгуки від волонтерів та жертводавців, які перераховують кошти до мого виборчого фонду. Поки проплачені партійні тролі захлинаються отрутою в коментарях, ці люди допомагають мені і надихають мене рухатися далі до перемоги. Викладаю декілька цитат з їхніх відгуків.

Сергій Лещенко не є волонтером і моїм жертводавцем, проте мушу зізнатись – я просто нереально зворушена його словами:

"Довго не наважувався сказати про це вголос, але, якби Монтян балотувалася в моєму окрузі, я би за неї проголосував".

Я не вірю, що Тетяна самотужки може змінити Україну чи українську політику. Для цього потрібно багато людей, і навіть ще щось більше – потрібна масова зміна політичної та правової самосвідомості. Це – справа майбутнього. Але необхідно починати вже зараз. Нам необхідно обрати Т. Монтян сьогодні – для того, щоб завтра таких людей в нашій політиці стало більше.

Олена Панич, кандидат історичних наук, проректор Донецького християнського університету. Волонтер Тетяни Монтян у соціальних мережах та креативній командіЯ хотів би висловити свою підтримку Тетяні Монтян. Тій людині, яка вже давно намагається тренувати світогляд українців щодо питань організації добробуту, спільного із іншими українцями, а не виключно особистого. Я хотів би підтримати людину, яка довгий час послідовно намагається виховати серед населення України відчуття цього тонкого мистецтва керування соціальним, що є не чудернацькою наукою гарвардських професорів, а радше технологією, відкритою для будь-кого. Людину, що особисто переклала книгу нобелівського лауреата Остром "Керування спільним"; яка педалювала ідеї ОСББ; і яка, я впевнений, має уявлення, що робити після власного обрання. 

Тимофій Брік, студент Утрехтського університету (Нідерланди), волонтер у соціальних медіа

Не буду багато писати про оспівані "системи противаг та стримувань", лише висловлю надію, що Тетяна зможе бути серйозною противагою декому у парламенті.

Ігор Галанюк, переказав 256 гривень до виборчого фонду Тетяни Монтян

Таня хороший практик, читающий правильные книги и насаждающий правильные идеи. Огнем и мечом насаждающий :-). И это прекрасно. А еще она не мудак. Что тоже редкость.

Денис Бигус, журналист

Постать Тетяни Монтян для когось може бути радикально неприйнятною. Однак я вважаю, що в часи, коли у багатьох опускаються руки – саме вона може і ініціює здорові процеси навколо себе.

Юрій Шушкевич, волонтер Тетяни Монтян у соціальних мережах, переказав до виборчого фонду 200 гривень

Когда на наш дом по проспекту Бажана, 1 М была осуществлена попытка рейдерского захвата, мы обратились за помощью к Татьяне. Она помогла нам дельными советами, непосредственно принимала участие в защите дома наравне с его жильцами. Кроме того, она помогала совершенно безвозмездно, не запросив ни копейки за квалифицированную помощь. 

Татьяна Козаченко, юрист

Потому что она не высасывает из пальца идеи покращення, а, исходя из нашей печальной реальности компилирует максимально жизнеспособные подходы к делу – и действительно может их задействовать. 

Ирина Шкляревская, IT-технологии, волонтер Татьяны Монтян

Напевне, не знайдеться жодної людини, яка посміла б сказати, що пані Тетяна – некомпетентна чи продажна особа. А цього року, на тлі табуна юродивих, які пнуться до ВРУ – це взагалі просто скарб. Я підтримую її, бо вона знає, про що говорить. А говорить вона по-суті, без всіляких вірюзнаюможемо, миздобули і вонапрацює. Пропонує реальні рішення. І вона не з тих, хто сотрясає повітря. Коли треба – візьметься і зробить. І не буде брехати виборцю, що годуватиме його з ложечки добутими нею ж харчами. 

І тому мені дуже прикро, що я не можу підтримати пані Тетяну своїм голосом. Але я вже задовбала всіх своїх друзів, які прописані за 212 округом намаганнями переконати їх прийти і проголосувати за неї. 

