Тетяна Монтян Юрист

Новини округу N132: Лист Аркадія Корнацького

14 січня 2013, 12:43

В Україні немає ніякого права власності. Є лише право володіння на умовах "доти, доки хтось впливовіший не прийде і не відбере по бєзпрєдєлу". Ось вам чергове підвердження цієї тези.

Шановні земляки -

всі, хто має земельно-правові

стосунки з ТОВ "Агрофірма Корнацьких"!

Даю Вам роз'яснення з приводу земельних провокацій, які вчиняють обласний та районний "начальники" – Круглов та Демченко.

На замовлення усім відомих представників діючої влади вони понад два роки намагаються зламати Агрофірму Корнацьких, але марно, бо з нашого боку нема порушень. Тому ці спритники вирішили потайки, обманом збурити проти мене населення.

Ви знаєте, що Круглов і Демченко недавно в екстреному режимі видали понад вісімсот Державних актів на землю на території Ленінської сільради (с. Чаусово-2) працівникам бюджетних установ. А тепер вони змушують цих людей підписувати договори оренди чужої землі на 20 років з "порожнім" фіктивним підприємством, спеціально зареєстрованим для цієї афери людьми Круглова влітку 2012р. в Миколаєві, з правом передачі цієї "землі" у суборенду.

Ці "державні керівники" вчинили небачену досі земельну аферу! Ті Державні акти не мають юридичної сили, бо видані не на державні, а на розпайовані землі, право приватної власності на які виникло понад 17 років тому! Отже, за новими Держактами, які видають ці спритники, реальної землі нема!!!

Не має права державна адміністрація розпоряджатися приватизованими землями! Це юридична нісенітниця і тяжкий кримінальний злочин!

Для нас ті Державні акти – фільчина грамота, на підставі них ми у поля нікого не пустимо, а от "бюджетники", які спокусились взяти ті акти із рук провокаторів, уже в боргах у шахраїв! Не отримавши нічого, зганьбивши себе співпрацею з шахраями, вони ще й заплатять Круглову – за підписаними ними договорами оренди з них здеруть затрати на виготовлення цих фальшивих Держактів!

Зараз земельні провокації розпочались і в інших селах. Вас теж підбиватимуть писати заяви на повторне отримання Вашої або взагалі чужої землі, щоб таким чином, захопивши Держакти, спонукати Вас до укладення якихось договорів з підставними фірмами.

Не піддавайтесь на провокації!

Вас хочуть використати у своїх брудних цілях, стравити з тими, з ким Вам і Вашим дітям жити і працювати, хто реально дбає про Вас!

Всі Ви, хто уклав договір оренди землі з Агрофірмою на підставі сертифікату, і всі ті, хто продав сертифікати – нічого не порушили, і всі наші правостосунки є чинними і законними.

Прочитайте п.17 Перехідних Положень Земельного Кодексу: "Сертифікати на право на земельну частку (пай), отримані громадянами, вважаються правовстановлюючими документами при реалізації ними права вимоги на відведення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) відповідно до законодавства.

Сертифікат на право на земельну частку (пай) є дійсним до виділення власникам земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) земельних ділянок та видачі їм державних актів на право власності на землю". А це виділення може бути хоч і через сто років!

Прочитайте Розділ IХ Закону України "Про оренду землі": "Громадяни – власники сертифікатів на право на земельну частку (пай) до виділення їм у натурі (на місцевості) земельних ділянок мають право укладати договори оренди земель сільськогосподарського призначення".

Чітко вказано, що Сертифікат є правовстановчим документом на землю, що він є законною підставою для укладення договорів оренди землі, і ніяка наволоч не має права примушувати людину здати Сертифікат і обов'язково виготовити Держакт. Ось що прописано у п.16 Перехідних положень Земельного Кодексу: "Громадянам – власникам земельних часток (паїв) за їх бажанням виділяються в натурі (на місцевості) земельні ділянки з видачею державних актів на право власності на землю".

Прочитали? Виділення землі в натурі (на місцевості) з видачею державних актів власникам сертифікатів здійснюється тільки за їх бажанням!

Тобто, це – ПРАВО, а не обов'язок селянина!

Хоче "пайовик" виділити свій клапоть землі у полі та отримати Державний акт – будь ласка, плати купу грошей за проекти, узгодження та держакт, і отримуй цього папірця.

Не хочеш витрачати гроші на непотрібну мороку – укладай собі спокійно договір оренди земельного паю відповідно до сертифікату, ніхто тобі не має права сказати поганого слова.

Навіть Договори оренди землі, укладені на підставі Сертифікатів, власники яких пізніше померли, є чинними, оскільки смерть орендодавця не припиняє дії договору оренди.

У 1998-2000 роках мої батьки купили понад 500 Сертифікатів у односельчан с. Чаусово-2. Вони належним чином сплатили людям гроші, договори куплі-продажу пройшли нотаріальне посвідчення і державну реєстрацію, землю було виділено в натурі, позначено державними межовими знаками, складено відповідні акти, потім отримано Державного акта. Навіть під час "наїзду" на нас Кучми у 2000-2001 р.р. Держакт було визнано лише недійсним, але не скасовано.

Не буду доводити, що і тоді, тепер вчинено беззаконня – настане час, розберемось.

Важливо інше – наявність чи відсутність Державного акту у наявності чи відсутності права приватної власності на землю не грає жодної ролі!!!

Вони або не читали законів, або плювали на них – і тому вважають, що скасувавши Державний акт – скасували право власності!

Це те ж саме, що сказати людині: у тебе нема паспорта, значить тебе теж нема!

Є Сертифікати, кожен з яких набутий моїми батьками, Вами чи Вашими батьками законним чином. Отже, є законне і непорушне право приватної власності, і ніхто – ні главарі мафії, ні їхні шістки в області і районі, як в адміністраціях, так і в судах, прокуратурах і земельних "органах" – не зможуть його знищити!

Вся земля – і та, яку викупили Корнацькі, і яку вони орендують, як і раніше, буде належним чином оброблятись Агрофірмою Корнацьких, буде забезпечувати Вас і Ваші сім'ї, служити добробуту і процвітання наших сіл!

Правда за нами, і ми переможемо!

Ваш Аркадій Корнацький

powered by lun.ua
Коментарі — 46
Peremoha _ 29.01.2013 09:58
IP: 93.72.183.---
4. Про земельну та економічну політику Аркадія Корнацького відомо те, що весь прибуток від сільськогосподарської діяльності агрофірми він вкладає в подальший розвиток виробництва та сільські соціальні проекти. Платить також ренту – тим селянам, які продали земельні паї. Грошова частина ціни за пай щороку приростає рентою, селянин не залишається без доходів та послуг від покупця паю.
Peremoha _ 29.01.2013 09:57
IP: 93.72.183.---
Viktor Marynich _ 14.01.2013 13:30
Власне формалізована власність на землю завдяки її виняткової якості грає не дуже значну роль. Головне – це те, куди йде земельна рента, хто її отримує і як переросподіляє


1. Поясніть, будь ласка, Вашу думку: "Власне формалізована власність на землю завдяки її виняткової якості грає не дуже значну роль."
2. Щодо ренти. Схоже, Ви як і "сиві академіки", заплуталися в тому,що самі й напудрили. Крім академіків, є ще й "мудрствуючі" чиновники, які теж на придумували купу видів рент і теревенять про них при всякій нагоді. Між тим,рента, це всього лиш видатки від платника ренти її одержувачу. Ознайомтесь із Главою 50 Цивільного Кодексу України. Все інше – це науково подібний базар-вокзал.
3. Де Ви змогли вивчити "програми пана Корнацького", хотілось би також з ними ознайомитись, а також – що таке "економічний закон земельної ренти"?
4. Про земельну та економічну політику Аркадія Корнацького відомо те, що весь прибуток від сіл
Vladimir1702 _ 18.01.2013 14:17
IP: 46.63.96.---
Тетяна Монтян:
stasonyericsson:
Корнацкий уже несколько лет пробивает свой проект закона про земельный рынок и свою формулу расчёта за пай. Смысл вроде в том, что крестьянину платятся деньги, а потом пожизненно доплачивается то ли аренда, то ли рента. Вопрос в том, как этот коммунизм на деле у Корнацкого, есть или нет? Можете ответить, Татьяна?
Ну звісно ж, є. Він там годує декілька населених пунктів. Саме тому він і виграв вибори, що реально піклується про селян вже дуже багато років.
Агрофирма Корнацких на протяжении многих лет показывала рекордно низкие урожаи, ниже чем рядовой фермер имеющий в хозяйстве полудохлый трактор и ручную сеялку. Никого пан не кормит, обворовывает, да, но не кормит, ну разве что угрозами. Татьяна, ситуацию знаю наяву, а не как Вы, со слов пана, так что не несите чушь!
Vladimir1702 _ 18.01.2013 14:10
IP: 46.63.96.---
"Тобто, це – ПРАВО, а не обов'язок селянина!" г-н Корнацкий так не считает, все кто отказался "продать" ему паи попали в "черный список Корнацкого" со всеми вытекающими. В Чаусово-2 проживают семьи Марченко и Краевские, так вот они отказались "продать" свои паи. "Вытекающие": 1. Доступ к паям не имели (законная дорога) 2. Агрофирма Корнацких на протяжении 12-ти лет обрабатывала данные паи не платя ни аренду ни соц.пакет. Хотелось бы и на сей факт услышать/увидеть Ваш комментарий.
Vladimir1702 _ 18.01.2013 14:00
IP: 46.63.96.---
Татьяна, как Вы прокомментируете факт наличия у г-на Корнацкого гос. акта на землю в котором вписано!2! человека на более чем 1700 га земли, когда по земельному кодексу в то время на ведение фермерского хозяйства возможно было иметь только 100 га, 50 из которых под пастбища? Корнацкий оформил все одним актом, да и за тот заплатил Николаю Николаевичу 5000 убитых енотов. Татьяна, изречениями типа "земли Корнацких" Вы дискредитируете себя как юриста и позиционируете как "наемника"
klesch _ 16.01.2013 11:42
IP: 95.169.27.---
Галимский не Кронацкий, хотя и заканчивается на "кий". Чем у айболита окончилось? То же ж ведь под брендом "Монтян захистить!" было, а инфы шо-то нету.
Тетяна Монтян _ 15.01.2013 15:26
IP: 37.19.229.---
stasonyericsson:
Корнацкий уже несколько лет пробивает свой проект закона про земельный рынок и свою формулу расчёта за пай. Смысл вроде в том, что крестьянину платятся деньги, а потом пожизненно доплачивается то ли аренда, то ли рента. Вопрос в том, как этот коммунизм на деле у Корнацкого, есть или нет? Можете ответить, Татьяна?
Ну звісно ж, є. Він там годує декілька населених пунктів. Саме тому він і виграв вибори, що реально піклується про селян вже дуже багато років.
Hromadianyn _ 15.01.2013 13:28
IP: 93.74.62.---
АнтиХахол:
Тетяна Монтян:
А можно поподробнее, как это у родителей Корнацких поулчилось скупить 500 земельных паев во время действия моратория? Их же вроде только обменивать можно было?
Мораторий на продажу сертификатов Верховная Рада ввела в январе 2001 г. после того, как Кучма узнал о факте покупки паёв Корнацкими, это давно известная история. Скупку паёв запретили но ни одного договора с Корнацкими не расторгли за отсутствием оснований. Каждый отдельный договор железобетонно законный, а Кучма при всех его подвигах, открыто не беспредельничал.
stasonyericsson _ 15.01.2013 13:23
IP: 178.150.74.---
Корнацкий уже несколько лет пробивает свой проект закона про земельный рынок и свою формулу расчёта за пай. Смысл вроде в том, что крестьянину платятся деньги, а потом пожизненно доплачивается то ли аренда, то ли рента. Вопрос в том, как этот коммунизм на деле у Корнацкого, есть или нет? Можете ответить, Татьяна?
Тетяна Монтян _ 15.01.2013 00:35
IP: 94.154.238.---
АнтиХахол:
Тетяна Монтян:
А можно поподробнее, как это у родителей Корнацких поулчилось скупить 500 земельных паев во время действия моратория? Их же вроде только обменивать можно было?
Я бачу, ти реально мосчний спеціаліст:)
Підітри шмарклі, і мерщій вчити матчастину!
Тузик_Киевлянский _ 14.01.2013 23:49
IP: 93.74.49.---
Господа Корнацкие решили в качестве адвоката привлечь Тьотю Таню?
Примера с Цушко и делом "педофилов" им было мало?
Жаль конечно же Корнацких, но ничего не поделаешь, там где Тьотя Тяна – там всегда гарантированное фиаско: (
Тетяна Монтян _ 14.01.2013 21:12
IP: 94.154.238.---
aubk:
Oooooo, мэнтбастер знов у опозицІЇ:)))))) чує чіє сало з'іла:)))))))
Тю. Я завжди в ній була:)
Тетяна Монтян _ 14.01.2013 21:12
IP: 94.154.238.---
La Rossa:
Тетяна Монтян:
Лара Забара:
Татьяна.вопрос не по теме:недавно смотрела шоу"Говорит Украина"про шизофреника,писающего в еду своей племянниці.Почему ведущий,а также все участники шоу (и ві в том числе) повернули дело так,что шизофреник стал жертвой?
Тому що він і є жертва – родичі хочуть віджати у нього частку квартири.
Якби Вам хтось пісяв в їжу – Ви б вигнали його з дому?
Він не проти розділити квартиру і роз'їхатись з ними, але вони його тупо хочуть знищити, бо ділитись не хочуть.
Тетяна Монтян _ 14.01.2013 21:10
IP: 94.154.238.---
АнтиХахол:
Тетяна Монтян:
Корнацький саме тебе забув запитати, що саме йому писати в своєму зверненні:)
А почему тогда у Вас не спросил и навалял всякой чуши?
"Чуш" тут валяєш лише ти.
Тетяна Монтян _ 14.01.2013 20:45
IP: 94.154.238.---
lev lvov:
Да этот Корнацкий действовал методами 90 годов, обманывал селян, скупая их землю за гроши. (помните ваучеры,которые обманным путем выдали людям,а потом скупили за гроши. Таким методом в руках ахметовых и порошенок очутились фабрики и заводы,которые десятилетиями строил весь СССР) А "правдолюбка" Монтян еще и защищает его, покрывая откровенный грабеж, наверное хорошо "позолотил ручку". Кстати, мне всегда была противна эта Монтян, с ее ехидной улыбочкой.
Як багато ти знаєш про Корнацького:)
Kapitan_Kapitan _ 14.01.2013 20:19
IP: 92.249.89.---
Да о чем речь вообще, совершенно гнилое дело. А по стилю письма видно что представляет из себя Корнацкий – просто у него не срослось прийти во власть. Но закидоны точно такие. Скупал за бесценок земельные паи – разводил крестьян "как котят". Накопил достаточно серьезные активы. "Поднялся". Теперь другие, точно такие же отморозки как он, хотят эти активы отжать. НУ И ЧТО?!?!
aubk _ 14.01.2013 19:41
IP: 37.52.223.---
яктам педофіл ВАШі? ублюдочне суспільсто?
aubk _ 14.01.2013 19:36
IP: 37.52.223.---
мєнтбастер-уудобний нікбляб а про дітей ви подбали?
aubk _ 14.01.2013 19:33
IP: 37.52.223.---
Таня яку скоаорідку обирає?:))))
aubk _ 14.01.2013 18:59
IP: 37.52.223.---
Oooooo, мэнтбастер знов у опозицІЇ:)))))) чує чіє сало з'іла:)))))))
Fight2011 _ 14.01.2013 16:17
IP: 200.114.177.---
Валентин Кремак:
Да,рвут не принадлежащий им бизнес,рвут человеческие судьбы. И здесь,в комментариях видишь зависть,злобство и злорадство вечных неудачников по жизни.Молодец,Татьяна,что подняла тему.
+++++ бо країну недовласників занапастили бандюгани
Валентин Кремак _ 14.01.2013 15:57
IP: 80.239.242.---
Да,рвут не принадлежащий им бизнес,рвут человеческие судьбы. И здесь,в комментариях видишь зависть,злобство и злорадство вечных неудачников по жизни.Молодец,Татьяна,что подняла тему.
Анатолій Назарук _ 14.01.2013 15:29
IP: 109.86.152.---
Gleb81:
Корнацкий – крупный успешный бизнесмен, которого, как любого крупного успешного бизнесмена, есть за что пригласить в прокуратуру. Непонятно зачем ему нужно было идти в депутаты от оппозиции, тем более, что у него есть подруга Монтян, которая могла бы рассказать ему, что наша оппозиция отличается от власти только тем, что еще тупее (эта ее точка зрения всем известна).
ТАК ТУПІШЕ Ж вАС НЕП ЗНАЙТИ! Як і продажніше, бздливіше та паскудніше.
La Rossa _ 14.01.2013 14:59
IP: 93.74.246.---
Тетяна Монтян:
Лара Забара:
Татьяна.вопрос не по теме:недавно смотрела шоу"Говорит Украина"про шизофреника,писающего в еду своей племянниці.Почему ведущий,а также все участники шоу (и ві в том числе) повернули дело так,что шизофреник стал жертвой?
Тому що він і є жертва – родичі хочуть віджати у нього частку квартири.
Якби Вам хтось пісяв в їжу – Ви б вигнали його з дому?
Viktor Marynich _ 14.01.2013 14:53
IP: 95.215.164.---
Його суть у тому, що
ЗЕМЛЯ ЯК ВЛАСНІСТЬ СПРАВЕДЛИВО НАЛЕЖИТЬ ДВОМ СУБ'ЄКТАМ:
А) ЗЕМЛЯ ЯК КАПІТАЛ І ДЖЕРЕЛО ДОХОДУ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕНТИ Є ВЛАСНІСТЮ УСЬОГО НАРОДУ (ст... 13 Конституції) В ОСОБІ МІСЦЕВИХ ГРОМАД (СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ І МІСЬКИХ);
Б) ЗЕМЛЯ ЯК ЗАСІБ ВИРОБНИЦТВА Є ВЛАСНІСТЮ БЕЗПОСЕРЕДНІХ ГОСПОДАРІВ, ЯКІ САМОСТІЙНО (ІНДИВІДУАЛЬНО ЧИ КОЛЕКТИВНО) ЇЇ ВИКОРИСТОВУЮТЬ.
Україна та Європа1056 Aтака Путіна1181 Вибори-2014158 Уряд реформ386 Мовне питання185
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter