Як допомогти Грузії: "коктейль молотова" росіянам?
Є багато способів допомогти Грузії. Можна прийти під посольство Росії з пляшкою "коктейля молотова", як закликають в sms анонімні провокатори. Й дати росіянам зайвий піарний привід пересвідчитись в грузинсько-українській агресивності. Можна – з пляшкою грузинського вина, після якої закликати Нобелівський комітет присудити Премію миру 2008 Володимиру Путіну – за досягнення в методах миротворення. А можна просто передати в Грузію іграшки та інші речі дітям, які втратили батьків.
В Києві за участю громадських організацій та діячів з України та Грузії створено громадський центр допомоги Грузії. Центр приймає допомогу для постраждалих під час бойових дій у Грузії, незалежно від їх етнічного походження чи місцезнаходження, і передає громадським організаціям в Грузії, які найкраще знають потреби населення і надаватимуть адресну допомогу. Центр підтримує постійний зв'язок з координаційною групою 20 неурядових організацій в Тбілісі. Допомога здійснюється спільно з низкою міжнародних організацій.
Ми приймаємо предмети гігієни, постільну білизну (також подушки і матраци), взуття, одяг, медикаменти, дитяче харчування, дитячі книжки та іграшки, а також листи і добрі слова, які Ви хочете сказати тим, кому зараз важко.
Все вищезгадане можна принести за адресою: Київ, вул. Басейна, 9Г (за попередньою домовленістю телефоном +38 097 552 88 19).
Центру також необхідні волонтери для збору і сортування гуманітарної допомоги постраждалим.
Ініціаторами центру виступили журналіст і громадський діяч Вахтанг Кіпіані, Громадський Рух "Багатонаціональна Грузія" (Тбілісі), Центр громадянських свобод (Київ).
Контакт в Києві
Олександра Делеменчук
+38 097 552 88 19
delemenchuk@yahoo.com
Київ, вул. Басейна 9г, 25
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.