що робити, коли порожняк закінчився, а гнати треба?
перш ніж відповісти на винесене в заголовок екзистенційне питання, давайте на хвилинку повернемось до предмету основної травми регіоналів, яка живить їх сьогоднішню насолоду реваншу та штовхає до прірви.
в 2004му регіонали показували виборцям націоналістичну загрозу ющенка та перспективу поділу "нациками" українців на три сорти. сьогодні шовіністичний націоналізм регіоналів став державною політикою, а українці поділені "партією" регіонів на три сорти: ті ж таки "нацики", "борці" проти "нациків" та наїівні прихильники партії регіонів, яким впарють цю "боротьбу".
попри такі метаморфози, узурпатори досі мають шанс.
якщо з покращенням вже сьогодні питання ще не закрилось тільки завдяки нашому податковому альтруїзмові та міжнародному валютному благодійному фондові, то тема боротьби з "нациками" набуває продовження.
знову ж таки – завдяки нам з вами.
за що голосували виборці "партії" регіонів?
за "покращення життя вже сьогодні" та інший порожняк, скажете Ви.
і будете праві.
але тільки частково. бо принаймні частина прихильників "партії" регіонів голосувала за тих, хто "замочить в сортирі" "українських нацистів", "помаранчевих узурпаторів" та "ставлеників вашингтону".
от власне акт нанайської боротьби з "нациками" служба безпеки узурпаторів й відтворює.
адже що таке порушення прав колишнього співробітника сбу для групи мрійників про владу, яка узурпувала державні інституції й порушила права мільйонів навіть власних виборців на леґітимне представництво? правильно – ніщо.
єдине, що залишається зробити, аби наївні виборці регіоналів отримали задоволення від мочіння "нациків" та забули про "покращення життя вже сьогодні", – вийти й подарувати узурпаторам можливість показати, що регіонали втілюють очікування найтравмованішої та найшовіністичнішої частини свого націоналістичного електорату та реалізовують неписану частину своєї передвиборчої програми.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.