Тетяна Монтян Юрист

Новини з Балогану

10 листопада 2014, 15:56

Рятуйте Закарпаття від Царів!

Чопський міський голова, голова Чопського осередку партії ЄЦ, вірнопіддана клану Балог, Цар Галина систематично, зухвало та цинічно порушує закони України, ігнорує права та свободи мешканців міста Чоп. Її чоловік Цар Іван з 2009 року, перебуваючи на посаді прокурора Ужгородського району, був зобов'язаний перевіряти на відповідність законам України всі рішення Чопської міської ради її виконкому та розпорядження Чопського міського голови – своєї коханої дружини.

У маленькому містечку Чоп, Закарпатської області панує справжнє беззаконня, дуже схоже на Врадієвське. Тут гопникі по заказу нападають на жінку, депутата міської ради та розбивають їй голову лише за то, що вона зацікавилась, хто з прокурорів стриже купони з грального бізнесу. Тут вас може люб'язно покалічити майор Калашников, просто у чергові частині міліції і ви нічого не докажете у суді, навіть коли у вас буде відео та 3 свідка. Вас тут можуть закрити у залі гральних апаратів, не випускати, доки ви не перестанете совати свій ніс у кормушку прокурорів. І не мрійте, що вони внесуть цю подію до ЄРДР. Ви можете прийти у міську раду довідатись, чому так довго не має води, а вас повезуть на машині міського голови пройти експертизу на предмет вживання алкоголю, можуть відбити вам нирки п'яні депутати міськради, коли ви принесе їм зауваження до тарифів, можуть метнути вам в голову стілець на місцевому ринку, якщо будете задавати багато питань директору ринку, а ще тут викрадають журналістів, вивозять їх у старий будинок за місто и тримають там до тих пір, доки міський голова не проведе сесію міськради, що б жоден плюгавий журналіст, під царськими ногами не плутався. Коли Царі говорять – челядь має мовчки слухати и боятись, а не тицяти камеру в їх царське рило у пушку. У дитячому садочку можуть покалічити вашу дитину і приховати злочин вихователів, а маму дитини об'явити навіженою. Тут на вас можуть відкрити кримінальне провадження просто під час прийому у міського голови, а сама міський голова люб'язно запхне у вашу кишеню пакетик з невідомою речовиною. Тут можуть винести за руки за ноги із засідання сесії лише за то, що депутатам не любиться, що ви їх слухаєте і знімаєте. Тут можуть легко відпилити для міліції 200 000 грн із бюджету, а лампочку на стовпі у вашому дворі не замінять, бо нема грошей. Тут розруха без війни, а міська влада продукує все нові і нові кабальні рішення для народу. Тут царство царське сім'ї царів.

Міський голова Чопа Цар Галина систематично и зухвало порушує закони України. Порушувати їй допомагає її чоловік Цар Іван – міжрайонний прокурор. Чоловік прокурор району, син прокурор в обласній прокуратурі. А дружина міський голова. Ця корупційна родина по-справжньому царює у нашому місті. Скарги мешканців на незаконні дії міського голови, незаконні рішення чопської міської ради, виконкому, окремих корупційних посадових осіб міськради адресовані до прокурора району Царя Івана роками прогнозовано залишались без розгляду та належної правової оцінки, вони не просто спускались на гальмах, а цинічно пересилались "на розгляд" корумпованій дружині.

Така корупційна злочинна багаторічна діяльність родинного клану призвела до того, що майже 9000 мешканців міста були фактично позбавлені права на оскарження будь-яких дій міського голови Цар Г.В., тому що скаржитись на дії міського голови Цар Галини доводилось безпосередньо її чоловіку Цар Івану. Міжрайонний прокурор за допомогою своїх корупційних зв'язків звик "вирішувати питання" і, як правило, на користь сім'ї. Таким чином, мешканці міста Чоп на довгі роки опинились у заручниках родини Царів, пануючого беззаконня, корупції, тиску адмінресурсу, шантажу та залякувань.

Критична кількість порушень законодавства Чопського міського голови та злочинна бездіяльність її чоловіка прокурора призвели до чисельних звернень до Генеральної прокуратури України.

Але, всі до єдиної скарги на корупційну родину Царів повертаються для розгляду у обласну прокуратуру, яка ще жодного разу не провела реальну перевірку викладених у заявах фактах. Навіть більше, особисто моє звернення від 16.03.2014 року до Генерального прокурора України Махницького О.І про чисельні корупційні дії міжрайонного прокурора Царя І.І було направлено, як завжди, до прокурора Закарпатської області, а той направив скаргу на розгляд... міжрайонному. Таку неповагу до закону і заявників, коли скаргу на міжрайонного прокурора відправляють на розгляд іншому міжрайонному прокурору не дозволяли собі навіть при злочинній владі Януковича.

Лише протягом 2014 року безрезультатно, до генерального прокурора звернулась більше 10 мешканців маленького прикордонного міста зі скаргами та вимогою призначити виїздну перевірку на предмет корупційних беззаконних дій міжрайонного прокурора Царя Івана та його дружини Цар Галини, У скаргах приводились чисельні факти порушень закону, махрової корупції цієї сімейної пари злочинців, надавались копії документів, повідомлялося про системні злочини проти громади. Але, дивним чином, по жодній із скарг не було проведено жодної перевірки дій прокурора злочинця. Навіть задля того, що б бодай спростувати наведені заявниками факти про їх злочини перед громадою. Складається враження, що генпрокурору начхати, чи захищені права 9- тисячної громади якогось там богом забутого містечка чи ні. Генпрокурор, з невідомих причин, не має бажання призначати службове розслідування дій та злочинної бездіяльності одіозного місцевого царька – досвідченого, хитрого, обережного та цинічного корупціонера. Який вирішує все, або майже все у Закарпатті.

Порушені прокурором Царем Іваном та його дружиною міським головою Цар Галиною права громади носять системний та довготривалий характер, про що свідчать чисельні публікаціях у ЗМІ, але це не спонукало генерального прокурора України до якихось заходів впливу на підлеглого, напроти – допускається можливість призначення Царя на посаду прокурора області.

Нам не залишають надії на відновлення своїх прав.

Не демонструють намірів викоріняти з лав прокуратури корупції, як такої

Нас не рахують за повноцінних громадян України.

Нас приречено на потерпання від царизму.

А може ви, шановний, ви разом с Царями у Ростов? А?

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Перелік та короткий зміст кримінальних проваджень, якими відзначилися посадові особи Чопської міської ради та директори комунальних підприємств міста протягом останніх двох років.

Лариса Приходько, голова Закарпатського осередку політичної партії "Спільна Дія"

powered by lun.ua
Коментарі — 108
Grigorchuk Vasilij _ 25.10.2015 18:30
IP: 176.8.236.---
Ishtvan Makkay:
100%
Ishtvan Makkay _ 21.11.2014 19:51
IP: 194.213.105.---
Никогда ещё Штирлиц не был так близок к провалу.
Viktoria Nuga _ 20.11.2014 08:28
IP: 74.125.181.---
Для зацікавлених осіб. Поповніть свої досьє по призвішу Воєдило Констянтин Миколайович. Співробітник Управління СБУ в Закарпатській області. Він же Ishtvan Makkay.
ЧИТАТИ ТУТ transatlas.com.ua/index.php?what=zaknews&messa=6146
Ishtvan Makkay _ 19.11.2014 09:09
IP: 194.213.105.---
Утро доброе,Лариса Викторовна.
Не горячитесь.Берегите себя.Какой смысл вешать чопцам на уши то,что замесили и слепили всей своей самодостаточностью вы сами?Это же как дерево,его и так видно.
С перечнем уголовных впроваджень ознакомился.Спасибо, интересно.Пока все на месте.Но ведь ничего вечного не бывает,та? (слушайте,вы так смешно коверкаете местный диалект)

Ответить точно,сколько и какие криминальные дела были открыты на вас не могу по одной причине-я их не инициировал и вы не субъект государственной или местной власти,чтобы информация о вас находились в свободном доступе.В этом смысле вам значительно легче вести боевые действия на открытой местности.Но если вы настаиваете и вам будет приятно,можно попробовать вспомнить и о ваших старых и новых уголовных делах.Как вы их закрывали,спрыгивали с них-это другой вопрос.Ну,не пальцем же деланная,опыт афёр богатый,куда всем до вас.
Viktoria Nuga _ 19.11.2014 00:18
IP: 74.125.181.---
Так, Маккейн, давай, розкажи нам усім у СтопяЦотДесятий раз...)) Щодо моєї "характеристики", усім Чопцям давно вже мізки промиті, локшина на вуха навішана.
До речі, перелік крімінальних проваджень проти посадовцв Чопської міськради міститься у кінці наведеного у блозі матеріалу і нікуди не подівся. Включи зрєніє, ти ж на службі, СБУшник!
Повіч, кілько кримінальних справ відкрито на Лору Ступак, га? Я відповім за неї – НУЛЬ!
А може колись було відкрито? Знов НУЛЬ!
Отже мовчки смокчіть – мож на пару із Ваньом Царем – та даколи перевіряй болт у своїй гузиці, жеби не заржавіїв там...)) Слава Україні!
Ishtvan Makkay _ 18.11.2014 09:00
IP: 194.213.105.---
Утро доброе,Лариса Викторовна.
Ну что же вы так?Вам про божественное,а вы про кирпич.
Да и риторика моя вполне толерантная.
Свою вы уже демонстрировали не один раз и не в одном месте.
Расслабьтесь.Не отказывайте себе ни в чем.Вы же не перед камерами сейчас.
Ну и как всегда вы многое преувеличиваете,перекручиваете и обобщаете с целью сгустить краски,придать оттенок архизначимости тому,что делаете вы.
Все было бы ничего и цели ваши исправлять и наказывать людей были бы понятны,если бы не одно но...
Человек,замаравший себя незаконным (семейным) бизнесом по нелегальным переправкам людей через государственную гораницу и связанного с ним чудовищной историей с человеческими жертвами,не имеет морального права говорить и рассуждать о преступлениях других.

Кто угодно,но только не вы.
Viktoria Nuga _ 17.11.2014 19:52
IP: 74.125.181.---
Дякую за попередження – я про "кірпіч". Ти ж не знаєш де в будинку напроти встановлені камери, та? То дивись, не попадьтеся, як із Наталевичем.
Втім, в своїй "сповіді" ти не кажеш нич про Царя. Ко як не вун – Ужгородський міжрайонний прокурор – мав ото то розслідувати?! Цы вун теж "мудрий" як його Галя неборака?
Стосовно "сліз дитни"...У твоїй "версії" все притянуто за вуха через "мабуть". У моєму прикладі (ти ж дивився відео?) – один з реальних випадків, де реальність не підміняєся вигадкою чи допущенням. Подібні намагання дпекти людей не поодинокі. Одна лише історія з ЦНАП і довідками для молодих мам чого вартує. Ти "включаєш дурня", Маккейн, намагаєшся ще щось визвідати, СБУшний вилупок? Болт у гузицю ти!
Маккейн, ти потвора. Царі твої – потвори. І дешевий тут пафос – увесь твій. Бо намагаєшься ьуь маніпулювати словами та підміняти поняття.
Твоя "кірпічна" риторика свідчить, ош в тебе НИЄ АРГУМЕНТІВ! у Царів твоїх – НИЄ АРГУМЕНТІВ! Отже, смокчіть! І мовчить. За вами прийдуть
Ishtvan Makkay _ 17.11.2014 10:07
IP: 194.213.105.---
А теперь по поводу слезы ребёнка.Вы вот будучи заместителем мэра вовремя получили эту самую медицинскую помощь.Машина скорой помощи больше часа стояла в вашем дворе в ожидании пока Цари соберут в миску итоги вашего плотного ужина,а вам запустят сердце.
А в это время родители какого-нибудь ребенка так и не дождавшись именно этой машины скорой помощи вынуждены были со слезами везти своего ребенка на такси.
Все относительно.Так что сбавьте свой дешевый пафос.
Ishtvan Makkay _ 17.11.2014 09:41
IP: 194.213.105.---
Лариса Викторовна,после заявлений про "вільний час і натхнення",о которых вы неоднократно трубили со своей основной анкеты никаких сомнений относительно триединости Ступак-Приходько-Виктория Нуга не осталось.Цена вашей честности не стоит ломаного пятака с мусорки.
Теперь по сути вашего вопроса.Земельные учаски на сколько я понял были розданы при предыдущем мэре.Люди успели их обустроить а возможно и перепродать.Возможно даже не все из них знали о том (опять таки возможно но не факт),что участки оформлены не по процедуре предусмотренной законодательством.
Если лично вам хочется отряхнуть эту историю от нафталина,никто вам не мешает.
Царь Галина умная женщина.В отличие от вас она понимает о последствиях.В том числе и для тех,кто стал владельцами этих участков.
Думаю,мэрии стоит сообщить всем этим людям о ваших намерениях.
Но вы должны понимать-если в подъезде вам случайно упадёт кирпич на голову,
не пеняйте снова на Царей.
Возможно это сам Бог захочет привести вас в чувства.
Viktoria Nuga _ 16.11.2014 19:54
IP: 74.125.181.---
А ще ти не відповів, на "Чому Царі покрили це таємницею?". Це про 400 ділянок. Бо ти не адвокат їхній, та?
Viktoria Nuga _ 16.11.2014 19:52
IP: 74.125.187.---
Ага. Теж поржали – Ступак і Валерій...))
Та, та, золотенький, усі рулять анкетою по черзі – хто має вільний час і натхненя.
Щодо кількісної складової (збитків від афер)... Розумієшь, тварюка, жодна сльоза дитини, що не може своєчасно отримати медичну допомогу у Чопі не коштує жодного твого брехливого слова. Ні до чого мені твоя математика разом із твоєю збоченою логікою.
СБУШники в Україні – то перші покидьки, бо обізнанні на людській психології, але використовують це проти нарооду, прислуговуючи владній верхівці. Знай, Маккейн, твоє місце – лизати дупу Царям, як вони – Балогам. Ти ж це робиш не вперше. І не за гарні очка...
Ishtvan Makkay _ 16.11.2014 19:40
IP: 194.213.105.---
хотя нет.ошибся.простите меня Лариса Викторовна.
Ishtvan Makkay _ 16.11.2014 19:23
IP: 74.125.18.---
Ну что вам ответить Валерий (я так понимаю сегодня анкетой рулите вы)
В лице тех владельцев 400 земельных участков,которые наверняка построили там уже дома,вы в поисках законности и правды получите вместе с Ларисой Викторовной еще одну группу своих поклонников.
Дерзайте.
Viktoria Nuga _ 16.11.2014 18:15
IP: 194.213.105.---
Я перепитала тікі шо Лору про твоє останнє питання. Вона сказала "Пєро тобі в СБУшну дупу". Вибач, я тут не при чім...
Viktoria Nuga _ 16.11.2014 18:12
IP: 194.213.105.---
Ти не відповів на "Чому Царі покрили це таємницею?", бо ти не адвокат їхній, та?
Ishtvan Makkay _ 16.11.2014 17:58
IP: 194.213.105.---
посадите Фелдий?
Viktoria Nuga _ 16.11.2014 17:57
IP: 194.213.105.---
Та коли там Лорі до суду?
Viktoria Nuga _ 16.11.2014 17:55
IP: 194.213.105.---
Я не знаю, Маккай, як там з аферами де інде, але більше 400 земельник ділянок у Чопі роздати по підробним витягам із сесій чопської міськради, то треба постаратися стільки бабла у кишеню запхати. Чому Царі покрили це таємницею?
400 участків!! І це в містечку, що розмістилося між залізницею і держкордоном, а тому йому нікуди будуватися. Адже для пересічних городян ділянок у Цариці нема.
Ishtvan Makkay _ 16.11.2014 17:51
IP: 194.213.105.---
ага.і серце гаряче у того,у кого руки холодні
і б'є той хто любить.
Viktoria Nuga _ 16.11.2014 17:40
IP: 74.125.181.---
Видання "Прокурорська Правда" пропонує до вашої уваги
"ЗАКАРПАТСКИЕ ЦАРИ-ПРОКУРОРЫ НА СЛУЖБЕ У БАЛОГИ"
ЧИТАТИ ТУТ prokurorska-pravda.today/article/zakarpatskie-tsari-prokuroryi-na-sluzhbe-u-balogi/

Ірже той, хто ірже останній...
Ishtvan Makkay _ 16.11.2014 17:26
IP: 194.213.105.---
*гипертрофированной колокольни
Ishtvan Makkay _ 16.11.2014 17:25
IP: 194.213.105.---
Работник СБУ разоблачен! Осталось пустить пулю в лоб.Спасибо.Снова поржал.

Только одержимый человек будет больше года целеустремленно,методически,ежедневно,не жалея времени,здоровья,эмоций,чувств и денег работать над темой "убей Царей и убейся сам".Копеешные прегрешения Царей,которые Лариса Виктровна в результате травм головы преподносит со своей гипертрофированной,затмили даже миллионные аферы ужгородской и мукачевской мафии.
А безбашенность и предприимчивость Ларисы Викторовна в борьбе с Царями и ветряными мельницами не имеет ничего общего с благими намерениями.
Viktoria Nuga _ 15.11.2014 12:28
IP: 77.52.17.---
Шановні читачі, дописувач Ishtvan Makkay є працівником СБУ. Його родина дружить з родиною Царів. Всі намагання цього чувака в одному – нівелювати інформацію Л.Ступак, придати їй відтінок незначущості.
Але ще ніхто не скасував перелік кримінальних проваджень, що є у кінці статті.
Л.Ступак мріє, коли Царі за її слова (звинувачення) подадуть на неї до суду, адже їй не прийдеся платити юристу за позов...))
Ishtvan Makkay _ 15.11.2014 09:24
IP: 194.213.105.---
В вы не хотите расказать какими усилиями Иван Царь которого вы сейчас обливаете помоями закрыл в свое время больше половины игровых автоматов в г.Чоп?После чего Ивана Царя вызвали в областную прокуратуру на ковер к прокурору который сейчас люстрирован и пригрозили увольнением?Вы не хотите рассказать как ваш лучший друг и сотоварищ майор милициии Касич крышующий игровой бизнес лез дратся с Галиной Царь?
Вот в этом и есть вся ваша "правда" и подлость.
Ishtvan Makkay _ 15.11.2014 09:14
IP: 194.213.105.---
Ну,как знать.Вам ведь прийдется отвечать и перед другими людьми которых вы обвиняете в торговле наркотиками,крышевании и т.д.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter