карабас-барабас проти невістки
олексій копитько в статті "гра в денонсацію" абсолютно правильно виклав пропозицію, зроблену політичному ринку опозиційними партіями, але відтворив міф про владу:
Всім зрозуміло, що скасувати "харківські угоди" може лише влада. Відповідно, мета опозиції – здобути владу, щоб прийняти відповідні рішення.
якщо перекласти з аналітичної на українську, то це, думаю, могло б звучати приблизно так:
любі друзі! хочете прибрати флот? – доручіть це нам. бо ми теж хочемо. і парламентських крісел теж. бо як же без них? так, ми вже декілька разів провтикали все, що можна було провтикати, але без нас, політиків патріотичного (бо ж проти росії) спрямування, вам ніяк.
бо угоди таки дійсні (і не сумнівайтесь!), і тільки ми знаємо, як проти них боротись. але для цього нам необхідна влада – проголосуйте за нас ще раз, і ми, ясєн пень, знов все провтикаємо, але передвиборчу обіцянку виконаємо і угоди денонсуємо.
а чому це раптом змусить росію прибрати флот – інше питання (навпаки, "захист" російськомовних від "нациків" – улюблена забавка кремля, а ми – ідеальна "загроза"), але зараз про це паритись – тільки додавати собі сивини та зморшок. якби ми від початку незалежності про такі речі думали, то вже років 20 були б блондинистими шарпеями.
не зважайте, що історії відомі успішні приклади звільнення від іноземної окупації без участі депутатів верховної ради україни та застосування насилля. це все єгипетські, киргизькі індійські, суматрські та інші сценарії, нам вони ні до чого. не відволікайтесь, одним словом, голосуйте за нас!
така політична пропозиція користуватиметься попитом і гра в денонсацію та інші забавки буде вічною, доки опозиційні депутати скиглитимуть, що їх ігнорують, але вперто вдаватимуть, що в країні є парламент. доки історія країни знатиме лише один випадок, коли депутат добровільно склав мандат й відмовився брати участь у фарсі. й доки всім буде "зрозуміло", що все залежить від "влади".
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.