26 квітня 2010, 14:20

Позиція Політичної партії ''Фронт Змін'' чітка і однозначна: новообраний президент України за 50 днів свого правління двічі здав національні інтереси

Минулої суботи політрада "Фронту Змін" ухвалила резолюцію в якій виклала позицію щодо "харківських домовленностей" та дій президента Віктора Януковича.

Одночасно з цим по всій Україні активісти "Фронту Змін" почали збір підписів під зверненням до депутатів Верховної Ради не ратифікувати угоди, підписані в Харкові 21 квітня президентами України та Росії.

Наводжу повний текст резолюції політради партії щодо захисту державного суверенітету та незалежності України:

"Новообраний президент України за 50 днів свого правління двічі здав національні інтереси. Спочатку в США Віктор Янукович послабив зовнішньополітичну позицію України, віддавши всі запаси стратегічного урану України. Згодом у Харкові було підписано угоду, згідно з якою за середньоєвропейську ціну на газ майбутні покоління українців розрахуються незалежністю.



"Фронт Змін" завжди виступав за активну позицію України у взаєминах зі стратегічними партнерами та сусідами. Але в Харкові за ілюзорні економічні преференції президент України віддав частину державного суверенітету.

Уже очевидно:

• Віктор Янукович є поганим перемовником на зовнішній арені. Поспіхом підписані домовленості явно більш вигідні російській стороні. Згідно з ними, Чорноморський флот в Україні може залишитися практично назавжди, а механізмів денонсування цих домовленостей в угоді не передбачено.

• Нова влада не здатна захистити інтереси України. Здача позицій щодо Чорноморського флоту значно послаблює позицію України в усіх інших сферах політики та економіки.

• Здійснюється розворот зовнішньої політики на 180 градусів, а євроінтеграція остаточно переходить в розряд декларацій.

• Віктор Янукович не став гарантом Конституції України. Він не мав права підписувати рішення щодо продовження терміну перебування іноземного флоту. Стаття 17 Конституції України прямо забороняє розміщення іноземних військових баз на території нашої держави.

• Віктор Янукович так і не став президентом всієї України. Внаслідок його суперечливих рішень поглиблюється розкол України. Якщо раніше між "помаранчевими" та "біло-синіми" існувало чітке розмежування, то сьогодні воно перетворилося на прірву.

Глава держави вже вніс до парламенту для ратифікації підписану ним Угоду про перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України. Політична партія "Фронт Змін" вважає, що цим президент власноруч підписав собі політичний вирок.

Партія "Фронт Змін" засуджує підписані в Харкові угоди. Ми закликаємо українців висловити свою громадянську позицію проти цих домовленостей. "Фронт Змін" оголошує початок збору підписів під зверненням до депутатів Верховної Ради не ратифіковувати їх.

Згідно з Конституцією України, єдиним джерелом влади і носієм суверенітету є народ. Ми переконані, що на наступних виборах влада, яка представляє минуле, піде в небуття. До державного керма стануть нові сили, які забезпечать суверенітет України та європейський вектор її розвитку."

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому допомога Україні допомагає всьому людству

Глобальна війна та її прояви Під час останньої Мюнхенської конференції з питань безпеки віцепрезидентка США Камала Гарріс і прем'єр Британії Ріші Сунак визнали, що війна путіна в Україні є глобальною "як з точки зору її впливу на продовольчу та енергетичну безпеку, так і з точки зору її наслідків для міжнародно визнаних норм"...

День Гідності й Свободи

З початком повномасштабної війни для нас кожен день є днем гідності й свободи. Пам'ятаю обидва Майдани. Зрозуміло, що другий – більше. І не через те, що він ближчий до наших днів у часовому вимірі...

Національний банк продовжує непохитно захищати фінансовий фронт

Щодо рішень Правління Нацбанку з монетарної політики – облікова ставка, інфляція, виклики й ризики, макроекономічний прогноз. Правління Національного банку України ухвалило рішення залишити облікову ставку на рівні 25% річних...

Раби не знають Незалежності

Що варто знати і пам'ятати про Українську Незалежність Історія проголошення незалежності Україною 31 рік тому настільки чиста й бездоганна з точки зору конституційного та міжнародного права, що вже за перший рік Незалежності України її визнали понад 130 держав світу...

#СвяткуватиТебеЗавжди

Часом важливі слова непросто промовити вголос. У вас бувало так? Збираєшся, плануєш, подумки вибудовуєш розмову, уявляєш її реакцію і....

Як перемагати Росію

Про досвід Ощадбанку, якому вдалося перемогти РФ у міжнародному арбітражі, здобувши рішення про виплату 1,3 мільярда доларів США компенсації за втрачені внаслідок окупації АР Крим активи плюс майже 100 тисяч доларів відсотків за кожен прострочений Росією день щодо виплат присудженої компенсації...