Ростислав Павленко Політичний аналітик

Заява про об'єднання чи угода про коаліцію?

19 січня 2012, 07:49

В українській політиці є кілька вічних сюжетів. Один із них – про "об'єднання демократів". Яке, як відомо, найчастіше відбувається перед розстрілом. І досвід попередників нічому не вчить: практично перед кожними виборами лунають заклики об'єднуватись, але адресати (втім, як і автори) цих закликів роблять усе, щоби об'єднання не відбулось.

Перед Днем Соборності (тобто, по суті, Єдності) заклики до об'єднання звучать природно – якщо припустити, що до них збираються прислухатися. А не чинити так, як минулого року, коли після усіх закликів одні мітингували біля Софії, інші складали пазли на Контрактовій, а треті знаходили собі ще якісь заняття.

Нині суспільству озвучено дві пропозиції щодо об'єднання демократичних сил. Сергій Соболєв оголосив, що 22 січня буде підписано "відповідні документи про об'єднану опозицію". Щоправда, самих документів для публічного ознайомлення надано не було. Анатолій Гриценко, ознайомившись із напрацьованим документом, повідомив, що це практично – лише "пакт про ненапад", відмова від взаємного поборення опозиціонерів.

Віталій Кличко запропонував колегам у опозиції "Угоду про взаємну співпрацю під час виборів до Верховної Ради України і створення демократичної більшості у Верховній Раді VII скликання". Відповідно до проекту, який доступний для ознайомлення, прописані форми співпраці на виборах. Це не тільки ненапад, але також і спільна підготовка членів комісій і спостерігачів, координація дій для спротиву фальсифікаціям, погодження критеріїв для висунення кандидатів, визначення спільних кандидатів в округах на основі підтримки виборців (своєрідні "праймеріз"). Опозиційним партіям також запропоновано спільно розробити стратегію демократизації України і утворити у Раді нового скликання коаліцію.

Сьогодні ціна об'єднання чи роз'єднання дуже висока. На кону – парламентські вибори і можливість або розпочати зміну влади, або дозволити їй зміцніти ще принаймні на кілька років. Адже якщо нинішня опозиція зможе здобути більшість у Верховній Раді, то навіть за Конституцією зразка 1996 року в неї з'являться важливі важелі впливу на владу як таку.

Наприклад, можливість висловити недовіру уряду, що має наслідком його відставку. І відмовляти у підтримці будь-якому прем'єрові, не погодженому з усіма учасниками коаліції. У свою чергу, саме прем'єр, за Конституцією, подає президентові кандидатури на посади в уряд... Під повний контроль виконавчу владу без зміни президента країни взяти не вдасться, але суттєво змінити баланс сил, зруйнувати збудовану монополію – цілком.

З іншого боку, ті, хто сподівається на народне повстання, яке виправить "перекоси" в підрахунку голосів і занесе нинішніх опозиціонерів у владні кабінети, повинні пам'ятати: бажання громадян піднятися на захист справедливості (зокрема, чесного встановлення результатів виборів) напряму залежить від якості самої кампанії.

Якщо за словами про об'єднання не стоятиме реальних справ, а буде продовжено війну всередині опозиції – але підкилимними, підступними методами; якщо при організації виборчого процесу і підрахунку голосів політики ітимуть на змови із владою проти інших опозиціонерів; якщо суспільство так і не побачить нової якості політики, а лише знайомі і набридлі гасла і персоналії – опозиція приречена. Їй порахують стільки, скільки вважатимуть за потрібне – і ніхто не вийде її захистити.

Тому угоди про ненапад зараз мало – тим більше, що вітчизняні політики досить вільно ставляться до власного слова. Більш адекватна ситуації "угода про майбутнє" – спільні правила гри на кампанію і згода на спільні дії в парламенті. До 22 січня опозиція має час опрацювати всі пропозиції і вийти на документ, який став би основою ефективної співпраці на виборах. Якщо її, звісно, цікавить результат.

powered by lun.ua
Коментарі — 16
Республіка _ 20.01.2012 09:36
IP: 194.44.29.---
На Виборах-2012 угрупуванню "Янукович+ПР" альтернативи НЕМАЄ!!!, але чесні та порядні громадяни України підуть на вибори і будуть голосувати за опозицію, вважаючи що таким чином Вони борються за справедливість. Це – ПОМИЛКА!!! З шахраями необхідно боротися методами, котрі шахраями не можуть бути нейтралізовані, а саме: шахраї розробили сценарій проведення Виборів-2012, але змусити громадян України діяти за цим сценарієм ВОНИ НЕ МОЖУТЬ!!! Саме це – шлях боротьби.
немезіда _ 19.01.2012 17:28
IP: 91.215.145.---
doktor21:
Бач, як Мойші заверещали! Не подобається? Звичайно, тварюкам, які нас грабують боязно, що ця програма обєднує кращих патріотів України. Ваш бандюцький рейтинг вже наближається до 0%.
І твої ліки тобі не поможуть. Твоя, юдо, невиліковна ненависть до України, аж пре.
В вашу брехню про покращення життя вже сьогодні не вірить ніхто саме тому, що працювати ви не любите! Тільки паразитуєте та крадете, а також нацьковуєте найдурніших словян один на одного, щоб вони не обєднались та не визначили вам "достойне" місце. Недарма вас з усіх країн гнали у всі віки. Скрізь ви пакостите та крадете.
doktor21 _ 19.01.2012 12:54
IP: 194.44.208.---
Бачу цей немезіда дурний як чіп. Сує всюди свою абсолютно популістську,лозунгову програмку і думає що ми такі самі дурні як і він. На такі програмки народ вже не купиш.
унікум _ 19.01.2012 12:23
IP: 82.207.122.---
Ростиславе, а вас хіба нічого не навчив досвід формування, підписання і реалізації коаліційної угоди між БЮ і НУНС у 2007-2008 роках? Як тільки коаліція проголосувала за обрання ЮТ на посаду прем"єра, так БЮТ (тобто ЮТ) припинив рахуватися з коаліційною угодою. Від окремих бютівців я навіть чув, що коаліція утворюється лише для того, щоб обрати прем"єра, а далі ніхто нікому нічого не винен. БЮТ почав валити законопроекти, спільне схвалення яких було передбачене коал. угодою, заблокував виступ президента Ющенка відповідно до Конституції у ВР з посланням до ВР і народу, потім став, ігноруючи партнерів по коаліції, проводити закони, спільні з ПР, став спільно ж з ПР знімати міністрів-нашоукраїнців...
starvojaka _ 19.01.2012 10:31
IP: 37.19.218.---
Всі опзиціонери, поголовно, поставили перед собою за мету – пройти в наступний парламент! І заради цієї мети вони, на жаль, забудуть про порядність та людяність. Ми, виборці, візьмемо з них приклад, і теж, забувши про совість прголосуємо за тих, хто дасть більше гречки. Після виборів ми будемо гарчати один на одного, звинувачуючи всіх, тільки не себе. Мало віриться в реальне об"єднання опозиції. А жаль... Це був би шанс!
немезіда _ 19.01.2012 10:06
IP: 91.215.145.---
Людвиг Аристарх:
Я дуже радий, що масонам, олігархам та іншій нечисті програма фронту не подобається!
Але ж це ви, забувши про совість, нещадно грабуєте народ. В тридцятих роках ви так само нещадно грабували німців. Своє жадібністю та нахабством ви ініціювали прихід Гітлера до влади. Саме тому німці, зрозумівши справжню причину своєї біди й підтримали Гітлера! І через рік німецька марка, після того, як у вас людожерів забрали банки, німецька марка стала золотою.
А в Україні сьогодні ВСІ банки теж належать вам, як і всі підприємства і 80% власності, яка належала народу України. От ми й приберемо вас не тільки від влади, а й від корита та покараємо за поневолення та пограбування цілої країни. Так що готуйся. Вже скоро!
_новий _ 19.01.2012 09:52
IP: 92.113.164.---
Оппозиция радуется падению рейтингов президента и премьера, та надеется, что победа у них уже в кармане. Все планы и действия их предпринимаются из расчета убрать президента. Да, репутация гаранта подмочена здорово, но кем больше – оппозицией или другими людьми. И после выборов скорей всего влада заметно изменится и к власти прийдут другие люди, но не нынешняя оппозиция, в которой до десятка гетьманов, не способных о чем-нибудь договорится, а более хитрые, коварные и беспощадные. Руками Януковича уберут неугодных из числа оппозиции, подвинут дискредетированных президента, премьера и наиболее одиозных престарелых, комуно-кагебисских работников, в этом им здорово помогает сейчас оппозиция.Процесс в этом направлении уже пошел как со стороны оппозиции (ковалевская и др.), так и в провладной команде (Хорошковский с частью олигархов). Так что представители КОДа, кажется, воюют не стеми персонажами.
Людвиг Аристарх _ 19.01.2012 09:42
IP: 95.132.140.---
Эта немезіда загадила весь блог.
Програмку свою афиширует, а по сути всё голословно. Ещё им нужно написать, что они обязуются побороть СПИД и накормить всех голодных в Африке.
немезіда _ 19.01.2012 09:24
IP: 91.215.145.---
Ukin Ukr:
З Вами не згодитись неможливо! Обєднання передбачає єдину прогграму дій! А де ця програма? Хто може стати головним провідником цього обєднання? Потрібні кошти на виборчу кампанію! Хто буде знову купляти місця в списках, а хто ж продавати! Подивіться лише "кадри" в ВР від Яценюка та Кличка!!!! Справжній КНЕССЕТ-2 в українському варіанті.
Ясну і чітку програму запропонував лише Всенародний Фронт Порятунку України, який сьогодні гуртує справжніх патріотів України, а не олігархічну масонську блювотину. Ця програма дійсно відповідає вимогам сьогодення і обєднує саме патріотів, а не різноманітних покидьків, які обдирають народ України.
Надаю для ознайомлення:

Проект програми Всенародного Фронту Порятунку України
1. Скасуємо найбільший в світі прогресивний податок на додану вартість, який нараховується на кожний товар на кожному етапі виробництва, що автоматично знизить вартість всіх товарів в Україні та комунальних послуг майже на 40% та зробить їх конкурентоздатними. Згідно бюджету на 2012р з нас буде стягнуто 91млрд464млн ПДВ, з яких бідним олігархам буде повернуто більше половини: 48млрд 400млн. Ми припинемо це відверте й нахабне знущання над народом.
2. Негайно націоналізуємо всі підприємства, які масони -олігархи зареєстрували в офшорних зонах з метою ухилення від сплати податків. Цих податків більш ніж достатньо щоб відшкодувати збитки від скасування ПДВ. Щорічно більше 100млрд перекачується в офшори, що вдвічі більше ніж надходження від ПДВ.

3. Перевіримо законність приватизації стратегічних підприємств України. Націоналізуємо незаконно привласнені олігархами за допомогою президентів та прем'єр-мінстрами зі спільниками фонду держмайна стратегічні державні підприємства. Частина яких взагалы зареэстрована в оффшорних зонах з метою ухилення від сплати податків з притягненням чиновників, в першу чергу всіх президентів як гарантів конституційних наших прав до кримінальної відповідальності. Повернемо народу ці підприємства в незалежності від того скільки раз їх перепродавали.
4. Встановимо державний контроль за цінами на предмети першої необхідності.
Проведемо інвентаризацію всього майна та активів держави, повернемо незаконно вивезений нинішньою владою золотий запас, який вони замінили позолоченіми вольфрамовими чушками.
5. Негайно змінимо систему пенсійного забезпечення. Обмежимо пенсії депутатам, суддям, прокурорам, чиновникам з 15-70 тисяч гривень на місяць до пенсії не більше десятикратної від мінімальної, що дозволить значно підвищити пенсії трудовому народу. До жалюгідних пенсій працівникам села встановимо коефіцієнт К=1,5, – Більшості людей на їх жалюгідну пенсію прожити неможливо, а захворів-помирати через відсутність коштів на ліки та операції. Встановимо співвідношення мінімальної та максимальної заробітних плат 1:10
Встановимо щомісячну індексацію пенсій з врахуванням коєфіціента інфляції для пенсіонерів, які мають пенсію менше 5 тисяч грн.
6. Для подолання штучної кризи на підставі ст.99 Конституції заборонимо використання валют інших країн на території України та відновити дію ст.80 Кримінального кодексу України 1960 р., що дозволить зробити національну валюту самою стабільною грошовою одиницею у світі.
Повернення кредитів від МВФ покладемо на мільйонерів-депутатів, олігархів та банкірів які причетні до їх отримання та розкрадання.
7. Зупинемо підвищення вартості комунальних послуг знизивши його шляхом скасування ПДВ.
8. Забезпечимо безкоштовне проведення хірургічних операцій та зубопротезування громадянам України. Регіонали разом з комуністами та Литвинівцями подарували олігархам 24 млрд грн., виділивши на охорону здоровя народу всього 7 184 499,0 тис. грн. Ми повернемо ці кошти народу забезпечивши конституційне медобслуговування.
9. Скасуємо голосування депутата чужою карткою. За відсутність на роботі депутата Верховної ради без поважних причин більше ніж три дні, позбавимо його депутатського мандата без права заміни партією по списку якої він пройшов.
Якщо він став депутатом по мажоритарному округу-призначення нових виборів по відповідному виборчому округу.
10. Повністю змінимо виборчий закон з переходом на мажоритарну систему в два тури. Негайно проведемо вибори в місцеві органи влади для усунення від влади казнокрадів, зфальшувавших вибори 2010р з метою особистого збагачення.
11. Приймемо закон по судочинство, згідно якого судді будуть обиратись міськими громадами одночасно з проведенням виборів домісцевих органів влади з наступним переобранням...
12. Призначимо вищу міру покарання термін ув'язнення за злочини проти правосуддя працівникам міліції, СБУ прокуратури, і суддям без права на амністію з конфіскацією награбованого майна та без права займати державні посади членам їх сімей Викоринемо кумівство та родинні зв'язки в органах прокуратури суду та міліції.
13. Створимо міністерство Національной безпеки України і національне бюро розслідування по розслідуванню злочинів проти держави.
14. Притягнемо до кримінальної відповідальності, як за державну зраду членів Конституційного суду за самовільну зміну Конституції України

15. Створимо спеціальну депутатську комісію з правом перегляду та скасування незаконних судових рішень, в результаті яких невинні люди знаходяться за гратами, або позбавлені майна, а злочинці, заплативши хабара прокурорам та суддям, продовжують скоювати злочини, грабуючи народ. Перевірка всіх кримінальних справ незаконно закритих з метою прикриття злочинів
16. Скасуємо оплатну систему першої вищої освіти. Кожен має право на отримання безкоштовної вищої освіти.
17. Корупційні дії чиновників прирівняємо до державної зради (вони давали присягу державі і народу) з конфіскацією майна та відмовою в сплаті пенсій.
18. Встановимо додатковий податок при придбанні майна (палаців, дач, маєтків та підприємств вартістю вище 1млн грн. з перерахуванням до пенсійного фонду сумі 30% їх вартості
19. За будь-яку торгівлю наркотиками встановимо довічне ув'язнення.
20. Будемо щорічно виділяти з бюджету держави цільові кошти на відродження державних сільськогосподарських підприємств для подолання безробіття в сільській місцевості та малих містах,
21. Заборонимо продаж та вилучення земельних ділянок в рекреаційних зонах в Криму та на всьому чорноморському побережжі, які слугують місцем відпочинку та оздоровлення людей. Заборонимо там будівництво олігархами дач та палаців, а також громадянам інших країн, які не сплачують податків, обмежуючи доступ до пляжів та зон відпочинку. Ми не допустимо, щоб наші люди, як старці лише дивились на море в щілини парканів олігархів.
22. Будь-яку фальсифікацію виборів прирівняємо до насильницького захоплення влади та встановимо максимальне покарання. Дію закону поширимо в зворотньому часу та застосуємо до осіб, винних в фальсифікації виборів Президента, ВР та до всіх гілок влади, починаючи з 2010р.
23. Тимчасово відновимо смертну кару у вигляді публічного повішення за злочини проти держави, викрадення народних коштів в особливо великих розмірах та фальсифікацію виборів. Іншого шляху для наведення порядку в державі просто не існує.
24. Заборонимо продажу земель сільско-господарського призначення приватним особам. Народ було позбавлено всіх виробничих потужностей, авіації та флоту в результаті так званої приватизації і в дійсності все опинилось в загарбницьких пазурах масонів-олігахів. Не можна залишити наш народ без самого цінного, що в нас залишилось-землі.
25. Природний газ власного добування спрямуємо жителям України та для комунальних підприємств, наклавши мораторій на підвищення цін.
26. На ЄВРО-2012 з бюджетів витрачено 164млрд грн. наших народних коштів. Але прибуток від ЄВРО отримають лише олігархи! В бюджеті 2012р жодної копійки надходжень від ЄВРО нема. Тому встановимо цільовий податок на масонів-олігархів, які використавши кошти народу, всі прибутки поклали собі до кишені.
Влада планує ще дві грандіозні афери для грабунку словянського народу якого масони вважають гоями, тобто скотами, яких можна й потрібно не тільки грабувати, а й навіть знищувати. Це світовий чемпіонат по баскетболу на якому планується відмити більше 10 млрд та Олімпійські ігри 2022, на які з наших кишень, вони, якщо залишаться при владі, безперешкодно витягнуть з наших кишень ще 200млрд. Це найнахабніше в світі грабіжництво ми не допустимо.
28. Негайно проведемо люстрацію та звільнимо з посад всіх корумпованих чиновників: суддів, прокурорів, міліцейських генералів, які награбувавши мільярди, отримують космічні пенсії та мають палаци з численною охороною та челяддю, які утримуються за державний кошт. Кошти, які витрачались на їх панство будуть пере направлені до пенсійного фонду.
29. Повернемо пільги всім постраждалим від аварії на ЧаЕС, дітям війни та малозабезпеченим сімям. Ми не дамо красти і грошей вистачить на всі заходи!
30. Проведемо розслідування: Куди поділись наші вклади з ощадних книжок. Розберемось хто винен та хто їх привласнив та повернемо хоч якусь частину.
Цей злочин століття не може залишитись безкарним.

Програма на сайті http://lalak.org.ua/ для всенародного обговорення.

Кожний може надати свої пропозиції, які можуть бути внесені до програми. Слава україні!
немезіда _ 19.01.2012 09:24
IP: 91.215.145.---
Ukin Ukr:
З Вами не згодитись неможливо! Обєднання передбачає єдину прогграму дій! А де ця програма? Хто може стати головним провідником цього обєднання? Потрібні кошти на виборчу кампанію! Хто буде знову купляти місця в списках, а хто ж продавати! Подивіться лише "кадри" в ВР від Яценюка та Кличка!!!! Справжній КНЕССЕТ-2 в українському варіанті.
Ясну і чітку програму запропонував лише Всенародний Фронт Порятунку України, який сьогодні гуртує справжніх патріотів України, а не олігархічну масонську блювотину. Ця програма дійсно відповідає вимогам сьогодення і обєднує саме патріотів, а не різноманітних покидьків, які обдирають народ України.
Надаю для ознайомлення:

Проект програми Всенародного Фронту Порятунку України
1. Скасуємо найбільший в світі прогресивний податок на додану вартість, який нараховується на кожний товар на кожному етапі виробництва, що автоматично знизить вартість всіх товарів в Україні та комунальних послуг майже на 40% та зробить їх конкурентоздатними. Згідно бюджету на 2012р з нас буде стягнуто 91млрд464млн ПДВ, з яких бідним олігархам буде повернуто більше половини: 48млрд 400млн. Ми припинемо це відверте й нахабне знущання над народом.
2. Негайно націоналізуємо всі підприємства, які масони -олігархи зареєстрували в офшорних зонах з метою ухилення від сплати податків. Цих податків більш ніж достатньо щоб відшкодувати збитки від скасування ПДВ. Щорічно більше 100млрд перекачується в офшори, що вдвічі більше ніж надходження від ПДВ.

3. Перевіримо законність приватизації стратегічних підприємств України. Націоналізуємо незаконно привласнені олігархами за допомогою президентів та прем'єр-мінстрами зі спільниками фонду держмайна стратегічні державні підприємства. Частина яких взагалы зареэстрована в оффшорних зонах з метою ухилення від сплати податків з притягненням чиновників, в першу чергу всіх президентів як гарантів конституційних наших прав до кримінальної відповідальності. Повернемо народу ці підприємства в незалежності від того скільки раз їх перепродавали.
4. Встановимо державний контроль за цінами на предмети першої необхідності.
Проведемо інвентаризацію всього майна та активів держави, повернемо незаконно вивезений нинішньою владою золотий запас, який вони замінили позолоченіми вольфрамовими чушками.
5. Негайно змінимо систему пенсійного забезпечення. Обмежимо пенсії депутатам, суддям, прокурорам, чиновникам з 15-70 тисяч гривень на місяць до пенсії не більше десятикратної від мінімальної, що дозволить значно підвищити пенсії трудовому народу. До жалюгідних пенсій працівникам села встановимо коефіцієнт К=1,5, – Більшості людей на їх жалюгідну пенсію прожити неможливо, а захворів-помирати через відсутність коштів на ліки та операції. Встановимо співвідношення мінімальної та максимальної заробітних плат 1:10
Встановимо щомісячну індексацію пенсій з врахуванням коєфіціента інфляції для пенсіонерів, які мають пенсію менше 5 тисяч грн.
6. Для подолання штучної кризи на підставі ст.99 Конституції заборонимо використання валют інших країн на території України та відновити дію ст.80 Кримінального кодексу України 1960 р., що дозволить зробити національну валюту самою стабільною грошовою одиницею у світі.
Повернення кредитів від МВФ покладемо на мільйонерів-депутатів, олігархів та банкірів які причетні до їх отримання та розкрадання.
7. Зупинемо підвищення вартості комунальних послуг знизивши його шляхом скасування ПДВ.
8. Забезпечимо безкоштовне проведення хірургічних операцій та зубопротезування громадянам України. Регіонали разом з комуністами та Литвинівцями подарували олігархам 24 млрд грн., виділивши на охорону здоровя народу всього 7 184 499,0 тис. грн. Ми повернемо ці кошти народу забезпечивши конституційне медобслуговування.
9. Скасуємо голосування депутата чужою карткою. За відсутність на роботі депутата Верховної ради без поважних причин більше ніж три дні, позбавимо його депутатського мандата без права заміни партією по списку якої він пройшов.
Якщо він став депутатом по мажоритарному округу-призначення нових виборів по відповідному виборчому округу.
10. Повністю змінимо виборчий закон з переходом на мажоритарну систему в два тури. Негайно проведемо вибори в місцеві органи влади для усунення від влади казнокрадів, зфальшувавших вибори 2010р з метою особистого збагачення.
11. Приймемо закон по судочинство, згідно якого судді будуть обиратись міськими громадами одночасно з проведенням виборів домісцевих органів влади з наступним переобранням...
12. Призначимо вищу міру покарання термін ув'язнення за злочини проти правосуддя працівникам міліції, СБУ прокуратури, і суддям без права на амністію з конфіскацією награбованого майна та без права займати державні посади членам їх сімей Викоринемо кумівство та родинні зв'язки в органах прокуратури суду та міліції.
13. Створимо міністерство Національной безпеки України і національне бюро розслідування по розслідуванню злочинів проти держави.
14. Притягнемо до кримінальної відповідальності, як за державну зраду членів Конституційного суду за самовільну зміну Конституції України

15. Створимо спеціальну депутатську комісію з правом перегляду та скасування незаконних судових рішень, в результаті яких невинні люди знаходяться за гратами, або позбавлені майна, а злочинці, заплативши хабара прокурорам та суддям, продовжують скоювати злочини, грабуючи народ. Перевірка всіх кримінальних справ незаконно закритих з метою прикриття злочинів
16. Скасуємо оплатну систему першої вищої освіти. Кожен має право на отримання безкоштовної вищої освіти.
17. Корупційні дії чиновників прирівняємо до державної зради (вони давали присягу державі і народу) з конфіскацією майна та відмовою в сплаті пенсій.
18. Встановимо додатковий податок при придбанні майна (палаців, дач, маєтків та підприємств вартістю вище 1млн грн. з перерахуванням до пенсійного фонду сумі 30% їх вартості
19. За будь-яку торгівлю наркотиками встановимо довічне ув'язнення.
20. Будемо щорічно виділяти з бюджету держави цільові кошти на відродження державних сільськогосподарських підприємств для подолання безробіття в сільській місцевості та малих містах,
21. Заборонимо продаж та вилучення земельних ділянок в рекреаційних зонах в Криму та на всьому чорноморському побережжі, які слугують місцем відпочинку та оздоровлення людей. Заборонимо там будівництво олігархами дач та палаців, а також громадянам інших країн, які не сплачують податків, обмежуючи доступ до пляжів та зон відпочинку. Ми не допустимо, щоб наші люди, як старці лише дивились на море в щілини парканів олігархів.
22. Будь-яку фальсифікацію виборів прирівняємо до насильницького захоплення влади та встановимо максимальне покарання. Дію закону поширимо в зворотньому часу та застосуємо до осіб, винних в фальсифікації виборів Президента, ВР та до всіх гілок влади, починаючи з 2010р.
23. Тимчасово відновимо смертну кару у вигляді публічного повішення за злочини проти держави, викрадення народних коштів в особливо великих розмірах та фальсифікацію виборів. Іншого шляху для наведення порядку в державі просто не існує.
24. Заборонимо продажу земель сільско-господарського призначення приватним особам. Народ було позбавлено всіх виробничих потужностей, авіації та флоту в результаті так званої приватизації і в дійсності все опинилось в загарбницьких пазурах масонів-олігахів. Не можна залишити наш народ без самого цінного, що в нас залишилось-землі.
25. Природний газ власного добування спрямуємо жителям України та для комунальних підприємств, наклавши мораторій на підвищення цін.
26. На ЄВРО-2012 з бюджетів витрачено 164млрд грн. наших народних коштів. Але прибуток від ЄВРО отримають лише олігархи! В бюджеті 2012р жодної копійки надходжень від ЄВРО нема. Тому встановимо цільовий податок на масонів-олігархів, які використавши кошти народу, всі прибутки поклали собі до кишені.
Влада планує ще дві грандіозні афери для грабунку словянського народу якого масони вважають гоями, тобто скотами, яких можна й потрібно не тільки грабувати, а й навіть знищувати. Це світовий чемпіонат по баскетболу на якому планується відмити більше 10 млрд та Олімпійські ігри 2022, на які з наших кишень, вони, якщо залишаться при владі, безперешкодно витягнуть з наших кишень ще 200млрд. Це найнахабніше в світі грабіжництво ми не допустимо.
28. Негайно проведемо люстрацію та звільнимо з посад всіх корумпованих чиновників: суддів, прокурорів, міліцейських генералів, які награбувавши мільярди, отримують космічні пенсії та мають палаци з численною охороною та челяддю, які утримуються за державний кошт. Кошти, які витрачались на їх панство будуть пере направлені до пенсійного фонду.
29. Повернемо пільги всім постраждалим від аварії на ЧаЕС, дітям війни та малозабезпеченим сімям. Ми не дамо красти і грошей вистачить на всі заходи!
30. Проведемо розслідування: Куди поділись наші вклади з ощадних книжок. Розберемось хто винен та хто їх привласнив та повернемо хоч якусь частину.
Цей злочин століття не може залишитись безкарним.

Програма на сайті http://lalak.org.ua/ для всенародного обговорення.

Кожний може надати свої пропозиції, які можуть бути внесені до програми. Слава україні!
немезіда _ 19.01.2012 09:24
IP: 91.215.145.---
Ukin Ukr:
З Вами не згодитись неможливо! Обєднання передбачає єдину прогграму дій! А де ця програма? Хто може стати головним провідником цього обєднання? Потрібні кошти на виборчу кампанію! Хто буде знову купляти місця в списках, а хто ж продавати! Подивіться лише "кадри" в ВР від Яценюка та Кличка!!!! Справжній КНЕССЕТ-2 в українському варіанті.
Ясну і чітку програму запропонував лише Всенародний Фронт Порятунку України, який сьогодні гуртує справжніх патріотів України, а не олігархічну масонську блювотину. Ця програма дійсно відповідає вимогам сьогодення і обєднує саме патріотів, а не різноманітних покидьків, які обдирають народ України.
Надаю для ознайомлення:

Проект програми Всенародного Фронту Порятунку України
1. Скасуємо найбільший в світі прогресивний податок на додану вартість, який нараховується на кожний товар на кожному етапі виробництва, що автоматично знизить вартість всіх товарів в Україні та комунальних послуг майже на 40% та зробить їх конкурентоздатними. Згідно бюджету на 2012р з нас буде стягнуто 91млрд464млн ПДВ, з яких бідним олігархам буде повернуто більше половини: 48млрд 400млн. Ми припинемо це відверте й нахабне знущання над народом.
2. Негайно націоналізуємо всі підприємства, які масони -олігархи зареєстрували в офшорних зонах з метою ухилення від сплати податків. Цих податків більш ніж достатньо щоб відшкодувати збитки від скасування ПДВ. Щорічно більше 100млрд перекачується в офшори, що вдвічі більше ніж надходження від ПДВ.

3. Перевіримо законність приватизації стратегічних підприємств України. Націоналізуємо незаконно привласнені олігархами за допомогою президентів та прем'єр-мінстрами зі спільниками фонду держмайна стратегічні державні підприємства. Частина яких взагалы зареэстрована в оффшорних зонах з метою ухилення від сплати податків з притягненням чиновників, в першу чергу всіх президентів як гарантів конституційних наших прав до кримінальної відповідальності. Повернемо народу ці підприємства в незалежності від того скільки раз їх перепродавали.
4. Встановимо державний контроль за цінами на предмети першої необхідності.
Проведемо інвентаризацію всього майна та активів держави, повернемо незаконно вивезений нинішньою владою золотий запас, який вони замінили позолоченіми вольфрамовими чушками.
5. Негайно змінимо систему пенсійного забезпечення. Обмежимо пенсії депутатам, суддям, прокурорам, чиновникам з 15-70 тисяч гривень на місяць до пенсії не більше десятикратної від мінімальної, що дозволить значно підвищити пенсії трудовому народу. До жалюгідних пенсій працівникам села встановимо коефіцієнт К=1,5, – Більшості людей на їх жалюгідну пенсію прожити неможливо, а захворів-помирати через відсутність коштів на ліки та операції. Встановимо співвідношення мінімальної та максимальної заробітних плат 1:10
Встановимо щомісячну індексацію пенсій з врахуванням коєфіціента інфляції для пенсіонерів, які мають пенсію менше 5 тисяч грн.
6. Для подолання штучної кризи на підставі ст.99 Конституції заборонимо використання валют інших країн на території України та відновити дію ст.80 Кримінального кодексу України 1960 р., що дозволить зробити національну валюту самою стабільною грошовою одиницею у світі.
Повернення кредитів від МВФ покладемо на мільйонерів-депутатів, олігархів та банкірів які причетні до їх отримання та розкрадання.
7. Зупинемо підвищення вартості комунальних послуг знизивши його шляхом скасування ПДВ.
8. Забезпечимо безкоштовне проведення хірургічних операцій та зубопротезування громадянам України. Регіонали разом з комуністами та Литвинівцями подарували олігархам 24 млрд грн., виділивши на охорону здоровя народу всього 7 184 499,0 тис. грн. Ми повернемо ці кошти народу забезпечивши конституційне медобслуговування.
9. Скасуємо голосування депутата чужою карткою. За відсутність на роботі депутата Верховної ради без поважних причин більше ніж три дні, позбавимо його депутатського мандата без права заміни партією по списку якої він пройшов.
Якщо він став депутатом по мажоритарному округу-призначення нових виборів по відповідному виборчому округу.
10. Повністю змінимо виборчий закон з переходом на мажоритарну систему в два тури. Негайно проведемо вибори в місцеві органи влади для усунення від влади казнокрадів, зфальшувавших вибори 2010р з метою особистого збагачення.
11. Приймемо закон по судочинство, згідно якого судді будуть обиратись міськими громадами одночасно з проведенням виборів домісцевих органів влади з наступним переобранням...
12. Призначимо вищу міру покарання термін ув'язнення за злочини проти правосуддя працівникам міліції, СБУ прокуратури, і суддям без права на амністію з конфіскацією награбованого майна та без права займати державні посади членам їх сімей Викоринемо кумівство та родинні зв'язки в органах прокуратури суду та міліції.
13. Створимо міністерство Національной безпеки України і національне бюро розслідування по розслідуванню злочинів проти держави.
14. Притягнемо до кримінальної відповідальності, як за державну зраду членів Конституційного суду за самовільну зміну Конституції України

15. Створимо спеціальну депутатську комісію з правом перегляду та скасування незаконних судових рішень, в результаті яких невинні люди знаходяться за гратами, або позбавлені майна, а злочинці, заплативши хабара прокурорам та суддям, продовжують скоювати злочини, грабуючи народ. Перевірка всіх кримінальних справ незаконно закритих з метою прикриття злочинів
16. Скасуємо оплатну систему першої вищої освіти. Кожен має право на отримання безкоштовної вищої освіти.
17. Корупційні дії чиновників прирівняємо до державної зради (вони давали присягу державі і народу) з конфіскацією майна та відмовою в сплаті пенсій.
18. Встановимо додатковий податок при придбанні майна (палаців, дач, маєтків та підприємств вартістю вище 1млн грн. з перерахуванням до пенсійного фонду сумі 30% їх вартості
19. За будь-яку торгівлю наркотиками встановимо довічне ув'язнення.
20. Будемо щорічно виділяти з бюджету держави цільові кошти на відродження державних сільськогосподарських підприємств для подолання безробіття в сільській місцевості та малих містах,
21. Заборонимо продаж та вилучення земельних ділянок в рекреаційних зонах в Криму та на всьому чорноморському побережжі, які слугують місцем відпочинку та оздоровлення людей. Заборонимо там будівництво олігархами дач та палаців, а також громадянам інших країн, які не сплачують податків, обмежуючи доступ до пляжів та зон відпочинку. Ми не допустимо, щоб наші люди, як старці лише дивились на море в щілини парканів олігархів.
22. Будь-яку фальсифікацію виборів прирівняємо до насильницького захоплення влади та встановимо максимальне покарання. Дію закону поширимо в зворотньому часу та застосуємо до осіб, винних в фальсифікації виборів Президента, ВР та до всіх гілок влади, починаючи з 2010р.
23. Тимчасово відновимо смертну кару у вигляді публічного повішення за злочини проти держави, викрадення народних коштів в особливо великих розмірах та фальсифікацію виборів. Іншого шляху для наведення порядку в державі просто не існує.
24. Заборонимо продажу земель сільско-господарського призначення приватним особам. Народ було позбавлено всіх виробничих потужностей, авіації та флоту в результаті так званої приватизації і в дійсності все опинилось в загарбницьких пазурах масонів-олігахів. Не можна залишити наш народ без самого цінного, що в нас залишилось-землі.
25. Природний газ власного добування спрямуємо жителям України та для комунальних підприємств, наклавши мораторій на підвищення цін.
26. На ЄВРО-2012 з бюджетів витрачено 164млрд грн. наших народних коштів. Але прибуток від ЄВРО отримають лише олігархи! В бюджеті 2012р жодної копійки надходжень від ЄВРО нема. Тому встановимо цільовий податок на масонів-олігархів, які використавши кошти народу, всі прибутки поклали собі до кишені.
Влада планує ще дві грандіозні афери для грабунку словянського народу якого масони вважають гоями, тобто скотами, яких можна й потрібно не тільки грабувати, а й навіть знищувати. Це світовий чемпіонат по баскетболу на якому планується відмити більше 10 млрд та Олімпійські ігри 2022, на які з наших кишень, вони, якщо залишаться при владі, безперешкодно витягнуть з наших кишень ще 200млрд. Це найнахабніше в світі грабіжництво ми не допустимо.
28. Негайно проведемо люстрацію та звільнимо з посад всіх корумпованих чиновників: суддів, прокурорів, міліцейських генералів, які награбувавши мільярди, отримують космічні пенсії та мають палаци з численною охороною та челяддю, які утримуються за державний кошт. Кошти, які витрачались на їх панство будуть пере направлені до пенсійного фонду.
29. Повернемо пільги всім постраждалим від аварії на ЧаЕС, дітям війни та малозабезпеченим сімям. Ми не дамо красти і грошей вистачить на всі заходи!
30. Проведемо розслідування: Куди поділись наші вклади з ощадних книжок. Розберемось хто винен та хто їх привласнив та повернемо хоч якусь частину.
Цей злочин століття не може залишитись безкарним.

Програма на сайті http://lalak.org.ua/ для всенародного обговорення.

Кожний може надати свої пропозиції, які можуть бути внесені до програми. Слава україні!
бун _ 19.01.2012 09:22
IP: 178.95.36.---
Важко пригадати випадок, коли в Україні ініціатива згори приводила до вагомих результатів. І навпаки, наші досягнення – це наслідок ініціативи знизу. Для прикладу, кн.Острозькому ніхто зверху не наказував засновувати академію, так само якимсь по нашому дивакам в 16-17ст., кого і прізвищ ми тепер не знаємо, за винятком Рогатинців, Чапличів та Немиричів, організовувати православні братства та протестанські громади, покрити Україну сіткою шкіл та навчити населення читати-писати, Сковороді поміж мандрівок Слобожанщиною творити філософію, Кулішу і потім Огієнку перекладати Біблію. Або приклад з наших часів. Відміна техогляду автомобілів стала наслідком ініціативи, яку проявили хлопці з "Громадянської позиції", коли вони до УМВС притягнули відомого "запорожця" без двигуна але з щойно пройденим техоглядом, як, власне, ініціатива тих хлопців закінчилася успіхом – прийняття ВР ЗУ про спрощену систему, з якого мають скористатися мільйони українських підприємців. Висновок, нема надії на той Київ.
Veddaardi _ 19.01.2012 09:05
IP: 93.72.114.---
Призывы и рассуждения об объединении депутатиков невольно заставляют вспомнить бессмертные строки: "А вы, друзья, как ни садитесь..."

Гриценко занимается подготовкой членов комиссий... Яценюк занимается подготовкой членов комиссий. Гриценко вместе с Яценюком занимаются подготовкой членов комиссий... Ух, фантазии...
doktor21 _ 19.01.2012 09:03
IP: 77.120.45.---
Не буде ніякого об"єднання демократичних сил. Вже хоча би тому що більшість наших партій з натяжкою можна назвати демократичними. Ну хіба БЮТ-батьківщина це демократи? Як кажуть в Одесі -"Щоб Ви так жили".Більшість партій -це олігархічні клани,або релігійні секти. Нічого для народу вони робити не збираються а головне не вміють, а хочуть тільки посісти владні кабінети. Тепер уявімо собі що сталося ЧУДО,опозиційні сили об"єднались і перемогли на виборах. Як думаєте яка імовірність того що вони утворять демократичну стійку коаліцію, і яка імовірність того,що підуть на зговір з ПР? Досвід показує,що легко можуть стати "тушками". Ну добре,допустимо тушками не стали,дідуся Азарова відправили у відставку. А далі що? Висувати свого прем"єр-міністра? Яценюк буде прем"єром при президенті Януковичу? Може і буде,але чию програму буде виконувати такий прем"єр,програму демократичних реформ чи програму партії регіонів?
Ukin Ukr _ 19.01.2012 08:59
IP: 31.31.112.---
Вот сегодняшний день пример того как можно обмануть всё население страны в предвыборной программе =покращення вже сьогодни= =на этом лозунге ПР набрала себе на выборах значительное число голосов.Но при этом они не уточнили что это покращення касается только крупного бизнеса и олигархов...Что это ПАРТИЯ КРУПНОГО КАПИТАЛА с маргинальным русскоязычным правоцентристским уклоном.Вот и попробуй на них подать в суд за невыполнение обещаний.Они его выполнили -покращення для олигархов наступило с перевыполнением плана.
Ukin Ukr _ 19.01.2012 08:43
IP: 31.31.112.---
С нашими партиями вообще не понятно.Какого они толка,какое место НА системе координат занимают они.Если с коммунистами и свободой и так ясно,то с остальными не очень.
Все называют себя демократами,но демократы это больше абстрактное название не связанное с реальностью=А конкретнее?Левый центр-правый,левее правее.?Какая основа каждой партии и как они относятся к социалке.На что они собираются тратить бюджет -на социалку или производство или на предпринимательство.У них программы написано как у банков договора.Самое негативное мелким шрифтом и в середине или конце текста -что-бы никто ничего не понял.Ведь спросить потом и даже подать в суд на партию за невыполнение своих обещаний можно только на основе официальной программы.
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter