Тетяна Монтян Юрист

Я таки остаточно перемогла!!! RIP Житловий кодекс!!!

14 вересня 2012, 09:59

Днями в Україні відбулася одна подія – із розряду тих, які визначають долю цілих народів на найближчі багато років. Але українські ЗМІ, як і слід було очікувати, у своїй легковажності та поверховості нічого не помітили, захоплено спостерігаючи за перебігом виборів.

6 вересня Верховна Рада відхилила та зняла з розгляду доопрацьований і вже готовий до другого читання проект Житлового кодексу. Але написали про цю дійсно грандіозну подію лише декілька спеціалізованих сайтів.

Чому про цю подію не згадала влада – зрозуміло і без слів. Ховати трупи власних "рехворм" треба тихо. Особливо під час виборів.

Але чому опозиція не підхопила цей епік-фейл ригів і не вчепила його на свій улюблений прапор "боротьби зі злочинним режимом" – лишається тільки здогадуватися. Припускаю, що у лавах опозиції просто немає нікого, хто хоча б розумів, про що йдеться, не кажучи вже про спроможність пояснити це все суспільству.НУ І ГОЛОВНЕ – ЦИХ ЛУЗЕРІВ І НІКЧЕМ БАНАЛЬНО ДАВИТЬ ЖАБА ПІАРИТИ МОЮ ОСОБИСТУ ПЕРЕМОГУ, ЯКОЮ Я ПО ПРАВУ ПИШАЮСЬ.


Суспільство, як завжди, воліє захоплено спостерігати, затамувавши подих, за перипетіями тюремних поневірянь головних опозиціонерів, яких давно вже списали з рахунків та "кинули" їхні власні соратнічки, чи всоте пережовувати огидну жуйку якого-небудь класичного хохлосрачу – навіть не замислюючись над тим, що це банальне відволікання уваги від справжніх дій і зусиль влади на шляху до покращення життя в Межигір'ї вже сьогодні.

Тому що віслюк, перед носом якого на мотузочці тримають морквину – ніколи не помітить, що тягне за собою воза, і не зрозуміє, що так може тривати доти, доки у господаря вистачить моркви. Власне, Житловий кодекс – це і був той самий візок, в який намагалися запрягти нашого українського віслюка двоє спритників з Партії регіонів. Їхні прізвища – Прутнік та Адамов.

Поки їхні старші товариші натхненно дерибанили Україну як цілісний майновий комплекс, ці великі комбінатори підійшли до справи з реальним розмахом. Проект Житлового кодексу був їхнім щасливим квиточком на Клондайк, куди ще практично не ступала нога інших "мисливців за скарбами".

Чому цей законопроект був жахливим – я писала настільки багато, що темою прониклися навіть доволі далекі від проблем ЖКГ люди.

Для тих, хто не спроможеться прочитати статті за лінками: Основна ідея ЖК була банально злизана "риго-рехварматорами" з аналогічного російського документу, котрий, як показав досвід, був придатний лише для дерибану житлового фонду в небачених раніше масштабах та повного закабаління росіян управляючими компаніями. Більше того – я переконана, що саме відсутність справжньої житлової реформи в Росії і стала причиною того, що наразі наші північні сусіди вже пройшли "точку неповернення" і продовжують заглиблюватись в пучину середньовічного рабства та мракобісся.

Прутніку і Адамову вдалося порівняно легко пропхати своє дітище в список заходів пакращєння життя вже сьогодні – з тієї ж причини, через яку опозиція нині не помітила "похорон" цього законодавчого покруча: старші партійці просто не усвідомлювали, який гігантський шматок планували відкусити ці борзі младорегіонали. А суспільству, звісно ж, було пофіг: воно, вирячивши очі, бігло за морквиною – там якраз вирішувалося: встане Юля на вимогу Кірєєва чи не встане, і що їй за це буде?

Коли я зрозуміла, що тема Житлового Кодексу не є, м'яко кажучи, популярною серед журналістів зокрема та в суспільстві взагалі через її виняткову складність, я стала думати над тим, що ж особисто я можу зробити в даній об'єктивно безнадійній ситуації.

Я обрала шеститижневе голодування. З усіх форм мирного протесту це – найскладніший і, можливо, найнебезпечніший. Оголосити голодування – справа раз плюнути, у нас його оголошують всі, кому тільки не ліньки. Нещодавно один народний депутат був оголосив голодування аж на півдня. Ото прямо зранку оголосив, щоб, не дай боже, обід не пропустити. А от витримати голодування і не перетворитися на безвольне посміховисько...

Я витримала оголошені мною шість тижнів. 42 дні. При повному збереженні ритму життя.

Увесь цей час я продовжувала вести справи у судах, займалася спортом і навіть брала участь у п'ятикілометровому забігові на День Києва. Я втратила п'яту частину власної маси – схуднувши з 74 до 57 кг.

В той час мені найчастіше закидали дві речі.

По-перше – що я голодую "понарошку", а насправді тихцем хряцаю під ковдрою пиріжки з м'ясом. Навіть регулярні заміри ваги, зняті на відео, за аргумент не сприймалися. Людина все проектує на себе: мовляв, я стільки без їжі не протягну, отже, це неможливо.

А по-друге – що Януковичу, його команді, а також комунальним мафіозі з опозиційного табору, які радо підмахували з цим Житловим Кодексом Прутніку з Адамовим – цілковито перпендикулярно на голодування якогось там адвоката. Я завжди відповідала, що коли палець показує в небо – тільки дурень дивиться на палець. І що я голодую не тому, що тішу себе ілюзіями про несподіване пробудження високих громадянських почуттів у всіх цих жадібних відморозків, а якраз навпаки – бо знаю, що їм щодо мене байдуже.

Моя цільова аудиторія була не ці наволочі, а – прості люди. Люди, які здатні замислитися: а на якого дідька цьому успішному адвокату морити себе голодом? Що там в тому Житловому Кодексі є такого, заради чого варто ризикнути життям? Чому усім пофіг, а їй – ні?

І от коли кількість тих, хто зрозумів проблему і перейнявся нею, досягла критичної межі, коли Адміністрацію президента завалили зверненнями і листами незадоволених, коли під будівлею профільного комітету пройшла гучна непроплачена (!!!) акція, яка зібрала більше людей, ніж опозиція зазвичай збирає на свої проплачені збориська – тоді старша донецька братва прибігла жалітися Януковичу на Прутніка з Адамовим, які вирішили "зохавати шкварку не по чину". І – отоді Житловий кодекс і склеїв капці. Я тішу себе думкою, що це – хрестоматійна ілюстрація того, як дрібна монетка на рейках пускає потяг під укіс.

"...Коли одна паличка і вісім дірочок переможуть ціле військо..." Мабуть, приблизно в цей час я, яка ніколи не збиралася в політику, почала замислюватися над тим, що у депутатського статусу, якщо його матиму я, є реально корисні для суспільства переваги. Наприклад, можливості вносити поправки до проектів законів. Надсилати депутатські запити. Врешті, писати, а головне – лобіювати притомні закони, які більше ніхто не хоче любіювати, оскільки часу це віджирає багато, а дерибанних здобутків – не приносить.

Якщо я в статусі простого адвоката змогла-таки підняти суспільство заради такої складної теми – то що ж я зможу зробити як депутат – огого!!! Саме тому на цих виборах я отримала посвідчення кандидата в депутати.Тоді, під час мого голодування, мене підтримали десятки і сотні людей. Я безмежно вдячна журналістам, які дзвонили, писали і питали, пробуджували суспільство, тиснули на депутатів та чиновників. А особливо – телеканалу ТВі, в ефірі якого завжди знаходився час, аби нагадати глядачам, що я продовжую голодування і навіщо я це роблю.

Наше суспільство міцно спить, загойдане популістичною брехнею. А сон розуму породжує чудовиськ. Таких, як оцей нині покійний Житловий Кодекс. Я дійсно не здатна перемагати їх самотужки, але завдяки успіху мого голодування проти ЖК я вірю і ЗНАЮ, що можу запалити своїми ідеями та проектами інших людей.

Багато людей ВЖЕ приєдналося до моєї команди – вони допомагають мені на виборах, бо вірять в те, що саме я здатна змінити ситуацію в країні. Але мені потрібно, аби ще більше людей публічно висловилися на мою підтримку. Адже головна мантра моїх суперників, яку вони розповсюджують серед виборців – це те, що Монтян, можливо, і каже правильні речі, але в неї "немає команди", тощо, а отже, "вона нічого не зможе зробити".

Я вважаю, що те, що саме з моєї подачі Україну було врятовано від людоїдського Житлового Кодексу – є спростуванням їхніх жалюгдних лузерських закидів, закидів людей, які не зробили для країни і близько нічого подібного.

Так, за мною не стоять бандити та олігархи, як за ними; я не гаю час на "опозиційну" популістичну риторику – я просто роблю все, що в моїх силах. Я займаю позицію "І один у полі воїн", і – вербую армію прибічників з простих людей.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!!! ОГОЛОСІТЬ ПУБЛІЧНО, ЩО ВИ МЕНЕ ПІДТРИМУЄТЕ!!!Інакше може так статись, що переможе хтось з моїх суперників – адже близько половини виборців збираються голосувати за принципом – "та хоч за Чикатила – якщо він йде від партії, за яку я збираюсь голосувати".Адже я дійсно довела, що можу досягти успіху навіть в практично безнадійній ситуації. На відміну від, да.

powered by lun.ua
Коментарі — 33
Fight2011 _ 17.10.2012 16:29
IP: 200.114.177.---
Дякую, шановна Тетяно за цю чудову статтю. Був шокований правовим нігілізмом Верховного Суду. Нехай він буде проклятий усім здоровим глуздом та народом України.
Схоже, що мародери, урки, рейдери-олігархи, які як метастази раку поширилися в молодому організмі України, таки дійсно хочуть загнати її в труну. Це просто імбецильне по суті рішення ВС – вирок усьому недовласницькому суспільству нашої держави лише посилить руїну, викорінить середній клас і перетворить на люмпен більшу частину населення (бо до називатися громадянами більшість ще не заслужила), яке за 21 з гаком років так і не навчилося цінувати таку просту на перший погляд декларативну норму Конституції як "Власність зобов'язує."
Отут ці недолюди-олігархи у формі дЖЕКів потрошителів дійсно "развели как котят" увесь народ України. На моє переконання, саме це питання заслуговує на висновок ЄСПЛ. Інакше в Україні ідіотизм 1+1=3 або 1 (залежно від інтересів олігархів) призведе до втрати остаточно незалежності.
Legreen _ 18.09.2012 23:49
IP: 193.160.225.---
Таня, вітаю! Це дійсно велика перемога, до якої ти таки доклала "трохи" зусиль. Дивився сьогодні по раді як цей "проєкт" таки поховали... якось тихо та шустро... тіпо президівісту нашому не сподобалось... за народ радєєт сєрдєшний...
fabrise _ 15.09.2012 15:47
IP: 93.72.5.---
так а я за шо – и в моем 222м Монтян отсутствует!!!!!
Tetiana Montian _ 15.09.2012 07:05
IP: 89.252.16.---
Дмитрий Ларин:
Жаль, что Монтян не по моему району...: (
Додаткові волонтери ніколи не бувають зайвими:)
Tetiana Montian _ 15.09.2012 07:04
IP: 89.252.16.---
SIM5:
Таня личными усилиями разрушила принятие важного для ПР законопроекта)). Думаю, что ТАКОМУ человеку нужно почетное погоняло. Витя Прыщ себе уже забил Черчилля и Аристотеля, предлагаю для Тани Наполеона.
Йопт, ну ти тупий. Риги, звісно, дебіли, недоучки та дилетанти, але ж не самогубці. Нащо їм приймати ЖК, який гарантовано поховає все ЖКГ в країні? Як тільки Близнюк з Рибаком зрозуміли, що їх розводять, як кошенят, тримають за лохів, дебілів та донорів якісь там Прутнік з Адамовим, проблему було вирішено.
Дмитрий Ларин _ 15.09.2012 00:54
IP: 91.193.33.---
Жаль, что Монтян не по моему району...: (
fabrise _ 14.09.2012 21:23
IP: 93.72.5.---
оголошую публічно – я підтримую Тетяну Монтян!!
Tetiana Montian _ 14.09.2012 20:53
IP: 89.252.16.---
Voveц:
Т.Монтян може похвалитись дійсно реальними справами на рівні законодавства.
А всі інші? Можуть тільки обіцяти.
Молодець, Монтян!
Да, я маладєц:)
Tetiana Montian _ 14.09.2012 20:28
IP: 89.252.16.---
fes4214:
Tetiana Montian:
fes4214:
Браво! Поздоровляю! Як би ж хоч один кандидат так відстоював хоч лише одне питання на користь суспільству! Шкода, що Ви, пані Тетяна, не в моєму окрузі. Успіхів Вам! Вірю, що Вас оберуть.
Можете публічно мене підтримати:)
Тільки що підтримав фінансово. Маю надію, що переказ дійшов. А як публічно – вибачте, не знаю.
Завтра дізнаюсь;)
А публічно – дуже просто: написати текст з фото сюди – http://montyan.org/volunteer_reviews
Tetiana Montian _ 14.09.2012 20:26
IP: 89.252.16.---
Олег Троєщина:
Вітаю! Чудово! "Ми здобули"! А за імпічмент Януковича у ВР проголосуєте?
Безумовно. На відміну від Яреми та Куликова.
fes4214 _ 14.09.2012 17:53
IP: 91.197.171.---
Tetiana Montian:
fes4214:
Браво! Поздоровляю! Як би ж хоч один кандидат так відстоював хоч лише одне питання на користь суспільству! Шкода, що Ви, пані Тетяна, не в моєму окрузі. Успіхів Вам! Вірю, що Вас оберуть.
Можете публічно мене підтримати:)
Тільки що підтримав фінансово. Маю надію, що переказ дійшов. А як публічно – вибачте, не знаю.
Voveц _ 14.09.2012 17:18
IP: 91.124.31.---
Т.Монтян може похвалитись дійсно реальними справами на рівні законодавства.
А всі інші? Можуть тільки обіцяти.
Молодець, Монтян!
Олег Троєщина _ 14.09.2012 16:38
IP: 109.86.98.---
Вітаю! Чудово! "Ми здобули"! А за імпічмент Януковича у ВР проголосуєте?
Tetiana Montian _ 14.09.2012 16:20
IP: 89.252.16.---
Combattant2011:
Браво! шановна Тетяно. це дійсно перемога в бою, але війна ще не виграна
І війну виграю. Всьому свій час.
Tetiana Montian _ 14.09.2012 14:56
IP: 89.252.16.---
iamincognito:
Новость хорошая. Но есть смутные подозрения, что просто "старшие товарищи" рассмотрели "потенциал идеи", решили, что не по Сеньке шапка. А сама идея еще всплывет...
Вже не спливе, тому що "старші товаріщі" – наволочі, але ж не самогубці.
Tetiana Montian _ 14.09.2012 14:40
IP: 89.252.16.---
U A:
Як на мене, то це очевидний приклад громадянської позиції помноженої на досягнення результату. Ще раз переконався, що лише Ви будете достойним представником у парламенті, з огляду на персоналіїї Ваших конкурентів.
Безумовно:)
U A _ 14.09.2012 14:19
IP: 89.252.16.---
Як на мене, то це очевидний приклад громадянської позиції помноженої на досягнення результату. Ще раз переконався, що лише Ви будете достойним представником у парламенті, з огляду на персоналіїї Ваших конкурентів.
Ivan Honchar _ 14.09.2012 13:54
IP: 194.105.145.---
Pranc:
Тоді Ви мені трохи грошей дайте, а я в себе на балконі повісю плакат з написом " Монтян – руле"...
Піди зароби, ніщеброд!
iamincognito _ 14.09.2012 13:43
IP: 217.20.174.---
Новость хорошая. Но есть смутные подозрения, что просто "старшие товарищи" рассмотрели "потенциал идеи", решили, что не по Сеньке шапка. А сама идея еще всплывет...
Тетяна Монтян _ 14.09.2012 13:00
IP: 89.252.16.---
Pranc:
Вітаю, але грошей все рівно не дам:)
Обійдусь – у мене і без вас вистачає жертводавців та волонтерів. Ще люди не завадять, але жертвувати та волонтерити – справа добровільна:)
Tetiana Montian _ 14.09.2012 12:06
IP: 95.111.212.---
pravdarezhetglaza:
Было бы чем гордиться на столько текста. Вы как и любая банальная "истота" получаете наверно кайф от своего "поэтического" бездарного слога. Вас читать противно, из-за этого теряется суть статьи после второго предложения. Ваш наглый цинизм в отношении Тимошенко, ложь о проплаченных митингах оппозиции и прочее вызывают к вам откровенную ненависть. Поэтому желаю вам оказаться в тюрьме как можно скорее, почувствовать что это такое. И чтобы вам там оторвали конечности и язык, чтобы более не страдать нам, читая ваши пошлые поносоизвержения.
Спасіба дєтка! Головне – що в результаті моїх дій пролетіли комунальні мафіозі як під ригів, так і від псевдо-опозиції:)
Tetiana Montian _ 14.09.2012 12:04
IP: 95.111.212.---
Володя Волос:
Молодчина)
Да, я така. Буваю час від часу;)
pravdarezhetglaza _ 14.09.2012 12:04
IP: 66.232.100.---
Было бы чем гордиться на столько текста. Вы как и любая банальная "истота" получаете наверно кайф от своего "поэтического" бездарного слога. Вас читать противно, из-за этого теряется суть статьи после второго предложения. Ваш наглый цинизм в отношении Тимошенко, ложь о проплаченных митингах оппозиции и прочее вызывают к вам откровенную ненависть. Поэтому желаю вам оказаться в тюрьме как можно скорее, почувствовать что это такое. И чтобы вам там оторвали конечности и язык, чтобы более не страдать нам, читая ваши пошлые поносоизвержения.
Tetiana Montian _ 14.09.2012 12:00
IP: 95.111.212.---
fes4214:
Браво! Поздоровляю! Як би ж хоч один кандидат так відстоював хоч лише одне питання на користь суспільству! Шкода, що Ви, пані Тетяна, не в моєму окрузі. Успіхів Вам! Вірю, що Вас оберуть.
Можете публічно мене підтримати:)
Володя Волос _ 14.09.2012 11:54
IP: 178.136.243.---
Молодчина)
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter