Тетяна Монтян Юрист

Новини з Балогану

10 листопада 2014, 15:56

Рятуйте Закарпаття від Царів!

Чопський міський голова, голова Чопського осередку партії ЄЦ, вірнопіддана клану Балог, Цар Галина систематично, зухвало та цинічно порушує закони України, ігнорує права та свободи мешканців міста Чоп. Її чоловік Цар Іван з 2009 року, перебуваючи на посаді прокурора Ужгородського району, був зобов'язаний перевіряти на відповідність законам України всі рішення Чопської міської ради її виконкому та розпорядження Чопського міського голови – своєї коханої дружини.

У маленькому містечку Чоп, Закарпатської області панує справжнє беззаконня, дуже схоже на Врадієвське. Тут гопникі по заказу нападають на жінку, депутата міської ради та розбивають їй голову лише за то, що вона зацікавилась, хто з прокурорів стриже купони з грального бізнесу. Тут вас може люб'язно покалічити майор Калашников, просто у чергові частині міліції і ви нічого не докажете у суді, навіть коли у вас буде відео та 3 свідка. Вас тут можуть закрити у залі гральних апаратів, не випускати, доки ви не перестанете совати свій ніс у кормушку прокурорів. І не мрійте, що вони внесуть цю подію до ЄРДР. Ви можете прийти у міську раду довідатись, чому так довго не має води, а вас повезуть на машині міського голови пройти експертизу на предмет вживання алкоголю, можуть відбити вам нирки п'яні депутати міськради, коли ви принесе їм зауваження до тарифів, можуть метнути вам в голову стілець на місцевому ринку, якщо будете задавати багато питань директору ринку, а ще тут викрадають журналістів, вивозять їх у старий будинок за місто и тримають там до тих пір, доки міський голова не проведе сесію міськради, що б жоден плюгавий журналіст, під царськими ногами не плутався. Коли Царі говорять – челядь має мовчки слухати и боятись, а не тицяти камеру в їх царське рило у пушку. У дитячому садочку можуть покалічити вашу дитину і приховати злочин вихователів, а маму дитини об'явити навіженою. Тут на вас можуть відкрити кримінальне провадження просто під час прийому у міського голови, а сама міський голова люб'язно запхне у вашу кишеню пакетик з невідомою речовиною. Тут можуть винести за руки за ноги із засідання сесії лише за то, що депутатам не любиться, що ви їх слухаєте і знімаєте. Тут можуть легко відпилити для міліції 200 000 грн із бюджету, а лампочку на стовпі у вашому дворі не замінять, бо нема грошей. Тут розруха без війни, а міська влада продукує все нові і нові кабальні рішення для народу. Тут царство царське сім'ї царів.

Міський голова Чопа Цар Галина систематично и зухвало порушує закони України. Порушувати їй допомагає її чоловік Цар Іван – міжрайонний прокурор. Чоловік прокурор району, син прокурор в обласній прокуратурі. А дружина міський голова. Ця корупційна родина по-справжньому царює у нашому місті. Скарги мешканців на незаконні дії міського голови, незаконні рішення чопської міської ради, виконкому, окремих корупційних посадових осіб міськради адресовані до прокурора району Царя Івана роками прогнозовано залишались без розгляду та належної правової оцінки, вони не просто спускались на гальмах, а цинічно пересилались "на розгляд" корумпованій дружині.

Така корупційна злочинна багаторічна діяльність родинного клану призвела до того, що майже 9000 мешканців міста були фактично позбавлені права на оскарження будь-яких дій міського голови Цар Г.В., тому що скаржитись на дії міського голови Цар Галини доводилось безпосередньо її чоловіку Цар Івану. Міжрайонний прокурор за допомогою своїх корупційних зв'язків звик "вирішувати питання" і, як правило, на користь сім'ї. Таким чином, мешканці міста Чоп на довгі роки опинились у заручниках родини Царів, пануючого беззаконня, корупції, тиску адмінресурсу, шантажу та залякувань.

Критична кількість порушень законодавства Чопського міського голови та злочинна бездіяльність її чоловіка прокурора призвели до чисельних звернень до Генеральної прокуратури України.

Але, всі до єдиної скарги на корупційну родину Царів повертаються для розгляду у обласну прокуратуру, яка ще жодного разу не провела реальну перевірку викладених у заявах фактах. Навіть більше, особисто моє звернення від 16.03.2014 року до Генерального прокурора України Махницького О.І про чисельні корупційні дії міжрайонного прокурора Царя І.І було направлено, як завжди, до прокурора Закарпатської області, а той направив скаргу на розгляд... міжрайонному. Таку неповагу до закону і заявників, коли скаргу на міжрайонного прокурора відправляють на розгляд іншому міжрайонному прокурору не дозволяли собі навіть при злочинній владі Януковича.

Лише протягом 2014 року безрезультатно, до генерального прокурора звернулась більше 10 мешканців маленького прикордонного міста зі скаргами та вимогою призначити виїздну перевірку на предмет корупційних беззаконних дій міжрайонного прокурора Царя Івана та його дружини Цар Галини, У скаргах приводились чисельні факти порушень закону, махрової корупції цієї сімейної пари злочинців, надавались копії документів, повідомлялося про системні злочини проти громади. Але, дивним чином, по жодній із скарг не було проведено жодної перевірки дій прокурора злочинця. Навіть задля того, що б бодай спростувати наведені заявниками факти про їх злочини перед громадою. Складається враження, що генпрокурору начхати, чи захищені права 9- тисячної громади якогось там богом забутого містечка чи ні. Генпрокурор, з невідомих причин, не має бажання призначати службове розслідування дій та злочинної бездіяльності одіозного місцевого царька – досвідченого, хитрого, обережного та цинічного корупціонера. Який вирішує все, або майже все у Закарпатті.

Порушені прокурором Царем Іваном та його дружиною міським головою Цар Галиною права громади носять системний та довготривалий характер, про що свідчать чисельні публікаціях у ЗМІ, але це не спонукало генерального прокурора України до якихось заходів впливу на підлеглого, напроти – допускається можливість призначення Царя на посаду прокурора області.

Нам не залишають надії на відновлення своїх прав.

Не демонструють намірів викоріняти з лав прокуратури корупції, як такої

Нас не рахують за повноцінних громадян України.

Нас приречено на потерпання від царизму.

А може ви, шановний, ви разом с Царями у Ростов? А?

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Перелік та короткий зміст кримінальних проваджень, якими відзначилися посадові особи Чопської міської ради та директори комунальних підприємств міста протягом останніх двох років.

Лариса Приходько, голова Закарпатського осередку політичної партії "Спільна Дія"

powered by lun.ua
Коментарі — 108
Ковач Роберт _ 11.11.2014 11:57
IP: 74.125.18.---
Прочитайте ким підписаний цей допис: Лариса Приходько, голова Закарпатського осередку політичної партії "Спільна Дія". Не знаю, чи відомо пані Монтян про це, але закарпатський осередок її партії очолює людина із фальшивим прізвищем. Не має в Чопі Лариси Приходько. Є Лариса Ступак – колишня заступниця мера, яка і є автором цих рядків. То виходить, що вашу закарпатську організацію очолю фейкова особа?
Viktoria Nuga _ 11.11.2014 11:41
IP: 77.52.78.---
Vadim Derkach:
Це розповідь не про українське місто а про пол-потівську диктатуру... Ганьба! В центрі європи орудують дикуни з дикунськими містечковими законами...
Точнісінько! Саме цим і переймаються свідомі мешканці Чопа, бо у 21 сторіччі немає навіть бути тих зазіхань з боку влади, що творить ота мер Чопа зі своїм чоловіком-прокурором. Ви би бачили очі пересічних посадовців у чоській мерії – в низ звірячий переляк. Бо та Цар Галина немов диктатор, в чопській мерії царство зомбі. Немов на машині часу перенсло всіх у сталінські часи. Де ви такоє чули щоб сама мер, жінка, нападали би на пересічного відвідувача, який і слова поганого їй не сказав, та ще й вдавалася до провокації з, та ще й заставила людину оббрехати, а міліцію – порушити кримінальну справу. Ця Галина Цар простоо хвора людина!
ДОКАЗИ: youtube.com/watch?v=Lzu_EHA6Mcs
Viktoria Nuga _ 11.11.2014 11:32
IP: 77.52.78.---
Nikos_007:
Правий сектор в Закарпатті є?
Пані Тетяно, поки не працюють інститути громадянськооо суспільства у країні, їх функції повинні здійснювати люди безпосередньо. Коли сперечались про місію Майдану після революції мені на подив ніхто так і не сформулював просту і очевидну річ – його місія виконувати роль всіх кволих і відсутніх інститутів громадянського суспільства. Форми дії обираються в залежності від конкретної ситуації. Сміттєва люстрація – один з можливих варіантів.
Скільки там закарпатців воює на сході? Коли вони повернуться, чи терпітимуть царів та князьків Балогану?
Правий Сектор вже якось виносив одного одіозного прокурора з Закарпатської Прокуратури. Але то щось не йде на користь їм...Погоджуюсь, що треба приходити зі зброєю.
ВІДЕО: trubyna.org.ua/novyny/video-bezposerednoho-zahoplennya-zakarpatskoho-prokurora-kajla/
Vadim Derkach _ 11.11.2014 10:10
IP: 94.179.120.---
Це розповідь не про українське місто а про пол-потівську диктатуру... Ганьба! В центрі європи орудують дикуни з дикунськими містечковими законами...
Nadezhda Razumovskaya _ 11.11.2014 10:02
IP: 93.180.224.---
Цари подданые Балог, а Балоги прислуживают Шоколадному Королю. Отличная тенденция новой власти по старым схемам. Кумовство и родственные связи во власти должны были исчезнуть, как проделки режима Януковича. Но как видим, как видим...
SARA21 _ 11.11.2014 09:42
IP: 91.226.4.---
Потрібно людям дозволити мати зброю.Це єдине що Свобода вимагала розумне.Тоді у нас не буде ні війни ні корупції.Кожен ханига наперед подумає,коли захоче принизити нижчого по рангу за себе,а буде телерантно поводитися ще й з посмішкою.
SARA21 _ 11.11.2014 09:35
IP: 91.226.4.---
За дії генпрокурора відповідає президент Порошенко,бо це його призначення,і якщо Ярема покриває корупціонерів значить Порошенко співучасник.Жінка не має права бути головою міста там де чоловік прокурор,це ще в СРСР було заборонено.Якщо син Яреми займає пост а батько його криша то це таж корупція аж зашкалює.Якщо Порошенко не почне жити по новому то йому як і януковичу не допоможе ні прокуратура ні сбу ні міліція.Народ їх знесе.
Nikos_007 _ 11.11.2014 09:33
IP: 176.122.119.---
Правий сектор в Закарпатті є?
Пані Тетяно, поки не працюють інститути громадянськооо суспільства у країні, їх функції повинні здійснювати люди безпосередньо. Коли сперечались про місію Майдану після революції мені на подив ніхто так і не сформулював просту і очевидну річ – його місія виконувати роль всіх кволих і відсутніх інститутів громадянського суспільства. Форми дії обираються в залежності від конкретної ситуації. Сміттєва люстрація – один з можливих варіантів.
Скільки там закарпатців воює на сході? Коли вони повернуться, чи терпітимуть царів та князьків Балогану?
Dick Wood _ 11.11.2014 09:11
IP: 95.133.63.---
Оria-Na:
Чоп – найзахідніше місто України, розташоване на стику кордонів Словаччини, Угорщини і України, а ніяк не Румунії. До Ужгорода 24 км шляхом та 22 км залізницею.
Tetiana Montian _ 11.11.2014 08:17
IP: 94.154.238.---
Щось мало балогінсько-царський шавок в каментах.
Щось ви недопрацьовуєте, ледащі.
Оria-Na _ 10.11.2014 23:43
IP: 178.137.80.---
Коментар видалено автором блогу
Оria-Na _ 10.11.2014 23:42
IP: 178.137.80.---
G.K.M.:
Інформацію від Монтян треба завжди перевіряти, бо дуже схоже на заказуху.
не знаю нічого про заказуху, але мала можливість порівнняти Чоп і такий же прикордонний населений пункт – з іншого боку кордону

НЕБО І ЗЕМЛЯ

так що, якщо там і є корупція – то вона більше повязана з КПП
бо який гральний бізнес у МАЛЕНЬКОМУ УБОГОМУ МІСТЕЧКУ?

та ще й такий, щоб "стригти купони" ооо
Сергей Бовыкин _ 10.11.2014 23:41
IP: 74.125.18.---
Я вам скажу, что Врадеевка у нас любом районном центре. и даже в каждом селе. Любой мер города, Прокурор района, начальник милиции, начальник СБУ – одна криминальная группировка по разворовыванию бюджета, земли, объектов, собственности граждан. И конечно же заказные убийства. В каждом городе вы найдете сотни братских могил людей которых убили за то, что они требовали свою социальную помощь обратно, субсидии, придомовые территории и так далее...
Оria-Na _ 10.11.2014 23:34
IP: 178.137.80.---
Чоп – далеко не маленьке містечко

цей населений пункт – має статус міста

в ньому знаходиться КПП на кордоні з Румунією

і він розташований за 30 км від обласного центру

________

треба комусь казати, що велика брехня починається з маленької, здавалось би. несуттєвої брехні?
Федір К _ 10.11.2014 23:25
IP: 213.154.203.---
Коментар видалено автором блогу
jrmo _ 10.11.2014 22:07
IP: 74.125.18.---
Коментар видалено автором блогу
G.K.M. _ 10.11.2014 21:47
IP: 95.134.29.---
Коментар видалено автором блогу
Степан Батіг _ 10.11.2014 21:18
IP: 91.217.60.---
... ну і хто їм дохтур??
Беріть каміння, палиці в руки і лікуйтесь... як у Врадіївці...!.
Самолікування – саме те, що зараз потрібно... Все єдино лікарі некомпетентні – дипломи куплені за баблоси...
Nadin Drebot _ 10.11.2014 21:10
IP: 46.201.162.---
Інформація щодо структури:Прокурор Великоберезнянського району - Цар Іван Іванович
Прокурор м. Ужгорода - Гаврилюк Володимир Олегович

Гаврилюк Володимир Олегович

Ужгородський міжрайонний прокурор - Андришин Олександр Володимирович

Місто Чоп хіба з Ужгородського у Великоберезнянський район переїхало?
annaanna _ 10.11.2014 21:00
IP: 5.248.66.---
А я думала, що царі у державі вже перевелися...а як виявляється є царство безсмертне, закарпатський феномен аля "Балога"...
Станислав Донченко _ 10.11.2014 19:29
IP: 193.201.98.---
Коментар видалено автором блогу
Viktoria Nuga _ 10.11.2014 18:14
IP: 194.213.105.---
Mackalj:
Це так. Бо "вата" не лише на сході, а й у найзахіднішому містечку України – Чопі. І Царі цим вдало користуються. Хоча прокурора Царя давно треба вже було пролюструвати. Без його поважної посади мер Чопа Галина Цар швидко прийшла би до тями, бо поки що – корона жме мізки, скільки би тих мізків там не було.
Viktoria Nuga _ 10.11.2014 18:08
IP: 194.213.105.---
Читаю і дивуюся, коли Монтян пише про Чоп "у нашому місті"...)) Треба вказати на початку замітки "...Лариса Приходько, голова Закарпатського осередку політичної партії "Спільна Дія". Але то таке...
А в цілому все вірно. Уся риторика царської влади з мешканцями Чопа утотожнена у всій своїй первісній красіі у яскравому образі директору чопського ринку: "Пошел отсюда на йух!!" і нема що казати.
youtube.com/watch?v=mx28ZA2kpug
chsaber _ 10.11.2014 17:57
IP: 194.0.206.---
Mykola Melnyk:
Як так піде далі, до Закарпаття дружно попроситься до Угорщини...
Ещё маленько доллар вырастит и, таки попросится.
Mihail Yalovenko _ 10.11.2014 17:47
IP: 78.111.186.---
РУЇНИ ДЕРЖАВИ І РУЇНИ СУСПІЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ – такий теперішній стан суспільства.
З одного боку ми маємо такий народ, як народ на сході, який хотів війни, або народ, який знову обрав на виборах тих, хто здавав Крим і схід України, або народ, який хоче царів.
А з іншого боку ми маємо таку собі середньовікову державу.
Зробити пролом в цій закамянілій свідомості можливо лише негайним становленням на науково-історичний шлях розвитку і в т.ч. здійсненням переходу від широкої люстрації старого політичного класу до створення нової держави і нового політичного класу (див фейсбук і наші сайти в розділі "Інформація").
Все інше це утопія.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter