оркестр, туш!
як влаштована узурпація?
дуже просто.
відомо, що отари пересуваються зі швидкістю останньої вівці. коли ж змістовність стає жертвою стабільності, вівці також визначають і напрямок руху.
для цього з отари достатньо створити "державні" установи на кшталт гуманітарної ради. звісно, "при президенті".
далі вони повинні "працювати".
тому інша отара, зібрана у приміщенні з лейбою "верховна рада", має клепати хоча б якусь туфту й надсилати її "на затвердження". "президенту".
попри захмарний рівень правосвідомості, якість правозастосування та фрагментарне існування суду, деякі з цих папірців можуть мати цілком реальні наслідки. адже правопохоронці ж теж люди, їсти хочуть...
і тут на манежі з'являється гуманна гуманітарна рада. вона щось рекомендує "президенту". і той – о диво! – дослухається! рада ж гуманітарна, а він же ж – все для людей!!!
сумніваєтесь?
на цей випадок наш гуманітарний "президент" за спонсорської підтримки своєї гуманітарної отари рятують найкраще видавництво дитячої літератури. ну й капелу – щоб двічі не вставати. у цьому сприяння надає також інше досягнення нашої недодемократії та нове слово в історії магдебурзького права – каемдеа.
не менш гуманітарна, зрозуміло. адже хто, як не "мер" попов, відкрив нам сяйво! кого, як не мешканців та гостей києва, представників активної громадськості, правозахисників та інших книголюбів захистив від рейдерів та гуманітарної катастрофи мер попов?!
і хіба ж не тьмяніють в цих променях чучхе критики та скептики, нероби та блоггери? (звісно, – ті їх рештки, які не потьмянішали ще в результаті неокомсомольської зустрічі з блогерами країни рад "прем'єра" азарова)
але хіба є місце демократичному скепсису, коли врятовано майже всіх – і виробників національної аудіовізуальної продукції, і дитячих видавців, і читачів?...
ps. менш тваринницька модель розводу лохів.
pps. природа деградації громадських об'єднань та сама, тільки функцію "порядку" виконує "консенсус". у поєднанні з режимом такі громадянські ініціативи складають ідеальні умови для відтворення узурпації, адже демонструють всі вторинні ознаки демократії.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.