Ну і так – якщо пані Тетяна розчарує мене, то мені доведеться звалити з цієї країни на Марс чи Північний полюс, бо мій останній оплот надії розвалиться)

Галина Герасим, журналіст і майбутній політолог

Татьяна Монтян не пытается проскочить в ВРУ, развешав на уши протухшие лозунги, и подкрепив их подачкой в виде гречки или детской площадки. Она предлагает варианты решения конкретных системных проблем государственного управления.  Предвыборная кампания Монтян построена на принципах открытости, гражданского общества и проводится путем заключения публичного общественного договора.  

Татьяна Монтян изменила направление финансовых потоков в предвыборных состязаниях: не от кандидата к избирателю на покупку голосов, а наоборот, избиратель за собственные деньги нанимает и продвигает  представителя своих интересов в законодательный орган страны.

Михайло Скляр, волонтер Тетяни Монтян

Рік тому я отримав від бабусі в спадок хату (як ви здогадуєтеся, за регіони я ніколи не голосував). Оформлення земельної ділянки – це щось із чимось. У мене простий випадок, тому оформлення тривало лише кілька місяців.  Як я потім  дізнався, в складних випадках (кілька спадкоємців, відсутність заповіту і т.п.) люди оформлюють спадок роками.

В парламенті потрібні люди, які покінчать з цим знущанням над людьми.  Саме такою  є Тетяна Монтян. Вона розуміє ці проблеми, хоче їх вирішити, знає, як їх вирішити, підготувала відповідні законопроекти.

Ярослав Мілейко, менеджер проектів, програміст волонтер

Я познакомился с Таней Монтян лет шесть назад, когда в ЖЖ она стала писать о книге "Тайна капитала" Эрнандо де Сото (не конкистадора, а экономиста). Книга раскрывала очень базовые понятия устройства общества, понятия собственности. В ней идет речь о том, почему капиталистическая экономика в одних странах преуспела, а в других нет.

Потом Таня открыла Элинор Остром. По-моему люди делятся на тех, кто прочитал Остром и понял ее гениальность и тех, кто Остром еще не читал или не осилил. Там же написано, как люди могут эффективно сотрудничать, опираясь на общий ресурс и только на самоорганизацию. Без иерархии, вертикали власти, государственного принуждения и так далее. С реальными примерами.

Правда, работать над этой книгой я не смог – после нескольких глав тихо слился, потому что мало быть хорошим переводчиком, нужен еще ум как нобелевского лауреата Элинор Остром или как у Тани Монтян, чтобы глубоко понимать все оттенки сути.

Андрей Беседин, переводчик. Перечислил в избирательный фонд Татьяны Монтян 1000 гривен

ЗІ. Вразили коментарі? Тож ставайте частиною волонтерської сім'ї

Інструкція для бажаючих інвестувати в мою виборну кампанію

powered by lun.ua
Коментарі — 102
Олег Троєщина _ 14.09.2012 10:15
IP: 109.86.98.---
.
Urdek _ 03.09.2012 13:39
IP: 195.138.64.---
denis_kyiv 30082012 11_52
- Татьяна, ...Вы против того, что победитель получает всё, а проигравший лишается заводов-пароходов, а выступаете за то, что всю собственность нужно легализировать-формализировать за теперешними владельцами и ни у кого ничего не отбирать.-
.
Если бы вы почитали внимательнее, то поняли бы что если не сделать необходимых шагов в области прав себственности (и не только), то
отбирай, не отбирай – толку не будет, из ж... не вылезем.
Тетяна Монтян _ 03.09.2012 08:24
IP: 95.111.200.---
vlad vel:
На одной из встреч жильцов ЖСК с Татьяной внезапно появился троль и буквально засыпал ее бесконечными идиотскими вопросами. Зная ее взрывной характер, решил, что она долго не выдержит и пошлет его куда подальше. И был приятно удивлен, – Татьяна спокойно и очень остроумно отвечала, набирая при этом дополнительные симпатии слушателей. Жаль, подумал я. что голосую в другом округе.
Мої істеричність та невміння володіти собою існують виключно в уяві ботів:)
Mudvayne _ 31.08.2012 01:34
IP: 91.203.15.---
))))))))))) jОна такойже народный адвокат,как я балерина)))))))
Goldenman _ 31.08.2012 00:32
IP: 178.151.160.---
и проводится путем заключения публичного общественного договора. "

Какого договора? Вы отдаете деньги в ее фонд, а взамен не известно что. Или вы кормитесь обещаниями так как и все зомбированные...
Goldenman _ 31.08.2012 00:29
IP: 178.151.160.---
Вона розуміє ці проблеми, хоче їх вирішити, знає, як їх вирішити, підготувала відповідні законопроекти."

А кто будет голосовать ха эти законопроекты? Партия регионов, которым это вообще не выгодно, потому что сломается механизм наживы.
Goldenman _ 30.08.2012 19:33
IP: 178.151.160.---
лише висловлю надію, що Тетяна зможе бути серйозною противагою декому у парламенті."

Вот именно что "надію". Противостоять в одиночку всему парламенту у которого совсем другая политическая идеология, очень трудно. И для начала надо еще пройти туда...
Goldenman _ 30.08.2012 19:28
IP: 178.151.160.---
Сергій Лещенко не є волонтером і моїм жертводавцем"

Если он вами так восхищается что же он не стает вашим волонтером? Я так понимаю у вас набор волонтеров не особо продвигается?
Goldenman _ 30.08.2012 19:26
IP: 178.151.160.---
ЗІ. Вразили коментарі? Тож ставайте частиною волонтерської сім'ї "

Тож ставайте частиною стада л*хів і отримаєте приз- дірку від бублика!
Goldenman _ 30.08.2012 19:23
IP: 178.151.160.---
Чергова порція відгуків моїх волонтерів і жертводавців"

Очередная порция вранья и пиара! Не надоело себя возносить?
vlad vel _ 30.08.2012 17:37
IP: 89.252.11.---
На одной из встреч жильцов ЖСК с Татьяной внезапно появился троль и буквально засыпал ее бесконечными идиотскими вопросами. Зная ее взрывной характер, решил, что она долго не выдержит и пошлет его куда подальше. И был приятно удивлен, - Татьяна спокойно и очень остроумно отвечала, набирая при этом дополнительные симпатии слушателей. Жаль, подумал я. что голосую в другом округе.
Tetiana Montian _ 30.08.2012 17:09
IP: 95.111.151.---
Volks Wagen:
Перед тим як записатися хочу уточнити: Тетяна і зараз вважає Васю Цушка героєм, як тоді коли він з ригоаналами штурмував генпрокуратуру?
http://infocorn.org.ua/materials/articles/Para_sliv_do_yuvileyu/43903
taiRon _ 30.08.2012 16:22
IP: 93.75.120.---
vanda:
п.Монтян, а як же Ваша байдужість до грошей, про яку Ви так кричали в попередніх блогах?
Я так зрозуміла, що крім інструкції для бажаючих інвестувати кошти, більше Ви ні на що більше не спроможні)))
Де ви бачили, щоб бджоли були проти меду?!
Щастя для Монтян не в грошах, а в їх кількості. І судячи з настійного прохання "пожертвувати Тані на мандат" до нього (щастя) ще неблизько)))
taiRon _ 30.08.2012 16:17
IP: 93.75.120.---
Армія (якщо вірити Монтян) одописців, дифірамби, вихваляння та восхваляння, а волонтерів та грошей як було мало, так і бракує донині? Нонсенс! Кандидатка явно щось приховує.
vanda _ 30.08.2012 14:16
IP: 92.60.190.---
п.Монтян, а як же Ваша байдужість до грошей, про яку Ви так кричали в попередніх блогах?
Я так зрозуміла, що крім інструкції для бажаючих інвестувати кошти, більше Ви ні на що більше не спроможні)))
blendazh _ 30.08.2012 13:40
IP: 195.234.213.---
Ирина Шкляревская, IT-технологии, волонтер Татьяны Монтян... А цього року, на тлі табуна юродивих, які пнуться до ВРУ – це взагалі просто скарб

Прям аж прослезится хочется. Клад, конечно клад, кто в это преданно верит, не хочу их огорчать. Только пусть этот клад прячется на в нашем огороде.
lamer _ 30.08.2012 12:30
IP: 193.104.178.---
Ирина Шкляревская (один із волонтерів Монтян): "Але я вже задовбала всіх своїх друзів, які прописані за 212 округом намаганнями переконати їх прийти і проголосувати за неї"

Бачу з Вашого допису, що друзі не ведуться. Ти ба, які молодці. Приємно вражена, що на 212-ому окрузі живуть стільки розумних людей, які розуміють і знають, що Монтян – це зовсім не те, що треба.
blendazh _ 30.08.2012 12:28
IP: 195.234.213.---
Из всей Украины, и даже некоторые за ее границей, Татьяна Монтян собрала только три десятка почитателей ее "таланта". Из них за нее голоса свои могут отдать только до 5 человек.
Вот это рейтинг попер.
blendazh _ 30.08.2012 12:25
IP: 195.234.213.---
a_sn _ 30.08.2012 12:06

Стоп, так еже ли у Вас холоп батенька то выходит Вы чурка сиволапая а не князь.

По стилю написания видно что Вы не простой холоп, а холоп прирученный. Ну а ежели так распинаетесь за Монтян, то ею и приручены. Не забудьте хвостом вилять после каждого комента.
blendazh _ 30.08.2012 12:22
IP: 195.234.213.---
denis_kyiv _ 30.08.2012 11:52
IP: 77.120.238.--
По крайней мере, никогда раньше не встречал Ваших комментариев по Межигорью.

А Татьяна Монтян чем то очень похожа на Наталию Королевскую. Та тоже критикует власть, но никогда ничего не скажет "кривого" о самом президенте. Сами поймете почему.
blendazh _ 30.08.2012 12:18
IP: 195.234.213.---
Тетяна Монтян _ 30.08.2012 11:14
IP: 95.111.151.--
Ну дійсно – як же ж можна любити книгу Нобелівського лауреата.

Таня – это ему похвала, что он написал книгу, а не Вам, что ее перевели. За это не избирают народным депутатом. Извините, но от правды никуда не денетесь.
lamer _ 30.08.2012 11:55
IP: 193.104.178.---
a_sn:
lamer:
Гувно метать не мешки ворочать. А сами Вы чьих будете?
Из князей я. А вы, холоп, батенька.
denis_kyiv _ 30.08.2012 11:52
IP: 77.120.238.---
Татьяна, возможно я не прав, но читая Ваши блоги, статьи и т.д. у меня сложилось такое мнение:
Вы против того, что победитель получает всё, а проигравший лишается заводов-пароходов, а выступаете за то, что всю собственность нужно легализировать-формализировать за теперешними владельцами и ни у кого ничего не отбирать.
Вопрос такой: исходя из Вашей позиции, всё наворованное и прихватизированное нужно оставить теперешним хазяям, при этом разве что помочь им формализировать всё это нажитое непосильным трудом добро. Например, символ коррупции, Межигорье. Правильно ли я понял или всё напутал? Если второе, огласите тогда Вашу позицию по этому поводу. Думаю, Вашему гипотетическому избирателю Лещенко тоже было бы интересно услышать Ваше мнение на этот счёт. По крайней мере, никогда раньше не встречал Ваших комментариев по Межигорью.
lamer _ 30.08.2012 11:38
IP: 193.104.178.---
Насмішило: "...нужен еще ум как нобелевского лауреата Элинор Остром или как у Тани Монтян..."

Волонтери Монтян не лише гроші здають у виборчий фонд, але й уми порівнюють. Ну дійсно, хто може зрівнятися по рузуму з Монтян? Ні в кого ще й в голову не приходило здирати з людей гроші, для того щоб пройти в парламент. Одні обіцяють, чешуть, обманюють, а ця вже настільки знахабніла, що пішла по під хати з протягнутою рукою. Ще не вистачало щоб люди самі спонсорували кандидатів.
lamer _ 30.08.2012 11:33
IP: 193.104.178.---
Luidmila Rusakova:
Не знаю силы, которая могла бы помешать Татьяне достичь намеченную цель./QUOTE]

Ви знаєте я також не знаю. Могла б, звісно, чинити їй перешкоди ПР, але не буде, тому що саме від ПР Монтян і йде в депутати. Звідси й підтримка: фінансова у тому числі. А оці всі збори – ніщо інше як замилювання очей виборцям.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter